מחיר רכב לפירוק מיצובישי

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מחיר רכב לפירוק מיצובישימחיר רכב לפירוק מיצובישי

בתור לקוח המעוניין לפנות למפרק רכב, אתה צריך לדעת כמה תעלה העבודה שתבוצע בשבילך. אז לפני שמלכלכים את הידיים, עדיף לקבל הצעת מחיר ממוסך בעל מוניטין.

לדגמי הרכבים של מיצובישי יש שימושים רבים מכיוון שהם תוכננו עם יכולות הניתנות להתאמה אישית רבה ולכן גם אם המכונית עדיין תקינה מבחינה מבנית כשהמנוע שלה פועל, אולי הגיע הזמן להוריד אותה.

הרבה אנשים מחפשים דרכים למכור מכוניות בימינו. אז אם בבעלותכם מיצובישי או כל רכב ישן אחר, אולי כדאי לכם לשקול להשתמש בשירותיו של מפרק.

לתהליך פירוק מיצובישי פנו לסוכנות המציעה הצעות מחיר חינם על רכבים בביתכם או במקום העבודה שלכם. החברה תאסוף את הפרטים על תהליך הפירוק ולאחר מכן תספק לך אומדן על סמך המידע שנמסר. לאחר מכן תוכלו להשוות זאת להצעות מחיר אחרות שהתקבלו ממפרקים שונים באזורכם ולקבל החלטה חכמה לגבי מי מהם מתאים לכם ביותר.

פירוק רכב הוא עבודה מסובכת ומייגעת לכל טכנאי רכב.

זה יכול לקחת שעות או אפילו ימים לפרק מכונית.

משימה זו הפכה לקלה יותר על ידי שימוש בכלים הנכונים ובמיוחד במכונית מיצובישי היעילה במיוחד לפירוק.

כאשר אתם קונים רכב חדש, הדבר הראשון שאתם צריכים להיות מודעים אליו הוא מחיר הפירוק והמחזור של הרכב הישן (אם רלוונטי).

מחיר רכב לפירוק מיצובישי: עלות פירוק ומיחזור מיצובישי חזרה לחלקים המקוריים נעה בסביבות 3000 ש”ח בעוד שישנם חלקים נוספים שניתן למחזר כמו פלדה ואלומיניום, חומרים אלו עולים יותר מהמחיר האמיתי של המכונית 2000 ש”ח.

רכב לפירוק מיצובישי

ישנם מספר גורמים שכדאי לקחת בחשבון לפני רכישת רכב לפירוק. אלה כוללים את מחיר המכונית, ערכה כגרוטאות ומיקומה.

על מנת לפרק את כלי הרכב שלהם, המוסכניקים צריכים כלים מסוימים. וכפי שמתברר, מחיר המכונית לפירוק מיצובישי כולל את הכלים הללו וכן מדריך שלב אחר שלב כיצד לפרק את המכוניות של הלקוחות שלהם.

מיצובישי הוא אחד ממותגי הרכב הפופולריים והידועים ביותר ביפן. היא גם אחת מיצרניות הרכב הוותיקות בארץ. כעת, מיצובישי צריכה לעבור כמה שינויים גדולים בגלל השינויים בחברה ובטכנולוגיה.

יצרניות רכב כמו מיצובישי מתגלות כזירת קרב מרכזית עבור חברות דיגיטליות, המספקות כלים ושירותים מקוונים כדי להפוך את קניית ומכירת הרכב לנוחים ויעילים יותר עבור הצרכנים תוך הפחתת עלויות עבור סוכנויות רכב.

כידוע, כיום קשה למצוא רכב יד שניה או משומש המתאים לצרכים שלנו במחיר משתלם. לסוכנות מיצובישי באזור שלך יש עסקאות טובות על מכוניות חדשות אבל אתה רוצה לקנות רכב יד שנייה במקום? 

כאשר אתם נפטרים ממכונית, חשוב לדעת את מחירו של תהליך הפירוק כדי שתוכלו להמשיך בתהליך. עם זאת, אם המכונית היא ממותג שאינו פופולרי כמו מיצובושי, יכול להיות קשה להגיע לאומדן מדויק.

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים

נתקעתם עם הרכב? האם עדיף להזמין גרר או שירות להחלפת המצבר?

להיתקע עם רכב שאינו מניע זה ממש מצב לא נעים ואיכשהו נדמה שהדבר תמיד מתרחש בזמן הכי פחות נוח שרק יכול להיות. במצב שכזה יש לכם שתי אפשרויות ולכן בשורות הבאות ננסה לתת לכם מענה לשאלה – האם עדיף להזמין שירותי גרר או אולי דווקא להזמין שירות להחלפת מצבר הרכב? 

פירוק רכב

פירוק רכב ישן – מספר דגשים לתהליך מכירת רכב לפירוק

כאשר מגיע הזמן להיפרד מהרכב שלכם באופן שהוא גם ידידותי לסביבה וגם משתלם, הסדרת פירוקו דורשת סדרה של צעדים מכוונים. בתחילה, המסע שלך מתחיל במחקר מעמיק לחשיפת חברות פירוק מקצועיות ואמינות. לא לכל גוף תהיה המומחיות או השירותים המדויקים העונים על הצרכים הספציפיים של הרכב שלך, במיוחד אם אתה מטפל בדגמים מיוחדים או מחפש חברה הפועלת בשיטות ידידותיות לסביבה.

גרירת רכב

שירותי גרירה מכל מקום

שירותי גרירת רכבים יכולים לשמש במקרים רבים, והם יכולים לכלול גם סוגי שירותים נלווים הנקראים שירותי דרך. בשורות הבאות, נעבור על סוגי השירותים השונים, נבין כיצד לחסוך בעלויות ועוד – המשיכו לקרוא.

גרירת רכב

7 טיפים חיוניים לבחירת חברת גרירת רכב בת ים הטובה ביותר

בכל הנוגע לבחירת חברת גרירת רכב בבת ים, ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון על מנת להבטיח חוויה חלקה וללא טרחה. בין אם אתם זקוקים לגרירת חירום או סיוע בתקלה, בחירת חברת הגרירה הנכונה היא קריטית. להלן 7 טיפים חיוניים שיעזרו לך לקבל החלטה מושכלת:

כמה מקבלים על רכב לפירוק

אם יש לך רכב ישן שכבר לא נוסע ובזמן הקרוב אתה לא מתכנן לתקן אותו, אחת האפשרויות היא למכור אותו לפירוק. אבל כמה מקבלים על מכירת רכב במצב כזה? התשובה תלויה בכמה גורמים.

אופנוע

כל מה שצריך לדעת על הוצאת רישיון לאופנוע בישראל

אם אתם חובבי אופנועים המתגוררים בישראל, חשוב להבין את הרמות השונות של רישיונות האופנוע הקיימים בארץ. קבלת רישיון לאופנוע מאפשרת לך לרכוב על אופנוע בצורה חוקית בכבישים, מה שמבטיח את שלומך וגם את שלומם של אחרים. במאמר זה נעמיק ברמות השונות של רישיונות אופנוע בישראל, דרישות גיל המינימום ותנאים לקבלת רישיון אופנוע A1.

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח