שירותי גרירה מכל מקום

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

שירותי גרירת רכבים יכולים לשמש במקרים רבים, והם יכולים לכלול גם סוגי שירותים נלווים הנקראים שירותי דרך. בשורות הבאות, נעבור על סוגי השירותים השונים, נבין כיצד לחסוך בעלויות ועוד – המשיכו לקרוא.

קודם כל, מתי נצטרך גרר רכב?

כאמור, ישנו מנעד די רחב של מקרים בהם שירותי גרירה עשויים להיות דרושים, החל ממצבים של קלקולים ותקלות, דרך היתקעות עקב מצבר שנגמר וכלה בתאונות דרכים, חלילה. כבר עכשיו נציין כי אם מדובר במצב של מצבר גמור, לא תצטרכו לגרור את הרכב למוסך כדי להחליף את המצבר. במקום לגרור את הרכב עבור החלפת מצבר, פשוט מזמינים שירותי דרך לרכבים אשר נקראים: החלפת מצבר עד הבית. אגב, השירות הזה רלוונטי גם אם אתם תקועים במשרד, בחניון של הקניון או בכל מקום אחר. מצד שני, אם הרכב שלכם נתקע בשטח בעייתי, כנראה תצטרכו לגרור אותו. לכן, הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לאבחן את סוג הבעיה.

סוגי שירותי גרירת רכבים

קיימים שני סוגים עיקריים של שירותי גרירת רכבים, כאשר ההמלצה היא לבחור בשירות לא רק על פי המחיר אלא גם לפי ההתאמה בין הגרר לסוג הרכב. באופן כללי, שירותי גרירה זה גרר פלוס, אבל ניתן לגרור את הרכב באחת מ-2 הדרכים הבאות באותה המשאית:

  1. גרירה באוויר: שיטה זו בדרך כלל שמורה לרכבים אוטומטיים. מכיוון שלא ניתן לשלב את גיר הרכב להילוך "ניוטרל" ברכבים אלו, חשוב להרים 2 גלגלים קדמיים באוויר ולאפשר לרכב להיגרר, בעוד שהגלגלים האחוריים נגררים על הכביש. חשוב לדעת, אם הרכב הוא אוטומטי, לעולם אין לאפשר לגלגלים הקדמיים לנוע ולהסתובב – זה יכול לשבור את המסבים של הגיר.
  2. גרירת רכב רגילה: בשיטה זו, פשוט מרימים את הרכב על פלטפורמת המשא של המשאית, ושיטה זו מתאימה לכל סוגי הרכבים.

איך לאתר גרר רכבים ולהוזיל עלויות גרירה?

בין אם אתם מעוניינים לאתר גרר רכבים קטנים או גרר רכב גדול יותר, ההמלצה היא תמיד אחת והיא נקראת "סקר שוק". זאת, בעוד שסקר השוק מתחלק ל-3 צעדים עיקריים:

  1. השוואת מחירים: חשוב לערוך השוואת מחירי גרריסטים, מכיוון שלעיתים ניתן להוזיל כך את הגרר בלא מעט כסף.
  2. חיפוש מקומי: חשוב לאתר גרר אשר ממוקם באותה העיר שבה הרכב שלכם נתקע, זה יוזיל את עלויות הגעת הגרר אליכם.
  3. גרירה קרובה: חשוב לגרור את הרכב למוסך הקרוב ביותר בכדי להימנע מעלויות גרירה נוספות, זאת משום שהגרירה מתומחרת לפי קילומטראז'.

בסיכומו של דבר, בין אם אתם צריכים חילוץ רכבים מהשטח או גרר רכבים מאמצע תל אביב, ההמלצה תמיד תהיה אותה המלצה – השוואת מחירי גרירה לפי ערים. והחשוב ביותר – תמיד ודאו כי החברה הינה מורשית, מבוטחת ומספקת אחריות על הגרירה שהיא מבצעת עבורכם.

גרירת רכב

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים

נתקעתם עם הרכב? האם עדיף להזמין גרר או שירות להחלפת המצבר?

להיתקע עם רכב שאינו מניע זה ממש מצב לא נעים ואיכשהו נדמה שהדבר תמיד מתרחש בזמן הכי פחות נוח שרק יכול להיות. במצב שכזה יש לכם שתי אפשרויות ולכן בשורות הבאות ננסה לתת לכם מענה לשאלה – האם עדיף להזמין שירותי גרר או אולי דווקא להזמין שירות להחלפת מצבר הרכב? 

פירוק רכב

פירוק רכב ישן – מספר דגשים לתהליך מכירת רכב לפירוק

כאשר מגיע הזמן להיפרד מהרכב שלכם באופן שהוא גם ידידותי לסביבה וגם משתלם, הסדרת פירוקו דורשת סדרה של צעדים מכוונים. בתחילה, המסע שלך מתחיל במחקר מעמיק לחשיפת חברות פירוק מקצועיות ואמינות. לא לכל גוף תהיה המומחיות או השירותים המדויקים העונים על הצרכים הספציפיים של הרכב שלך, במיוחד אם אתה מטפל בדגמים מיוחדים או מחפש חברה הפועלת בשיטות ידידותיות לסביבה.

גרירת רכב

שירותי גרירה מכל מקום

שירותי גרירת רכבים יכולים לשמש במקרים רבים, והם יכולים לכלול גם סוגי שירותים נלווים הנקראים שירותי דרך. בשורות הבאות, נעבור על סוגי השירותים השונים, נבין כיצד לחסוך בעלויות ועוד – המשיכו לקרוא.

גרירת רכב

7 טיפים חיוניים לבחירת חברת גרירת רכב בת ים הטובה ביותר

בכל הנוגע לבחירת חברת גרירת רכב בבת ים, ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון על מנת להבטיח חוויה חלקה וללא טרחה. בין אם אתם זקוקים לגרירת חירום או סיוע בתקלה, בחירת חברת הגרירה הנכונה היא קריטית. להלן 7 טיפים חיוניים שיעזרו לך לקבל החלטה מושכלת:

כמה מקבלים על רכב לפירוק

אם יש לך רכב ישן שכבר לא נוסע ובזמן הקרוב אתה לא מתכנן לתקן אותו, אחת האפשרויות היא למכור אותו לפירוק. אבל כמה מקבלים על מכירת רכב במצב כזה? התשובה תלויה בכמה גורמים.

אופנוע

כל מה שצריך לדעת על הוצאת רישיון לאופנוע בישראל

אם אתם חובבי אופנועים המתגוררים בישראל, חשוב להבין את הרמות השונות של רישיונות האופנוע הקיימים בארץ. קבלת רישיון לאופנוע מאפשרת לך לרכוב על אופנוע בצורה חוקית בכבישים, מה שמבטיח את שלומך וגם את שלומם של אחרים. במאמר זה נעמיק ברמות השונות של רישיונות אופנוע בישראל, דרישות גיל המינימום ותנאים לקבלת רישיון אופנוע A1.

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח