מחשבון גרירה

תוכן עניינים:

מחשבון גרירהמחשבון גרירה

מחשבון גרירה מתאים למי שרוצה לעשות השוואת מחירים בין שירותי הגרירה השונים. היצע נותני השירות היום רחב מאי פעם, מלבד לגרר פרטי יש לנו גם את חברות הביטוח אשר עובדות בשיתוף פעולה עם מכונים שונים. כדי להבטיח שאתם מקבלים את המחיר הטוב ביותר עליכם לעשות סקר שוק קצרצר של עד 10 דקות עם דגש על הפרטים הבאים.

 

מה יש לקחת בחשבון?

מחשבון גרירה נועד כדי להראות לכם את כל המחירים שיש בשוק. עם זאת, לא היינו ממליצים לכם לבחור את בעל המקצוע בהתאם למחיר בלבד. תחילה עליכם לוודא מי הוא אותו בעל מקצוע אשר מציע לכם את המחיר הנמוך ביותר. טווח המחירים של שירותי גרירה מאוד ברור, לכן אם אתם רואים מחיר שהוא מתחת לטווח זה מיד צריך להדליק לכם נורה אדומה. כאשר אתם רואים מחשבון גרירה יש לקחת בחשבון שמדובר על תעריף סטנדרטי של יום רגיל ולא עבור תעריף שבת אשר מתייקר בכ-50 עד 100%. 

שימו לב מה כלול במחיר, עצם העובדה שמציעים לכם מחיר נמוך זה לאו דווקא לטובתכם. בעל מקצוע איכותי יכלול הגעה מהירה, זמינות לכל רחבי הארץ, תודעת שירות, שירות דרך, הכוונה מקצועית כבר משיחת הטלפון וכן הלאה. המחיר עצמו הוא עוד פרמטר קטן שמבחינתו, החשיבות שלו לא גבוהה בכלל כיוון שלרוב מדובר על הבדל של 50 עד 100 ש"ח, וההבדל הזה הוא קריטי בין החברות השונות. 

מלבד לכך, שירותי גרירה הם מאוד פרוצים, יש חברות גדולות, יש גרר פרטי, הבחירה בין השניים יכולה להיות מאוד מבלבלת. לכן, עליכם לשים לב מי מבעלי המקצוע מחזיק ברישיון מתאים ויש לו ניסיון בתחום. כל אחד עם הון פרטי יכול לקנות גרר, אך אנחנו רוצים מישהו עם ניסיון ושירותים נלווים מלבד לגרירה עצמה. 

למה דווקא אנחנו?

מחשבון גרירה אמנם משקף את המחיר, אך לא דרכו תמצאו תודעת שירות גבוהה מתוך החברות השונות. אנו מציעים שירותי דרך והכוונה טלפונית. המטרה שלנו היא תחילה להרגיע אתכם, מתוך ניסיון של שנים רבות אנחנו יודעים שהמצב יכול להיות מאוד מלחיץ, במיוחד אם אתם לבד או תקועים במקום מרוחק. אנו נעניק לכם את כל הכלים כדי לוודא מהי התקלה טרם הגעתנו וכמובן נשמור על כל אמצעי הזהירות כדי להבטיח שדבר רע לא יקרה לכם.

 

יש לוודא זמינות

מה שבאמת חשוב ללקוח בעת צרה הוא זמינות. בעל מקצוע אשר לא מציע לכם זמינות של עד כשעה הוא בעל מקצוע פחות מקצועי. בדרך כלל חברות הביטוח הן אלו שייקח להן הכי הרבה זמן להגיע אליכם ולהעניק לכם שירות, החל מ-3 שעות המתנה. כאשר אתם מתקשרים לבעל המקצוע נסו לברר תוך כמה זמן הוא יוכל להגיע למקום בו אתם נמצאים. לפעמים יש לחץ או שאין גרר פנוי וזה לגיטימי כל עוד בעל המקצוע מדגיש זאת בפני הלקוח כבר בשיחה הראשונה. 

 

האם בעל המקצוע עובד בכל אזורי הארץ?

חברות מקצועיות יעבדו בכל רחבי הארץ עם זמני המתנה שווים. כאשר מדובר על חילוצים מרוכבים יש לקחת בחשבון שייתכן והמחיר יעלה, כמו כן הגעה למיקומים מורכבים מעלה את המחיר. לכן, חשוב להעניק את כל הפרטים טרם אתם מבצעים את העסקה. אנו ממליצים לבחור בעל מקצוע עוד לפני שאתם צריכים בכלל שירותי גרירה, חשוב שיהיה לכם מספר זמין לאחר שעשיתם את כל הבחינות. לכן חשוב לבחור בעל מקצוע שעובד בכל רחבי הארץ, ככה לא תהיה לכם שאלה למי להתקשר בעת צרה.

מחירון מומלץ

מחשבון גרירה מעניק לנו את המחירים הממוצעים של כל חברה, המחשבון עובד בהתאם לפרמטרים שונים: מרחק, סוג רכב, מיקום גרירה, זמן. המחירים נעים בטווח רחב, כאשר מדובר על גרירה בתוך העיר המחיר לא צריך לעלות על 200 ש"ח עבור רכב דו גלגלי ו-350 עד 400 ש"ח לרכב פרטי. כאשר מדובר על משאית או רכב מעל 3.5 טון התעריף עולה. כאשר מדובר על גרר מחוץ לעיר עד 30 ק"מ המחיר קופץ בעוד כ-50 עד 100 ש"ח. עבור כל קילומטר נוסף מעל ה-30 ק"מ המחיר מתייקר בכ4-10 ש"ח. 

מאמרים נוספים
מחירון גרר

מחירון גרר

מחירון גרר אנחנו אמנם מקווים שלא נצטרך להשתמש אי פעם בשירותים אלו, אך שירות גרירה הוא שירות שצריך להיות לכם זמין לכל אורך הזמן. אנו

נקיטת צעדים כשהרכב אינו מניע

שירותי גרירה השוואת מחירים

שירותי גרירה השוואת מחירים זה שאנחנו רוצים לשלם את המחיר הנמוך ביותר זה ברור, אבל חשוב לבדוק שאנחנו אמנם משלמים מחיר זול אך עדיין מקבלים

גרר ב{ARIM} : המדריך המלא להזמנת שירותי גרירה

שירותי גרירה וחילוץ

שירותי גרירה וחילוץ שירותי גרירה וחילוץ הם מבין השירותים היעילים ביותר בתחום הרכב, לכן חשוב שתכירו את החברה אותה אתם עומדים להזמין בעת צרה עוד

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה מחשבון גרירה מתאים למי שרוצה לעשות השוואת מחירים בין שירותי הגרירה השונים. היצע נותני השירות היום רחב מאי פעם, מלבד לגרר פרטי יש