שילוח חבילות קטנות לעסק שלכם

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

בעלי עסק – חלק ניכר מהשגרה התפעולית שלכם כוללת התעסקות עם שילוח ושינוע של מוצרים ופריטים ממקום למקום. אתם נמצאים בנקודה אחת והלקוחות מזמינים דרככם מוצרים מכל חלקי הארץ – כמובן שלבד לא תוכלו לשלוח את הפריטים, גם אם יש לכם עסק קטן.

לצורך כך, חברות ועסקים קטנים ובינוניים שוכרים את שירותיה של חברת משלוחים מקצועית ורצינית. רק חברת משלוחים כמו ענק המשלוחים יכולה לשאת באחריות של שילוח מוצרים ופריטים לכל חלקי הארץ, באחריות!

מה חשוב בנוגע להשכרת חברת משלוחים לעסקים?

בניהול של עסק, כל עסק מכל סוג ותחום שהוא – זמן הוא מצרך יקר לאין ערוך. עליכם לוודא שכל הסחורה מגיעה לייעדה בזמן, שהלקוחות מרוצים מרמת הרצינות שאתם מקדישים להזמנה שלהם וכי אכן המוצר מגיע לכתובת המדויקת, לאדם הנכון, בצורה נאותה ומסבירה. בישראל קיימות לא מעט חברות שליחויות, אך לא לכולן יש מוניטין טוב – איחורים, הגעה למקומות לא נכונים, חוסר שמירה נאותה על המוצר ועוד יכולים לקלקל לעסק את המוניטין הטוב שלו.

חברת שילוח חייבת לוודא כי כל ההזמנות יוצאות בזמן ולא מתעכבות בדרכים או בנקודות היציאה, במיוחד אם מדובר במוצרים שעלולים להתקלקל בשמש או להיהרס בחשיפה ממושכת בדרכים. כמו כן, חשוב לדאוג כי כל חבילה מגיעה לייעדה בשלום, בבטחה וכי השליח מוסר את החבילה לאדם הנכון בצורה מסבירת פנים.

קבלת המלצות עניין ראשון במעלה

לכן, חשוב מאוד בנושא בחירת חברת שליחויות, לשמוע ביקורות והמלצות של בעלי עסקים אחרים שאתם בקשר איתם בנוגע לחברת השליחויות שהם שכרו והתרשמו לטובה. תמצאו מהר מאוד שחברת השילוח ענק המשלוחים מקבלת המון ביקורות חיוביות ושבחים לאין ערוך – לגבי הרצינות שלהם בכל הנוגע לשירות הלקוחות, לזמני השילוח הנוחים ביותר עבור הלקוחות שלהם, הגעה לכל היעדים בזמן ושמירה על ערך המוצר בזמן המשלוח.

סוגי שליחויות והמחירים שלהם

לגבי משלוח חבילה קטנה, בדרך כלל עד 25 ק"ג, יש השלכות מבחינת המחיר של המשלוח וזמני ההגעה שלו. יש הבדל בין שילוח של מוצר אחר למשנהו, ולכן אתם צריכים לדעת את התמחור של הסוגים השונים. ישנם לקוחות שצריכים את המוצר מהיום למחר, המחיר יכול להתחיל בסביבות ה-50 שקלים לערך. במידה והמשלוח דחוף יותר ואתם חייבים להעביר אותה מהיום להיום, העלות תהיה כמובן גבוהה יותר ותעמוד על סביבות ה90 ₪ ומעלה. אם מדובר במשלוח דחוף ביותר מעכשיו לעכשיו, העלות של המשלוח תתחיל בסביבות 150 ₪ ומעלה.

משלוחים בהתאמה אישית

יש לקחת בחשבון התאמות של אופני השילוח ברמה האישית המותאמת הן לעסק והן ללקוחות העסקיים שלו- משלוח חבילה קטנה, שילוח לאזורים רחוקים או חריגים, שעות שילוח יוצאות דופן שאינן בתוך שעות העבודה הרגילות ועוד דרישות כאלו ואחרות. לכל צורת שילוח של משלוח חבילה קטנה בתנאים אישיים ומועדפים, עדיף ליצור קשר טלפוני או בוואצאפ עם ענק המשלוחים.

 

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
אופנוע

כל מה שצריך לדעת על הוצאת רישיון לאופנוע בישראל

אם אתם חובבי אופנועים המתגוררים בישראל, חשוב להבין את הרמות השונות של רישיונות האופנוע הקיימים בארץ. קבלת רישיון לאופנוע מאפשרת לך לרכוב על אופנוע בצורה חוקית בכבישים, מה שמבטיח את שלומך וגם את שלומם של אחרים. במאמר זה נעמיק ברמות השונות של רישיונות אופנוע בישראל, דרישות גיל המינימום ותנאים לקבלת רישיון אופנוע A1.

מה הדברים שחשוב לקחת לרכיבת שטח

רכיבת שטח היא אחד מסוגי הספורט המרגשים וההרפתקנים ביותר שיש, במסגרתה רוכבי אופנוע יוצאים לחקור את המרחבים הפתוחים והמסלולים הלא מסומנים שנמצאים בלב הטבע הפראי.

אבודים ותקועים: איך לטפל במכונית נגררת ולהגיע הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית

דמיינו את זה: אתם מחנים את המכונית שלכם ברחוב, רק כדי לחזור ולגלות שהיא נעדרת. הפאניקה מתחילה כשאתה מבין שהמכונית שלך נגררה. התסכול והבלבול יכולים להיות מכריעים, אבל אל תפחדו! במאמר זה נדריך אתכם בתהליך הטיפול ברכב נגרר והגעה הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית.

הצורך בשירותי גרירה: אילו כלי רכב מועדים ביותר לתקלות?

כשמדובר בתקלות רכב, לא כל הרכבים נוצרים שווים. מכוניות מסוימות נוטות יותר לחוות בעיות הדורשות שירותי גרירה מאשר אחרות. הבנה של אילו כלי רכב יש סיכוי גבוה יותר להתקלקל יכולה לעזור הן לנהגים והן לחברות הגרירה להיות מוכנים יותר למצבים כאלה. בישראל, תדירות התקלות יכולה להשתנות בהתאם לסוג הרכב ולדלק שהוא משתמש בו.

חילוץ רכבי הובלה איך עושים את זה?

עולות חילוץ רכבי הובלה הכרחיות במצבים בהם כלי רכב כבדים נתקעים או משתתקים עקב שטחים מאתגרים, תאונות או כשלים מכניים\חשמליים. ביצוע חילוץ רכב הובלה מוצלח

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח