משאית גרר – חילוצים מורכבים בקלי קלות

תוכן עניינים:

משאית גררמשאית גרר 

לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר? עם משאית גרר תקבלו מענה מקצועי ונכון הרבה יותר. באמצעות משאיות גרר אפשר לגרור כלי רכב כבדים וגדולים. אם אתם מתלבטים בין משאית גרר לבין גרר רגיל או שנדרשת לכם גרירה של כלי רכב כבד – הגעתם למקום הנכון. אנחנו נסביר כאן את ההבדלים בין גרר רגיל לבין משאית גרר ונציין מתי בדיוק היא נדרשת. אם אתם תדעו בדיוק מה אתם צריכים ומה מגיע לכם תצליחו לקבל מענה מדויק ומהיר יותר מכל חברת גרירה. 

מה התפקיד של משאית הגרר?

כלי רכב מכל הסוגים נתקעים בכל רחבי הארץ. בכל יום שגרתי מתקבלות עשרות קריאות כאשר ברוב המקרים מדובר ברכבים שמטופלים היטב ולא הראו כל סימן מקדים לתקלה. משאית גרר נדרשת כאשר שירותי גרירה רגילים אינם מספיקים ויש צורך ברכב חילוץ שמסוגל להתמודד עם משקל כבד. חילוצים מורכבים מהשטח דורשים גם כן משאיות גרר. למשאיות גרר יש יכולות שאין לגרר רגיל. 

המשאית מסוגלת לחלץ ולשאת כלי רכב כבדים בצורה בטיחותית. כושר הנשיאה שלה טוב יותר מזה של גרר רגיל (היא מסוגלת לשאת בקלות משקלים גבוהים). משאיות גרירה מחלצות את כל סוגי כלי הרכב באמצעות ציוד משוכלל ורב עצמה. 

איפה מזמינים משאית גרר?

שימו לב שלא לכל חברות הגרירה יש משאיות גרר זמינות. אם אתם יודעים מראש שנחוצה לכם משאית גרר לחילוץ של כלי רכב כבד – ציינו זאת. במקרים בהם מדובר בחילוץ מורכב בגלל מיקום בעייתי לגישה עליכם לעדכן בכך את חברת הגרירה על מנת לאפשר היערכות מתאימה. ככך שתספקו יותר פרטים מדויקים אודות המיקום של הרכב ואופי החילוץ כך חברת הגרירה תדע לשלוח אליכם את המענה המדויק ביותר. 

משאית גרירה נדרשת במקרים של חילוצים של רכבים ששקעו בבוץ ורכבים שתקועים בתוך ערוצי נחלים. בעוד גרר רגיל עלול לשקוע בבוץ, עם משאית גרר זה לא קורה. אלו הן משאיות שערוכות מראש לתנאי שטח ומסוגלות להתגבר על מכשולים. עם משאית גרירה וצוות מנוסה אתם יכולים להיות בטוחים שהרכב שלכם יגיע ליעדו ללא כל פגע. 

האם גרירה עלולה לגרום נזק לרכב?

כל עוד מבצעים את הגרירה נכון עם הציוד המתאים לא צפוי להיגרם כל נזק לרכב. מערכת בלימת הזעזועים של הרכב סופגת את המהמורות בדרך ללא כל קושי. נזק לרכב עלול להיגרם במהלך ההעמסה על הגרר כאשר הצוות אינו מנוסה. הקפידו להזמין שירותי גרירה מחברות מקצועיות ומנוסות. אם מדובר בגרירה מורכבת הניסיון של הצוות הופך משמעותי עוד יותר. 

איזו הכשרה עובר צוות הגרר?

על מנת לבצע את עבודתם כראוי ולגרור רכבים מבלי לסכן את עצמם או את הסובבים אותם עוברים נהגי גרר הכשרה מטעם משרד התחבורה. נהגי גרר חדשים נדרשים להשלים קורס של שבוע מטעם משרד העבודה. לאחר השלמת הקורס ההמלצה היא על עבודה לצד נהג וותיק. קבלת רישיון גרירה מותנית בעמידה במבחן. אחת לתקופה הנהגים הוותיקים נדרשים להשתתף בהדרכת ריענון. 

איך אדע שהמשאית אכן תקינה?

חברות הגרירה המובילות מקפידות לבצע בדיקות תקופתיות לכל הרכבים. גרר רגיל וגם משאית גרר נדרשים לעבור בדיקת רישוי שנתית. רק רכבי שעוברים את הבדיקה בהצלחה רשאים לחזור לכביש ולתת לכם שירות. 

איך מחלצים רכב ששקוע בבוץ?

נסיעה על שטח בוצי עלולה להסתיים בשקיעה שלא מאפשרת המשך נסיעה. ניסיונות לחלץ את הרכב יגרמו לו ולכם לשקוע עמוק יותר בבוץ. מה עושים? מתקשרים ומזמינים שירותי גרירה וחילוץ. 

מאמרים נוספים
מחירון גרר

מחירון גרר

מחירון גרר אנחנו אמנם מקווים שלא נצטרך להשתמש אי פעם בשירותים אלו, אך שירות גרירה הוא שירות שצריך להיות לכם זמין לכל אורך הזמן. אנו

נקיטת צעדים כשהרכב אינו מניע

שירותי גרירה השוואת מחירים

שירותי גרירה השוואת מחירים זה שאנחנו רוצים לשלם את המחיר הנמוך ביותר זה ברור, אבל חשוב לבדוק שאנחנו אמנם משלמים מחיר זול אך עדיין מקבלים

גרר ב{ARIM} : המדריך המלא להזמנת שירותי גרירה

שירותי גרירה וחילוץ

שירותי גרירה וחילוץ שירותי גרירה וחילוץ הם מבין השירותים היעילים ביותר בתחום הרכב, לכן חשוב שתכירו את החברה אותה אתם עומדים להזמין בעת צרה עוד

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה מחשבון גרירה מתאים למי שרוצה לעשות השוואת מחירים בין שירותי הגרירה השונים. היצע נותני השירות היום רחב מאי פעם, מלבד לגרר פרטי יש