כמה עולה גרר – מה הכי משתלם?

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

כמה עולה גררכמה עולה גרר

הרכב נתקע באמצע הדרך או כלל אינו מניע? אתם זקוקים לשירותי גרירה ותרצו לקבל אותם באמצעות חברה מקצועית ואמינה שמתחייבת להגעה מהירה ומחירים הוגנים. אנו נספק לכם כאן את כל המידע הדרוש להזמנת שירותי גרירה דרך חברת הביטוח או תוך פנייה אל חברת גרירה פרטית. מחירים של שירותי גרירה נקבעים בהתאם למרחק הגרירה, סוג הרכב, דרישה לציוד מיוחד ומועד ההזמנה. נסביר כאן כמה עולה גרר לבעלי פוליסת ביטוח גרירה וחילוץ ולכאלו שמעדיפים להזמין גרר פרטי בהתאם לצורך. 

כמה עולה להזמין גרר?

ענף הגרירה ידוע כתחרותי ולכם כלקוחות יש את היכולת לבצע השוואת מחירים חכמה ולקבל כך שירותי גרירה בתנאים משופרים. מחיר ממוצע של גרר יהיה 200-350 שקלים בעבור גרירה של עד 10 ק"מ. אם מרחק הגרירה גדול יותר ואנכם מעוניינים לטפל ברכב במוסך מקומי תתבקשו לשלם עוד כ-10 שקלים בעבור כל ק"מ. אם מדובר בגרירה של רכב לאחר תאונה קשה או גרירה שדורשת גם חילוץ ציינו זאת ותשאלו כמה עולה גרר במקרה כזה. 

כמו בכל תחום אחר גם בענף הגרירה המחיר עולה כאשר העבודה הופכת מורכבת יותר. המחיר מתייקר כאשר המצב של הרכב אינו מאפשר העמסה רגילה על הגרר. ציינו את כל הפרטים מראש על מנת לאפשר לגרר להגיע אליכם עם ציוד מתאים. אם מדובר בחילוץ מורכב של רכב ששקע בבוץ או רכב שתקוע באזור מורכב לגישה – ייתכן ויהיה לכם צורך במשאית גרר. 

כמה עולה גרר למי שיש לו ביטוח גרירה?

בעלי פוליסות ביטוח גרירה זכאים לקבל שירות בחברת גרירה ספציפית בהתאם לתנאי הפוליסה. הם מתקשרים למוקד השירות של חברת הגרירה, מזדהים והפנייה מטופלת בהתאם. לרוב, מבוטחים שיש להם ביטוח גרירה אינם משלמים סכומי כסף נוספים פרט לתשלום בעבור הפוליסה. אך נציין שקיימות פוליסות בהן כל גרירה כרוכה בדמי השתתפות עצמית. פוליסת ביטוח גרירה כדאית רק כאשר היא תואמת את הצרכים שלכם. חשוב לשים לב שהשירות ניתן 24/7, אינו מוגבל למיקום מסוים ומאפשר הזמנת קריאות ללא הגבלה. 

כמה עולה להזמין גרירה שנייה?

הזכאות בפוליסות הביטוח היא לגרירה אחת בעבור כל תקלה. אם החלטתם לגרור את הרכב הביתה ולא אל המוסך, לא תהיו זכאים לגרירה נוספת בגין אותה התקלה. הזמנה חוזרת של גרר בעבור אותה התקלה כרוכה בתשלום מלא. נציין כמובן שקיימים מקרים מיוחדים בהם הגרירה השנייה כן תכוסה. במידת האפשר כדאי לגרור תמיד רכבים תקולים אל המוסך או אל חניון לילה. אם הזמנתם גרר פרטי כדאי לברר מראש כמה עולה גרר נוסף ליום המחרת ולקבל כך מחיר אטרקטיבי. 

מה הכי משתלם?

עלות של שירותי גרירה פרטיים תהיה גבוהה יותר בהשוואה לסכום שתתבקשו לשלם לחברת הביטוח. אך במידה ולא תזמינו כלל גרר במשך השנה כולה – חסכתם. ביטוח שירותי גרירה משתלם במיוחד כאשר אתם תקועים עם הרכב בבאר שבע והמוסך שלכם נמצא בתל אביב. חברת גרירה פרטית תדרוש מכם סכום עתק בעוד הביטוח יכסה את הגרירה ללא תשלום נוסף. כיום, רוב בעלי הרכבים בוחרים כן לרכוש ביטוח לשירותי גרירה וחילוץ

מה הכי מהיר?

באותם רגעים בהם אתם מאחרים לפגישה חשובה או לאירוע משפחתי לא תשאלו כמה עולה גרר אלא איזה גרר הוא המהיר ביותר. חברות גרירה פרטיות מצליחות לרוב להציע טווחי המתנה קצרים יותר וגם להגיע מהר יותר. הבחירה הנכונה תהיה גרר מקצועי, אמין ומהיר במחיר הוגן. אל תשכחו לוודא שיש לגרר ביטוח שמכסה כל נזק שעלול להיגרם לרכב שלכם במהלך הגרירה. 

גרר לרכבגרר לרכב

גרר לרכב הוא דבר שכל מי שמחזיק ברכב חייב להכיר, חייב להכיר מה כולל השירות, כיצד בוחרים בעל מקצוע אמין, והאם כדאי לבטח את הרכב שלנו דרך חברת הביטוח או דווקא לבחור בגרר פרטי. ריכזנו לפניכם כל מה שאתם צריכים לדעת במקרה בו נתקעתם עם הרכב ואתם צריכים בעל מקצוע.

גרר לרכב – שירותי גרירה מול שירותי דרך

מתי באמת אנו זקוקים לשירותי גרירה ומתי בכלל אנו צריכים שירותי דרך? כדי לדעת מתי אנו נזדקק לכל אחד מהגורמים עלינו להכיר את שניהם לעומק. שירותי גרירה נועדו למקרים בהם אנו יודעים כי אין איך לתקן את הרכב במקום ואנו צריכים להוביל אותו למקום מקצועי אשר יטפל ברכב, או במקרים אחרים כאשר הרכב אמור להיות מפונה לפירוק לחלקים. מצד שני, שירותי דרך אלו שירותים כאשר אנו מאמינים כי אפשר לתקן את התקלה שיש כרגע ברכב במקום ואין צורך להוביל את הרכב למוסך. שירותי דרך הם מעין מוסך נייד אם לומר זאת במילים פשוטות.

כמו כן, הדרך הנכונה ביותר להגיע לבחירה הזאת היא להתייעץ עם בעל המקצוע בשיחה טלפונית ולתאר את המצב של הרכב ומהי התקלה שקרתה לכם בדרך. מלבד לכך, ניתן היום למצוא שירותי גרירה ושירותי דרך על ידי אותו בעל מקצוע, זאת אומרת ששירותי הגרירה שיגיעו אליכם יגיעו כבר עם כל הציוד שנדרש כדי לפתור תקלות במקום, במקרה ולא צלח התיקון ניתן יהיה ישר להוביל את הרכב למוסך הקרוב.

גרר לרכב – כמה זמן צריך להמתין לשירותי גרירה?

אחד הדברים הקריטיים ביותר שחשוב לבדוק לפני שאתם מזמינים בעל מקצוע הוא תוך כמה זמן הוא יוכל להגיע. מה קורה במקרה בו יש לכם ביטוח אשר מכסה אתכם לשירותי גרירה? בדרך כלל כאשר אתם מבוטחים בשירות גרירה אתם לא תצטרכו לשלם כלל עבור השירות או באופן סמלי רק. אך בנוגע לשירות… יש הבדל ניכר בין גרר פרטי ובין גרר מטעם חברת הביטוח. בעוד שעבור גרר פרטי נמתין בין 30 דקות ועד שעה, עבור גרר של חברת הביטוח נוכל להמתין 3 שעות ולצערנו גם יותר לפעמים. לכן חשבו פעמיים לפני שאתם בוחרים בביטוח מטעם חברת הביטוח. מלבד לכך, זכרו שאתם משלמים כל שנה עבור ביטוח זה בעוד שעבור שירות גרירה אתם משלמים באופן חד פעמי רק כאשר אתם זקוקים לשירות זה.

גרר לרכב – איך בוחרים גרר פרטי?

תמיד יש לכם את האפשרות להוסיף שירותי גרירה לפוליסת הביטוח, אך אנו פחות ממליצים על שיטה זו מכיוון שהבחירה היא באיש השירות אינה בידיים שלכם, אלא בידיה של חברת הביטוח. כאשר אנו זקוקים לגרר פרטי השיקולים הם בידיים שלנו. יש אנשי מקצוע רבים אשר יכולים לעשות עבודה מדהימה בכל הנוגע להובלת הרכב שלכם מהמקום בו הוא נמצא אל המקום הסמוך, בעוד שחברת הביטוח תעשה את העבודה באופן מינימלי. לדוגמא, מה קורה כאשר אנו רוצים איחסון לילה לרכב שלנו? הרכב נתקע באמצע שום מקום ועכשיו יום שישי בלילה, המוסך נפתח רק בראשון, במקרה כזה אנו נרצה אחסון לילי, דבר שחברות הביטוח אינן מציעות לנו כחלק מהפוליסה.

הבחירה בגרר רכב צריכה להיות בהתאם למקום בו אתם נמצאים ולשירות אותו אתם צריכים. אם אתם צריכים אחסון לילה, בחרו בחברה שמציעה שירותים אלו. אם אתם תקועים באמצע הלילה בחרו חברת שירותי גרירה שעובדת לאורך כל שעות היום. שימו לב מה טווח המחירים המומלץ עבור החילוץ אליו אתם זקוקים. בנוסף, אנו תמיד ממליצים לבחור בשירות גרירה הכולל שירותי דרך, לעיתים התקלה היא מינורית ואתם תוכלו להמשיך בנסיעה מרגע בו התגלה הפיתרון לתקלה.

גרר פרטי

גרר פרטי

 

גרר פרטי יכול לבוא לידי ביטוי באדם עצמאי אשר עובד בגרירה, בדרך כלל עם עגלה או רכב ייעודי. גרר פרטי גם יכול להיות לכל אחד שבחר להוסיף וו גרירה ויש לו רכב ייעודי המתאים להובלת רכבים ממקום למקום. הדרך הנכונה ביותר לבחור גרר, פרטי או שלא היא על ידי בחינה מעמיקה של אותו בעל מקצוע ספציפי.

גרר פרטי מול גרר דרך חברות ביטוח

אם יצא לכם כבר לבטח את הרכב שלכם אתם בוודאי שמעתם על האפשרות להוסיף לפוליסת הביטוח את האפשרות לביטוח במצב בו אתם נדרשים בשירותי גרירה. בדרך כלל המחיר אותו תשלמו בשנה ינוע בין 300 ל-500 ש"ח. לעיתים ניתן למצוא גם ביטוח גרר בהשתתפות עצמית במחיר נמוך יותר. האם כדאי בכלל לבטח דרך חברת ביטוח בביטוח גרירה? זכרו, כאשר אתם מבטחים דרך חברת הביטוח אין לכם בחירה בכל הנוגע לבחירת איש המקצוע אותו תפגשו, האופציות שלכם הרבה יותר מצומצמות. לכן, אנו לא ממליצים לבחור בביטוח זה, גם בגלל שאתם משלמים בין אם הפעלתם את הביטוח או לא. 

גרר פרטי או חברת גרירה?

אנו מאמינים שבכל הנוגע לשירות ניתן יהיה למצוא תוצאות יפות בשני המקרים בסבירות גבוהה. עם זאת, עליכם לעשות את המחקר הראשוני לבחירת בעל המקצוע שישרת אתכם באופן מקצועי ויסודי, רק כך תבטיחו שירות אדיב ומקצועי. עליכם לוודא תחילה האם אותה חברה או אדם עצמאי מחזיקים ברישיון עסק מתאים, האם הוא מוכר על ידי הרשויות ורק אז תוכלו להמשיך בתהליך. לכם זה לא באמת משנה אם אותו אדם מדווח מיסים או לא, אבל עצם העובדה שאותו אדם מחזיק רישיון ומוכר על ידי הרשויות מבטיחה לנו להיפטר מכל אותם בעלי מקצוע שעובדים באופן לא חוקי, סביר להניח גם לא מקצועי.

 

האם יש הבדל מחירים בין גרר פרטי לגררים אחרים?

כפי שציינו, כאשר אנו עובדים מול חברות ביטוח ומוסיפים לפוליסה שלנו ביטוח גרירה אנו נשלם באופן חד פעמי כל שעה בין אם נפעיל את הביטוח ובין אם לא. לכן, במקרה בו כן נצטרך להזמין גרר המחיר יהיה נמוך יותר מאשר גרר פרטי, עם זאת השירות אינו נתון לבחירה ומאוד תלוי במי החברה עובדת עם. כמו כן, אתם יכולים במשך 3 שנים לבטח את עצמכם בביטוח לגרירה וייתכן ולא תשתמשו בו ועדיין תשלמו. 

כאשר מדובר על הבדל מחירים בין גרר פרטי ובין חברה פרטית לגרירה המחירים גם כן משתנים. בדרך כלל חברה פרטית לגרירה תגבה פחות כסף, ככל שהמקום גדול יותר כך ההכנסה גדולה יותר וכתוצאה מכך יש לנו יותר מרווח תמרון בכל הנוגע להסדרת תשלום מול הלקוח. 

זמינות של גרר פרטי

אחד היתרונות של גרר פרטי יהיה הזמינות שלו לקבל עבודות. כאשר חברות גדולות כבר הופכות להיות מסחריות יותר קשה לתפוס את כל הדגים ברשת ולכן תמיד מישהו נפגע. כאשר מדובר על הגרר שזוהי הפרנסה העיקרית שלו הוא ירצה לשמור כל לקוח כדי שיהיה לקוח חוזר וגם ימליץ לחבריו. החיסרון של אדם עצמאי שעובד לבד יכול לבוא לידי ביטוי בשעות העבודה שכן הוא לא יכול להיות זמין לאורך כל שעות היממה כאשר הוא עובד באופן עצמאי. כיום יש אפשרות להוסיף וו גרירה לרכב מתאים וכך אנו הופכים את כל התהליך ליותר פשוט ואין צורך באמת באיש מקצוע אלא רק שני רכבים. 

מחירון גררמחירון גרר

אנחנו אמנם מקווים שלא נצטרך להשתמש אי פעם בשירותים אלו, אך שירות גרירה הוא שירות שצריך להיות לכם זמין לכל אורך הזמן. אנו ממליצים למצוא שירות גרירה איכותי שבחרתם בקפידה עוד טרם אתם זקוקים לשירות הזאת. מחירון גרר נקבע על פי מספר פרמטרים, יש נטייה לרבים מאיתנו להתבלבל בין שירותי גרירה לשירותי חילוץ. לפניכם המדריך המלא סביב מהם שירותי גרירה, מחירון גרר ואיך זה קשור לרכבים לפירוק?

 

האם אתם צריכים גרר או שירותי חילוץ?

יש הבדל משמעותי בין שני השירותים. שירותי גרירה כשמם כן הם, אתם מחכים לגרר אשר אמור להגיע לאסוף את הרכב שלכם למוסך. עם זאת, יש שילובים שונים של שירותים הקשורים בגרירה. שירותי חילוץ מצד שני הם שירותים אשר נועדו להגיע למקום בו נתקעתם ולוודא האם אפשר לתקן את הרכב במקום. מדובר על שירות של מוסך נייד במילים אחרות. בעל המקצוע אשר יגיע אליכם ינסה לטפל ברכב תחת האמצעים הנוכחיים שיש לו. הדבר המעניין הוא שהיום שירותי גרירה משלבים בין שני השירותים. כאשר יגיע אליכם גרר הוא יוודא אתכם תחילה אם יש לכם מושג ממה נובעת התקלה, הוא ידריך אתכם לבדוק מספר פרטים ברכב. כאשר הגרר מגיע הוא מגיע עם ציוד ייעודי, בעל המקצוע המנוסה יוודא האם יש אפשרות לפתור את התקלה או שמא אתם צריכים להוביל את הרכב למוסך.

חשוב להדגיש, מגוון השירותים שיש לשירותי חילוץ הוא מאוד מוגבל. כאשר מדובר על שירותי גרירה בחינת התקלה הינה חלק מהתשלום הכולל כל עוד בסופו של דבר נעזרתם בשירותי הגרירה. בעל המקצוע יוכל לבצע תיקונים מינימליים כמו החלפת צמיג, בחינת תקלות רדיאטור ועוד. כאשר מדובר על תאונת דרכים, תקלה חמורה, תקלה שיש צורך בהחלפת מנוע וכד', על בעל המקצוע להוביל את הרכב שלכם אל מוסך ייעודי.

ממה מושפע המחיר?

המחיר מושפע מכמה גורמים שונים. הגורם הראשון ממנו מחירון גרר מושפע הוא המרחק, ככל שתהיו רחוקים יותר ככה המחיר יהיה גבוה יותר. עם זאת, שירותי גרירה יכולים להגיע לכל מקום בארץ, אתם יכולים לבחון את זה. בדרך כלל כל 10 ק"מ המחיר קופץ בכמה שקלים, כאשר מדובר על שירותי גרירה בתוך העיר המחיר לרוב יהיה זהה. דבר נוסף אשר משפיע על מחירון גרר הוא סוג הכלי אשר נדרש בשירות. יש הבדל בין רכב פרטי לבין משאית או אופנוע, רוב שירותי הגרירה יעניקו לכם שירות ייעודי לכל אחד מהכלים. גם הזמן בו אתם נדרשים בשירות גרירה משפיע על מחירון גרר, שירותי גרירה לרוב יעבדו 24 שעות ביממה, אך כאשר מדובר על שעות הלילה המאוחרות, שבת או חגים, התעריף עולה. 

 

רכבים לפירוק?

אם הרכב שלכם חלילה עבר תאונה והוא נמצא מושבת על אחד הכבישים יש לכם דרך לטפל בזה. תוכלו או לשלוח אותו למוסך לצורך תיקון או למגרש גרוטאות כדי שתקבלו כסף על החלקים לפירוק. איך תדעו מה עדיף לכם? התייעצו איתנו! חשוב שבעל מקצוע מוסמך ונטרלי ייבחן את הרכב שלכם לפני שאתם עושים צעד לא נכון. כל עוד מחיר תיקון הרכב הוא כדאי אין סיבה שתשלחו את הרכב שלכם לפירוק. חשוב שעין מקצועית תסתכל על הרכב שלכם לפני שאתם פונים אל מוסך או מגרש גרוטאות. נדע אם הרכב שלכם מיועד לפירוק בהתאם לחומרת המצב, שנתון הרכב והתקציב שיש לכם לתיקון. 

מחירון גרר מלא

ריכזנו לפניכם מחירון עבור שירותי גרירה, יש לציין כי המחיר יכול להשתנות בהתאם לקריטריונים של הגרירה עצמה, לכן יש לוודא עם בעל המקצוע לפני בואו מהן העלויות של השירות.

שירותי גרירה (רכבים פרטיים) עד 10 ק"מ: 100-300 ש"ח.

שירותי גרירה (רכבים פרטיים) 10 עד 30 ק"מ: 300-500 ש"ח.

עבור כל קילומטר נוסף המחיר יעלה בכ-10 ש"ח.

שירותי גרירה (דו גלגלי) בתוך העיר: 150-200 ש"ח.

שירותי גרירה (משאית מעל 3.5 טון) עד 30 ק"מ: כ-750 ש"ח. 

עבור כל קילומטר נוסף המחיר יעלה בכ-15 ש"ח.

המחיר אינו כולל שירותי אחסון ותעריפי שבת. שירות אחסון נע בין 50-85 ש"ח ליום, תעריף שבת מייקר את העסקה בארבעים עד חמישים אחוזים.

מחירון גרר רכבמחירון גרר רכב

מחירון גרר רכב נקבע על פי פרמטרים מסוימים אשר משתנים בהתאם למצב הנתון. יש היום שירותי גרירה רבים, חלק מהשירותים מתבצעים על ידי אנשי מקצוע וחברות גדולות, חלק משירותי הגרירה מתבצעים על ידי אנשים שאין להם ניסיון בתחום ולכן הגרירה היא בהתאם. מגוון האפשרויות שעומד לרשותכם יכול להיות מאוד מבלבל, לכן אנחנו כאן כדי לרכז את כל המידע אליו אתם נדרשים.

 

מה ההבדל בין שירותי גרירה לשירותי דרך?

תמיד תצאו מנקודת הנחה שאתם לאו דווקא צריכים שירותי גרירה, לעיתים גם שירותי דרך יכולים לעשות את העבודה. אם יש לכם חברה אשר משלבת בין שני המקרים, הרווחתם. שירותי גרירה נועדו למקרים בהם הרכב תקול ברמה בה לא ניתן להניע אותו או להתנייד איתו מכל סיבה שהיא. כאשר הרכב נמצא רחוק מאזור המוסכים יש לכם שתי אפשרויות, האפשרות הראשונה היא להזמין גרר אשר יוביל את הרכב למוסך הקרוב או שתוכלו לבחור בשירותי דרך. שירותי דרך הם שירותים עם מוסך נייד אשר מגיע עד אליכם לטפל בזמן אמת ברכב שלכם. 

כאשר התקלה אינה חמורה כפי שחשבתם ייתכן ובעל המקצוע יוכל לטפל במקום ברכב ותמשיכו בשגרה היומית שלכם לאחר הטיפול. עם זאת, מוסך נייד מוגבל במה שהוא יכול לעשות בתנאי שטח. מוסך נייד יכול להתאים לזמן שאתם צריכים להחליף מצבר או גלגלים, אך כאשר מדובר על תקלות מורכבות אשר צריך להרים את הרכב עבורן, עליכם לפנות לשירותי גרירה. כמו כן, יש חברות אשר מציעות שירותי גרירה, כאשר יגיע אליכם בעל המקצוע הוא ינסה לפתור את התקלה טרם הוא לוקח את הרכב שלכם למוסך, אלו השירותים המומלצים ביותר. חברה מקצועית כבר בשיחת טלפון תדע להבחין האם נדרשים שירותי גרירה או שירותי דרך.

האם כדאי להפעיל את הביטוח?

לרבים מאיתנו יש אפשרות להוסיף לפוליסה ביטוח אשר נוגע לשירותי גרירה. שירותים אלו ניתנים במסגרת הביטוח עד מספר מוגבל של פעמים בשנה, לעיתים גם פעם אחת בלבד. המחיר אותו תשלמו עבור הביטוח הזה יהיה תוספת של עוד כ-150 ש"ח לשנה. מצד שני, שירותי גרירה פרטיים נעים בטווח יותר גבוה, האם לא משתלם לכם לבטח בביטוח גרירה? 

ההבדל בין שני השירותים מהותי, הזמינות אותה תקבלו כאשר מדובר על שירותי גרירה מטעם הביטוח יהיה נמוך, עד 3 שעות להגעתו של בעל המקצוע. מצד שני, שירותי גרירה פרטיים יכולים להגיע אליכם תוך חצי שעה עד שעה. מלבד לכך, יש חיסרון מובהק אצל חברות הביטוח. ברגע בו אתם מפעילים את הביטוח הזה, מחיר הפוליסה שלכם תקפוץ בשנה לאחר מכן. הסתכלו על מחירון גרר רכב, בחנו את המחירים שיש בשוק וכך תדעו מה עדיף לכם.

מחירון גרר רכב מלא

מחירון גרר רכב הוא סיכום של כל חברות הגרירה הפרטיות שיש בתחום, המחיר נקבע בהתאם למספר פרמטרים ולכן אין מחיר מדויק אלא טווח מסוים. המחיר הממוצע בשוק הינו 200 עד 300 ש"ח, לעיתים גם נוכל למצוא מחירים נמוכים יותר. עם זאת, המחיר הזה בדרך כלל יהיה תקף רק עד 10 קילומטרים. מעל 10 קילומטרים ועד 30 המחיר יכול להגיע לעד 450 ש"ח ועבור כל קילומטר נוסף יהיה עלינו לשלם תוספת של כ-10 ש"ח. 

המחיר יכול להשתנות גם בהתאם למורכבות העבודה. לדוגמא, כאשר יש תקלה חשמלית חמורה או הרכב נמצא לאחר תאונה יהיה הרבה יותר מורכב להעלות את הרכב על הגרר, לכן המחיר יכול להתייקר בהתאם. עליכם לברר את כל הפרטים האלה עם החברה מולה אתם עובדים טרם אתם חותמים על העסקה. 

עוד דבר אשר עלול לייקר את המחיר הוא שירותי אחסון או תעריף שבת. שירותי אחסון נועדו למקרים בהם אין מוסך זמין בשעה בה אתם נמצאים, במקרים כאלה אתם לא תרצו להשאיר את הרכב בצד הדרך. תוכלו לקבל שירותי אחסון עד שהמוסך ייפתח, המחיר עבור שירות זה הוא כ-85 ש"ח ליום. בנוסף, מחירון גרר רכב יכול להשתנות כאשר מדובר על שירותי גרירה בשבת, בחג או בלילות. רוב החברות זמינות כל הזמן, אך המחירים משתנים ויכולים להתייקר בכ-50% עד 75% בתעריף שבת. 

גרר לרכבגרר לרכב

גרר לרכב הוא דבר שכל מי שמחזיק ברכב חייב להכיר, חייב להכיר מה כולל השירות, כיצד בוחרים בעל מקצוע אמין, והאם כדאי לבטח את הרכב שלנו דרך חברת הביטוח או דווקא לבחור בגרר פרטי. ריכזנו לפניכם כל מה שאתם צריכים לדעת במקרה בו נתקעתם עם הרכב ואתם צריכים בעל מקצוע.

גרר לרכב – שירותי גרירה מול שירותי דרך

מתי באמת אנו זקוקים לשירותי גרירה ומתי בכלל אנו צריכים שירותי דרך? כדי לדעת מתי אנו נזדקק לכל אחד מהגורמים עלינו להכיר את שניהם לעומק. שירותי גרירה נועדו למקרים בהם אנו יודעים כי אין איך לתקן את הרכב במקום ואנו צריכים להוביל אותו למקום מקצועי אשר יטפל ברכב, או במקרים אחרים כאשר הרכב אמור להיות מפונה לפירוק לחלקים. מצד שני, שירותי דרך אלו שירותים כאשר אנו מאמינים כי אפשר לתקן את התקלה שיש כרגע ברכב במקום ואין צורך להוביל את הרכב למוסך. שירותי דרך הם מעין מוסך נייד אם לומר זאת במילים פשוטות.

כמו כן, הדרך הנכונה ביותר להגיע לבחירה הזאת היא להתייעץ עם בעל המקצוע בשיחה טלפונית ולתאר את המצב של הרכב ומהי התקלה שקרתה לכם בדרך. מלבד לכך, ניתן היום למצוא שירותי גרירה ושירותי דרך על ידי אותו בעל מקצוע, זאת אומרת ששירותי הגרירה שיגיעו אליכם יגיעו כבר עם כל הציוד שנדרש כדי לפתור תקלות במקום, במקרה ולא צלח התיקון ניתן יהיה ישר להוביל את הרכב למוסך הקרוב.

גרר לרכב – כמה זמן צריך להמתין לשירותי גרירה?

אחד הדברים הקריטיים ביותר שחשוב לבדוק לפני שאתם מזמינים בעל מקצוע הוא תוך כמה זמן הוא יוכל להגיע. מה קורה במקרה בו יש לכם ביטוח אשר מכסה אתכם לשירותי גרירה? בדרך כלל כאשר אתם מבוטחים בשירות גרירה אתם לא תצטרכו לשלם כלל עבור השירות או באופן סמלי רק. אך בנוגע לשירות… יש הבדל ניכר בין גרר פרטי ובין גרר מטעם חברת הביטוח. בעוד שעבור גרר פרטי נמתין בין 30 דקות ועד שעה, עבור גרר של חברת הביטוח נוכל להמתין 3 שעות ולצערנו גם יותר לפעמים. לכן חשבו פעמיים לפני שאתם בוחרים בביטוח מטעם חברת הביטוח. מלבד לכך, זכרו שאתם משלמים כל שנה עבור ביטוח זה בעוד שעבור שירות גרירה אתם משלמים באופן חד פעמי רק כאשר אתם זקוקים לשירות זה.

גרר לרכב – איך בוחרים גרר פרטי?

תמיד יש לכם את האפשרות להוסיף שירותי גרירה לפוליסת הביטוח, אך אנו פחות ממליצים על שיטה זו מכיוון שהבחירה היא באיש השירות אינה בידיים שלכם, אלא בידיה של חברת הביטוח. כאשר אנו זקוקים לגרר פרטי השיקולים הם בידיים שלנו. יש אנשי מקצוע רבים אשר יכולים לעשות עבודה מדהימה בכל הנוגע להובלת הרכב שלכם מהמקום בו הוא נמצא אל המקום הסמוך, בעוד שחברת הביטוח תעשה את העבודה באופן מינימלי. לדוגמא, מה קורה כאשר אנו רוצים איחסון לילה לרכב שלנו? הרכב נתקע באמצע שום מקום ועכשיו יום שישי בלילה, המוסך נפתח רק בראשון, במקרה כזה אנו נרצה אחסון לילי, דבר שחברות הביטוח אינן מציעות לנו כחלק מהפוליסה.

הבחירה בגרר רכב צריכה להיות בהתאם למקום בו אתם נמצאים ולשירות אותו אתם צריכים. אם אתם צריכים אחסון לילה, בחרו בחברה שמציעה שירותים אלו. אם אתם תקועים באמצע הלילה בחרו חברת שירותי גרירה שעובדת לאורך כל שעות היום. שימו לב מה טווח המחירים המומלץ עבור החילוץ אליו אתם זקוקים. בנוסף, אנו תמיד ממליצים לבחור בשירות גרירה הכולל שירותי דרך, לעיתים התקלה היא מינורית ואתם תוכלו להמשיך בנסיעה מרגע בו התגלה הפיתרון לתקלה.

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים

שירותי גרירה בחריש

שירותי גרירה בחריש הינם הנפוצים ביותר, וגם הקריטיים ביותר. מי מאיתנו שחי בחריש לא מכיר את הפקקים האיומים שיש, ואין דבר יותר גרוע מלהיתקע עם

שירותי גרירה בעומר

שירותי גרירה בעומר הינם הנפוצים ביותר, וגם הקריטיים ביותר. מי מאיתנו שחי בעומר לא מכיר את הפקקים האיומים שיש, ואין דבר יותר גרוע מלהיתקע עם

שירותי גרירה בתל-אביב

שירותי גרירה בתל-אביב הינם הנפוצים ביותר, וגם הקריטיים ביותר. מי מאיתנו שחי בתל-אביב לא מכיר את הפקקים האיומים שיש, ואין דבר יותר גרוע מלהיתקע עם

שירותי גרירה ביפו

שירותי גרירה ביפו הינם הנפוצים ביותר, וגם הקריטיים ביותר. מי מאיתנו שחי ביפו לא מכיר את הפקקים האיומים שיש, ואין דבר יותר גרוע מלהיתקע עם

שירותי גרירה בקריות

שירותי גרירה בקריות הינם הנפוצים ביותר, וגם הקריטיים ביותר. מי מאיתנו שחי בקריות לא מכיר את הפקקים האיומים שיש, ואין דבר יותר גרוע מלהיתקע עם

שירותי גרירה בשוהם

שירותי גרירה בשוהם הינם הנפוצים ביותר, וגם הקריטיים ביותר. מי מאיתנו שחי בשוהם לא מכיר את הפקקים האיומים שיש, ואין דבר יותר גרוע מלהיתקע עם

שירותי גרירה בגני תקווה

שירותי גרירה בגני תקווה הינם הנפוצים ביותר, וגם הקריטיים ביותר. מי מאיתנו שחי בגני תקווה לא מכיר את הפקקים האיומים שיש, ואין דבר יותר גרוע

שירותי גרירה בגבעת שמואל

שירותי גרירה בגבעת שמואל הינם הנפוצים ביותר, וגם הקריטיים ביותר. מי מאיתנו שחי בגבעת שמואל לא מכיר את הפקקים האיומים שיש, ואין דבר יותר גרוע

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח