שירותי גרירה וחילוץ

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

שירותי גרירה וחילוץשירותי גרירה וחילוץ

שירותי גרירה וחילוץ הם מבין השירותים היעילים ביותר בתחום הרכב, לכן חשוב שתכירו את החברה אותה אתם עומדים להזמין בעת צרה עוד לפני שנקלעתם לאחת (בתקווה שזה לא יקרה). אין מה לעשות, כמעט כל רכב מוצא את עצמו שובת חיים, בין אם זה בבית ובין אם זה באמצע כביש מהיר. לעיתים אין לנו איך להילחם בתקלה שנוצרה עקב בלאי או חלילה תאונה. במקרים כאלה אתם יכולים לפנות אל שירותי גרירה וחילוץ שיגיעו עד אליכם.

 

מה הקשר בין חילוץ לגרירה?

שירותי חילוץ הם למעשה שירותי דרך, המטרה היא להחזיר אתכם לשגרת היום כמה שיותר מהר. חברות גרירה רבות מציעות את שירותן בתהליכי החילוץ, ייתכן ולא תצטרכו בכלל לגרור את הרכב. בעל המקצוע איתו אתם יוצרים קשר ינסה לברר טלפונית מהי המהות של התקלה, בדרך זו הוא יוכל לדעת האם יש אפשרות להחזיר את הרכב שלכם לחיים במקום. בעל המקצוע מגיע ובוחן את הרכב, מוצא את הסיבה לתקלה. אם מדובר על תקלה פשוטה כמו מצבר שהלך, גלגלים, שמן וכד', ניתן יהיה לתקן את הרכב במקום ואתם תמשיכו לדרככם, ממש מוסך נייד. עם זאת, כאשר מדובר על תקלה חמורה יותר אשר קשורה במנוע ויש צורך להעלות את הרכב לבדיקה פנימית תאלצו לגרור את הרכב שלכם למוסך הרצוי.

שירותי גרירה וחילוץ הם שירותים משולבים אשר מטרתם להחזיר אתכם כמה שיותר מהר לשגרה. שירותים אלו נפוצים בכל הארץ, אפילו בחלק מחברות הביטוח עליהן נדון בהמשך. כדי למצוא את החברה המתאימה עליכם להכיר את כל הגורמים אשר משפיעים על המחיר ועל השירות. הגרר יכול להגיע אליכם או כמו שהוא, או באמצעות ניידת שירות.

האם כדאי לבטח דרך חברות הביטוח?

חברות הביטוח מציעות שירותי גרירה וחילוץ מטעם הפוליסה. עבור השירות הזה אתם משלמים באופן חד פעמי בתחילת כל שנה בין 150 ל-250 ש"ח. עם זאת, ייתכן ואתם משלמים את הסכום הזה גם אם לא נעזרתם בשירותי דרך וגרירה. הבעיה העיקרית מבחינתנו היא שאין לכם בעצם אפשרות לבחור את הגרר המתאים לכם אלא את בעלי המקצוע איתם חברת הביטוח עובדת. דבר נוסף שגורם לנו לחשוב פעמיים הוא שאם אתם כן מפעילים את שירותי הגרירה שנה לאחר מכן הפוליסה שלכם תתייקר, כמו בכל פעם שאתם מפעילים את הביטוח. ולבסוף, כאשר אנחנו רוצים להיעזר בדבר כמו שירותי גרירה וחילוץ אנו נרצה את השירות המהיר ביותר. לצערנו, חברות הביטוח לא עומדות ברף של החברות הפרטיות. 

 

מה המחיר אותו נשלם עבור שירותי גרירה וחילוץ?

לאחר שנגענו במחיר אותו נשלם עבור שירותי גרירה וחילוץ דרך חברת הביטוח נשווה לחברות הפרטיות. המחיר אותו נשלם עבור גרר לרכב פרטי עוד 10 ק"מ יהיה החל מ-200 ש"ח עד 300 ש"ח, בין 10 ק"מ ל-30 ק"מ המחיר יתייקר ל-300 עד 450 ש"ח. החל מ-30 ק"מ תשלמו בין כעשרה שקלים עבור כל קילומטר נוסף. כאשר מדובר על רכב מסחרי המחירים מתייקרים מעט. המחיר אותו תשלמו עבור גרר לרכב מסחרי עד 10 ק"מ יהיה 240 עד 400 ש"ח. המחיר עד 30 ק"מ יהיה 400 עד 750 ש"ח. המחיר עבור גרר למשאית יתחיל מ-400 ש"ח עד 750 ש"ח עד 10 ק"מ. מעל 10 ק"מ ועד 30 ק"מ המחיר יהיה 750 עד 1,000 ש"ח. עבור כל קילומטר נוסף נשלם בין 8 עד 20 ש"ח.

כמו כן, כאשר מדובר על גרר לאופנועים וקטנועים המחיר נמוך יותר ומתחיל ב-100 ש"ח עד 200 ש"ח עד 10 ק"מ. מעל 10 ק"מ ועד 30 ק"מ המחיר לא יעלה על 300 ש"ח. אם תרצו גם שירותי אחסנה עבור כל אחד מהמקרים המחיר יהיה 40-85 ש"ח ללילה. טווח המחירים הינו רחב מכיוון שהמחירים משתנים בהתאם לסוג הרכב, גם כאשר מדובר על רכבים פרטיים יהיו רכבים אשר נשלם עליהם יותר. את המחיר המדויק תוכלו למצוא דרך מחשבון גרירה או על ידי יצירת קשר עם חברה מקצועית ואמינה. 

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
אופנוע

כל מה שצריך לדעת על הוצאת רישיון לאופנוע בישראל

אם אתם חובבי אופנועים המתגוררים בישראל, חשוב להבין את הרמות השונות של רישיונות האופנוע הקיימים בארץ. קבלת רישיון לאופנוע מאפשרת לך לרכוב על אופנוע בצורה חוקית בכבישים, מה שמבטיח את שלומך וגם את שלומם של אחרים. במאמר זה נעמיק ברמות השונות של רישיונות אופנוע בישראל, דרישות גיל המינימום ותנאים לקבלת רישיון אופנוע A1.

מה הדברים שחשוב לקחת לרכיבת שטח

רכיבת שטח היא אחד מסוגי הספורט המרגשים וההרפתקנים ביותר שיש, במסגרתה רוכבי אופנוע יוצאים לחקור את המרחבים הפתוחים והמסלולים הלא מסומנים שנמצאים בלב הטבע הפראי.

אבודים ותקועים: איך לטפל במכונית נגררת ולהגיע הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית

דמיינו את זה: אתם מחנים את המכונית שלכם ברחוב, רק כדי לחזור ולגלות שהיא נעדרת. הפאניקה מתחילה כשאתה מבין שהמכונית שלך נגררה. התסכול והבלבול יכולים להיות מכריעים, אבל אל תפחדו! במאמר זה נדריך אתכם בתהליך הטיפול ברכב נגרר והגעה הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית.

הצורך בשירותי גרירה: אילו כלי רכב מועדים ביותר לתקלות?

כשמדובר בתקלות רכב, לא כל הרכבים נוצרים שווים. מכוניות מסוימות נוטות יותר לחוות בעיות הדורשות שירותי גרירה מאשר אחרות. הבנה של אילו כלי רכב יש סיכוי גבוה יותר להתקלקל יכולה לעזור הן לנהגים והן לחברות הגרירה להיות מוכנים יותר למצבים כאלה. בישראל, תדירות התקלות יכולה להשתנות בהתאם לסוג הרכב ולדלק שהוא משתמש בו.

חילוץ רכבי הובלה איך עושים את זה?

עולות חילוץ רכבי הובלה הכרחיות במצבים בהם כלי רכב כבדים נתקעים או משתתקים עקב שטחים מאתגרים, תאונות או כשלים מכניים\חשמליים. ביצוע חילוץ רכב הובלה מוצלח

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח