שירותי גרירה וחילוץ

תוכן עניינים:

שירותי גרירה וחילוץשירותי גרירה וחילוץ

שירותי גרירה וחילוץ הם מבין השירותים היעילים ביותר בתחום הרכב, לכן חשוב שתכירו את החברה אותה אתם עומדים להזמין בעת צרה עוד לפני שנקלעתם לאחת (בתקווה שזה לא יקרה). אין מה לעשות, כמעט כל רכב מוצא את עצמו שובת חיים, בין אם זה בבית ובין אם זה באמצע כביש מהיר. לעיתים אין לנו איך להילחם בתקלה שנוצרה עקב בלאי או חלילה תאונה. במקרים כאלה אתם יכולים לפנות אל שירותי גרירה וחילוץ שיגיעו עד אליכם.

 

מה הקשר בין חילוץ לגרירה?

שירותי חילוץ הם למעשה שירותי דרך, המטרה היא להחזיר אתכם לשגרת היום כמה שיותר מהר. חברות גרירה רבות מציעות את שירותן בתהליכי החילוץ, ייתכן ולא תצטרכו בכלל לגרור את הרכב. בעל המקצוע איתו אתם יוצרים קשר ינסה לברר טלפונית מהי המהות של התקלה, בדרך זו הוא יוכל לדעת האם יש אפשרות להחזיר את הרכב שלכם לחיים במקום. בעל המקצוע מגיע ובוחן את הרכב, מוצא את הסיבה לתקלה. אם מדובר על תקלה פשוטה כמו מצבר שהלך, גלגלים, שמן וכד', ניתן יהיה לתקן את הרכב במקום ואתם תמשיכו לדרככם, ממש מוסך נייד. עם זאת, כאשר מדובר על תקלה חמורה יותר אשר קשורה במנוע ויש צורך להעלות את הרכב לבדיקה פנימית תאלצו לגרור את הרכב שלכם למוסך הרצוי.

שירותי גרירה וחילוץ הם שירותים משולבים אשר מטרתם להחזיר אתכם כמה שיותר מהר לשגרה. שירותים אלו נפוצים בכל הארץ, אפילו בחלק מחברות הביטוח עליהן נדון בהמשך. כדי למצוא את החברה המתאימה עליכם להכיר את כל הגורמים אשר משפיעים על המחיר ועל השירות. הגרר יכול להגיע אליכם או כמו שהוא, או באמצעות ניידת שירות.

האם כדאי לבטח דרך חברות הביטוח?

חברות הביטוח מציעות שירותי גרירה וחילוץ מטעם הפוליסה. עבור השירות הזה אתם משלמים באופן חד פעמי בתחילת כל שנה בין 150 ל-250 ש"ח. עם זאת, ייתכן ואתם משלמים את הסכום הזה גם אם לא נעזרתם בשירותי דרך וגרירה. הבעיה העיקרית מבחינתנו היא שאין לכם בעצם אפשרות לבחור את הגרר המתאים לכם אלא את בעלי המקצוע איתם חברת הביטוח עובדת. דבר נוסף שגורם לנו לחשוב פעמיים הוא שאם אתם כן מפעילים את שירותי הגרירה שנה לאחר מכן הפוליסה שלכם תתייקר, כמו בכל פעם שאתם מפעילים את הביטוח. ולבסוף, כאשר אנחנו רוצים להיעזר בדבר כמו שירותי גרירה וחילוץ אנו נרצה את השירות המהיר ביותר. לצערנו, חברות הביטוח לא עומדות ברף של החברות הפרטיות. 

 

מה המחיר אותו נשלם עבור שירותי גרירה וחילוץ?

לאחר שנגענו במחיר אותו נשלם עבור שירותי גרירה וחילוץ דרך חברת הביטוח נשווה לחברות הפרטיות. המחיר אותו נשלם עבור גרר לרכב פרטי עוד 10 ק"מ יהיה החל מ-200 ש"ח עד 300 ש"ח, בין 10 ק"מ ל-30 ק"מ המחיר יתייקר ל-300 עד 450 ש"ח. החל מ-30 ק"מ תשלמו בין כעשרה שקלים עבור כל קילומטר נוסף. כאשר מדובר על רכב מסחרי המחירים מתייקרים מעט. המחיר אותו תשלמו עבור גרר לרכב מסחרי עד 10 ק"מ יהיה 240 עד 400 ש"ח. המחיר עד 30 ק"מ יהיה 400 עד 750 ש"ח. המחיר עבור גרר למשאית יתחיל מ-400 ש"ח עד 750 ש"ח עד 10 ק"מ. מעל 10 ק"מ ועד 30 ק"מ המחיר יהיה 750 עד 1,000 ש"ח. עבור כל קילומטר נוסף נשלם בין 8 עד 20 ש"ח.

כמו כן, כאשר מדובר על גרר לאופנועים וקטנועים המחיר נמוך יותר ומתחיל ב-100 ש"ח עד 200 ש"ח עד 10 ק"מ. מעל 10 ק"מ ועד 30 ק"מ המחיר לא יעלה על 300 ש"ח. אם תרצו גם שירותי אחסנה עבור כל אחד מהמקרים המחיר יהיה 40-85 ש"ח ללילה. טווח המחירים הינו רחב מכיוון שהמחירים משתנים בהתאם לסוג הרכב, גם כאשר מדובר על רכבים פרטיים יהיו רכבים אשר נשלם עליהם יותר. את המחיר המדויק תוכלו למצוא דרך מחשבון גרירה או על ידי יצירת קשר עם חברה מקצועית ואמינה. 

מאמרים נוספים
מחירון גרר

מחירון גרר

מחירון גרר אנחנו אמנם מקווים שלא נצטרך להשתמש אי פעם בשירותים אלו, אך שירות גרירה הוא שירות שצריך להיות לכם זמין לכל אורך הזמן. אנו

נקיטת צעדים כשהרכב אינו מניע

שירותי גרירה השוואת מחירים

שירותי גרירה השוואת מחירים זה שאנחנו רוצים לשלם את המחיר הנמוך ביותר זה ברור, אבל חשוב לבדוק שאנחנו אמנם משלמים מחיר זול אך עדיין מקבלים

גרר ב{ARIM} : המדריך המלא להזמנת שירותי גרירה

שירותי גרירה וחילוץ

שירותי גרירה וחילוץ שירותי גרירה וחילוץ הם מבין השירותים היעילים ביותר בתחום הרכב, לכן חשוב שתכירו את החברה אותה אתם עומדים להזמין בעת צרה עוד

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה מחשבון גרירה מתאים למי שרוצה לעשות השוואת מחירים בין שירותי הגרירה השונים. היצע נותני השירות היום רחב מאי פעם, מלבד לגרר פרטי יש