מחירון גרר קטנועים

תוכן עניינים:

מחירון גרר קטנועיםמחירון גרר קטנועים

הקטנוע שלכם נתקע באמצע הדרך? אתם לא יודעים מה לעשות? פנו אל שירותי גרירה מוסמכים אשר יגיעו עד אליכם, לא משנה איפה אתם נמצאים ויעניקו לכם את השירות המלא ביותר. שירות מלא הוא שירות אשר כולל בתוכו גם תיקונים במידת הצורך, זמינות, גרירה מקצועית ושירותי אחסנה. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מזמינים גרר קטנועים. 

 

מה החשיבות של זמינות בעל המקצוע?

הדבר החשוב ביותר מנקודת המבט שלנו הוא להעניק זמינות מלאה ללקוח, ולדעת לפתור תקלות בזמן אמת. יש מקרים רבים בהם אין באמת צורך בשירות הגרירה, ניתן יהיה לתקן את הקטנוע במקום. חברות מקצועיות מעניקות שירותי דרך בנוסף לשירות הגרירה. אך כאשר ידוע כי אין באפשרות בעל המקצוע לתקן את הקטנוע בתנאי שטח הוא יגרור את הקטנוע למוסך הרצוי. במקום להמתין שעות להגעתו של בעל המקצוע בחרו בחברה מקצועית אשר זמינה לכל בכל עת ועובדת 24 שעות ביממה. כמו כן, כאשר המוסך עצמו סגור יש לוודא אם החברה מעניקה שירותי אחסנה. המחיר עבור שירותי אחסנה לקטנועים נע בין 40 ש"ח ל-85 ש"ח לכל יום. 

מחירון גרר קטנועים בשבת

מחירון גרר קטנועים שונה בהתאם לשעות המתבקשות. כאשר מדובר על הובלה במשך היום ההובלה תהיה במחיר מחירון גרר קטנועים, אך כאשר ההובלה מתבצעת בימי שבת או חגים ההובלה מתייקרת בכ-50%, אלו הם התעריפים של כל המובילים. מלבד לכך, גם בשעות הלילה יש תעריף אחר. מלבד לכך, מחירון גרר קטנועים בתוך העיר ינוע בטווח של החל מ-99 ש"ח ועד ל-200 ש"ח. כאשר מדובר על הובלה בינעירונית מחירון גרר קטנועים נקבע על פי קילומטרים. שירותי גרירה עד 10 ק"מ ינועו בין 100 עד 200 ש"ח. כאשר מדובר על שירות גרירה בין 10 ל-30 ק"מ המחיר נע בטווח של 200 עד 400 ש"ח. עבור כל קילומטר נוסף מעל ה-30 ק"מ המחיר עולה ב-4 עד 10 ש"ח, תלוי בחברה בה בחרתם. 

כמו כן, מוטב לציין שיש שירותי גרירה אשר גובים מעל 50% עבור שירותי שבת, שירותים מורכבים וכן הלאה. 

 

אל תתפשרו על אופן הגרירה

גרירה של קטנועים היא שונה לחלוטין מאשר גרירה רכב, על בעל המקצוע להחזיק במתקן ייעודי. שמענו על מקרים בהם בעל המקצוע הציע ללקוח גרירה באופן רשלני במחיר נמוך יותר. שימו לב, יש לקשור את הקטנוע מכל צדדיו, לא משנה אם מדובר על קטנוע או אופנוע. יש לאזן את הכלי ככה שהגלגל הקדמי נמצא בחלק הקדמי של המתקן ונעול באמצעות מתקן ייעודי או כבלים מיוחדים אשר מונעים ממנו תזוזה. מה שחשוב לדעת הוא שהדבר הקריטי ביותר בהובלה הוא לשמור על יציבות מלאה של הכלי, כל עוד הכלי זז בזמן הנסיעה זה עלול לפגוע בו בחלקיו הפנימיים ולגרום לתקלה חמורה ממה שיש. פנו אך ורק למוביל מקצועי שלא מתפשר על אופן ההובלה.

בטיחות לפני הכל

יצא לנו לפגוש לא מעט בעל קטנועים אשר היה להם פנצ'ר בגלגל או תקלה אחרת והם חשבו לנכון לנסוע באופן עצמאי למוסך הקרוב ולא לעצור בצד הדרך. אנו מאמינים שאסור להתפשר על הבטיחות שלכם, אתם לא רק מסכנים את עצמכם אלא את כל מי שסובב אתכם. כלי דו גלגלי גם ככה נחשב לפחות בטיחותי על הכביש, אל תקחו סיכון כאשר הדבר אשר מייצב אתכם הוא שני הגלגלים, הזמינו שירותי גרירה. 

יש ביטוחים אשר שירותי הגרירה נחשבים לחלק מהפוליסה. עם זאת, לא תמיד היינו ממליצים לכם לבחור בפוליסה הזאת כיוון שהיא יקרה ביחס למה שאתם מקבלים. הדיל הוא שאתם משלמים באופן חד פעמי בתחילת שנה עבור שירותי גרירה, בין אם אתם נעזרים בשירותים אלו או לא. המחיר אותו תשלמו לביטוח ינוע בטווח ה-120 עד 200 ש"ח לרוב, חד פעמי. סביר להניח שלא תצטרכו כל שנה להיעזר בשירותי גרירה (מקווים בשבילכם), לכם על פי מחירון גרר קטנועים יהיה עדיף לכם להזמין גרר פרטי רק במקרה הצורך. כמו כן, השירות של גרר מטעם חברות הביטוח אינו זהה לשירות פרטי. 

מאמרים נוספים
מחירון גרר

מחירון גרר

מחירון גרר אנחנו אמנם מקווים שלא נצטרך להשתמש אי פעם בשירותים אלו, אך שירות גרירה הוא שירות שצריך להיות לכם זמין לכל אורך הזמן. אנו

נקיטת צעדים כשהרכב אינו מניע

שירותי גרירה השוואת מחירים

שירותי גרירה השוואת מחירים זה שאנחנו רוצים לשלם את המחיר הנמוך ביותר זה ברור, אבל חשוב לבדוק שאנחנו אמנם משלמים מחיר זול אך עדיין מקבלים

גרר ב{ARIM} : המדריך המלא להזמנת שירותי גרירה

שירותי גרירה וחילוץ

שירותי גרירה וחילוץ שירותי גרירה וחילוץ הם מבין השירותים היעילים ביותר בתחום הרכב, לכן חשוב שתכירו את החברה אותה אתם עומדים להזמין בעת צרה עוד

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה מחשבון גרירה מתאים למי שרוצה לעשות השוואת מחירים בין שירותי הגרירה השונים. היצע נותני השירות היום רחב מאי פעם, מלבד לגרר פרטי יש