חילוץ אופנועים – המדריך המלא לחילוץ מהיר ללא פגע

תוכן עניינים:

חילוץ אופנועיםחילוץ אופנועים

נתקעתם עם האופנוע וזקוקים לחילוץ? אל תמהרו להזמין כל גרר מבלי לוודא שאכן מדובר בגרר עם ציוד מתאים לחילוץ אופנועים. על מנת לגרור אופנוע מבלי לגרום לנזק נדרשים ניסיון וציוד מתאים. אל תאפשרו העמסה של האופנוע בשכיבה על הגרר. תהיו אתם חכמים יותר ואל תתפשרו על פחות משירות שניתן מחברת גרירה מקצועית, אמינה ומנוסה. על חברת הגרר להגיע אליכם במהרה, להציג לפי בקשה את כל הרישיונות הדרושים ולהיות בעלת יכולת להעמיס אופנועים ולגרור אותם ליעד המבוקש ללא פגע. טווח השירות הממוצע הוא 3 שעות.  

מה חשוב לבדוק כשמזמינים חילוץ אופנועים?

  1. זמינות של הגרר ומועד מתן השירות (השעה המדויקת בה יגיע הגרר אליכם)
  2. מחיר סופי כולל בהתאם לצורך תוספת בעבור הזמנה בשעת לילה או שבת
  3. יכולת של הגרר והצוות לבצע חילוף אופנועים בשטח
  4. ציוד מתאים לחילוץ וגרירת אופנועים
  5. ניסיון ספציפי של הצוות בגרירת אופנועים

איזה גרר מגיע הכי מהר?

ההמתנה להגעת הגרר אליכם היא לרוב כ-3 שעות. חברת הגרירה עושה כל מאמץ על מנת להגיע אליכם כמה שיותר מהר. אם הגעה מהירה של הגרר היא הפרמטר החשוב ביותר מבחינתכם נסו לברר האם ניתן לזרז את ההגעה בתשלום נוסף. שירות מהיר יותר יינתן לרוב על ידי בעלי מקצוע מקומיים. כדאי לחפש את הגרר הקרוב ביותר ולפנות אליו. כך למשל, אם אתם מזמינים חילוץ אופנועים באשדוד תעדיפו חברת גרירה מקומית על פני חברת גרירה שפועלת בעיקר בתל אביב. 

יש לי ביטוח חילוץ וגרירה, למי מתקשרים?

אם רכשתם מראש ביטוח עם כיסוי חילוץ וגרירה לאופנוע עליכם לייצור קשר עם חברת הגרירה דרכה אתם מקבלים את השירות. חברת הביטוח היא זו שבוחרת את חברת הגרירה דרכה אתכם זכאים לקבל שירות בהתאם לתנאי הפוליסה. אם אנכם יודעים באיזו חברת גרירה מדובר צרו קשר עם סוכן הביטוח או חפשו מידע באתר האינטרנט של חברת הביטוח. לרוב תהיה זו חברת גרירה גדולה שמציעה שירות מקצועי ומהיר בכל רחבי הארץ.  

אלו פרטים תתבקשו למסור לחברת הגרירה?

על מנת להזמין חילוץ אופנועים עליכם לציין היכן בדיוק אתם נמצאים ולאן תרצו לגרור את האופנוע. אם אתם נמצאים באמצע הכביש המהיר צוות הגרר יידע למצוא אתכם. על מנת לייעל את התהליך מהרו לקבוע את יעד הגרירה. במידה ויש לכם ביטוח גרירה וחילוץ תתבקשו למסור את פרטי הביטוח. במידה ואתם מזמינים גרר פרטי ייתכן ותתבקשו לשלם מראש בעסקה טלפונית. 

לאן כדאי לגרור אופנועים?

חילוץ אופנועים כולל העברה של האופנוע אל המוסך או אל יעד אחר בו תבחרו. שימו לב, אם תחליטו שלא לגרור את האופנוע ישירות אל המוסך תתבקשו לשלם בהמשך בעבור גרירה נוספת. במידה והמוסך סגור כעת רוב חברות הגרירה מציעות שירות של חניון לילה. אם אתם מזמינים גרר פרטי דעו שככל שהיעד יותר מרוחק כך הגרירה תהיה יקרה יותר. 

איך מחלצים אופנוע מהשטח?

חילוץ אופנועים מהשטח הוא מקצוע לכל דבר. אם אתם נוהגים לרכב בשטח חשוב לוודא מראש שיש לכם פרטים של גרר שמסוגל לבצע חילוצי שטח. פוליסות רגילות של ביטוח גרירה וחילוץ מתייחסות לרוב לחילוצים מאזורים בהם קיימים כבישים סלולים. הגרר הרגיל של חברת הביטוח לא יוכל להציע לחלץ אתכם מלב המדבר או מתוך היער. חילוצים של אופנועים בשטח מתבצעים על ידי אנשי מקצוע שמתמחים בתחום ומחזיקים בציוד הדרוש. חשוב להדגיש שניסיונות חובבניים לחלץ אופנוע בשטח עלולים להסתיים בגרימת נזק בלתי הפיך. 

 

מאמרים נוספים
מחירון גרר

מחירון גרר

מחירון גרר אנחנו אמנם מקווים שלא נצטרך להשתמש אי פעם בשירותים אלו, אך שירות גרירה הוא שירות שצריך להיות לכם זמין לכל אורך הזמן. אנו

נקיטת צעדים כשהרכב אינו מניע

שירותי גרירה השוואת מחירים

שירותי גרירה השוואת מחירים זה שאנחנו רוצים לשלם את המחיר הנמוך ביותר זה ברור, אבל חשוב לבדוק שאנחנו אמנם משלמים מחיר זול אך עדיין מקבלים

גרר ב{ARIM} : המדריך המלא להזמנת שירותי גרירה

שירותי גרירה וחילוץ

שירותי גרירה וחילוץ שירותי גרירה וחילוץ הם מבין השירותים היעילים ביותר בתחום הרכב, לכן חשוב שתכירו את החברה אותה אתם עומדים להזמין בעת צרה עוד

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה מחשבון גרירה מתאים למי שרוצה לעשות השוואת מחירים בין שירותי הגרירה השונים. היצע נותני השירות היום רחב מאי פעם, מלבד לגרר פרטי יש