שירותי גרר אופנועים

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

שירות גרר אופנועים הוא שונה לחלוטין משירותי גרירת רכב, ויש לשים דגש על כך.
שירות מקצועי של גרר אופנועים תחילה, גרר אופנועים אינו דומה לגרר רכב בצורת

הבנייה שלו, הוא בדרך כלל יהיה קטן יותר ונוח לתמרון ברכבי העיר. שירות גרר אופנועים טוב ייתן דגשים על בחינת האופנוע טרם עלייתו לגרר, עלייה לגרר באופן בטוח וקשירה יציבה כאשר האופנוע עומד על הגרר. יש הרבה שירותי גרר המופעלים על ידי אנשי מקצוע "לא מן השורה הראשונה", אלו יציעו לכם שיטות שונות ומשונות לגרירת האופנוע, אל תוותרו על הדרך המסורתית שמבטיחה את בטיחות האופנוע.

שירותי דרך לאופנועים

שירותי דרך לאופנועים הוא שירות אשר כלול אצל גרר אופנועים מקצועי. טרם נפנה את האופנוע שלכם למוסך עלינו לבדוק האם ניתן לתקן את האופנוע במקום. כאשר מדובר על תקלה שולית כמו החלפת מצבר, החלפת גלגל, בעיה חשמלית וכד', נוכל לפתור את הבעיה במקום. שירותי דרך לאופנועים שמים דגש עם זמינות החברה, במקרה בו לא ניתן לתקן את הרכב אותו חברה תיקח את האופנוע שלכם למוסך.

חילוץ אופנועים

קחו בחשבון, גם אם אתם תקועים באמצע שום מקום חברה אשר מתמחה בחילוץ אופנועים תגיע לחלץ אתכם. שירות חילוץ אופנועים נוגע לכל מקום, החל מכבישים מהירים ועד לטיול שטח במדבר. המחיר כמובן מושפע בעיקר מהמיקום בו אתם נמצאים ומורכבות העבודה. עבור חילוץ אופנועים יש שיטות שונות, חלק מחייבות את בעל המקצוע להגיע על כלי רכב מתאים (כאשר מדובר על חילוץ בשטח לדוגמא). לכן, המחירים יכולים להשתנות באופן קיצוני. גרר אופנועים מקצועי יציע כחלק משירותיו גם שירות חילוץ אופנועים.

מוסך נייד לאופנועים

אם אתם לא יכולים לוותר על האופנוע שלכם, תקועים בדרך חשובה ואתם חייבים את האופנוע שלכם מתוקן היום אתם צריכים מוסךגרר אופנועים לשעת חירום נייד לאופנועים. התפקיד של מוסך נייד לאופנועים די ברור לקהל, השירות דומה לשירותי דרך לאופנועים, אך נוגע בפן רחב יותר של תקלות. העלות של מוסך נייד לאופנועים יהיה יקר יותר מבין כל השירותים, אך השירות הוא מה שמשקף את המחיר בעיקר.

שימו לב, גם כאשר מדובר על מוסך נייד לאופנועים וגם כאשר מדובר על שירותי דרך לאופנועים אתם יכולים להיעזר בבעל המקצוע כדי לעבור טסט. בדרך כלל שירותי דרך לאופנועים יעניקו לכם הכשרה לרכב, מוסך נייד לאופנועים לא רק יכשיר את הרכב שלכם לטסט אלא גם יוכל לקחת את האופנוע שלכם לטסט במקומכם.

מחירון גרר אופנועים

המחיר אותו תשלמו עבור גרר אופנועים משתנה בהתאם למיקום שלכם ובהתאם לשירות הספציפי אותו אתם צריכים.מחיר של שירות גרירת אופנועים
רוב שירותי הגרירה בעיר יבקשו ממכם מחיר של 150 עד 200 ש"ח עבור שירותי גרירה בתוך העיר. כאשר מדובר על מרחק העולה על 10 ק"מ המחיר ינוע בין 150 ש"ח ועד 300 ש"ח, עבור כל קילומטר נוסף תשלמו כ-8 ש"ח. כמו כן, יש שירותים נלווים לשירותי הגרירה. במקרה בו אתם רוצים אחסון לילה עבור האופנוע שלכם יהיה עליכם לשלם כ-40 עד 80 ש"ח ללילה. שירותי אחסון מתאימים לזמנים בהם המוסך שלכם לא פעיל ואתם מעדיפים שלא להשאיר את האופנוע שלכם בחוץ.

כמו כן, התעריף עבור שירותי שבת, חג ולילה שונים מאשר שירותים סטנדרטיים. גרר אופנועים מקצועי יעניק שירות 24 שעות ביממה. המחיר עבור תעריף שבת עולה בכ-50% עד 150%. בין אם אתם צריכים חילוץ אופנועים, שירותי דרך לאופנועים וכל שירות אחר, פנו תמיד אל חברת גרר אופנועים מקצועית כדי לקבל אומדן לגבי המחיר אותו אתם צריכים לשלם.

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
אופנוע

כל מה שצריך לדעת על הוצאת רישיון לאופנוע בישראל

אם אתם חובבי אופנועים המתגוררים בישראל, חשוב להבין את הרמות השונות של רישיונות האופנוע הקיימים בארץ. קבלת רישיון לאופנוע מאפשרת לך לרכוב על אופנוע בצורה חוקית בכבישים, מה שמבטיח את שלומך וגם את שלומם של אחרים. במאמר זה נעמיק ברמות השונות של רישיונות אופנוע בישראל, דרישות גיל המינימום ותנאים לקבלת רישיון אופנוע A1.

מה הדברים שחשוב לקחת לרכיבת שטח

רכיבת שטח היא אחד מסוגי הספורט המרגשים וההרפתקנים ביותר שיש, במסגרתה רוכבי אופנוע יוצאים לחקור את המרחבים הפתוחים והמסלולים הלא מסומנים שנמצאים בלב הטבע הפראי.

אבודים ותקועים: איך לטפל במכונית נגררת ולהגיע הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית

דמיינו את זה: אתם מחנים את המכונית שלכם ברחוב, רק כדי לחזור ולגלות שהיא נעדרת. הפאניקה מתחילה כשאתה מבין שהמכונית שלך נגררה. התסכול והבלבול יכולים להיות מכריעים, אבל אל תפחדו! במאמר זה נדריך אתכם בתהליך הטיפול ברכב נגרר והגעה הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית.

הצורך בשירותי גרירה: אילו כלי רכב מועדים ביותר לתקלות?

כשמדובר בתקלות רכב, לא כל הרכבים נוצרים שווים. מכוניות מסוימות נוטות יותר לחוות בעיות הדורשות שירותי גרירה מאשר אחרות. הבנה של אילו כלי רכב יש סיכוי גבוה יותר להתקלקל יכולה לעזור הן לנהגים והן לחברות הגרירה להיות מוכנים יותר למצבים כאלה. בישראל, תדירות התקלות יכולה להשתנות בהתאם לסוג הרכב ולדלק שהוא משתמש בו.

חילוץ רכבי הובלה איך עושים את זה?

עולות חילוץ רכבי הובלה הכרחיות במצבים בהם כלי רכב כבדים נתקעים או משתתקים עקב שטחים מאתגרים, תאונות או כשלים מכניים\חשמליים. ביצוע חילוץ רכב הובלה מוצלח

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח