Bestie האתר שעזר ליותר מ-100 אלף משפחות לחסוך בביטוח הרכב

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

חיסכון

Bestie האתר שעזר ליותר מ-100 אלף משפחות לחסוך בביטוח הרכב

השוואת הביטוחים הפכה לחלק בלתי נפרד מחייהם של נהגים רבים. שיטה זו עוזרת להם למצוא ביטוח רכב מותאם ומשתלם. יש אתר אחד שיצר את המתכון, הנוסחה – בסטי. 3 סיבות שבגללן הוא האתר הגדול ביותר בארץ בתחום.

אנחנו לא יכולים לדמיין עולם בלי אתרי השוואות ביטוחים, הפלטפורמות הדיגיטליות המאפשרות לכל נהג ונהגת לחפש הצעות ביטוח בדיוק בשבילם, מכל מחשב או סמארטפון. אך האמת היא שמדובר בהברקה של השנים האחרונות. לפני כן היינו צריכים לנהל שיחות טלפון עם סוכן הביטוח או אפילו להגיע למשרדי הסוכנות לפגישה של 4 עיניים, והמון ניירת. האתר שהביא את הבשורה לשוק הביטוח הישראלי הוא Bestie השוואת ביטוח רכב. הוא היה הבסיס, המקור, האתר שיצר את הנוסחה המנצחת להפיכת שוק הביטוח לזירה פשוטה וידידותית לכל אדם. אנחנו כאן כדי לסבר את האוזן ולגלות לכם את הסוד הקטן של האתר הגדול.

סורקים הכי הרבה חברות ביטוח בשוק

אתרי השוואות הביטוחים מאפשרים לסרוק מספר חברות ביטוח בעת ובעונה אחת ולגלות אילו פוליסות הן מציעות. בבסטי לעומת זאת, תקיפו הכי הרבה חברות ביטוח, 11 מתוך 14 שפועלות כיום בשוק המקומי. למה זה משמעותי? כי כל חברת ביטוח מתעדפת רכבים אחרים. תבינו, בכל חברה וסוכנות ביטוח בארץ ובעולם יושבים בעלי מקצוע בשם אקטוארים, אנליטיקאים מוסמכים שתפקידם הוא לבצע סטטיסטיקות להערכת סיכונים. הם מציגים את הממצאים שלהם לחברת הביטוח ועל פי הנתונים שהתקבלו היא קובעת אלו רכבים הכי משתלם לה לבטח באותה שנה.

למשל יש חברת ביטוח שתחליט שהיא מתמקדת ברכבי טויוטה לעומת חברה אחרת שתתמקד בדגמים של סוזוקי. מכאן, שנהגים עם רכבים אלו שמגיעים לאותן חברות זוכים להטבות. השוואה ביטוח רכב באתר בסטי, מגדילה לכם את הסיכוי בעשרות אחוזים, למצוא חברה שמבטחת את סוג הרכב שלכם.

 

הגולש תמיד במרכז

אתר בסטי בנוי כך שכל פיצ'ר ופונקציה בו מטרתם לכוון אתכם לביטוח הרכב המתאים ביותר בשבילכם. הכדור במגרש שלכם ואתם מחליטים מה אתם צריכים. מתחילים במילוי פרטי הנהג והרכב ויוצאים לדרך. מנוע החיפוש שולף מהמאגר הצעות ביטוח מותאמות לוותק הנהיגה שלכם, דגם הרכב, מספר הרישוי והעבר הביטוחי שלכם. בנוסף אתם יכולים לבצע סלקציה זריזה ופשוטה על בסיס פרמטרים שונים.

ביניהם, הפוליסות הזולות ביותר, בחירת הגולשים באתר או השתתפות עצמית נמוכה. אתם גם יכולים לקבוע את טווח דמי ההשתתפות העצמית שאתם מעוניינים בו, או אפילו לנקוב בסכום ספציפי וכך לזקק עוד יותר את החיפוש ולהתאים את הפלטפורמה הדיגיטלית של בסטי, לצרכים שלכם בצורה מובהקת. וגולת הכותרת, אתם יכולים להטות את הפרמיה שלכם כלפי מטה עוד קצת, עם פרמטרים המעניקים הנחה בתעריפי הביטוח. אז אם יש לכם רכב שני במשפחה או אתם מתגוררים בקיבוץ, ציינו זאת במקום המתאים ותעברו מיד להצעות ביטוח במחירים מוזלים.

הכי אובייקטיביים

ולבסוף, אובייקטיביות היא אלמנט חשוב בבסטי. האתר מכסה כמה שיותר חברות בשוק כדי לספק לכם תמונה רחבה ככל שניתן, ללא הטיות והטעיות. בסטי הוא לא חברת ביטוח ואין בכוונתו למכור לכם ביטוח אלא רק להציג בפניכם את כל האופציות העומדות לרשותכם. מטרת אתר השוואות הביטוחים היא להראות לכם אילו פוליסות אתם יכולים לרכוש, במידה ותבחרו לעשות זאת. חשוב להזכיר כי הצעות הביטוח שעולות בגורל מותאמות עבורכם במיוחד. אם חברת ביטוח מסוימת בולטת בהיעדרה, זה כנראה כי אין לה כרגע הצעת ביטוח שתואמת את הפרופיל שלכם.

נקודה נוספת, כל פוליסה באתר מנוסחת בגובה העיניים. כשאתם נכנסים לבסטי לצורך השוואת ביטוח רכב אתם חופשיים לעיין בפוליסות השונות כרצונכם, כל אותן פוליסות מנוסחות בשפה פשוטה וידידותית להבנה. גם למי שלא כל כך בקיא בתחום הביטוח. כל התנאים, הכיסויים והתעריפים מוצגים שחור על גבי לבן, בצורה שלא משתמעת לשתי פנים. כך שאתם יודעים בדיוק לקראת מה אתם הולכים, ומה בדיוק אתם מחפשים.

משווים אתכם ובשבילכם

בסטי הוא אתר השוואות הביטוחים הגדול ביותר בארץ, בזכות היכולת לקחת את עולם הביטוח המסואב והמורכב ולהנגיש אותו לציבור הרחב. הוא עושה זאת על ידי פלטפורמה דיגיטלית חדשנית שמאפשרת לכל נהג ונהגת לחפש ביטוח רכב בהתאמה אישית, בקליק. כל אחד ואחת יכולים לעיין בפוליסות השונות באתר, לבצע סלקציה על פי מאפיינים שחשובים להם בביטוח הרכב ולסלול את הדרך לפוליסה המתאימה ביותר.

ברגע שמוצאים כמה פוליסות עם מאפיינים דומים או פוליסות שונות לחלוטין שכל אחת מהן קוסמת לכם בדרך אחרת, מסיבות אחרות, בסטי משווה אותן בשבילכם בלי בעיות. בסטי מבצע פעולה אוטומטית שמניחה את הפוליסות הנבחרות זו מול זו ומדגישה את ההבדלים ביניהן כדי לעזור לכם להבין את היתרונות של כל אחת על פני האחרת, ולקבל החלטה מהירה, חכמה ופשוטה. נכון להיום, אתר השוואות הביטוחים הראשון עזר ליותר מ-100 אלף משפחות לחסוך בדמי הביטוח, והיד עוד נטויה. זאת רק ההתחלה.

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
אופנוע

כל מה שצריך לדעת על הוצאת רישיון לאופנוע בישראל

אם אתם חובבי אופנועים המתגוררים בישראל, חשוב להבין את הרמות השונות של רישיונות האופנוע הקיימים בארץ. קבלת רישיון לאופנוע מאפשרת לך לרכוב על אופנוע בצורה חוקית בכבישים, מה שמבטיח את שלומך וגם את שלומם של אחרים. במאמר זה נעמיק ברמות השונות של רישיונות אופנוע בישראל, דרישות גיל המינימום ותנאים לקבלת רישיון אופנוע A1.

מה הדברים שחשוב לקחת לרכיבת שטח

רכיבת שטח היא אחד מסוגי הספורט המרגשים וההרפתקנים ביותר שיש, במסגרתה רוכבי אופנוע יוצאים לחקור את המרחבים הפתוחים והמסלולים הלא מסומנים שנמצאים בלב הטבע הפראי.

אבודים ותקועים: איך לטפל במכונית נגררת ולהגיע הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית

דמיינו את זה: אתם מחנים את המכונית שלכם ברחוב, רק כדי לחזור ולגלות שהיא נעדרת. הפאניקה מתחילה כשאתה מבין שהמכונית שלך נגררה. התסכול והבלבול יכולים להיות מכריעים, אבל אל תפחדו! במאמר זה נדריך אתכם בתהליך הטיפול ברכב נגרר והגעה הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית.

הצורך בשירותי גרירה: אילו כלי רכב מועדים ביותר לתקלות?

כשמדובר בתקלות רכב, לא כל הרכבים נוצרים שווים. מכוניות מסוימות נוטות יותר לחוות בעיות הדורשות שירותי גרירה מאשר אחרות. הבנה של אילו כלי רכב יש סיכוי גבוה יותר להתקלקל יכולה לעזור הן לנהגים והן לחברות הגרירה להיות מוכנים יותר למצבים כאלה. בישראל, תדירות התקלות יכולה להשתנות בהתאם לסוג הרכב ולדלק שהוא משתמש בו.

חילוץ רכבי הובלה איך עושים את זה?

עולות חילוץ רכבי הובלה הכרחיות במצבים בהם כלי רכב כבדים נתקעים או משתתקים עקב שטחים מאתגרים, תאונות או כשלים מכניים\חשמליים. ביצוע חילוץ רכב הובלה מוצלח

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח