חילוץ טרקטורונים מהשטח

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

טרקטורונים 

במרוץ החיים כל אדם משתדל לקחת מדי פעם הפסקה וליהנות מהדברים שהוא אוהב. חובבי הטיולים והאקסטרים משלבים בין שתי האהבות האלו ויוצאים לטיולי שטח ברחבי הארץ על רכבי טרקטורונים. לאור איכותו הגבוהה של רכב זה מבחינה מכאנית וההתאמה שלו לנסיעה בכל הסוגים של תנאי השטח כמו שבילי אספלט ישרים וגם אלו שהם ישרים פחות, לאורך חוף הים ועוד. בדרך כלל מתאמים את הטיולים קבוצה של חברים, אחים וקרובי משפחה נוספים ויוצאים לאזור ספציפי. הם מכינים את תוואי הדרך כדי שידעו לחזור ממנו, או לחלופין יוצאים עם מדריך מוסמך אשר מכיר כל נקודה באזור זה ולכן מעבר לקביעת המסלול הוא גם מעביר להם המון מידע על המקומות שהם מבקרים בהם. 

עם זאת יש מקרים שעקב תקלה או נסיעה בדרך לא דרך, נוצרת תקלה של טרקטורון אקסס ואי אפשר להמשיך בנסיעה אתו. כיוון שצריך לטפל בו במוסך או בתיקון דרך, מזמינים את צוות החילוץ שמסוגל להגיע לכל מקום כדי לחלץ טרקטורונים, הן אם מדובר בשביל בין השדות, על ההר או בבקעה. מומחי החילוץ מטפלים בו בשטח ואם יש אפשרות מאפשרים לנסוע בו להמשך הטיול. יש גם מקרים שהתקלה היא חמורה ולכן הם גוררים את הטרקטורון למוסך בסביבה הקרובה. 

טיפול ייעודי של טרקטורונים 

טרקטורונים הם כלי תחבורה מיוחדים ולכן כשיש מצבים בעייתיים יש לגרור אותם רק למוסך שעובדיו מתמקצעים בנושא זה. קיימת סבירות שבמוסכים רבים רגילים לא ידעו לתקן זאת באופן מושלם כיוון שיש בכלי תחבורה זה תכונות של רכב וגם תכונות של אופנוע. יש תיקונים שהם מהירים כיוון שיש להחליף חלף מסוים שאי אפשר לבצע פעולה זו בשטח, או לחלופין יש מקרים שבהם מדובר בתיקון ארוך יותר וזה אורך כמה שעות. 

טיולים בשטח 

אוהבי הטיולים בוחרים בכל פעם לצאת למקומות אחרים כדי להכיר בדרך זו את כל פינות החמד בארץ. ברוב המקרים מדובר בחבורה מגובשת שנפגשת למטרה זו. לרבים מהם יש טרקטורונים שלהם ולכן הם מקבלים החלטות על האזור שאליו הם ייסעו ואת שעת המפגש. הטיולים המאתגרים מעלים לכל אחד מהם את רמת האדרנלין והם מתלהבים הן מהמסלול היפהפה והן מהנסיעה בכלי תחבורה זה.

מסלולי טיולים ברחבי ישראל 

במסלולי שטח שונים יש אפשרות להיתקע עקב תקלות טכניות לא צפויות. זו הסיבה שכאשר יוצאים לטיולים באמצעות טרקטורונים יש לבצע את ההיערכות המתאימה. זה כולל מיכל דלק מלא וגם ג'ריקן של דלק בתא המטען, צמיג רזרבי לכל תרחיש וכלי עבודה לטיפול בתקלות. אך אם הרכב מתחפר בתוך דיונות החול, או שוקע בבוץ יש לגרור אותו החוצה באמצעות כבל מאסיבי. 

יש מקרים שבהם החברים המנוסים מסייעים זה לזה ומצליחים להעביר את הטרקטורונים לשטח מישורי ויש מקרים שבהם נעזרים בשירותי חילוץ מקצועיים. 

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

Picture of א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
רכב

המדריך המלא לליסינג רכב דרגה 3: כל מה שצריך לדעת

רכבי מחלקה 3 הם בחירה פופולרית עבור אלו המעוניינים לשכור רכב. כלי רכב אלה כוללים בדרך כלל מכוניות סדאן בגודל בינוני, רכבי שטח ומשאיות. הם מציעים איזון טוב בין גודל, ביצועים ויעילות דלק. כאשר שוקלים רכב מסוג 3 לליסינג, חיוני להבין את התכונות והיתרונות הספציפיים שמגיעים עם דרגה זו.

רכבת

ההיסטוריה של רכבת ישראל וההתחדשות שלה

לרכבת ישראל היסטוריה עשירה שראשיתה בסוף המאה ה-19, אז נבנו קווי הרכבת הראשונים באזור. הרכבת מילאה תפקיד מכריע בחיבור בין ערים ואזורים שונים, והקלה על תנועת סחורות ואנשים ברחבי הארץ.

מוקד טלפוני

מתי הזמן הנכון לפנות למוקד הטלפוני של משרד התחבורה?

המוקד הטלפוני של משרד התחבורה הוא משאב חיוני עבור אנשים המבקשים מידע או סיוע בנושאים שונים הקשורים לתחבורה. בין אם יש לך שאלות בנושא רישוי, רישום רכב, בטיחות בדרכים או תחבורה ציבורית, צוות המוקד מיומן לספק הדרכה מדויקת ומועיל.

גרירת רכב

החלפת מנוע ברכב – כיצד זה מתבצע?

אתם נתקלים שוב ושוב בתקלות מנוע הרכב שלכם ומחפשים מידע מקיף לגבי החלפתו? המדריך שלפניכם נועד לספק לכם את כל המידע החשוב אודות התהליך המורכב

שירותי גרירה בחריש

שירותי גרירה בחריש הינם הנפוצים ביותר, וגם הקריטיים ביותר. מי מאיתנו שחי בחריש לא מכיר את הפקקים האיומים שיש, ואין דבר יותר גרוע מלהיתקע עם

שירותי גרירה בעומר

שירותי גרירה בעומר הינם הנפוצים ביותר, וגם הקריטיים ביותר. מי מאיתנו שחי בעומר לא מכיר את הפקקים האיומים שיש, ואין דבר יותר גרוע מלהיתקע עם

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח