מחיר רכב לפירוק ניסאן

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מחיר רכב לפירוק ניסאןמחיר רכב לפירוק ניסאן

מה קורה לרכב כשהוא מפורק? החברה שמכרה את המכונית מפרקת אותו ומשחזרת את המתכת.

מהם עוד כמה שימושים למכוניות? ובכן, יש הרבה. מכוניות משמשות בבנייה מכיוון שהן יציבות וניתנות להובלה בקלות. הם יכולים לשמש גם כריהוט או קישוט. הם גם עושים עצי הסקה נהדרים!

עלות פירוק רכב היא רק בסביבות 400-800 ש”ח תלוי בסוג המכונית – חלקי אפטר-מרקט זולים יותר מאשר חלקים מקוריים.

רכב לפירוק ניסאן, מונח בתעשיית הרכב, הוא תהליך של לקיחת מכונית משומשת ופירוקה. החלקים המקוריים של המכונית מוסרים ועושים שימוש חוזר בכלי רכב אחרים.

מאמר זה יחקור את המחיר של תהליך פירוק ניסאן על ידי מעבר על העלויות הכרוכות בפירוק מכונית מניסאן, שהיא אחת מיצרניות הרכב המובילות באמריקה.

ניתוח העלויות ייעשה על ידי ניתוח רמות הייצור של כל חלק שנלקח מרכב ניסאן, וכן הערכת הסכום הכולל שהוצא על כל חלק במהלך הייצור. הנתונים מניתוח זה יספקו תובנה לגבי סוג המחיר הצפוי לחלק עבור כל שנת דגם.

המחיר תלוי בסוג הרכב הרצוי.

עבור מכוניות שאינן מבוקשות, הזמן שלוקח לפרק את הניסאן שלך נע בין 500 ל-6000 ש”ח. פירוק משאית ניסאן טיטאן ייקח יותר מפי שניים.

חיוני לכל בעלי הרכב לדעת את עלות התקלה או הפירוק. המחיר של שירות כזה יהיה תלוי בסוג המכונית ובמצבה. לדוגמה, מנוע שלם היה פעם רק 200 ש”ח, אבל עכשיו זה בסיבות ה 600 ש”ח.

יש מכוניות שהן קשות יותר מאחרות ולוקח יותר זמן לפירוקן מכיוון שיש להן יותר חלקים להסיר וחומרים פחות עמידים. המחירים משתנים גם בהתאם למיקום וסוג העבודה הנדרשת לפירוק רכב.

אמנם פירוק מכוניות אולי לא נשמע כמו עבודה מאוד מרגשת, אבל זה יכול להיות מאוד משתלם. לדוגמה, אם אתה עובד עבור סוכנות שקונה מכוניות מקולקלות במחירים זולים, אתה יכול למכור אותן עבור חלקים כדי לתקן מכוניות אחרות באמצעות חלקי חילוף ששוכבים מסביב. אם אתה גם מיומן בתיקון מכוניות שבורות בעצמך, אז אתה יכול להרוויח כסף רציני פשוט על ידי קניית מכוניות שבורות ואז למכור אותן עבור חלקים מאוחר יותר כאשר הם יתוקנו!

העניין בפירוק מכונית הוא שזה תהליך מהיר מאוד, לכן, אתה לא צריך להתעסק או לעשות שום דבר אחר.

מכוניות נטושות יכולות להיות מכרה זהב עבור מפרקי רכבים. עם זאת, ישנה מגמה חדשה לפיה מכוניות אלו אינן מפורקות ונמכרות עבור חלקים אלא מסתיימות כגרוטאות מתכת. אתה יכול לנסות למכור את הרכב לבד. אם אתה לא יכול, אז אתה יכול להחליט לפרק אותו בעצמך ולמכור את החלקים בנפרד. אם פירוק הרכב אינו אופציה עבורכם, אז תצטרכו למצוא חברה שמוכנה לרכוש אותו. אתה יכול למצוא אותם דרך אתרים כמו מכירות פומביות או אתרים מתאימים כגון אתרי מכירת רכב שונים ויד 2.

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
אופנוע

כל מה שצריך לדעת על הוצאת רישיון לאופנוע בישראל

אם אתם חובבי אופנועים המתגוררים בישראל, חשוב להבין את הרמות השונות של רישיונות האופנוע הקיימים בארץ. קבלת רישיון לאופנוע מאפשרת לך לרכוב על אופנוע בצורה חוקית בכבישים, מה שמבטיח את שלומך וגם את שלומם של אחרים. במאמר זה נעמיק ברמות השונות של רישיונות אופנוע בישראל, דרישות גיל המינימום ותנאים לקבלת רישיון אופנוע A1.

מה הדברים שחשוב לקחת לרכיבת שטח

רכיבת שטח היא אחד מסוגי הספורט המרגשים וההרפתקנים ביותר שיש, במסגרתה רוכבי אופנוע יוצאים לחקור את המרחבים הפתוחים והמסלולים הלא מסומנים שנמצאים בלב הטבע הפראי.

אבודים ותקועים: איך לטפל במכונית נגררת ולהגיע הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית

דמיינו את זה: אתם מחנים את המכונית שלכם ברחוב, רק כדי לחזור ולגלות שהיא נעדרת. הפאניקה מתחילה כשאתה מבין שהמכונית שלך נגררה. התסכול והבלבול יכולים להיות מכריעים, אבל אל תפחדו! במאמר זה נדריך אתכם בתהליך הטיפול ברכב נגרר והגעה הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית.

הצורך בשירותי גרירה: אילו כלי רכב מועדים ביותר לתקלות?

כשמדובר בתקלות רכב, לא כל הרכבים נוצרים שווים. מכוניות מסוימות נוטות יותר לחוות בעיות הדורשות שירותי גרירה מאשר אחרות. הבנה של אילו כלי רכב יש סיכוי גבוה יותר להתקלקל יכולה לעזור הן לנהגים והן לחברות הגרירה להיות מוכנים יותר למצבים כאלה. בישראל, תדירות התקלות יכולה להשתנות בהתאם לסוג הרכב ולדלק שהוא משתמש בו.

חילוץ רכבי הובלה איך עושים את זה?

עולות חילוץ רכבי הובלה הכרחיות במצבים בהם כלי רכב כבדים נתקעים או משתתקים עקב שטחים מאתגרים, תאונות או כשלים מכניים\חשמליים. ביצוע חילוץ רכב הובלה מוצלח

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח