גרר רכבים

תוכן עניינים:

נתקעתם במקום כלשהו? אתם צריכים חילוץ? גרר רכבים מקצועי יעניק לכם את כל השירותים הרלוונטים לשירותי גרירה במקום אחד. גרר רכבים מקצועי צריך לכלול שירותי דרך, חילוץ ומוסך נייד במקרה הצורך. יש היום היצע רכב של שירותי גרירה, לכן עליכם לדעת לצמצם את האפשרויות בצורה הנכונה. לפניכם כל מה שאתם צריכים לדעת על גרר מכוניות.

שירותי גרירה דרך חברת הביטוח

כמעט כל פוליסת ביטוח רכב היום תציע לכם גם שירותי גרירה. בשביל לוודא האם זה רלוונטי לכם או לא ריכזנו את כל הפרטיםכמה עולה גרירת רכב הרלוונטים ויצרנו השוואה בין חברות הביטוח לחברות הפרטיות. מבחינת מחיר חברות הביטוח מציעות לכם הצעה די מפתה, תשלום שנתי שנע בסביבות ה-200 ש"ח ויש לכם שירותי גרירה לפי כמות מינימום במשך כל השנה. מצד שני, גם אם לא הייתם צריכים שירותי גרירה השנה עדיין תשלמו ברוב חברות הביטוח עבור השירות, זה חלק מהתוכנית. שירות גרר מכוניות דרך חברה פרטית תנוע בין 150 עד 400 ש"ח, לפי המרחק בו אתם נמצאים.

כאשר זה נוגע לזמינות אנחנו רואים תמונה אחרת לגמרי. חברות הביטוח מציעות לכם גרר רכבים אשר יגיע אליכם החל מ-3 שעות המתנה. מצד שני, חברות פרטיות מציעות לכם זמן המתנה של חצי שעה עד שעה. בכל הנוגע לשירותים כוללים, גרר רכבים דרך חברת הביטוח מציעה לכם שירות פשוט של גרירה וכלום מעבר לזה. חברות פרטיות יציעו לכם שירותים כוללים בהם נדון עכשיו.

איזה שירות מגיע לכם?

שירות גרר רכבים מקצועי יכלול גם שירותי דרך. המטרה של שירותי דרך היא להעניק לכם סיוע במקרים בהם התקלה אינה חמורה. ניידת תגיע עד אליכם מטעם שירותי גרר רכבים, בעל המקצוע יבחן את התקלה ויראה האם הוא יכול לתקן את הרכב במקום. חילוץ רכבים נועד למקרים בהם אתם תקועים, בין אם הרכב יכול להמשיך בנסיעה או לא לאחר החילוץ. חילוץ רכבים יכול להיות בכל מקום שהוא ובהתאם לתנאי השטח ייקבע המחיר. לבסוף, שירותי מוסך נייד הם השירותים היוקרתיים ביותר. המוסך מגיע עד אליכם ויכול לפתור את התקלה ברכב שלכם כמעט בכל המקרים, למעט מקרים קיצוניים של החלפת מנוע וכד'.

מה מאפיין חברה מקצועית?

אפיון של חברה מקצועית מתבטא תחילה בכך שהיא מעניקה לכם את המגוון הרחב ביותר של השירותים. מלבד לכך, עליכם לבדוקהזמנת שירות מקצועי של גרר רכב האם החברה עובדת 24 ביממה, ככה תדעו שאתם יכולים להיעזר בה בכל זמן בו אתם נתקלים בצרה. כמו כן, חשוב לוודא כי גרר מכוניות עובד עם היצרנית של הרכב שלכם, לעיתים יהיו חברות אשר לא עובדות עם סוגי רכב מסוימים. והדבר החשוב ביותר הוא הזמינות של החברה ותודעת שירות גבוהה. כאשר אתם נתקע באמצע הדרך זה גם ככה מתסכל, במקרים כאלה שירות של גרר מכוניות מקצועי יכול לשפר את מצב הרוח ולהראות שהבעיה היא לא גדולה כפי שאתם חושבים.

מחירון גרר רכבים

מחירון גרר מכוניות נקבע בהתאם למרחק בו אתם נמצאים, המחיר משתנה עד 10 ק"מ, עד 30 ק"מ ומ-30 ק"מ ומעלה המחיר עולה לאחר כל קילומטר כ-10 ש"ח. המחיר כמו כן משתנה בהתאם לסוג השירות, שירות חילוץ יהיה יקר יותר מאשר גרירה, כמו כן גם מוסך נייד. המחיר הממוצע עבור גרר מכוניות עד 10 ק"מ הינו 150 ש"ח עד 300 ש"ח, עד 30 ק"מ המחיר יהיה עד 450 ש"ח.

מאמרים נוספים
מחירון גרר

מחירון גרר

מחירון גרר אנחנו אמנם מקווים שלא נצטרך להשתמש אי פעם בשירותים אלו, אך שירות גרירה הוא שירות שצריך להיות לכם זמין לכל אורך הזמן. אנו

נקיטת צעדים כשהרכב אינו מניע

שירותי גרירה השוואת מחירים

שירותי גרירה השוואת מחירים זה שאנחנו רוצים לשלם את המחיר הנמוך ביותר זה ברור, אבל חשוב לבדוק שאנחנו אמנם משלמים מחיר זול אך עדיין מקבלים

גרר ב{ARIM} : המדריך המלא להזמנת שירותי גרירה

שירותי גרירה וחילוץ

שירותי גרירה וחילוץ שירותי גרירה וחילוץ הם מבין השירותים היעילים ביותר בתחום הרכב, לכן חשוב שתכירו את החברה אותה אתם עומדים להזמין בעת צרה עוד

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה מחשבון גרירה מתאים למי שרוצה לעשות השוואת מחירים בין שירותי הגרירה השונים. היצע נותני השירות היום רחב מאי פעם, מלבד לגרר פרטי יש