התקנת דלקן למשאית ברכב

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

משאית דלק היא רכב הנושא סולר, בנזין או דלקים אחרים. משאיות דלק משמשות לתדלוק כלי רכב ומכונות נייחות כגון גנרטורים. השימוש הנפוץ ביותר במשאיות דלק הוא לתדלוק מכוניות בתחנות דלק. ישנם שלושה סוגים של משאיות דלק: משאיות מכליות, משאיות הובלה ומשאיות העברה. משאיות מיכליות נושאות כמויות גדולות של דלק נוזלי מבית זיקוק למסופי הפצה או ישירות לקמעונאים. רכבי משלוח מספקים כמויות קטנות יותר של דלקים נוזליים מהמפיצים לתחנות תדלוק או תחנות שירות. רכבי העברה מובילים דלק ממיכלי האגירה של תחנת התדלוק למשאבות לניפוק למיכלי רכבי הלקוח. משאית הדלק מונעת בדרך כלל על ידי מנוע בעירה פנימית או על ידי מנועים חשמליים המונעים על ידי סוללות על הסיפון כאשר אין לה גישה למקור כוח חיצוני כגון משאית דלק היא רכב המוביל ומספק דלק ללקוחות. משאיות דלק יכולות לשמש גם לבנזין וגם לדיזל. רוצים שגם הרכב שלכם יהיה בדלקן? חברת mylpg תיצור לכם דלקן לרכב ללא בעיה ובמחיר מנצח.

משאית הדלק הנפוצה ביותר היא משאית המכלית, המובילה דלקים נוזליים בתפזורת. הם בדרך כלל מונעים על ידי מנוע דיזל או מונעים על ידי גז טבעי דחוס. משאיות דלק בדרך כלל בעלות עיצוב של 18 גלגלים, אך הן יכולות גם להיות מפרקיות ובעלות בסיס גלגלים ארוך יותר (מה שהופך אותן ליציבות יותר). משאית הדלק היא סוג רכב המשמש להובלת דלקים נוזליים. משאית הדלק מונעת בדרך כלל על ידי מנועי דיזל או מנועי גז טבעי, ובדרך כלל הם מצוידים במיכל המכיל עד 2,000 ליטרים של דלק. סעיף זה ידון בתהליך ההתקנה של משאית דלק. כדי להתחיל, עליך למצוא מקום מתאים להתקנת משאית הדלק. עליך להתייעץ עם הממשלה המקומית או עם מחלקת הבנייה שלך לפני התקנתו בשטח פרטי. לאחר מכן, עליך להתקין את המיכלים ולמלא אותם בסולר או בגז טבעי. לבסוף, עליך לקבל את ההיתרים והרישיונות הדרושים לפני הפעלת הרכב בכבישים ציבוריים. משאית דלק היא רכב המספק דלקים נוזליים. בדרך כלל מדובר במשאיות כבדות עם מיכל גדול מאחור. המיכל מתמלא בדלק ואז המשאית מבצעת משלוחים לתחנות דלק, שדות תעופה ומקומות אחרים שזקוקים לדלק לרכבים שלהם.

התהליך הכללי של התקנת משאית דלק הוא כדלקמן:

  •  קבלת אישורים נדרשים מהרשויות המקומיות
  • הכן את המיקום להתקנה
  • התקן את מערכת התדלוק
  • מלאו את המשאית בדלק

משאיות דלק הן חלק קריטי של תשתית שדרושה על מנת לשמור על הכלכלה. ללא משאיות דלק, תחנות דלק לא יוכלו למכור דלק, מה שיגרום למחיר הדלק להרקיע שחקים. השלב הראשון בהתקנת משאית דלק הוא קביעה לאן היא תגיע. משאיות דלק צריכות להיות מותקנות ליד כבישים מהירים וכבישים מרכזיים כדי שיוכלו לתדלק בקלות מכוניות בדרכים. לאחר שהדבר נעשה, צוותי הבנייה צריכים להתחיל לבנות תחנת תדלוק למשאית. יש לבנות את תחנת התדלוק עם שני נתיבים למכוניות ונתיב אחד למשאיות כך שכל הרכבים יוכלו לתדלק בקלות. משאיות דלק משמשות להובלת דלק ממקום למקום. משאית הדלק היא סוג של יחידת תדלוק ניידת שניתן להשתמש בה במקרה חירום או אסון טבע. הם משמשים גם להובלה שוטפת של דלק למטרות מסחריות.

מרכיבי המפתח המרכיבים משאית דלק כוללים:

  •  מיכל דלק: המיכל הוא המקום שבו מאוחסן הדלק לפני שהוא נשאבת החוצה לתוך המכלית. מיכלי דלק יכולים לאחסן עד 10,000 גלונים של בנזין, סולר או דלקים אחרים
  • זרוע הטעינה: זהו המכשיר שמתחבר לחלק העליון של משאית מיכלית ומוריד אותה למטה כדי שניתן יהיה למלא אותה בגז נפט נוזלי (LPG) או דלקים אחרים
  • משאבה: משאבה מעבירה גז נפט נוזלי (LPG) או דלקים אחרים

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
אופנוע

כל מה שצריך לדעת על הוצאת רישיון לאופנוע בישראל

אם אתם חובבי אופנועים המתגוררים בישראל, חשוב להבין את הרמות השונות של רישיונות האופנוע הקיימים בארץ. קבלת רישיון לאופנוע מאפשרת לך לרכוב על אופנוע בצורה חוקית בכבישים, מה שמבטיח את שלומך וגם את שלומם של אחרים. במאמר זה נעמיק ברמות השונות של רישיונות אופנוע בישראל, דרישות גיל המינימום ותנאים לקבלת רישיון אופנוע A1.

מה הדברים שחשוב לקחת לרכיבת שטח

רכיבת שטח היא אחד מסוגי הספורט המרגשים וההרפתקנים ביותר שיש, במסגרתה רוכבי אופנוע יוצאים לחקור את המרחבים הפתוחים והמסלולים הלא מסומנים שנמצאים בלב הטבע הפראי.

אבודים ותקועים: איך לטפל במכונית נגררת ולהגיע הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית

דמיינו את זה: אתם מחנים את המכונית שלכם ברחוב, רק כדי לחזור ולגלות שהיא נעדרת. הפאניקה מתחילה כשאתה מבין שהמכונית שלך נגררה. התסכול והבלבול יכולים להיות מכריעים, אבל אל תפחדו! במאמר זה נדריך אתכם בתהליך הטיפול ברכב נגרר והגעה הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית.

הצורך בשירותי גרירה: אילו כלי רכב מועדים ביותר לתקלות?

כשמדובר בתקלות רכב, לא כל הרכבים נוצרים שווים. מכוניות מסוימות נוטות יותר לחוות בעיות הדורשות שירותי גרירה מאשר אחרות. הבנה של אילו כלי רכב יש סיכוי גבוה יותר להתקלקל יכולה לעזור הן לנהגים והן לחברות הגרירה להיות מוכנים יותר למצבים כאלה. בישראל, תדירות התקלות יכולה להשתנות בהתאם לסוג הרכב ולדלק שהוא משתמש בו.

חילוץ רכבי הובלה איך עושים את זה?

עולות חילוץ רכבי הובלה הכרחיות במצבים בהם כלי רכב כבדים נתקעים או משתתקים עקב שטחים מאתגרים, תאונות או כשלים מכניים\חשמליים. ביצוע חילוץ רכב הובלה מוצלח

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח