שירותי דרך וגרירה

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

שירותי דרך וגרירהשירותי דרך וגרירה

כאשר אנחנו בוחרים בעל מקצוע אנחנו רוצים לדעת שהוא יכול להקיף את הבעיות שלנו מכל הכיוונים. בגלל זה אתם צריכים לבחור בחברה אשר מעניקה שירותי דרך וגרירה אם חלילה הרכב שלכם נתקע מכל סיבה שהיא. שירותי דרך וגרירה הם למעשה השילוב בין שירות גרירה ושירותי דרך. יש הבדל בין שני השירותים, יש מחירים שונים לשני השירותים, אך כאשר השילוב שלהם ביחד מגיע עד אליך אתה יכול להיות הרבה יותר רגוע.

 

מהם שירותי גרירה?

במקרה בו נתקעתם מכל סיבה שהיא ואין אפשרות להזיז את הרכב עליכם להיעזר בשירותי גרירה. יש שירותי גרירה לכל סוגי הרכבים, אבל על בעל המקצוע לדעת להתאים את הגרר בהתאם לסוג הרכב. למשל, רכבים דו גלגליים מחייבים את בעל המקצוע בקשירה מקצועית ובגרר מותאם אשר עליו תוכלו להעמיד את הרכב הדו גלגלי בצורה מאוזנת ויציבה. מצד שני, יש גרר גם עבור רכבים מסחריים של מעל 12 טון, במקרים כאלה אנחנו חייבים לבחור בגרר אשר יכול לעמוד בעומס הנדרש ויש לבעל המקצוע את ההסמכה הייעודית לשאת משקלים כאלה.

מהם שירותי דרך?

שירותי דרך הם בדרך כלל ניידות פשוטות אשר מגיעות אליכם עם כל הציוד הנדרש, מוסך נייד. המטרה היא לתקן את הרכב שלכם במקום במקרה בו התקלה היא פשוטה ואינה מורכבת מדי לתיקון. לדוגמא, כאשר הרכב שלכם עבר תאונה שירותי דרך הם לא המקום אותו אליו אתם צריכים לפנות אלא שירותי גרירה. אך כאשר הרכב שלכם לא מניע מסיבה כלשהי תוכלו להזמין שירותי דרך אשר יבחנו את המקרה לגופו, ייתכן שמדובר על המצבר, לעיתים ייתכן ומדובר על תקלה בסוויץ' וכן הלאה. המטרה היא לשלוח אליכם בעל מקצוע בעל הכשרה מתאימה שיוכל לשים את הידע על שורש הבעיה ולפתור אותה במקום.

 

איך משלבים בין שני השירותים?

שירותי דרך וגרירה הם למעשה מחייבים אותנו להחזיק בבעלי מקצוע אשר יש לו את ההסמכה המתאימה לכל אחד מהשירותים הנדרשים. טרם אנו שולחים גרר או ניידת אנו מבררים על הלקוח מהי התקלה, מה הבעיה ברכב. האם הוא לא מניע? מה מסומן לכם על צג המחשב? האם התקלה היא בצג המחשב עצמו? וכן הלאה. ברגע בו יש לנו את כל האינפורמציה הרלוונטית אנו נשלח ניידת שירות אשר תפתור את הבעיה במקום, במקרה בו הבעיה לא נפתרה נשלח גרר. אתם כמובן משלמים על השירות כמכלול, לא יותר ממה שאתם אמורים. לדוגמא, אם הפתרון של התקלה היה בשירותי דרך המחיר הממוצע בשוק הוא בין 150 ל-250 ש"ח (תלוי בתקלה), לכן אתם תשלמו את המחיר הזה. במקרה בו נשלח אליכם שירות שאינו יעיל עבורכם, אלא אתם צריכים שירותי גרירה, המחיר אותו תשלמו יהיה עבור שירותי הגרירה ולאו דווקא על שירותי הדרך. 

 

לא עדיף לפנות לחברה שיש לה שירות ספציפי?

התשובה היא לא. ברגע שאתם פונים לחברה אשר נוגעת רק באחד משני השירותים היא לא תוכל לסייע לכם במקרה אחד, ומצד שני היא תרצה אתכם בתור לקוחות. לרוב הלקוחות אין את הידע הנדרש כדי להבדיל האם הרכב ניתן לתיקון במקום או במוסך, וחברות רבות יכולות לנצל את זה. מצד שני, כאשר יש חברה אשר מחזיקה סוג שירות כמו שירותי דרך וגרירה אין שום סיבה שהחברה לא תעניק לכם את השירות שמגיע לכם. חשוב כמובן תמיד לפנות אל חברה מוסמכת אשר עומדת בכל התנאים הנדרשים ושיש לה מחירון ספציפי עבור כל סוג שירות וכל תת קטגוריה. 

איך בוחרים חברה מקצועית?

לא פשוט למצוא חברת שירותי דרך וגרירה מקצועית, עליכם לדעת על פי אילו פרמטרים לבחור אותה. הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא לאו דווקא המחיר אלא הזמינות של החברה. כאשר אתם תקועים אתם רוצים שהשירות יגיע אליכם כמה שיותר מהר, במיוחד אם אתם צריכים להגיע למקום כלשהו עם הרכב שלכם. שירותי דרך וגרירה מטעם חברה מקצועית יגיעו אליכם תוך עד שעה לכל היותר, חברות פחות מקצועיות יגיעו אליכם תוך כשלוש שעות. מלבד לכך, אתם רוצים חברה אשר יש לה את כל הרכיבים מתאימים לסוג הרכב שלך במקרה שצריך להחליף, וכמובן אנחנו רוצים את השירות האדיב ביותר. 

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
אופנוע

כל מה שצריך לדעת על הוצאת רישיון לאופנוע בישראל

אם אתם חובבי אופנועים המתגוררים בישראל, חשוב להבין את הרמות השונות של רישיונות האופנוע הקיימים בארץ. קבלת רישיון לאופנוע מאפשרת לך לרכוב על אופנוע בצורה חוקית בכבישים, מה שמבטיח את שלומך וגם את שלומם של אחרים. במאמר זה נעמיק ברמות השונות של רישיונות אופנוע בישראל, דרישות גיל המינימום ותנאים לקבלת רישיון אופנוע A1.

מה הדברים שחשוב לקחת לרכיבת שטח

רכיבת שטח היא אחד מסוגי הספורט המרגשים וההרפתקנים ביותר שיש, במסגרתה רוכבי אופנוע יוצאים לחקור את המרחבים הפתוחים והמסלולים הלא מסומנים שנמצאים בלב הטבע הפראי.

אבודים ותקועים: איך לטפל במכונית נגררת ולהגיע הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית

דמיינו את זה: אתם מחנים את המכונית שלכם ברחוב, רק כדי לחזור ולגלות שהיא נעדרת. הפאניקה מתחילה כשאתה מבין שהמכונית שלך נגררה. התסכול והבלבול יכולים להיות מכריעים, אבל אל תפחדו! במאמר זה נדריך אתכם בתהליך הטיפול ברכב נגרר והגעה הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית.

הצורך בשירותי גרירה: אילו כלי רכב מועדים ביותר לתקלות?

כשמדובר בתקלות רכב, לא כל הרכבים נוצרים שווים. מכוניות מסוימות נוטות יותר לחוות בעיות הדורשות שירותי גרירה מאשר אחרות. הבנה של אילו כלי רכב יש סיכוי גבוה יותר להתקלקל יכולה לעזור הן לנהגים והן לחברות הגרירה להיות מוכנים יותר למצבים כאלה. בישראל, תדירות התקלות יכולה להשתנות בהתאם לסוג הרכב ולדלק שהוא משתמש בו.

חילוץ רכבי הובלה איך עושים את זה?

עולות חילוץ רכבי הובלה הכרחיות במצבים בהם כלי רכב כבדים נתקעים או משתתקים עקב שטחים מאתגרים, תאונות או כשלים מכניים\חשמליים. ביצוע חילוץ רכב הובלה מוצלח

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח