התקנת קודנית לרכב

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

הקודן הוא מכשיר שמונע מגנבים לגנוב את רכבכם באמצעות קוד מספרי. הגנב לא יכול להתניע את המכונית ללא הקוד הנכון, מה שנדרש על ידי רוב חברות הביטוח בימינו. הקודן מותקן כיום ברוב המכוניות החדשות, אך עדיין כדאי לוודא שהקודן שהתקינו לכם הוא איכותי. אם יש לכם ספקות, תוכלו להגיע לסוכנות כדי לבצע התקנת קודנית לרכב בזריזות.

אם אתם מבררים לגבי התקנת קודנים לרכב, כדאי לדעת קודם כל שקודנית הוא אמצעי מיגון שמונע גניבת רכב ולרוב אמצעי זה נדרש על ידי חברות הביטוח. הוא מותקן במכונית ויש להפעיל אותו על ידי הבעלים לפני שניתן יהיה לנהוג במכונית, מה שאומר שחובה לזכור את קוד ההנעה. מה עושים במקרים שבהם הקוד נשכח או הולך לאיבוד? האם חובה להתקין קודן לרכב? הנה כל התשובות לפניכם, המשיכו לקרוא.

כיצד פועל קודן רכב?

בכמה מילים פשוטות, התקנת קודן ברכב מבוססת על טכנולוגיה המונעת כל שימוש לא מורשה ברכב על ידי נעילת מתג ההצתה וכיבוי המנוע. הטכנולוגיה הזו התפתחה עם הזמן ולמכוניות של היום יש אימובילייזרים מתקדמים מאי פעם.

כיום ישנם סוגים שונים של קודנים לרכבים, לרבות מכניים ואלקטרוניים. חלק מהקודנים משביתים את מערכת ההצתה, אחרים משביתים את מערכת החשמל, את מערכת הדלק ועוד. כמו כן, חלק מהקודנים גם מחוברים למערכת ה-GPS ברכב, מה שעוזר לעקוב אחר מקרים בהם הרכב נגנב, כלומר לאתר את הרכב.

טיפים להתקנת קודן ברכב

ישנן חברות רבות המציעות שירות של התקנת קודנית ברכב. ובתוך כך, המחיר עבור שירות זה יכול להשתנות בהתאם לחברה ולדגם הרכב. כדי לקבל הצעת מחיר מחברות שונות, אתם יכולים להשתמש בכלי השוואת מחירים כמו פורטלים אינטרנטיים, מה שיאפשר לכם לחסוך לא מעט כסף בכיס.

במהלך השוואת מחירים להתקנת קודן לרכב, שימו לב כי כל חברת התקנות מציעה קודנים לרכבים מסוגים שונים. ישנם קודנים משוכללים ומתקדמים פחות, ככה שתשקלו עד כמה שווה לכם להגן על הרכב שלכם. כמו כן, בדקו מהן דרישות חברת הביטוח לגבי התקנת קודנית רכב.

כמה עולה התקנת קודנית רכב?

עלות התקנת קודן לרכב יכולה לנוע בין 300 ₪ ל-650 ₪ ומעלה. עלות התקנת אימובילייזר לרכב תלויה בתכונות שאתם בוחרים. לדוגמה, אם תרצו רוצה להתקין אימובילייזר עם מכשיר מעקב GPS והתנעה מרחוק, אז ההתקנה תהיה יקרה יותר.

בנוסף, המחיר של התקנת קודן יכול להיות תלוי גם באיזה סוג רכב הוא מותקן. אם הוא מותקן ברכב יוקרתי בעל טכנולוגיית נעילה מתקדמת, אז ההתקנה עשויה להיות כמובן יקרה יותר. במקרים מסוימים, כאשר מדובר ברכבים נדירים, יהיה צורך להתקין מנגנוני הגנה מתקדמים אשר יכולים גם להגיע לאלפי שקלים, הכול תלוי בסוג הרכב והקודן שתבחרו להתקין בו.

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
אופנוע

כל מה שצריך לדעת על הוצאת רישיון לאופנוע בישראל

אם אתם חובבי אופנועים המתגוררים בישראל, חשוב להבין את הרמות השונות של רישיונות האופנוע הקיימים בארץ. קבלת רישיון לאופנוע מאפשרת לך לרכוב על אופנוע בצורה חוקית בכבישים, מה שמבטיח את שלומך וגם את שלומם של אחרים. במאמר זה נעמיק ברמות השונות של רישיונות אופנוע בישראל, דרישות גיל המינימום ותנאים לקבלת רישיון אופנוע A1.

מה הדברים שחשוב לקחת לרכיבת שטח

רכיבת שטח היא אחד מסוגי הספורט המרגשים וההרפתקנים ביותר שיש, במסגרתה רוכבי אופנוע יוצאים לחקור את המרחבים הפתוחים והמסלולים הלא מסומנים שנמצאים בלב הטבע הפראי.

אבודים ותקועים: איך לטפל במכונית נגררת ולהגיע הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית

דמיינו את זה: אתם מחנים את המכונית שלכם ברחוב, רק כדי לחזור ולגלות שהיא נעדרת. הפאניקה מתחילה כשאתה מבין שהמכונית שלך נגררה. התסכול והבלבול יכולים להיות מכריעים, אבל אל תפחדו! במאמר זה נדריך אתכם בתהליך הטיפול ברכב נגרר והגעה הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית.

הצורך בשירותי גרירה: אילו כלי רכב מועדים ביותר לתקלות?

כשמדובר בתקלות רכב, לא כל הרכבים נוצרים שווים. מכוניות מסוימות נוטות יותר לחוות בעיות הדורשות שירותי גרירה מאשר אחרות. הבנה של אילו כלי רכב יש סיכוי גבוה יותר להתקלקל יכולה לעזור הן לנהגים והן לחברות הגרירה להיות מוכנים יותר למצבים כאלה. בישראל, תדירות התקלות יכולה להשתנות בהתאם לסוג הרכב ולדלק שהוא משתמש בו.

חילוץ רכבי הובלה איך עושים את זה?

עולות חילוץ רכבי הובלה הכרחיות במצבים בהם כלי רכב כבדים נתקעים או משתתקים עקב שטחים מאתגרים, תאונות או כשלים מכניים\חשמליים. ביצוע חילוץ רכב הובלה מוצלח

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח