שירות חילוץ רכב ג'יפ תקוע

תוכן עניינים:

אחד הדברים הכי כיפיים שיכולים להיות הוא יציאה לטיול ג‘יפים. שאנחנו יוצאים או מתכננים לצאת לטיול ג‘יפים, אנחנו חושבים עלחילוצי ג'יפים מסלול, על כל הציוד שאנחנו צריכים לקחת איתנו, לפעמים גם מארגנים מקום לינה ומצפים להיות עם האנשים שאנחנו הכי אוהבים. יחד עם זאת, יש דבר נוסף שעלינו לקחת אותו בחשבון, בעיקר מקום שאנחנו יורדים עם הג‘יפ לשטח וזה חילוץ רכב ג‘יפ תקוע. שירות חילוץ רכב ג'יפ מהשטח וגרירתו הוא תהליך מורכב. חברה שמספקת שירותי חילוץ וגרירה מספקת שירותים בכל הארץ לחילוץ רכבי ג'יפים עם התאמה לכל סוגי המקרים, כולל שירות למקרי חירום שמתבצע מסביב לשעון.

חילוץ רכב ג'יפ שנתקע בבוץ עלול להוביל לקלקול המנוע, ומיותר לציין שחילוץ וגרירת הרכב המושבת החוצה למקום מבטחים צריך להתבצע רק על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום. השירות זמין על ידי צוות אמין שמצליח לחלץ את הרחב ביעילות ולהוביל אותו למוסך ללא פגיעה נוספת.

מה חשוב לדעת על שירות חילוץ רכב ג‘יפ תקוע?

נסיעה על משטחים ובמסלולים שאינם סלולים, יכולה להוביל לכך שנצטרך חילוץ וזה שאנחנו נוסעים ברכב ג‘יפ 4X4 לא הופכת אותנו לחסינים. טיפ אחד שאנחנו יכולים לספק לכם הוא בעצם לנסות ליסוע עם עוד רכב ג‘יפ אחד לפחות כי זה פשוט לא מומלץ ליסוע לטיול כזה לבד. יש כמה דברים שיכולים להשפיע על חילוץ הג‘יפ במידה ונתקעתם כמו למשל מזג האוויר. חשוב לשים לב למזג האוויר לפני היציאה ולדעת שאם יש גשמים, רוחות או אפילו מזג האוויר שרבי, עליכם לקחת בחשבון את כל הסיטואציות שיכולות לקרות. ג‘יפ יכול להיתקע במצבים בהם הקרקע בוצית, אז אפשר לשקוע או כאשר נוסעים במעברים גבוהים, בירידות מאוד חדות, עליות, בשלג או בחול.

חוזרים במהירות להרפתקאות השטח

השירות מתבצע עם שיירה קטנה של כלי רכב מוכנים לתהליך חילוץ רכב ג'יפ אל מחוץ לבוץ או למקום הוא הוא נתקע, גם אם הוא נתקע בתחתית מדרון ויש לגרור אותו לכביש במעלה גבעה. עם השירות המקצועי, תוכלו לשוב במהרה להרפתקאות השטח שלכם.

עם ההגעה למקום, חילוץ רכב ג'יפ כולל חיבור הרכב על ידי אנשי צוות אמינים, למשאית גרר שטח מקצועית. בקצה האחורי של המשאית יש ציוד בסגנונות שונים שניתן להתקין בדיפרנציאל האחורי של הג'יפ על מנת לנעול את הסיבוב של שני הגלגלים האחוריים יחד.

חילוץ רכב ג'יפ בגישה מתקדמת

זוהי אלטרנטיבה מקצועית שזמינה בעלות נמוכה לנעילת הרכב והגבלת החלקתו, והיא פופולרית בקרב נהגי שטח. השירות כולל שימוש בציוד יציב עם מהירויות משתנות ומושלמות למטרות חילוץ רכב ג'יפ.

עם חיבור הג'יפ למשאית, ניתן להוביל אותו, כשהוא קשור למתלי המשאית, לכל מקום בו בעל הג'יפ מעוניין. המשאית מחלצת את הג'יפ באמצעות גרירתו אל מחוץ לשטח בו הוא נתקע, סנטימטר אחר סנטימטר.

תהליך בטוח ויעיל

יש כמה מקומות שבהם החילוץ עלול להיות קצת מסוכן, ובשלב מסוים נראה כאילו לכל רכב בקבוצת הרכבים הגוררים יש לפחות גלגל אחד מחוץ לקרקע, אבל כשהשירות מתבצע על ידי המקצוענים בתחום, אף אחד אינו נפגע והג'יפ מחולץ ביעילות ובבטחה.

כשהבוץ עמוק ומכסה את החלקים התחתונים של גלגלי הג'יפ, קיים חשש לפגיעה ברכב. צוות מקצועי של חילוץ רכב ג'יפ מתמקדמחיר שירותי חילוץ לג'יפ שנתקע בחילוץ מהיר של הרכב, למרות שהתהליך אכן עשוי לקחת קצת מאמץ. הג'יפ אינו טובע בבוץ, ואינו נתקע בתוך זמן קצר, לכן ניתן לחלץ אותו גם אם הוא נתקע עמוק בבוץ.

בסיום תהליך חילוץ רכב ג'יפ, הוא נגרר למוסך, שם בעל הג'יפ יכול להחליט על תיקון הרכב או מכירתו לקונה רכבים לפירוק.

מחירון שירותי חילוץ רכב ג'יפ

העלות לשירות חילוץ רכב ג'יפ תקוע עשוי לנוע בטווח מחירים שבין 400-700 ₪, ובהתאם למורכבות תהליך החילוץ, המחירים עשויים לנוע בין 600-900 ₪.

זקוקים לשירות חילוץ רכב ג'יפ?

אם נתקעתם בבוץ וגם לאחר מספר ניסיונות לא הצלחתם לשחרר את הרכב, חברה שמספקת שירותי חילוץ רכב ג'יפ תחלץ את הג'יפ בתוך זמן קצר. עם השלמת העבודה, צוות החברה יתקן את הרכב על מנת למנוע מצבים חוזרים דומים.

מאמרים נוספים
מחירון גרר

מחירון גרר

מחירון גרר אנחנו אמנם מקווים שלא נצטרך להשתמש אי פעם בשירותים אלו, אך שירות גרירה הוא שירות שצריך להיות לכם זמין לכל אורך הזמן. אנו

נקיטת צעדים כשהרכב אינו מניע

שירותי גרירה השוואת מחירים

שירותי גרירה השוואת מחירים זה שאנחנו רוצים לשלם את המחיר הנמוך ביותר זה ברור, אבל חשוב לבדוק שאנחנו אמנם משלמים מחיר זול אך עדיין מקבלים

גרר ב{ARIM} : המדריך המלא להזמנת שירותי גרירה

שירותי גרירה וחילוץ

שירותי גרירה וחילוץ שירותי גרירה וחילוץ הם מבין השירותים היעילים ביותר בתחום הרכב, לכן חשוב שתכירו את החברה אותה אתם עומדים להזמין בעת צרה עוד

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה מחשבון גרירה מתאים למי שרוצה לעשות השוואת מחירים בין שירותי הגרירה השונים. היצע נותני השירות היום רחב מאי פעם, מלבד לגרר פרטי יש