משאית גרר – חילוצים מורכבים בקלי קלות

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

משאית גררמשאית גרר 

לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר? עם משאית גרר תקבלו מענה מקצועי ונכון הרבה יותר. באמצעות משאיות גרר אפשר לגרור כלי רכב כבדים וגדולים. אם אתם מתלבטים בין משאית גרר לבין גרר רגיל או שנדרשת לכם גרירה של כלי רכב כבד – הגעתם למקום הנכון. אנחנו נסביר כאן את ההבדלים בין גרר רגיל לבין משאית גרר ונציין מתי בדיוק היא נדרשת. אם אתם תדעו בדיוק מה אתם צריכים ומה מגיע לכם תצליחו לקבל מענה מדויק ומהיר יותר מכל חברת גרירה. 

מה התפקיד של משאית הגרר?

כלי רכב מכל הסוגים נתקעים בכל רחבי הארץ. בכל יום שגרתי מתקבלות עשרות קריאות כאשר ברוב המקרים מדובר ברכבים שמטופלים היטב ולא הראו כל סימן מקדים לתקלה. משאית גרר נדרשת כאשר שירותי גרירה רגילים אינם מספיקים ויש צורך ברכב חילוץ שמסוגל להתמודד עם משקל כבד. חילוצים מורכבים מהשטח דורשים גם כן משאיות גרר. למשאיות גרר יש יכולות שאין לגרר רגיל. 

המשאית מסוגלת לחלץ ולשאת כלי רכב כבדים בצורה בטיחותית. כושר הנשיאה שלה טוב יותר מזה של גרר רגיל (היא מסוגלת לשאת בקלות משקלים גבוהים). משאיות גרירה מחלצות את כל סוגי כלי הרכב באמצעות ציוד משוכלל ורב עצמה. 

איפה מזמינים משאית גרר?

שימו לב שלא לכל חברות הגרירה יש משאיות גרר זמינות. אם אתם יודעים מראש שנחוצה לכם משאית גרר לחילוץ של כלי רכב כבד – ציינו זאת. במקרים בהם מדובר בחילוץ מורכב בגלל מיקום בעייתי לגישה עליכם לעדכן בכך את חברת הגרירה על מנת לאפשר היערכות מתאימה. ככך שתספקו יותר פרטים מדויקים אודות המיקום של הרכב ואופי החילוץ כך חברת הגרירה תדע לשלוח אליכם את המענה המדויק ביותר. 

משאית גרירה נדרשת במקרים של חילוצים של רכבים ששקעו בבוץ ורכבים שתקועים בתוך ערוצי נחלים. בעוד גרר רגיל עלול לשקוע בבוץ, עם משאית גרר זה לא קורה. אלו הן משאיות שערוכות מראש לתנאי שטח ומסוגלות להתגבר על מכשולים. עם משאית גרירה וצוות מנוסה אתם יכולים להיות בטוחים שהרכב שלכם יגיע ליעדו ללא כל פגע. 

האם גרירה עלולה לגרום נזק לרכב?

כל עוד מבצעים את הגרירה נכון עם הציוד המתאים לא צפוי להיגרם כל נזק לרכב. מערכת בלימת הזעזועים של הרכב סופגת את המהמורות בדרך ללא כל קושי. נזק לרכב עלול להיגרם במהלך ההעמסה על הגרר כאשר הצוות אינו מנוסה. הקפידו להזמין שירותי גרירה מחברות מקצועיות ומנוסות. אם מדובר בגרירה מורכבת הניסיון של הצוות הופך משמעותי עוד יותר. 

איזו הכשרה עובר צוות הגרר?

על מנת לבצע את עבודתם כראוי ולגרור רכבים מבלי לסכן את עצמם או את הסובבים אותם עוברים נהגי גרר הכשרה מטעם משרד התחבורה. נהגי גרר חדשים נדרשים להשלים קורס של שבוע מטעם משרד העבודה. לאחר השלמת הקורס ההמלצה היא על עבודה לצד נהג וותיק. קבלת רישיון גרירה מותנית בעמידה במבחן. אחת לתקופה הנהגים הוותיקים נדרשים להשתתף בהדרכת ריענון. 

איך אדע שהמשאית אכן תקינה?

חברות הגרירה המובילות מקפידות לבצע בדיקות תקופתיות לכל הרכבים. גרר רגיל וגם משאית גרר נדרשים לעבור בדיקת רישוי שנתית. רק רכבי שעוברים את הבדיקה בהצלחה רשאים לחזור לכביש ולתת לכם שירות. 

איך מחלצים רכב ששקוע בבוץ?

נסיעה על שטח בוצי עלולה להסתיים בשקיעה שלא מאפשרת המשך נסיעה. ניסיונות לחלץ את הרכב יגרמו לו ולכם לשקוע עמוק יותר בבוץ. מה עושים? מתקשרים ומזמינים שירותי גרירה וחילוץ. 

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
אופנוע

כל מה שצריך לדעת על הוצאת רישיון לאופנוע בישראל

אם אתם חובבי אופנועים המתגוררים בישראל, חשוב להבין את הרמות השונות של רישיונות האופנוע הקיימים בארץ. קבלת רישיון לאופנוע מאפשרת לך לרכוב על אופנוע בצורה חוקית בכבישים, מה שמבטיח את שלומך וגם את שלומם של אחרים. במאמר זה נעמיק ברמות השונות של רישיונות אופנוע בישראל, דרישות גיל המינימום ותנאים לקבלת רישיון אופנוע A1.

מה הדברים שחשוב לקחת לרכיבת שטח

רכיבת שטח היא אחד מסוגי הספורט המרגשים וההרפתקנים ביותר שיש, במסגרתה רוכבי אופנוע יוצאים לחקור את המרחבים הפתוחים והמסלולים הלא מסומנים שנמצאים בלב הטבע הפראי.

אבודים ותקועים: איך לטפל במכונית נגררת ולהגיע הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית

דמיינו את זה: אתם מחנים את המכונית שלכם ברחוב, רק כדי לחזור ולגלות שהיא נעדרת. הפאניקה מתחילה כשאתה מבין שהמכונית שלך נגררה. התסכול והבלבול יכולים להיות מכריעים, אבל אל תפחדו! במאמר זה נדריך אתכם בתהליך הטיפול ברכב נגרר והגעה הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית.

הצורך בשירותי גרירה: אילו כלי רכב מועדים ביותר לתקלות?

כשמדובר בתקלות רכב, לא כל הרכבים נוצרים שווים. מכוניות מסוימות נוטות יותר לחוות בעיות הדורשות שירותי גרירה מאשר אחרות. הבנה של אילו כלי רכב יש סיכוי גבוה יותר להתקלקל יכולה לעזור הן לנהגים והן לחברות הגרירה להיות מוכנים יותר למצבים כאלה. בישראל, תדירות התקלות יכולה להשתנות בהתאם לסוג הרכב ולדלק שהוא משתמש בו.

חילוץ רכבי הובלה איך עושים את זה?

עולות חילוץ רכבי הובלה הכרחיות במצבים בהם כלי רכב כבדים נתקעים או משתתקים עקב שטחים מאתגרים, תאונות או כשלים מכניים\חשמליים. ביצוע חילוץ רכב הובלה מוצלח

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח