מחירון גרירת רכב מסחרי

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מחירון גרירת רכב מסחרימחירון גרירת רכב מסחרי

יש סוגים שונים של רכבים, לכל רכב יש את המחירון המתאים לו כאשר מדובר על גרירה. מחירון גרירת רכב מסחרי תלוי במספר גורמים, האחד הוא סוג הרכב, מיקום, מיקום לגרירה וזמן. כדי לקבל את המחיר המדויק עליכם למצוא את חברת שירותי הגרירה אשר אליה אתם תעדיפו לפנות, שזאת משימה לא פשוטה בפני עצמה. לפניכם מחירון גרירת רכב מסחרי וכל מה שאתם צריכים לדעת על שירות זה.

 

מהו רכב מסחרי?

רכב מסחרי הוא רכב נוסעים אשר נועד להסעת נוסעים, לפי החוק מדובר על קטגוריית M. הקטגוריה הזאת מתחלקת לעוד שלושה רבדים, תתי קטגוריות. M1 הוא רכב שבו יש עד 8 מושבים לנוסף למושב הנהג ומשקלו מגיע עד ל-3.5 טון. במילים אחרות רכב מסחרי בעל 9 מושבים כולל נהג, מונית או מיניוואן. תת הקטגוריה השניה היא M2 כאשר יש יותר מ-8 מושבים מלבד למושב הנהג ומשקלו מגיע עד ל-5 טון (מיניבוס וכד'). M3 היא התת קטגוריה האחרונה, מדובר על רכב מסחרי אשר שוקל מעל 12 טון (רכבי משא והובלה). ברישיון הרכב ניתן יהיה לראות כי אותם רכבים מצוינים כרכבי עבודה. כמו כן, יש לנו עוד סוגי רכבים מסחריים תחת הקטגוריה N. N1 הוא רכב מסחרי במשקל של עד 3.5 טון, N2 הוא רכב מסחרי בין 3.5 טון 12 12 טון. N3 הוא רכב מסחרי מעל 12 טון. רכבים מסחריים הוא רכבים אשר מוכרים במס. אבל, איך זה בכלל קשור אל מחירון גרירת רכב מסחרי? מיד נגלה הכל.

רכב מסחרי וגרירה

יש שני פרמטרים אשר משפיעים על רכבים מסחריים מבחינת גרר. הפרמטר הראשון נוגע למשקל הרכב וגודלו. גודל הרכב ומשקלו משפיעים על שירותי הגרירה באופן ישיר כאשר נדרש גרר מסוים והכשרה מקצועית בכדי להתנהל עם רכבים מסחריים בעת העלתם לגרר. ההיבט השני נוגע לזמן השהות שלהם על הכביש. על פי הסטטיסטיקה רכבים מסחריים נמצאים הרבה יותר זמן על הכביש, וכך גם התקלות שלהן מתרחשות באופן תדיר יותר. לכן, המחיר הינו יקר יותר מאשר רכבים פרטיים ורכבים דו גלגליים.

 

מחירון גרירת רכב מסחרי ממוצע

כפי שציינו, מחירון גרירת רכב מסחרי מושפע מגורמים שונים, לפניכם ממוצע המחירים דרך החברות המובילות בתחום:

גרירת רכב מסחרי עד ל-10 ק"מ ממיקום הרכב הינו 240 ש"ח עד 400 ש"ח.

גרירת רכב מסחרי עד 30 ק"מ ממיקום הרכב הינו 400 ש"ח עד 750 ש"ח.

גרר עבור משאית במרחק של עד 10 ק"מ הינו 400 ש"ח עד 750 ש"ח.

גרר עבור משאית במרחק של עד 30 ק"מ הינו 750 עד 1,000 ש"ח.

בשני המקרים, כאשר מדובר על מרחק גדול מ-30 ק"מ הלקוח ישלם עבור כל קילומטר נוסף בין 8 ש"ח עד 20 ש"ח.

כאשר מדובר על חילוץ משאית המחיר משתנה בהתאם למורכבות העבודה ומתחיל מ-500 ש"ח עד 1,100 ש"ח.

חילוץ רכב עם מנוף הינו שירות יקר יותר ומתחיל החל מ-1,900 ש"ח. כאשר מדובר על תעריף שבת (חגים ולילה) המחיר מתייקר בכ-80% עד 150%, תלוי במורכבות העבודה. 

מה בנוגע לשירותי דרך?

רוב החברות המקצועיות מציעות גם שירותי דרך. כאשר מדובר על רכב מסחרי שירותי דרך הינן מורכבים יותר ולכן תדירות השימוש בהם נמוכה. עם זאת, כאשר מדובר על רכב מסחרי שזה מקור העבודה היחיד שלו וייתכן וניתן יהיה למצוא פתרונות כאשר מדובר על תקלות פשוטות כמו החלפת מצבר, צמיגים וכן הלאה. עם זאת, כאשר המנוע שובק חיים לא תהיה ברירה אלא להוביל את הרכב שלכם למוסך. חשוב לבחור בחברה מקצועית אשר יודעת להתנהל מול חברים מסחריים, יש יחס שונה לרכבים מסחריים בכל הנוגע לתהליך הגרירה. הציוד חייב להיות מתאים למשקל הרכב, גם כאשר מדובר על משאית מעל 12 טון. כמו כן, עליכם להחזיק בכלי הרכב הייעודיים לצורך גרירה במשקלים אלו. לכן, חשוב לבחון היטב את כל ההיבטים שציינו לפני שאתם מזמינים גרר אליכם, במיוחד זמינות. 

 

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
אופנוע

כל מה שצריך לדעת על הוצאת רישיון לאופנוע בישראל

אם אתם חובבי אופנועים המתגוררים בישראל, חשוב להבין את הרמות השונות של רישיונות האופנוע הקיימים בארץ. קבלת רישיון לאופנוע מאפשרת לך לרכוב על אופנוע בצורה חוקית בכבישים, מה שמבטיח את שלומך וגם את שלומם של אחרים. במאמר זה נעמיק ברמות השונות של רישיונות אופנוע בישראל, דרישות גיל המינימום ותנאים לקבלת רישיון אופנוע A1.

מה הדברים שחשוב לקחת לרכיבת שטח

רכיבת שטח היא אחד מסוגי הספורט המרגשים וההרפתקנים ביותר שיש, במסגרתה רוכבי אופנוע יוצאים לחקור את המרחבים הפתוחים והמסלולים הלא מסומנים שנמצאים בלב הטבע הפראי.

אבודים ותקועים: איך לטפל במכונית נגררת ולהגיע הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית

דמיינו את זה: אתם מחנים את המכונית שלכם ברחוב, רק כדי לחזור ולגלות שהיא נעדרת. הפאניקה מתחילה כשאתה מבין שהמכונית שלך נגררה. התסכול והבלבול יכולים להיות מכריעים, אבל אל תפחדו! במאמר זה נדריך אתכם בתהליך הטיפול ברכב נגרר והגעה הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית.

הצורך בשירותי גרירה: אילו כלי רכב מועדים ביותר לתקלות?

כשמדובר בתקלות רכב, לא כל הרכבים נוצרים שווים. מכוניות מסוימות נוטות יותר לחוות בעיות הדורשות שירותי גרירה מאשר אחרות. הבנה של אילו כלי רכב יש סיכוי גבוה יותר להתקלקל יכולה לעזור הן לנהגים והן לחברות הגרירה להיות מוכנים יותר למצבים כאלה. בישראל, תדירות התקלות יכולה להשתנות בהתאם לסוג הרכב ולדלק שהוא משתמש בו.

חילוץ רכבי הובלה איך עושים את זה?

עולות חילוץ רכבי הובלה הכרחיות במצבים בהם כלי רכב כבדים נתקעים או משתתקים עקב שטחים מאתגרים, תאונות או כשלים מכניים\חשמליים. ביצוע חילוץ רכב הובלה מוצלח

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח