גרר למחפרון מחיר

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

גרר למחפרון מחירעבור גרר למחפרון מחיר שאינו אחיד. המחיר משתנה בהתאם לקריטריונים ספציפיים של אותה הובלה. יש שני סוגים עיקריים של גרירה עבור כלי צמ"ה: גרירה לצורך חילוץ וגרירה לצורך שינוע. ריכזנו עבורכם את כל הפרטים הרלוונטים בנוגע לאופן הגרירה, גרר למחפרון מחיר, משפיעים על המחיר ואיך מוצאים את החברה המתאימה. 

 

גרר למחפרון מחיר – מה זה?

כפי שציינו, יש שני מקרים עיקריים לגרירת מחפרון:

  1. גרירת חילוץ – גרירת חילוץ לרוב תהיה יקרה יותר ולכך שתי סיבות. הסיבה הראשונה היא שמורכבות גרירת חילוץ היא גדולה יותר. מחפרון עשוי להיתקע בבוץ, עשוי להיתקע במקומות אליהם הגישה לא נוחה ולכן, הגרירה הופכת למורכבת יותר. יש מקרים גם שהמחפרון מתהפך וגם כאן יש לפעול בזהירות יתרה.
  2. גרירת שינוע – כל קבלן וכל מפעל אשר משתמש במחפרון לא תמיד צריך אותו במקום זהה. אם בעל מקצוע עובד עם מחפרון בצפון ויש לו קריאה בדרום שבוע לאחר מכן, הוא ירצה להעביר את המחפרון מצפון לדרום. כיוון שאי אפשר להעביר כלי צמ"ה ללא גרירה, עליו להיעזר בשירותים חיצוניים. שירותי גרירה לצורך שינוע הם זולים יותר והמחיר נקבע לפי ק"מ. ריכזנו עבורכם מחירון המתייחס אל גרר למחפרון מחיר בהתאם לק"מ:

מחירון גרירת מחפרון:

שימו לב, המחירים המצוינים בטבלה למטה אינם מחירים קבועים. ישנם משתנים אשר עשויים להשפיע על המחיר, נדבר עליהם בהמשך.

 

ק"מ משוער מחיר
5-15 ק"מ 1,000-1,400 ש"ח
15-30 ק"מ 1,400-2,000 ש"ח
30-50 ק"מ 2,000-2,400 ש"ח
50-70 ק"מ 2,400-2,800 ש"ח
80-100 ק"מ 2,800-3,200 ש"ח
100-120 ק"מ 3,200-3,500 ש"ח
130-150 ק"מ 3,500-4,500 ש"ח

 

מה משפיע על מחיר הגרירה?

  • מיקום – כפי שאתם רואים, המחיר נקבע לפי סך הק"מ. מעבר לכך, יש גם את ההגעה למקום, אם אתם מבקשים לעשות הובלה וחברת הגרירה נמצאת רחוק מכם, זה גם משוקלל במחיר. ההמלצה שלנו היא לבחור בחברת גרירה שנמצאת בקרבת מקום, ככה תוכלו לחסוך מאות ולעיתים גם אלפי שקלים.
  • מרחק מבוקש לגרירה – ככל שהמרחק יהיה גדול יותר כך המחיר גדל. שימו לב, לפעמים המחיר יכול להיות לפי פרויקט ולא לפי ק"מ משוער. עליכם לבדוק מה משתלם יותר, בחנו את המרחק מהמקום בו נמצא המחפרון למקום אליו הוא מיועד. המחיר לפי פרויקט לא אמור לתרום להוזלת המחיר ולא להפך.
  • מחפרון תקוע – כאשר מדובר על גרירת חילוץ המחיר מתייקר מכיוון שנדרשים כאן כלים איתם נוכל להתמודד לחילוץ המחפרון. כמו כן, נדרש איש חילוץ מקצועי אשר יכול להתמודד על חילוצים מסוג זה, לא כל איש גרירה יודע להתמודד עם מחפרון או כלי צמ"ה אחרים שתקועים.
  • זמן – מתי הקריאה שלכם לגרירה? כאשר מדובר על שעות היום בימי חול המחירים הם כפי שציינו. כאשר מדובר על גרירה בשעות הלילה, שבתות וחגים המחירים מתייקרים בשיעור של 150%. לכן, אם יש לכם אפשרות להמתין עד לשעות הפעילות הסטנדרטיות תוכלו לחסוך לעצמכם לא מעט כסף.

גרר למחפרון מחיר – בדיקת החברה

כאשר אתם מבצעים קריאה אתם צריכים לקחת בחשבון את כל המאפיינים של אותה חברת גרירה. חברת גרירה שפועלת ללא הנתונים שנציין בהמשך היא חברה שיש להימנע ממנה. לפניכם כל הפרמטרים לבחירת חברת גרירה:

  • ניסיון – הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא הניסיון של החברה. כדי לגרור מחפרון ממקום אחד לאחר, על בעל המקצוע להחזיק בניסיון מתאים. לא מדובר על הובלה סטנדרטית של רכב, אלא על מחפרון שיכול להגיע למשקל של 10 טון ומעלה. 
  • משך זמן המתנה – כמה זמן אתם צריכים לחכות עד שבעל המקצוע יגיע אליכם? כאשר מדובר על שירותי חירום אנחנו נרצה לקבל את השירות כמה שיותר מהר. עם זאת, כאשר מדובר על חברת גרירה מטעם חברת הביטוח שלכם סביר להניח שזמן ההמתנה יגיע לכ-3 שעות. אם מדובר על חברה פרטית זמני ההמתנה קצרים יותר ונעים בטווח של שעה עד שעה וחצי, במקרים מסוימים אפילו פחות. אם משך זמן ההמתנה חשוב לכם היינו ממליצים לשקול גרירה מטעם חברה פרטית.
  • אחסון לילה – אם אתם נדרשים באחסון לילה תרצו חברה שתוכל לסייע לכם בזה. אחסון לילה נועד למקרים בהם אתם לא יכולים להשאיר את המחפרון במקום בו הוא נמצא והמוסך סגור. אחסון לילה הוא מטעם חברת הגרירה, המחפרון נשאר במפעל של החברה עד שהמוסך חוזר לפעילות ולאחר מכן חברת הגרירה מובילה את המחפרון למוסך.
  • ביטוח – אמנם השארנו את הביטוח לסוף, אבל מדובר על הסעיף הקריטי ביותר. העלויות של מחפרון נעות בטווח של מאות אלפי שקלים, ללא ביטוח אתם לא באמת תוכלו לקבל את התמורה שמגיעה לכם. מי לוקח את האחריות במקרה בו המחפרון מתהפך וניזוק? כאשר אתם בוחרים חברת גרירה אתם חייבים לדאוג שאתם מבוטחים מטעם חברת הביטוח. 

 

לסיכום

כאשר אתם בוחרים חברת גרירה שימו לב שאתם פועלים לפי כל ההמלצות שציינו. מחפרונים הם כלי עבודה יקרים, אנחנו נעזרים בהם בתחילת עבודות בנייה ולצורך העברת משאות כבדים (ובכך חוסכים בכוח אדם). מחפרון יכול להיתקע עם אי התאמה לקרקע, בעקבות בלאי טבעי, תקלות שונות וכמובן שאין לחלץ את המחפרון ללא סיוע של בעל מקצוע. אם אתם צריכים להעביר את המחפרון ממקום אחד לאחר מומלץ לתאם מראש מול חברת גרירה ולערוך השוואת מחירים בין ההצעות השונות.  

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

Picture of א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
מוקד טלפוני

מתי הזמן הנכון לפנות למוקד הטלפוני של משרד התחבורה?

המוקד הטלפוני של משרד התחבורה הוא משאב חיוני עבור אנשים המבקשים מידע או סיוע בנושאים שונים הקשורים לתחבורה. בין אם יש לך שאלות בנושא רישוי, רישום רכב, בטיחות בדרכים או תחבורה ציבורית, צוות המוקד מיומן לספק הדרכה מדויקת ומועיל.

גרירת רכב

החלפת מנוע ברכב – כיצד זה מתבצע?

אתם נתקלים שוב ושוב בתקלות מנוע הרכב שלכם ומחפשים מידע מקיף לגבי החלפתו? המדריך שלפניכם נועד לספק לכם את כל המידע החשוב אודות התהליך המורכב

שירותי גרירה בחריש

שירותי גרירה בחריש הינם הנפוצים ביותר, וגם הקריטיים ביותר. מי מאיתנו שחי בחריש לא מכיר את הפקקים האיומים שיש, ואין דבר יותר גרוע מלהיתקע עם

שירותי גרירה בעומר

שירותי גרירה בעומר הינם הנפוצים ביותר, וגם הקריטיים ביותר. מי מאיתנו שחי בעומר לא מכיר את הפקקים האיומים שיש, ואין דבר יותר גרוע מלהיתקע עם

שירותי גרירה בתל-אביב

שירותי גרירה בתל-אביב הינם הנפוצים ביותר, וגם הקריטיים ביותר. מי מאיתנו שחי בתל-אביב לא מכיר את הפקקים האיומים שיש, ואין דבר יותר גרוע מלהיתקע עם

שירותי גרירה ביפו

שירותי גרירה ביפו הינם הנפוצים ביותר, וגם הקריטיים ביותר. מי מאיתנו שחי ביפו לא מכיר את הפקקים האיומים שיש, ואין דבר יותר גרוע מלהיתקע עם

שירותי גרירה בקריות

שירותי גרירה בקריות הינם הנפוצים ביותר, וגם הקריטיים ביותר. מי מאיתנו שחי בקריות לא מכיר את הפקקים האיומים שיש, ואין דבר יותר גרוע מלהיתקע עם

שירותי גרירה בשוהם

שירותי גרירה בשוהם הינם הנפוצים ביותר, וגם הקריטיים ביותר. מי מאיתנו שחי בשוהם לא מכיר את הפקקים האיומים שיש, ואין דבר יותר גרוע מלהיתקע עם

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח