שירותי גרירה

תוכן עניינים:

שירותי גרירהשירותי גרירה

הדבר אשר מייחד חברות שירותי גרירה הוא הזמינות שלה. לצערנו, לא כל החברות עובדות בצורה יעילה כלפי הלקוחות שלהן. כאשר אדם נתקע עם הרכב הוא רוצה למצוא פיתרון כמה שיותר מהר. לכן, חברות מקצועיות לא רק יציעו שירותי גרירה אלא שירותי חילוץ. כמו כן, חברת שירותי גרירה מקצועית תדע לתת מענה לכל סוגי הרכבים, בין אם מדובר על רכב פרטי ובין אם מדובר על דו גלגלי. 

 

שירותי גרירה לדו גלגלי

שירותי גרירה לרכב דו גלגלי שונים מאשר לרכב פרטי בהרבה היבטים. ההיבט הראשון שנגע בו יהיה הסכום אותו תשלמו. המחיר עבור שירות גרירה לרכב דו גלגלי בהכרח יהיה זול יותר בשל העלויות של הגרר. מלבד לכך, כאשר מדובר על גרירה של רכב דו גלגלי יש להתייחס לכך בהתאם ולהגיע עם גרר מתאים. גרר לרכבים דו גלגליים מותאם לרכב דו גלגלי בכך שיש את הרצועות הנדרשות כדי לקשור את האופנוע בצורה מוקפדת, יש רמפה ייחודית עליה נעלה את האופנוע וכמובן יש לייצב את האופנוע בשיטה אשר לא פוגעת בשילדה. 

שירותי גרירה לרכבים ומשאיות

כאשר מדובר על שירותי גרירה לרכבים ומשאיות המחירים משתנים בדרך כלל כאשר מדובר על רכב מעל 3.5 טון. 

שירותי גרירה לרכבים ומשאיות חייב להיות זמין בכל מקום, לכן אנחנו ממליצים לעבוד עם חברה שעובדת בכל רחבי הארץ. זמן ההגעה של שירותי גרירה תלוי באם בחרתם חברה פרטית או גרר דרך הביטוח. הזמן המשוער עד להגעתו של גרר מטעם הביטוח נע בסביבות ה-3 שעות. כאשר אנחנו מדברים על ביטוח פרטי זמני ההגעה מתקצרים משמעותית, בין חצי שעה לשעה.

 

זמינות ומקצועיות 

הדבר החשוב ביותר שאנחנו רוצים משירות גרירה שמגיע אלינו הוא מקסימום זמינות ומקצועיות. כחלק מתחום ההתמחות של אותו בעל מקצוע הוא לבדוק מהיכן נובעת התקלה ברכב שלנו. בדרך כלל שלב האבחון יתחיל כבר בשיחת טלפון. אותו גרר יוכל לוודא האם התקלה שלנו היא ברת תיקון לפי הכוונה מוקדמת, האבחון המוקדם גם יכול לעזור לו לדעת האם אילו חלקים וציוד הוא צריך להביא איתו. הזמינות היא לא פחות קריטית, במיוחד כאשר מדובר על שעות הלילה. הזמינות יכולה להועיל לנו בשני מובנים, האחד הוא במקרה בו נתקענו עם הרכב בדרך למקום חשוב כמו לעבודה והחילוץ מגיע תוך פרק זמן קצר. המקרה השני הוא כאשר אנחנו נמצאים במקום מרוחק, לעיתים אפילו לבד והרכב שלנו שבק חיים. הזמינות היא לא רק זמני הגעה קצרים, אלא גם מיקומים אליהם השירות יכול להגיע.

 

מה המחיר אותו נשלם עבור שירותי גרירה?

המחירים של שירות גרירה משתנים בהתאם לפרמטרים רבים. הדבר הראשון אשר משפיע על המחיר הוא המרחק. המחיר בהתאם למרחק נקבע עד 10 ק"מ, ו-10 ק"מ עד 30 ק"מ. אם אתם נמצאים רחוק יותר מ-30 ק"מ עבור כל קילומטר נוסף המחיר יעלה בכ-10 ש"ח. הדבר השני אשר משפיע על המחיר הוא סוג הכלי. כאשר מדובר על אופנוע טווח המחירים עבור עד 10 ק"מ יהיה בין 100 ל-200 ש"ח, כאשר מדובר על עד 30 ק"מ המחיר יהיה 150 עד 250 ש"ח. כאשר מדובר על רכב המחיר יכול להיות החל מ-150 עד 300 ש"ח עד 10 ק"מ, 200-400 ש"ח עד 30 ק"מ וכן הלאה. המחיר של גרירת משאית יכולה להתחיל החל מ-400 ש"ח ומעלה. 

מלבד לכך, עוד נתון אשר משפיע על המחיר הוא מורכבות העבודה. לא תמיד אופן הגרירה פשוט ולעיתים זה יכול לקחת לא מעט זמן להעלות את הרכב על הגרר. במקרים בהם הרכב עבר תאונה או תקוע בצורה כלשהי ייתכן והמחיר יתייקר. בדרך כלל כאשר מדובר על חברות מקצועיות אשר גם בוחנות את הרכב ומנסות לוודא שאי אפשר לתקן את התקלה לפני שהן מעלות את הרכב לגרר אז המחיר יהיה גם יותר יקר. יש השפעה מאוד מהותית על החברה עצמה מבחינת המחיר, ועדיף תמיד לא להתפשר על המחיר ולקבל את השירות המלא. ולבסוף, חלק נוסף שיכול לייקר את המחיר הוא שירותי אחסון אשר מחירם הינו בטווח ה-80 ש"ח לילה.  

 

מאמרים נוספים
מחירון גרר

מחירון גרר

מחירון גרר אנחנו אמנם מקווים שלא נצטרך להשתמש אי פעם בשירותים אלו, אך שירות גרירה הוא שירות שצריך להיות לכם זמין לכל אורך הזמן. אנו

נקיטת צעדים כשהרכב אינו מניע

שירותי גרירה השוואת מחירים

שירותי גרירה השוואת מחירים זה שאנחנו רוצים לשלם את המחיר הנמוך ביותר זה ברור, אבל חשוב לבדוק שאנחנו אמנם משלמים מחיר זול אך עדיין מקבלים

גרר ב{ARIM} : המדריך המלא להזמנת שירותי גרירה

שירותי גרירה וחילוץ

שירותי גרירה וחילוץ שירותי גרירה וחילוץ הם מבין השירותים היעילים ביותר בתחום הרכב, לכן חשוב שתכירו את החברה אותה אתם עומדים להזמין בעת צרה עוד

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה מחשבון גרירה מתאים למי שרוצה לעשות השוואת מחירים בין שירותי הגרירה השונים. היצע נותני השירות היום רחב מאי פעם, מלבד לגרר פרטי יש