גרירת רכבים – מה חשוב שתדעו?

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

גרירת רכביםגרירת רכבים

שירותי גרירת רכבים כוללים את העברת הגרר ממקומו הנוכחי אל היעד שאתם בוחרים. חברת הגרירה אחראית להעלות את הרכב ללא פגע אל הגרר ולהביא אותו ליעד באותו המצב. אתם אחראים לבחור נכון את חברת הגרירה ולקבוע לאן תרצו לגרור את הרכב. גרירת רכבים היא מקצוע לכל דבר כך שלא כדאי למהר להתפשר על פחות מנהג גרר מנוסה שמחזיק בכל הרישיונות הדרושים.

איזו חברת גרירת רכבים נחשבת למומלצת ביותר?

הרכב שלכם לא צפוי להיתקע ליד המוסך אלא דווקא באמצע הכביש המהיר. הפתרון לרכב תקוע הוא שירותי גרירה כאשר תרצו לבחור בגרר שמגיע במהרה ומבצע את עבודתו בצורה מקצועית ויסודית. אם יש לכם ביטוח גרירה וחילוץ אתם מחויבים לפנות אל חברת הגרירה שחברת הביטוח בחרה בעבורכם. בהתאם לצורך ניתן לייצור קשר עם סוכן הביטוח ולבקש ממנו לזרז את ההליך מול חברת הביטוח. במידה ואין לכם ביטוח גרירה וחילוץ תבחרו בעצמכם בחברת גרירה שמציעה שירות מהיר, אמין ומקצועי במחיר הוגן. 

מה כולל שירות גרירת רכבים דרך חברת ביטוח?

רבים מאתנו רוכשים ביטוח גרירה וחילוץ יחד עם הביטוח המקיף לרכב. ביטוח הגרירה מאפשר לכם להזמין גרר בהתאם לתנאי הפוליסה. השירות ניתן בחברת גרירה שמספקת שירות בכל הארץ לכלל המבוטחים של חברת הביטוח. בכדי לקבל שירות במסגרת הפוליסה אתם מחויבים בפנייה אל חברת הגרירה שחברת הביטוח בחרה בעבורכם. התנאים אינם אחידים בכל הפוליסות כך שכדאי לכם להכיר היטב את הפוליסה שלכם ולדעת מה מגיע לכם. חשוב לברר האם הזמנת גרר כרוכה בתשלום דמי השתתפות עצמית והאם מספר הפעמים בהן מותר לכם להזמין גרר מוגבלת. 

איך אפשר לזרז הגעת גרר?

גרירת רכבים מתבצעת לרוב בתוך שעה עד ארבע שעות ממועד ההזמנה. במקרים דחופים בהם אין לכם אפשרות להמתין אפילו רגע, יש לעדכן את חברת הגרירה במצב המיוחד ולבקש לזרז את ההגעה. מעורבות של סוכן הביטוח עשויה לעתים לסייע בזירוז הגעת הגרר. אם הזמנתם גרר פרטי תשמחו לגלות שזמן ההמתנה צפוי להיות קצר יותר בהשוואה לזה שמציעות חברות הביטוח. כאשר אין לכם מחויבות אל חברת גרירה מסוימת אתם רשאים לבחור מראש בחברת הגרירה שמציעה את השירות המהיר ביותר. 

גרירת רכבים באמצע הלילה

שירותי גרר ניתנים 7 ימים מסביב לשעון. לא כל חברות הגרירה אכן פועלות בכל שעות היממה אך חלקן בהחלט עושות זאת. החברות הגדולות שעובדות עם חברות ביטוח מספקות שירותי גרירת רכבים מסביב לשעון. חברות הגרירה הקטנות בחלקן מציעות שירותים רק בשעות היום ללא אפשרות להזמין גרר בשבות, חגים או שעות לילה. אם אנכם בטוחים האם חברת הגרירה שאתם מעוניינים בה מספקת שירות גם באמצע הלילה חפשו מידע אודות שעות הפעילות באתר החברה. 

דגשים חשובים להזמנת גרר

בכל הזמנת גרר נברר מהו טווח השירות וכמה מהר צוות הגרר צפוי להגיע. כמו כן, נרצה לוודא שיש לנהג רישיון מתאים וניסיון רלוונטי. גרירת רכבים מתבצעת לרוב בתוך 3 שעות מרגע ההזמנה. אם הזמנתם גרר בשעת לילה מאוחרת או בשבת, קחו בחשבון שיש פחות רכבי גרר זמינים וזמן ההמתנה עשוי להיות ארוך יותר. בעבור אלו שמזמינים גרר באופן פרטי נציין ששירות בשעות לא שגרתיות כרוך בתשלום גבוה יותר. אם יש לכם אפשרות לדחות את הגרירה עשו זאת. 

אל תשכחו לבחון את האזור הגיאוגרפי בו פועל הגרר ולתת עדיפות לנותני שירות מקומיים. ככל שהגרר יהיה יותר קרוב כך ההגעה תהיה מהירה והמחיר אטרקטיבי. 

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
אופנוע

כל מה שצריך לדעת על הוצאת רישיון לאופנוע בישראל

אם אתם חובבי אופנועים המתגוררים בישראל, חשוב להבין את הרמות השונות של רישיונות האופנוע הקיימים בארץ. קבלת רישיון לאופנוע מאפשרת לך לרכוב על אופנוע בצורה חוקית בכבישים, מה שמבטיח את שלומך וגם את שלומם של אחרים. במאמר זה נעמיק ברמות השונות של רישיונות אופנוע בישראל, דרישות גיל המינימום ותנאים לקבלת רישיון אופנוע A1.

מה הדברים שחשוב לקחת לרכיבת שטח

רכיבת שטח היא אחד מסוגי הספורט המרגשים וההרפתקנים ביותר שיש, במסגרתה רוכבי אופנוע יוצאים לחקור את המרחבים הפתוחים והמסלולים הלא מסומנים שנמצאים בלב הטבע הפראי.

אבודים ותקועים: איך לטפל במכונית נגררת ולהגיע הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית

דמיינו את זה: אתם מחנים את המכונית שלכם ברחוב, רק כדי לחזור ולגלות שהיא נעדרת. הפאניקה מתחילה כשאתה מבין שהמכונית שלך נגררה. התסכול והבלבול יכולים להיות מכריעים, אבל אל תפחדו! במאמר זה נדריך אתכם בתהליך הטיפול ברכב נגרר והגעה הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית.

הצורך בשירותי גרירה: אילו כלי רכב מועדים ביותר לתקלות?

כשמדובר בתקלות רכב, לא כל הרכבים נוצרים שווים. מכוניות מסוימות נוטות יותר לחוות בעיות הדורשות שירותי גרירה מאשר אחרות. הבנה של אילו כלי רכב יש סיכוי גבוה יותר להתקלקל יכולה לעזור הן לנהגים והן לחברות הגרירה להיות מוכנים יותר למצבים כאלה. בישראל, תדירות התקלות יכולה להשתנות בהתאם לסוג הרכב ולדלק שהוא משתמש בו.

חילוץ רכבי הובלה איך עושים את זה?

עולות חילוץ רכבי הובלה הכרחיות במצבים בהם כלי רכב כבדים נתקעים או משתתקים עקב שטחים מאתגרים, תאונות או כשלים מכניים\חשמליים. ביצוע חילוץ רכב הובלה מוצלח

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח