גרר משאיות – שירות מהיר כל סוגי המשאיות

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

גרר משאיותגרר משאיות 

משאית תקועה גורמת לשיבוש של לוח הזמנים וברוב המקרים גם לחסימה של הנתיב כולו. גם אם נצליח להעמיד את המשאית התקועה בצד הכביש, התנועה של שאר הרכבים באזור תוגבל. על מנת לפתור במהרה את הבעיה יש להזמין גרר משאיות מחברה שמתמחה בגרירת משאיות. חשוב להבהיר שלא כל גרר רגיל מסוגל לגרור משאיות. לטובת מענה מהיר רכשו מראש פוליסת ביטוח גרירה וחילוץ למשאית שלכם או החזיקו במקום בולט פרטים של חברת גרירה שיודעת להציע פתרונות מתקדמים ומהירים לכל סיטואציה. 

איפה כדאי להזמין גרר משאיות?

אם בעבור רכב רגיל נוכל להזמין כל גרר ונבחר באופציה הזולה והמהירה ביותר, כאשר מדובר במשאית נרצה לשים דגש על מקצועיות. המשאית היא כלי רכב גדול וכבד מאוד, יש צורך בגרר מיוחד עם ציוד מתאים לגרירת כלי רכב כבדים. משאיות עובדת מסביב לשעון ובהתאם ניתנים גם שירותי הגרירה. בהתאם לצורך נזמין גרר משאיות גם באמצע הלילה. 

לאן גוררים את המשאית?

יעד הגרירה בעבור משאיות נקבע בהתאם לאילוצים שלכם. ההעדפה היא לגרור רכב תקול אל המוסך אך במקרים בהם המשאית עמוסה בסחורה יקרה או בחומרים מסוכנים ייתכן ותעדיפו לגרור אותה אל מגרש החנייה הפרטי שלכם. במידה ואתם מתכננים גרירה נוספת בהמשך בעבור אותה המשאית כדאי לתאם זאת מראש עם חברת הגרירה. יש לתאם מראש את הגעת המשאית אל המוסך. גרירה באמצע הלילה או בימי מנוחה תתבצע בהתאם לגודל של המשאית אל חניוני לילה. 

מה הכי חשוב בגרירת משאיות?

תגובה מהירה שלכם ושל חברת הגרירה הכרחית להרחקת המשאית מהכביש. משאית תקועה צפויה לשבש את התנועה באזור כולו. חברות גרירה שמתמחות בגרירת משאיות מודעות לצורך בהגעה מידית ושולחות מיד למקום גרר משאיות מתאים. יש להתאים את סוג הגרר למשקל של המשאית. בהתאם לצורך תשלח אליכם חברת הגרירה גם ניידת שירותי דרך. אם מדובר בתקלת מצבר או פנצ'ר, ייתכן ואפשר יהיה לפתור את הבעיה במקום ולהמשיך לנסוע במשאית.

המשאית תקועה, מה צריך לעשות?

  1. לחייג מיד ולהזמין גרר משאיות
  2. לנסות לאתר את מקור התקלה (יציאה מהרכב רק עם אפוד זוהר)
  3. להמתין במקום בטוח לגרר
  4. במידת האפשר נעמיד את המשאית בצד הדרך במקום בו ההפרעה לתנועה תהיה מינימלית

אם קיימת סכנה להידרדרות של המשאית חשוב לחבר לה סנדלים או לשים אבנים ליד הגלגלים. דווחו מיד על הסכנה והרחיקו סקרנים מהמקום. המשאית היא כלי רכב גדול וכבד שכל תנועה לא מבוקרת שלו עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך. אין לעזוב את המשאית התקועה ללא השגחה בצד הדרך. 

מדוע גרר רגיל אינו מסוגל לגרור משאיות?

משקל וגודל של משאית קטנה שווה ערך למספר רכבים כך שמשאית גרר רגילה אינה מסוגלת לגרור אותה. רק גרר משאיות כולל את הציוד הדרוש ומגיע עם צוות מנוסה. גרר משאיות מיועד לגרירת כלים כבדים הנדסיים ורכבי עבודה כבדים בחקלאות. גרירת כלי כבדים מתוכננת לעתים מראש לטובת העברה מהירה של כלי עבודה מאתר לאתר. 

המשאית לא מניעה ואתם לא יכולים להרשות לעצמכם לאבד יום עבודה שלם? אתם זקוקים לחברת שירותי גרירה שמסוגלת להגיע במהרה בכל שעה. האפשרות לקבל באותו המקום גם שירות מהיר של גרר משאיות וגם ניידת שירות לתיקונים חוסכת לכם זמן וכסף. כל השירותים ניתנים על ידי אנשי מקצוע עם ניסיון ספציפי בגרירת משאיות וכלים כבדים. עם הציוד הנכון והצוות המקצועי ביותר המשימה תושלם במהרה ללא גרימת נזק לכלי הרכב. 

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
אופנוע

כל מה שצריך לדעת על הוצאת רישיון לאופנוע בישראל

אם אתם חובבי אופנועים המתגוררים בישראל, חשוב להבין את הרמות השונות של רישיונות האופנוע הקיימים בארץ. קבלת רישיון לאופנוע מאפשרת לך לרכוב על אופנוע בצורה חוקית בכבישים, מה שמבטיח את שלומך וגם את שלומם של אחרים. במאמר זה נעמיק ברמות השונות של רישיונות אופנוע בישראל, דרישות גיל המינימום ותנאים לקבלת רישיון אופנוע A1.

מה הדברים שחשוב לקחת לרכיבת שטח

רכיבת שטח היא אחד מסוגי הספורט המרגשים וההרפתקנים ביותר שיש, במסגרתה רוכבי אופנוע יוצאים לחקור את המרחבים הפתוחים והמסלולים הלא מסומנים שנמצאים בלב הטבע הפראי.

אבודים ותקועים: איך לטפל במכונית נגררת ולהגיע הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית

דמיינו את זה: אתם מחנים את המכונית שלכם ברחוב, רק כדי לחזור ולגלות שהיא נעדרת. הפאניקה מתחילה כשאתה מבין שהמכונית שלך נגררה. התסכול והבלבול יכולים להיות מכריעים, אבל אל תפחדו! במאמר זה נדריך אתכם בתהליך הטיפול ברכב נגרר והגעה הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית.

הצורך בשירותי גרירה: אילו כלי רכב מועדים ביותר לתקלות?

כשמדובר בתקלות רכב, לא כל הרכבים נוצרים שווים. מכוניות מסוימות נוטות יותר לחוות בעיות הדורשות שירותי גרירה מאשר אחרות. הבנה של אילו כלי רכב יש סיכוי גבוה יותר להתקלקל יכולה לעזור הן לנהגים והן לחברות הגרירה להיות מוכנים יותר למצבים כאלה. בישראל, תדירות התקלות יכולה להשתנות בהתאם לסוג הרכב ולדלק שהוא משתמש בו.

חילוץ רכבי הובלה איך עושים את זה?

עולות חילוץ רכבי הובלה הכרחיות במצבים בהם כלי רכב כבדים נתקעים או משתתקים עקב שטחים מאתגרים, תאונות או כשלים מכניים\חשמליים. ביצוע חילוץ רכב הובלה מוצלח

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח