שירותי גרירה

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

שירותי גרירהשירותי גרירה

הדבר אשר מייחד חברות שירותי גרירה הוא הזמינות שלה. לצערנו, לא כל החברות עובדות בצורה יעילה כלפי הלקוחות שלהן. כאשר אדם נתקע עם הרכב הוא רוצה למצוא פיתרון כמה שיותר מהר. לכן, חברות מקצועיות לא רק יציעו שירותי גרירה אלא שירותי חילוץ. כמו כן, חברת שירותי גרירה מקצועית תדע לתת מענה לכל סוגי הרכבים, בין אם מדובר על רכב פרטי ובין אם מדובר על דו גלגלי. 

 

שירותי גרירה לדו גלגלי

שירותי גרירה לרכב דו גלגלי שונים מאשר לרכב פרטי בהרבה היבטים. ההיבט הראשון שנגע בו יהיה הסכום אותו תשלמו. המחיר עבור שירות גרירה לרכב דו גלגלי בהכרח יהיה זול יותר בשל העלויות של הגרר. מלבד לכך, כאשר מדובר על גרירה של רכב דו גלגלי יש להתייחס לכך בהתאם ולהגיע עם גרר מתאים. גרר לרכבים דו גלגליים מותאם לרכב דו גלגלי בכך שיש את הרצועות הנדרשות כדי לקשור את האופנוע בצורה מוקפדת, יש רמפה ייחודית עליה נעלה את האופנוע וכמובן יש לייצב את האופנוע בשיטה אשר לא פוגעת בשילדה. 

שירותי גרירה לרכבים ומשאיות

כאשר מדובר על שירותי גרירה לרכבים ומשאיות המחירים משתנים בדרך כלל כאשר מדובר על רכב מעל 3.5 טון. 

שירותי גרירה לרכבים ומשאיות חייב להיות זמין בכל מקום, לכן אנחנו ממליצים לעבוד עם חברה שעובדת בכל רחבי הארץ. זמן ההגעה של שירותי גרירה תלוי באם בחרתם חברה פרטית או גרר דרך הביטוח. הזמן המשוער עד להגעתו של גרר מטעם הביטוח נע בסביבות ה-3 שעות. כאשר אנחנו מדברים על ביטוח פרטי זמני ההגעה מתקצרים משמעותית, בין חצי שעה לשעה.

 

זמינות ומקצועיות 

הדבר החשוב ביותר שאנחנו רוצים משירות גרירה שמגיע אלינו הוא מקסימום זמינות ומקצועיות. כחלק מתחום ההתמחות של אותו בעל מקצוע הוא לבדוק מהיכן נובעת התקלה ברכב שלנו. בדרך כלל שלב האבחון יתחיל כבר בשיחת טלפון. אותו גרר יוכל לוודא האם התקלה שלנו היא ברת תיקון לפי הכוונה מוקדמת, האבחון המוקדם גם יכול לעזור לו לדעת האם אילו חלקים וציוד הוא צריך להביא איתו. הזמינות היא לא פחות קריטית, במיוחד כאשר מדובר על שעות הלילה. הזמינות יכולה להועיל לנו בשני מובנים, האחד הוא במקרה בו נתקענו עם הרכב בדרך למקום חשוב כמו לעבודה והחילוץ מגיע תוך פרק זמן קצר. המקרה השני הוא כאשר אנחנו נמצאים במקום מרוחק, לעיתים אפילו לבד והרכב שלנו שבק חיים. הזמינות היא לא רק זמני הגעה קצרים, אלא גם מיקומים אליהם השירות יכול להגיע.

 

מה המחיר אותו נשלם עבור שירותי גרירה?

המחירים של שירות גרירה משתנים בהתאם לפרמטרים רבים. הדבר הראשון אשר משפיע על המחיר הוא המרחק. המחיר בהתאם למרחק נקבע עד 10 ק"מ, ו-10 ק"מ עד 30 ק"מ. אם אתם נמצאים רחוק יותר מ-30 ק"מ עבור כל קילומטר נוסף המחיר יעלה בכ-10 ש"ח. הדבר השני אשר משפיע על המחיר הוא סוג הכלי. כאשר מדובר על אופנוע טווח המחירים עבור עד 10 ק"מ יהיה בין 100 ל-200 ש"ח, כאשר מדובר על עד 30 ק"מ המחיר יהיה 150 עד 250 ש"ח. כאשר מדובר על רכב המחיר יכול להיות החל מ-150 עד 300 ש"ח עד 10 ק"מ, 200-400 ש"ח עד 30 ק"מ וכן הלאה. המחיר של גרירת משאית יכולה להתחיל החל מ-400 ש"ח ומעלה. 

מלבד לכך, עוד נתון אשר משפיע על המחיר הוא מורכבות העבודה. לא תמיד אופן הגרירה פשוט ולעיתים זה יכול לקחת לא מעט זמן להעלות את הרכב על הגרר. במקרים בהם הרכב עבר תאונה או תקוע בצורה כלשהי ייתכן והמחיר יתייקר. בדרך כלל כאשר מדובר על חברות מקצועיות אשר גם בוחנות את הרכב ומנסות לוודא שאי אפשר לתקן את התקלה לפני שהן מעלות את הרכב לגרר אז המחיר יהיה גם יותר יקר. יש השפעה מאוד מהותית על החברה עצמה מבחינת המחיר, ועדיף תמיד לא להתפשר על המחיר ולקבל את השירות המלא. ולבסוף, חלק נוסף שיכול לייקר את המחיר הוא שירותי אחסון אשר מחירם הינו בטווח ה-80 ש"ח לילה.  

 

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
אופנוע

כל מה שצריך לדעת על הוצאת רישיון לאופנוע בישראל

אם אתם חובבי אופנועים המתגוררים בישראל, חשוב להבין את הרמות השונות של רישיונות האופנוע הקיימים בארץ. קבלת רישיון לאופנוע מאפשרת לך לרכוב על אופנוע בצורה חוקית בכבישים, מה שמבטיח את שלומך וגם את שלומם של אחרים. במאמר זה נעמיק ברמות השונות של רישיונות אופנוע בישראל, דרישות גיל המינימום ותנאים לקבלת רישיון אופנוע A1.

מה הדברים שחשוב לקחת לרכיבת שטח

רכיבת שטח היא אחד מסוגי הספורט המרגשים וההרפתקנים ביותר שיש, במסגרתה רוכבי אופנוע יוצאים לחקור את המרחבים הפתוחים והמסלולים הלא מסומנים שנמצאים בלב הטבע הפראי.

אבודים ותקועים: איך לטפל במכונית נגררת ולהגיע הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית

דמיינו את זה: אתם מחנים את המכונית שלכם ברחוב, רק כדי לחזור ולגלות שהיא נעדרת. הפאניקה מתחילה כשאתה מבין שהמכונית שלך נגררה. התסכול והבלבול יכולים להיות מכריעים, אבל אל תפחדו! במאמר זה נדריך אתכם בתהליך הטיפול ברכב נגרר והגעה הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית.

הצורך בשירותי גרירה: אילו כלי רכב מועדים ביותר לתקלות?

כשמדובר בתקלות רכב, לא כל הרכבים נוצרים שווים. מכוניות מסוימות נוטות יותר לחוות בעיות הדורשות שירותי גרירה מאשר אחרות. הבנה של אילו כלי רכב יש סיכוי גבוה יותר להתקלקל יכולה לעזור הן לנהגים והן לחברות הגרירה להיות מוכנים יותר למצבים כאלה. בישראל, תדירות התקלות יכולה להשתנות בהתאם לסוג הרכב ולדלק שהוא משתמש בו.

חילוץ רכבי הובלה איך עושים את זה?

עולות חילוץ רכבי הובלה הכרחיות במצבים בהם כלי רכב כבדים נתקעים או משתתקים עקב שטחים מאתגרים, תאונות או כשלים מכניים\חשמליים. ביצוע חילוץ רכב הובלה מוצלח

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח