שירותי גרירה בירושלים

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

אם אתם לרכב שלכם תהיה בעיה רצינית על אם הדרך ואתם מוצאים את עצמכם תקועים באמצע כביש מהיר, חשוב שיהיה לכם למי לפנות במהירות האפשרית. כמעט לכולנו יש רכב פרטי, איתו אנו עושים את הנסיעות היומיומיות שלנו לעבודה ובחזרה ממנה, טיולים למקומות מרוחקים וכדומה. קורה לא מעט שאנו נתקלים בבעיה קטנה או חמורה באמצע הדרך ואנו מתלבטים מה לעשות בנוגע אליה. זה יכול להיות דליפה של דלק או בעיה מכאנית שמונעת מהרכב להמשיך לנסוע בצורה בטיחותית את המשך הדרך. לכל צרה שלא תהיה, עדיף שיהיה לכם בחיוג המהיר שירותי גרירה בירושלים שיגיעו עד אליכם במהירות האפשרית, בכל מקום ובכל זמן תוך זמינות של 24 שעות ביממה.

 

פונים אל שירותי גרירה מקצועיים ומקיפים

יש נהגים שיש להם יותר מדי בטחון עצמי בידע שלהם בכל הנוגע למצב המכאני ברכב, ומתדהרים ביכולת שלהם לטפל בכל סוג של בעיה שצצה באמצע הדרך. זה יכול להיות קרוב משפחה שאתם מסיעים יחד אתכם או חבר שאתם יוצאים איתו לטיול בצפון למשל. אל תקחו סיכון ואל תעשו שום דבר שאתם בספק בנוגע אליו עד שיגיעו שירותי הפינוי והגרירה. אם אתם לבד ללא ידע ומיומנות במכונאות מנסים לפתור את הבעיה של הרכב, אתם עלולים ליצור בעיה עוד יותר גדולה. עדיף להשאיר את התחום הזה למקצוענים ולתת לחברת שירותי גרירה בירושלים את המושכות לטפל בעניין. רק הם יכולים לטפל ביעילות בכל מצב חירום שהרכב שלכם נתקל בו.

 

מתי אפשר לקרוא לשירותי גרירה מקצועיים?

בין אם איבדתם את המפתחות, יש לכם פנצ'ר או נתקעתם באמצע שום מקום בלי מספיק דלק כדי להגיע לתחנת הדלק הקרובה או הביתה, זוהי סיבה מספיק טובה בכדי לקרוא לשירותי גרירה. שירותי הגרירה המקצועיים יציעו לכם שירותי גרירה מקיפים הכוללים חילוץ נעילה, גרירה עד מקום מבטחים ועוד. זוהי הדרך הבטוחה ביותר עבורכם לסיים את הבילוי של היום בשלום מבלי לעכב אתכם יותר מדי ובכמה שפחות לקלקל את לוח הזמנים של היום שלכם.

 

זמני מתן שירות בכל היום, כל יום

ספקי סיוע מקצועיים בצד הדרך מחויבים להגיע עד לזירת החירום במהירות האפשרית, לא משנה איפה נתקעתם ומאיפה שהרכב שלכם חונה. במקרים רבים הם יכולים להגיע תוך דקות מאז סיום השיחה עם המוקד. אל תחשבו שזה ייקח זמן רב ואל תשנו את סדר היום שלכם בגלל תקלה מכאנית או כל בעיה שצצה ברכב – אתם יכולים להמשיך את סדר היום שלכם כרגיל בעזרת שירותי גרירה מקצועיים ואמינים שיטפלו בבעיה שלכם תוך דקות ספורות.

 

שירותי גרירה שמעניקים לכם שקט נפשי

תארו לעצמכם שאתם נוסעים למפגש ממש חשוב במסגרת העבודה או אפילו דייט איכותי, ואתם לא רוצים להגיע אפילו באיחור של דקה. אם יצא ונתקע לכם הרכב באמצע הדרך, זה ממש לא סוף העולם! כל מה שנותר לכם לעשות זה לפנות אל שירותי גרירה בירושלים ולתת להם לגרור את הרכב שלכם למקום מבטחים בזמן. כך אתם לא צריכים לבזבז יותר זמן על תיקון הרכב או הדאגה לו, כאשר אתם יכולים להשאיר את הרכב באחריות חברת הגרירה כאשר אתם ממשיכים הלאה למקום היעד שלכם.

כאשר אתם תקועים בצד הדרך, הדבר האחרון שאתם רוצים לדאוג לגביו זה נושא הבטיחות שלכם. על ידי התקשרות עם חברת גרר מקצועית, אמינה, איכותית ומומלצת, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאתם נמצאים בידיים בטוחות. הסיבה לכך נעוצה לעובדה שחברת הגרירה שלכם נושאת בפוליסות ביטוח המכסות אותן במקרה של תאונה או פציעה חלילה.

פנו אל חברת שירותי גרירה בירושלים בכל מצב חירום שלא יהיה, ותצאו מורווחים.

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
אופנוע

כל מה שצריך לדעת על הוצאת רישיון לאופנוע בישראל

אם אתם חובבי אופנועים המתגוררים בישראל, חשוב להבין את הרמות השונות של רישיונות האופנוע הקיימים בארץ. קבלת רישיון לאופנוע מאפשרת לך לרכוב על אופנוע בצורה חוקית בכבישים, מה שמבטיח את שלומך וגם את שלומם של אחרים. במאמר זה נעמיק ברמות השונות של רישיונות אופנוע בישראל, דרישות גיל המינימום ותנאים לקבלת רישיון אופנוע A1.

מה הדברים שחשוב לקחת לרכיבת שטח

רכיבת שטח היא אחד מסוגי הספורט המרגשים וההרפתקנים ביותר שיש, במסגרתה רוכבי אופנוע יוצאים לחקור את המרחבים הפתוחים והמסלולים הלא מסומנים שנמצאים בלב הטבע הפראי.

אבודים ותקועים: איך לטפל במכונית נגררת ולהגיע הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית

דמיינו את זה: אתם מחנים את המכונית שלכם ברחוב, רק כדי לחזור ולגלות שהיא נעדרת. הפאניקה מתחילה כשאתה מבין שהמכונית שלך נגררה. התסכול והבלבול יכולים להיות מכריעים, אבל אל תפחדו! במאמר זה נדריך אתכם בתהליך הטיפול ברכב נגרר והגעה הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית.

הצורך בשירותי גרירה: אילו כלי רכב מועדים ביותר לתקלות?

כשמדובר בתקלות רכב, לא כל הרכבים נוצרים שווים. מכוניות מסוימות נוטות יותר לחוות בעיות הדורשות שירותי גרירה מאשר אחרות. הבנה של אילו כלי רכב יש סיכוי גבוה יותר להתקלקל יכולה לעזור הן לנהגים והן לחברות הגרירה להיות מוכנים יותר למצבים כאלה. בישראל, תדירות התקלות יכולה להשתנות בהתאם לסוג הרכב ולדלק שהוא משתמש בו.

חילוץ רכבי הובלה איך עושים את זה?

עולות חילוץ רכבי הובלה הכרחיות במצבים בהם כלי רכב כבדים נתקעים או משתתקים עקב שטחים מאתגרים, תאונות או כשלים מכניים\חשמליים. ביצוע חילוץ רכב הובלה מוצלח

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח