רכב נכבה באמצע נסיעה

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

כאשר רכב נכבה באמצע נסיעה זה יכול להעיד על תקלות רבות. חשוב לעזור במקום בטוח עם הרכב כדי לא להפריע לתנועה.
ברגע בו רכב נכבה באמצע נסיעה אתם צריכים מייד להתקשר לבעל מקצוע אשר יגיע עד אליכם כדי לבחון את התקלה ולתקן אותה. במקרים אחרים כאשר מדובר על תקלה מורכבת יותר עדיף לכם להיעזר בשירותי גרירה, למרות שאפשר לשלב בין השניים. לפניכם כל מה שאתם צריכים לדעת על מה לעשות כאשר רכב נכבה באמצע נסיעה.

רכב נכבה באמצע נסיעה – סיבות

לפניכם מספר סיבות לכך שהרכב שלכם לא מניע, חלק מהסיבות לא מחייבות אתכם להזמין בעל מקצוע.

דלק – לפעמים אנחנו כל כך עסוקים בשגרה היומיומית שאנחנו שוכחים לשים לב לפרטים הקטנים. הרכב נכבה לא באמצע הדרך ואתםמה עושים כשהרכב נכבה עצבניים ומתוסכלים, מחכים לבעל מקצוע כי אתם כבר מאחרים לפגישה. אבל אם שניה תנשמו עמוק ותפתחו את העיניים יכול להיות שהתקלה היא מאוד מינורית. שימו לב האם מיכל הדלק שלכם ריק, יכול להיות שהנורה דולקת או שבכלל חיישן הדלק לא עובד כראוי ובסופו של דבר כל התקלה הזאת יכולה להיפטר בכמה ליטרים של דלק דרך התחנה הקרובה.

משאבת דלק – כאשר נכנס גורם לא רצוי למיכל הדלק זה יכול לגרום לנו לסתימה. יש דרכים לפתור את הסתימה באופן זמני כאשר אנחנו נותנים גז ישר עם ההתנעה, אבל עדיף לפנות לבעל מקצוע כיוון שאותו גורם יחזור על עצמו ויכבה את הרכב שלנו באמצע הנסיעה.

חיישנים – הרכבים החדשים מלאים בחיישנים, זה טוב וגם רע. כאשר אחד החיישנים מפסיק לפעול או כאשר החיישן מעביר מידע לא נכון זה יכול לגרום לכך שהרכב יכבה את עצמו.

אלטרנטור – המטרה של האלטרנטור הוא להטעין את המערכת החשמלית ברכב, ברגע בו החלק הזה או כל אחד מהחלקים הקשורים אליו ניזוק זה יכול לגרום לרכב להכבות.

רדיאטור – כאשר הרכב מתכבה ייתכן ומדובר על חימום יתר של הרכב, זאת אומרת שמערכת הקירור ברכב שלכם לא עובדת כראוי. כאשר אתם רואים שממד החימום ברכב עולה עליכם לעצור לבד ולא לחכות לרכב שיכבה את עצמו. במקרה כזה אתם חייבים סיוע של בעל מקצוע.

בטיחות לפני הכל

אם קרה והרכב שלכם נכבה באמצע הנסיעה אתם חייבים לנקוט בכל אמצעי הזהירות כדי לשמור על עצמכם ועל עוברי האורח.איך קורה שנכבה הרכב באמצע הנסיעה
העבירו את הרכב לנתיב חירום או למקום אשר אינו מסכן את התנועה. שימו לב, עליכם להרים את ידית הבלם כדי לגרור את הרכב. תנו לרכב להתקרר טיפה, אל תפתחו את מכסה המנוע ותנסו לפתור את התקלה לבד במיוחד כאשר הרכב חם. נסו להניע בשנית את הרכב לאחר כ-20 דקות המתנה, אם הרכב מניע סעו למוסך הקרוב בנסיעה מתונה כאשר איתות החירום עובד. אם הרכב אינו מניע חכו לאיש מקצוע אשר יגיע עד אליכם.

מה הטיפול הנכון לכם?

יש לכם 2 אפשרויות, האחת היא להיעזר בשירותי דרכים או להזמין גרר שיגיע עד אליכם. סיוע של מוסך נייד או שירותי דרך הם בדרך כלל במקרי חירום כאשר אנחנו צריכים להמשיך בנסיעה. למרות שלפעמים מדובר על תקלה מינורית אשר לא באמת צריך להוציא כסף על גרר בשביל לפתור אותה. כאשר מגיעה ניידת שירות מטעם שירותי הדרך היא תדע לבחון את מורכבות התקלה והאם אתם נדרשים במוסך מקצועי.

כמה זה עולה לי?

בין אם מדובר על שירותי גרירה או שירותי דרך המחיר הממוצע עבור שירות זה נע בסביבות ה-200 ש"ח עד 400 ש"ח לא כולל החלפת חלקים ברכב. כמו כן, התעריפים משתנים כאשר מדובר על מקום רחוק או תעריף לילה, שבת וחג. פנו לבעל מקצוע כדי לקבל הצעת מחיר בהתאם לסוג הרכב שלכם ולמיקום בו אתם נמצאים.

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
אופנוע

כל מה שצריך לדעת על הוצאת רישיון לאופנוע בישראל

אם אתם חובבי אופנועים המתגוררים בישראל, חשוב להבין את הרמות השונות של רישיונות האופנוע הקיימים בארץ. קבלת רישיון לאופנוע מאפשרת לך לרכוב על אופנוע בצורה חוקית בכבישים, מה שמבטיח את שלומך וגם את שלומם של אחרים. במאמר זה נעמיק ברמות השונות של רישיונות אופנוע בישראל, דרישות גיל המינימום ותנאים לקבלת רישיון אופנוע A1.

מה הדברים שחשוב לקחת לרכיבת שטח

רכיבת שטח היא אחד מסוגי הספורט המרגשים וההרפתקנים ביותר שיש, במסגרתה רוכבי אופנוע יוצאים לחקור את המרחבים הפתוחים והמסלולים הלא מסומנים שנמצאים בלב הטבע הפראי.

אבודים ותקועים: איך לטפל במכונית נגררת ולהגיע הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית

דמיינו את זה: אתם מחנים את המכונית שלכם ברחוב, רק כדי לחזור ולגלות שהיא נעדרת. הפאניקה מתחילה כשאתה מבין שהמכונית שלך נגררה. התסכול והבלבול יכולים להיות מכריעים, אבל אל תפחדו! במאמר זה נדריך אתכם בתהליך הטיפול ברכב נגרר והגעה הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית.

הצורך בשירותי גרירה: אילו כלי רכב מועדים ביותר לתקלות?

כשמדובר בתקלות רכב, לא כל הרכבים נוצרים שווים. מכוניות מסוימות נוטות יותר לחוות בעיות הדורשות שירותי גרירה מאשר אחרות. הבנה של אילו כלי רכב יש סיכוי גבוה יותר להתקלקל יכולה לעזור הן לנהגים והן לחברות הגרירה להיות מוכנים יותר למצבים כאלה. בישראל, תדירות התקלות יכולה להשתנות בהתאם לסוג הרכב ולדלק שהוא משתמש בו.

חילוץ רכבי הובלה איך עושים את זה?

עולות חילוץ רכבי הובלה הכרחיות במצבים בהם כלי רכב כבדים נתקעים או משתתקים עקב שטחים מאתגרים, תאונות או כשלים מכניים\חשמליים. ביצוע חילוץ רכב הובלה מוצלח

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח