מחשבון גרירה

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מחשבון גרירהמחשבון גרירה

מחשבון גרירה מתאים למי שרוצה לעשות השוואת מחירים בין שירותי הגרירה השונים. היצע נותני השירות היום רחב מאי פעם, מלבד לגרר פרטי יש לנו גם את חברות הביטוח אשר עובדות בשיתוף פעולה עם מכונים שונים. כדי להבטיח שאתם מקבלים את המחיר הטוב ביותר עליכם לעשות סקר שוק קצרצר של עד 10 דקות עם דגש על הפרטים הבאים.

 

מה יש לקחת בחשבון?

מחשבון גרירה נועד כדי להראות לכם את כל המחירים שיש בשוק. עם זאת, לא היינו ממליצים לכם לבחור את בעל המקצוע בהתאם למחיר בלבד. תחילה עליכם לוודא מי הוא אותו בעל מקצוע אשר מציע לכם את המחיר הנמוך ביותר. טווח המחירים של שירותי גרירה מאוד ברור, לכן אם אתם רואים מחיר שהוא מתחת לטווח זה מיד צריך להדליק לכם נורה אדומה. כאשר אתם רואים מחשבון גרירה יש לקחת בחשבון שמדובר על תעריף סטנדרטי של יום רגיל ולא עבור תעריף שבת אשר מתייקר בכ-50 עד 100%. 

שימו לב מה כלול במחיר, עצם העובדה שמציעים לכם מחיר נמוך זה לאו דווקא לטובתכם. בעל מקצוע איכותי יכלול הגעה מהירה, זמינות לכל רחבי הארץ, תודעת שירות, שירות דרך, הכוונה מקצועית כבר משיחת הטלפון וכן הלאה. המחיר עצמו הוא עוד פרמטר קטן שמבחינתו, החשיבות שלו לא גבוהה בכלל כיוון שלרוב מדובר על הבדל של 50 עד 100 ש"ח, וההבדל הזה הוא קריטי בין החברות השונות. 

מלבד לכך, שירותי גרירה הם מאוד פרוצים, יש חברות גדולות, יש גרר פרטי, הבחירה בין השניים יכולה להיות מאוד מבלבלת. לכן, עליכם לשים לב מי מבעלי המקצוע מחזיק ברישיון מתאים ויש לו ניסיון בתחום. כל אחד עם הון פרטי יכול לקנות גרר, אך אנחנו רוצים מישהו עם ניסיון ושירותים נלווים מלבד לגרירה עצמה. 

למה דווקא אנחנו?

מחשבון גרירה אמנם משקף את המחיר, אך לא דרכו תמצאו תודעת שירות גבוהה מתוך החברות השונות. אנו מציעים שירותי דרך והכוונה טלפונית. המטרה שלנו היא תחילה להרגיע אתכם, מתוך ניסיון של שנים רבות אנחנו יודעים שהמצב יכול להיות מאוד מלחיץ, במיוחד אם אתם לבד או תקועים במקום מרוחק. אנו נעניק לכם את כל הכלים כדי לוודא מהי התקלה טרם הגעתנו וכמובן נשמור על כל אמצעי הזהירות כדי להבטיח שדבר רע לא יקרה לכם.

 

יש לוודא זמינות

מה שבאמת חשוב ללקוח בעת צרה הוא זמינות. בעל מקצוע אשר לא מציע לכם זמינות של עד כשעה הוא בעל מקצוע פחות מקצועי. בדרך כלל חברות הביטוח הן אלו שייקח להן הכי הרבה זמן להגיע אליכם ולהעניק לכם שירות, החל מ-3 שעות המתנה. כאשר אתם מתקשרים לבעל המקצוע נסו לברר תוך כמה זמן הוא יוכל להגיע למקום בו אתם נמצאים. לפעמים יש לחץ או שאין גרר פנוי וזה לגיטימי כל עוד בעל המקצוע מדגיש זאת בפני הלקוח כבר בשיחה הראשונה. 

 

האם בעל המקצוע עובד בכל אזורי הארץ?

חברות מקצועיות יעבדו בכל רחבי הארץ עם זמני המתנה שווים. כאשר מדובר על חילוצים מרוכבים יש לקחת בחשבון שייתכן והמחיר יעלה, כמו כן הגעה למיקומים מורכבים מעלה את המחיר. לכן, חשוב להעניק את כל הפרטים טרם אתם מבצעים את העסקה. אנו ממליצים לבחור בעל מקצוע עוד לפני שאתם צריכים בכלל שירותי גרירה, חשוב שיהיה לכם מספר זמין לאחר שעשיתם את כל הבחינות. לכן חשוב לבחור בעל מקצוע שעובד בכל רחבי הארץ, ככה לא תהיה לכם שאלה למי להתקשר בעת צרה.

מחירון מומלץ

מחשבון גרירה מעניק לנו את המחירים הממוצעים של כל חברה, המחשבון עובד בהתאם לפרמטרים שונים: מרחק, סוג רכב, מיקום גרירה, זמן. המחירים נעים בטווח רחב, כאשר מדובר על גרירה בתוך העיר המחיר לא צריך לעלות על 200 ש"ח עבור רכב דו גלגלי ו-350 עד 400 ש"ח לרכב פרטי. כאשר מדובר על משאית או רכב מעל 3.5 טון התעריף עולה. כאשר מדובר על גרר מחוץ לעיר עד 30 ק"מ המחיר קופץ בעוד כ-50 עד 100 ש"ח. עבור כל קילומטר נוסף מעל ה-30 ק"מ המחיר מתייקר בכ4-10 ש"ח. 

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
אופנוע

כל מה שצריך לדעת על הוצאת רישיון לאופנוע בישראל

אם אתם חובבי אופנועים המתגוררים בישראל, חשוב להבין את הרמות השונות של רישיונות האופנוע הקיימים בארץ. קבלת רישיון לאופנוע מאפשרת לך לרכוב על אופנוע בצורה חוקית בכבישים, מה שמבטיח את שלומך וגם את שלומם של אחרים. במאמר זה נעמיק ברמות השונות של רישיונות אופנוע בישראל, דרישות גיל המינימום ותנאים לקבלת רישיון אופנוע A1.

מה הדברים שחשוב לקחת לרכיבת שטח

רכיבת שטח היא אחד מסוגי הספורט המרגשים וההרפתקנים ביותר שיש, במסגרתה רוכבי אופנוע יוצאים לחקור את המרחבים הפתוחים והמסלולים הלא מסומנים שנמצאים בלב הטבע הפראי.

אבודים ותקועים: איך לטפל במכונית נגררת ולהגיע הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית

דמיינו את זה: אתם מחנים את המכונית שלכם ברחוב, רק כדי לחזור ולגלות שהיא נעדרת. הפאניקה מתחילה כשאתה מבין שהמכונית שלך נגררה. התסכול והבלבול יכולים להיות מכריעים, אבל אל תפחדו! במאמר זה נדריך אתכם בתהליך הטיפול ברכב נגרר והגעה הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית.

הצורך בשירותי גרירה: אילו כלי רכב מועדים ביותר לתקלות?

כשמדובר בתקלות רכב, לא כל הרכבים נוצרים שווים. מכוניות מסוימות נוטות יותר לחוות בעיות הדורשות שירותי גרירה מאשר אחרות. הבנה של אילו כלי רכב יש סיכוי גבוה יותר להתקלקל יכולה לעזור הן לנהגים והן לחברות הגרירה להיות מוכנים יותר למצבים כאלה. בישראל, תדירות התקלות יכולה להשתנות בהתאם לסוג הרכב ולדלק שהוא משתמש בו.

חילוץ רכבי הובלה איך עושים את זה?

עולות חילוץ רכבי הובלה הכרחיות במצבים בהם כלי רכב כבדים נתקעים או משתתקים עקב שטחים מאתגרים, תאונות או כשלים מכניים\חשמליים. ביצוע חילוץ רכב הובלה מוצלח

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח