חילוץ אופנועים – המדריך המלא לחילוץ מהיר ללא פגע

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

חילוץ אופנועיםחילוץ אופנועים

נתקעתם עם האופנוע וזקוקים לחילוץ? אל תמהרו להזמין כל גרר מבלי לוודא שאכן מדובר בגרר עם ציוד מתאים לחילוץ אופנועים. על מנת לגרור אופנוע מבלי לגרום לנזק נדרשים ניסיון וציוד מתאים. אל תאפשרו העמסה של האופנוע בשכיבה על הגרר. תהיו אתם חכמים יותר ואל תתפשרו על פחות משירות שניתן מחברת גרירה מקצועית, אמינה ומנוסה. על חברת הגרר להגיע אליכם במהרה, להציג לפי בקשה את כל הרישיונות הדרושים ולהיות בעלת יכולת להעמיס אופנועים ולגרור אותם ליעד המבוקש ללא פגע. טווח השירות הממוצע הוא 3 שעות.  

מה חשוב לבדוק כשמזמינים חילוץ אופנועים?

  1. זמינות של הגרר ומועד מתן השירות (השעה המדויקת בה יגיע הגרר אליכם)
  2. מחיר סופי כולל בהתאם לצורך תוספת בעבור הזמנה בשעת לילה או שבת
  3. יכולת של הגרר והצוות לבצע חילוף אופנועים בשטח
  4. ציוד מתאים לחילוץ וגרירת אופנועים
  5. ניסיון ספציפי של הצוות בגרירת אופנועים

איזה גרר מגיע הכי מהר?

ההמתנה להגעת הגרר אליכם היא לרוב כ-3 שעות. חברת הגרירה עושה כל מאמץ על מנת להגיע אליכם כמה שיותר מהר. אם הגעה מהירה של הגרר היא הפרמטר החשוב ביותר מבחינתכם נסו לברר האם ניתן לזרז את ההגעה בתשלום נוסף. שירות מהיר יותר יינתן לרוב על ידי בעלי מקצוע מקומיים. כדאי לחפש את הגרר הקרוב ביותר ולפנות אליו. כך למשל, אם אתם מזמינים חילוץ אופנועים באשדוד תעדיפו חברת גרירה מקומית על פני חברת גרירה שפועלת בעיקר בתל אביב. 

יש לי ביטוח חילוץ וגרירה, למי מתקשרים?

אם רכשתם מראש ביטוח עם כיסוי חילוץ וגרירה לאופנוע עליכם לייצור קשר עם חברת הגרירה דרכה אתם מקבלים את השירות. חברת הביטוח היא זו שבוחרת את חברת הגרירה דרכה אתכם זכאים לקבל שירות בהתאם לתנאי הפוליסה. אם אנכם יודעים באיזו חברת גרירה מדובר צרו קשר עם סוכן הביטוח או חפשו מידע באתר האינטרנט של חברת הביטוח. לרוב תהיה זו חברת גרירה גדולה שמציעה שירות מקצועי ומהיר בכל רחבי הארץ.  

אלו פרטים תתבקשו למסור לחברת הגרירה?

על מנת להזמין חילוץ אופנועים עליכם לציין היכן בדיוק אתם נמצאים ולאן תרצו לגרור את האופנוע. אם אתם נמצאים באמצע הכביש המהיר צוות הגרר יידע למצוא אתכם. על מנת לייעל את התהליך מהרו לקבוע את יעד הגרירה. במידה ויש לכם ביטוח גרירה וחילוץ תתבקשו למסור את פרטי הביטוח. במידה ואתם מזמינים גרר פרטי ייתכן ותתבקשו לשלם מראש בעסקה טלפונית. 

לאן כדאי לגרור אופנועים?

חילוץ אופנועים כולל העברה של האופנוע אל המוסך או אל יעד אחר בו תבחרו. שימו לב, אם תחליטו שלא לגרור את האופנוע ישירות אל המוסך תתבקשו לשלם בהמשך בעבור גרירה נוספת. במידה והמוסך סגור כעת רוב חברות הגרירה מציעות שירות של חניון לילה. אם אתם מזמינים גרר פרטי דעו שככל שהיעד יותר מרוחק כך הגרירה תהיה יקרה יותר. 

איך מחלצים אופנוע מהשטח?

חילוץ אופנועים מהשטח הוא מקצוע לכל דבר. אם אתם נוהגים לרכב בשטח חשוב לוודא מראש שיש לכם פרטים של גרר שמסוגל לבצע חילוצי שטח. פוליסות רגילות של ביטוח גרירה וחילוץ מתייחסות לרוב לחילוצים מאזורים בהם קיימים כבישים סלולים. הגרר הרגיל של חברת הביטוח לא יוכל להציע לחלץ אתכם מלב המדבר או מתוך היער. חילוצים של אופנועים בשטח מתבצעים על ידי אנשי מקצוע שמתמחים בתחום ומחזיקים בציוד הדרוש. חשוב להדגיש שניסיונות חובבניים לחלץ אופנוע בשטח עלולים להסתיים בגרימת נזק בלתי הפיך. 

 

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
אופנוע

כל מה שצריך לדעת על הוצאת רישיון לאופנוע בישראל

אם אתם חובבי אופנועים המתגוררים בישראל, חשוב להבין את הרמות השונות של רישיונות האופנוע הקיימים בארץ. קבלת רישיון לאופנוע מאפשרת לך לרכוב על אופנוע בצורה חוקית בכבישים, מה שמבטיח את שלומך וגם את שלומם של אחרים. במאמר זה נעמיק ברמות השונות של רישיונות אופנוע בישראל, דרישות גיל המינימום ותנאים לקבלת רישיון אופנוע A1.

מה הדברים שחשוב לקחת לרכיבת שטח

רכיבת שטח היא אחד מסוגי הספורט המרגשים וההרפתקנים ביותר שיש, במסגרתה רוכבי אופנוע יוצאים לחקור את המרחבים הפתוחים והמסלולים הלא מסומנים שנמצאים בלב הטבע הפראי.

אבודים ותקועים: איך לטפל במכונית נגררת ולהגיע הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית

דמיינו את זה: אתם מחנים את המכונית שלכם ברחוב, רק כדי לחזור ולגלות שהיא נעדרת. הפאניקה מתחילה כשאתה מבין שהמכונית שלך נגררה. התסכול והבלבול יכולים להיות מכריעים, אבל אל תפחדו! במאמר זה נדריך אתכם בתהליך הטיפול ברכב נגרר והגעה הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית.

הצורך בשירותי גרירה: אילו כלי רכב מועדים ביותר לתקלות?

כשמדובר בתקלות רכב, לא כל הרכבים נוצרים שווים. מכוניות מסוימות נוטות יותר לחוות בעיות הדורשות שירותי גרירה מאשר אחרות. הבנה של אילו כלי רכב יש סיכוי גבוה יותר להתקלקל יכולה לעזור הן לנהגים והן לחברות הגרירה להיות מוכנים יותר למצבים כאלה. בישראל, תדירות התקלות יכולה להשתנות בהתאם לסוג הרכב ולדלק שהוא משתמש בו.

חילוץ רכבי הובלה איך עושים את זה?

עולות חילוץ רכבי הובלה הכרחיות במצבים בהם כלי רכב כבדים נתקעים או משתתקים עקב שטחים מאתגרים, תאונות או כשלים מכניים\חשמליים. ביצוע חילוץ רכב הובלה מוצלח

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח