מחירון גרר קטנועים

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מחירון גרר קטנועיםמחירון גרר קטנועים

הקטנוע שלכם נתקע באמצע הדרך? אתם לא יודעים מה לעשות? פנו אל שירותי גרירה מוסמכים אשר יגיעו עד אליכם, לא משנה איפה אתם נמצאים ויעניקו לכם את השירות המלא ביותר. שירות מלא הוא שירות אשר כולל בתוכו גם תיקונים במידת הצורך, זמינות, גרירה מקצועית ושירותי אחסנה. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מזמינים גרר קטנועים. 

 

מה החשיבות של זמינות בעל המקצוע?

הדבר החשוב ביותר מנקודת המבט שלנו הוא להעניק זמינות מלאה ללקוח, ולדעת לפתור תקלות בזמן אמת. יש מקרים רבים בהם אין באמת צורך בשירות הגרירה, ניתן יהיה לתקן את הקטנוע במקום. חברות מקצועיות מעניקות שירותי דרך בנוסף לשירות הגרירה. אך כאשר ידוע כי אין באפשרות בעל המקצוע לתקן את הקטנוע בתנאי שטח הוא יגרור את הקטנוע למוסך הרצוי. במקום להמתין שעות להגעתו של בעל המקצוע בחרו בחברה מקצועית אשר זמינה לכל בכל עת ועובדת 24 שעות ביממה. כמו כן, כאשר המוסך עצמו סגור יש לוודא אם החברה מעניקה שירותי אחסנה. המחיר עבור שירותי אחסנה לקטנועים נע בין 40 ש"ח ל-85 ש"ח לכל יום. 

מחירון גרר קטנועים בשבת

מחירון גרר קטנועים שונה בהתאם לשעות המתבקשות. כאשר מדובר על הובלה במשך היום ההובלה תהיה במחיר מחירון גרר קטנועים, אך כאשר ההובלה מתבצעת בימי שבת או חגים ההובלה מתייקרת בכ-50%, אלו הם התעריפים של כל המובילים. מלבד לכך, גם בשעות הלילה יש תעריף אחר. מלבד לכך, מחירון גרר קטנועים בתוך העיר ינוע בטווח של החל מ-99 ש"ח ועד ל-200 ש"ח. כאשר מדובר על הובלה בינעירונית מחירון גרר קטנועים נקבע על פי קילומטרים. שירותי גרירה עד 10 ק"מ ינועו בין 100 עד 200 ש"ח. כאשר מדובר על שירות גרירה בין 10 ל-30 ק"מ המחיר נע בטווח של 200 עד 400 ש"ח. עבור כל קילומטר נוסף מעל ה-30 ק"מ המחיר עולה ב-4 עד 10 ש"ח, תלוי בחברה בה בחרתם. 

כמו כן, מוטב לציין שיש שירותי גרירה אשר גובים מעל 50% עבור שירותי שבת, שירותים מורכבים וכן הלאה. 

 

אל תתפשרו על אופן הגרירה

גרירה של קטנועים היא שונה לחלוטין מאשר גרירה רכב, על בעל המקצוע להחזיק במתקן ייעודי. שמענו על מקרים בהם בעל המקצוע הציע ללקוח גרירה באופן רשלני במחיר נמוך יותר. שימו לב, יש לקשור את הקטנוע מכל צדדיו, לא משנה אם מדובר על קטנוע או אופנוע. יש לאזן את הכלי ככה שהגלגל הקדמי נמצא בחלק הקדמי של המתקן ונעול באמצעות מתקן ייעודי או כבלים מיוחדים אשר מונעים ממנו תזוזה. מה שחשוב לדעת הוא שהדבר הקריטי ביותר בהובלה הוא לשמור על יציבות מלאה של הכלי, כל עוד הכלי זז בזמן הנסיעה זה עלול לפגוע בו בחלקיו הפנימיים ולגרום לתקלה חמורה ממה שיש. פנו אך ורק למוביל מקצועי שלא מתפשר על אופן ההובלה.

בטיחות לפני הכל

יצא לנו לפגוש לא מעט בעל קטנועים אשר היה להם פנצ'ר בגלגל או תקלה אחרת והם חשבו לנכון לנסוע באופן עצמאי למוסך הקרוב ולא לעצור בצד הדרך. אנו מאמינים שאסור להתפשר על הבטיחות שלכם, אתם לא רק מסכנים את עצמכם אלא את כל מי שסובב אתכם. כלי דו גלגלי גם ככה נחשב לפחות בטיחותי על הכביש, אל תקחו סיכון כאשר הדבר אשר מייצב אתכם הוא שני הגלגלים, הזמינו שירותי גרירה. 

יש ביטוחים אשר שירותי הגרירה נחשבים לחלק מהפוליסה. עם זאת, לא תמיד היינו ממליצים לכם לבחור בפוליסה הזאת כיוון שהיא יקרה ביחס למה שאתם מקבלים. הדיל הוא שאתם משלמים באופן חד פעמי בתחילת שנה עבור שירותי גרירה, בין אם אתם נעזרים בשירותים אלו או לא. המחיר אותו תשלמו לביטוח ינוע בטווח ה-120 עד 200 ש"ח לרוב, חד פעמי. סביר להניח שלא תצטרכו כל שנה להיעזר בשירותי גרירה (מקווים בשבילכם), לכם על פי מחירון גרר קטנועים יהיה עדיף לכם להזמין גרר פרטי רק במקרה הצורך. כמו כן, השירות של גרר מטעם חברות הביטוח אינו זהה לשירות פרטי. 

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
אופנוע

כל מה שצריך לדעת על הוצאת רישיון לאופנוע בישראל

אם אתם חובבי אופנועים המתגוררים בישראל, חשוב להבין את הרמות השונות של רישיונות האופנוע הקיימים בארץ. קבלת רישיון לאופנוע מאפשרת לך לרכוב על אופנוע בצורה חוקית בכבישים, מה שמבטיח את שלומך וגם את שלומם של אחרים. במאמר זה נעמיק ברמות השונות של רישיונות אופנוע בישראל, דרישות גיל המינימום ותנאים לקבלת רישיון אופנוע A1.

מה הדברים שחשוב לקחת לרכיבת שטח

רכיבת שטח היא אחד מסוגי הספורט המרגשים וההרפתקנים ביותר שיש, במסגרתה רוכבי אופנוע יוצאים לחקור את המרחבים הפתוחים והמסלולים הלא מסומנים שנמצאים בלב הטבע הפראי.

אבודים ותקועים: איך לטפל במכונית נגררת ולהגיע הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית

דמיינו את זה: אתם מחנים את המכונית שלכם ברחוב, רק כדי לחזור ולגלות שהיא נעדרת. הפאניקה מתחילה כשאתה מבין שהמכונית שלך נגררה. התסכול והבלבול יכולים להיות מכריעים, אבל אל תפחדו! במאמר זה נדריך אתכם בתהליך הטיפול ברכב נגרר והגעה הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית.

הצורך בשירותי גרירה: אילו כלי רכב מועדים ביותר לתקלות?

כשמדובר בתקלות רכב, לא כל הרכבים נוצרים שווים. מכוניות מסוימות נוטות יותר לחוות בעיות הדורשות שירותי גרירה מאשר אחרות. הבנה של אילו כלי רכב יש סיכוי גבוה יותר להתקלקל יכולה לעזור הן לנהגים והן לחברות הגרירה להיות מוכנים יותר למצבים כאלה. בישראל, תדירות התקלות יכולה להשתנות בהתאם לסוג הרכב ולדלק שהוא משתמש בו.

חילוץ רכבי הובלה איך עושים את זה?

עולות חילוץ רכבי הובלה הכרחיות במצבים בהם כלי רכב כבדים נתקעים או משתתקים עקב שטחים מאתגרים, תאונות או כשלים מכניים\חשמליים. ביצוע חילוץ רכב הובלה מוצלח

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח