שירותי גרירת רכב במרכז

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

אם אתם נמצאים בתרחיש שבו המכונית שלכם מתקלקלת בצד הדרך, או שמא הייתם מעורבים בתאונת דרכים חלילה, אתם צריכים לדעת את הצעדים הנכונים לנקוט בהם. מאמר זה יעסוק בכל מה שצריך לדעת על שירותי גרירת רכב במרכז ובכל אזור בארץ.

קיימים סוגים שונים של שירותי גרירת רכב. משאיות גרר מסוימות יכולות להתמודד רק עם מכוניות קטנות בעוד שאחרות יכולות להתמודד עם מכוניות מסחריות גדולות ואפילו רכבי שטח מסוימים. כך או כך, גרר רכב במרכז חייב לעבוד בצורה מאוד מקצועית ועדינה, שכן גרר פרטי במרכז יכול לגרום בקלות לנזקים אם הוא לא מבצע את עבודתו נכון. מה חשוב לדעת בנושא? המשיכו לקרוא, כל המידע בשורות הבאות.

מה הסיכונים בגרירת רכב לא מקצועית?      

אם אתם צריכים גרר רכב במרכז, חשוב לדעת כי ישנם סיכונים רבים שעלולים להתרחש כאשר אתם גוררים את המכונית שלכם. הנזקים השונים יכולים לכלול שריטות ושקעים במכונית, חלונות שבורים ואפילו נזק למנוע או נזק לגיר של הרכב. הנזק לרכב יכול להיגרם ממספר גורמים.

הסיבות השכיחות ביותר הן שימוש במשאית גרר לא מקצועית, חיבור לא תקין וחוסר ניסיון. אלו עלולים לגרום לנזקים כמו מסגרת מכופפת, מתלים שנשברים ועוד. כמו כן, גרר לא מקצועי יכול לגרום בקלות לנזק לצמיגי הרכב.

טיפים למציאת גרר לרכב פרטי

אם הרכב שלכם מקולקל בצד הדרך, כדאי שתדעו איך למצוא גרר. משאיות גרר פרטיות לא תמיד זמינות וחשוב לדעת מה אתם מחפשים במקרה חירום, מכיוון שגם ככה לוקח לגרר בדרך כלל זמן-מה עד שהוא מגיע אליכם. ולכן, ככל שתזמינו את הגרר, כך תוכלו מהר יותר לטפל בבעיה שלכם ואף להגיע למוסך כבר באותו היום.

אפשרות אחת היא להתקשר לחברת הביטוח שלכם ולבדוק אם היא יכולה לספק סיוע בתיקון הרכב שלכם או בגרירתו. אם הביטוח שלכם לא מכסה, תוכלו להזמין גרירת רכב במרכז בגרר פלוס או בכל אזור אחר, התקשרו לגרר פרטי שתוכלו למצוא לאחר השוואת מחירים עבור גרר רכב במרכז.

למה חשוב לערוך השוואת מחירים בין חברות גרר במרכז?

המחיר של גרר יהיה תלוי בגורמים רבים, כולל סוג החברה ממנה אתם מקבלים את השירות והמרחק שהגרר צריך לנסוע. ובתוך כך, חשוב להשוות מחירים בין חברות גרר כי זה יכול לעשות הבדל עצום בעלות גרירת הרכב שלכם.

את השוואת המחירים בין חברות גרר פרטי במרכז תוכלו לערוך דרך הפורטלים המקוונים, שמאפשרים לכם גם לסקור ביקורות ודירוגים אותנטיים הניתנים על ידי לקוחות של חברות גרירת רכבים במרכז. כך תוכלו לוודא שאתם בוחרים נכון. זכרו, אלמלא מחקר השוק הזה, אתם עשויים למצוא את עצמכם גוררים את הרכב באמצעות חברה לא מקצועית, מה שעשוי לגרום לנזק ברכב שלכם.

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
אופנוע

כל מה שצריך לדעת על הוצאת רישיון לאופנוע בישראל

אם אתם חובבי אופנועים המתגוררים בישראל, חשוב להבין את הרמות השונות של רישיונות האופנוע הקיימים בארץ. קבלת רישיון לאופנוע מאפשרת לך לרכוב על אופנוע בצורה חוקית בכבישים, מה שמבטיח את שלומך וגם את שלומם של אחרים. במאמר זה נעמיק ברמות השונות של רישיונות אופנוע בישראל, דרישות גיל המינימום ותנאים לקבלת רישיון אופנוע A1.

מה הדברים שחשוב לקחת לרכיבת שטח

רכיבת שטח היא אחד מסוגי הספורט המרגשים וההרפתקנים ביותר שיש, במסגרתה רוכבי אופנוע יוצאים לחקור את המרחבים הפתוחים והמסלולים הלא מסומנים שנמצאים בלב הטבע הפראי.

אבודים ותקועים: איך לטפל במכונית נגררת ולהגיע הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית

דמיינו את זה: אתם מחנים את המכונית שלכם ברחוב, רק כדי לחזור ולגלות שהיא נעדרת. הפאניקה מתחילה כשאתה מבין שהמכונית שלך נגררה. התסכול והבלבול יכולים להיות מכריעים, אבל אל תפחדו! במאמר זה נדריך אתכם בתהליך הטיפול ברכב נגרר והגעה הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית.

הצורך בשירותי גרירה: אילו כלי רכב מועדים ביותר לתקלות?

כשמדובר בתקלות רכב, לא כל הרכבים נוצרים שווים. מכוניות מסוימות נוטות יותר לחוות בעיות הדורשות שירותי גרירה מאשר אחרות. הבנה של אילו כלי רכב יש סיכוי גבוה יותר להתקלקל יכולה לעזור הן לנהגים והן לחברות הגרירה להיות מוכנים יותר למצבים כאלה. בישראל, תדירות התקלות יכולה להשתנות בהתאם לסוג הרכב ולדלק שהוא משתמש בו.

חילוץ רכבי הובלה איך עושים את זה?

עולות חילוץ רכבי הובלה הכרחיות במצבים בהם כלי רכב כבדים נתקעים או משתתקים עקב שטחים מאתגרים, תאונות או כשלים מכניים\חשמליים. ביצוע חילוץ רכב הובלה מוצלח

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח