גרירה – מי יפתור לכם את הבעיה הכי מהר?

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

בגרירהאם נתקעתם עם הרכב או עם האופנוע באמצע הדרך ואין לכם מושג מה לעשות – הגעתם למקום הנכון! הפתרון הרבה יותר פשוט ממה שאתם חושבים. כל שעליכם לעשות זה להתקשר להזמין שירותי גרירה ולפעול בהתאם להנחיות. אתם מתמודדים כעת עם חוויה לא נעימה ובמידה מסוימת גם מסוכנת. עליכם לעשות את מה שצריך בכדי לפנות במהרה את הרכב מהמקום ולהתפנות בעצמכם אל מקום בטוח. לכל אורך הדרך נשים את הבטיחות שלכם ושל הסובבים אתכם בראש סדר העדיפויות. אין לצאת מהרכב ללא צורך. יציאה מהרכב לטובת הצבת משולש אזהרה תתבצע עם אפוד זוהר. 

נתקעתי עם הרכב, למי מתקשרים?

השיחה הראשונה כאשר הרכב נתקע צריכה להיות אל חברת גרירה. ככל שתקדימו להזמין את הגרר כך הוא יגיע אליכם מהר יותר. אם אנכם יודעים באיזו חברת גרירה יש לכם מנוי לשירותי גרירה וחילוץ צרו קשר עם סוכן הביטוח. במידה ואין לכם ביטוח שמכסה שירותי גרירה וחילוץ בצעו חיפוש מהיר וצרו קשר עם חברת גרירה מקצועית שפועלת באזור. רק כאשר יש כבר גרר בדרך אליכם ואתם נמצאים במקום בטוח תוכלו להתפנות להתקשר לבני משפחה או חברים ולספר להם על הצרה שנקלעתם אליה. 

תיקון תקלות במקום עם ניידת שירות לרכב

תשמחו לגלות שבמידה ומדובר בתקלה קלה אין כל סיבה שתבלו את הימים הקרובים במוסך. ניידת שירות עם מוסך נייד ומכונאי תגיע אליכם עם כל הציוד הדרוש. תקלות כמו החלפת מצבר או החלפת גלגל מתבצעות במקום ללא צורך בנסיעה למוסך. משמעות הדבר היא שאתם ממשיכים בנסיעה הביתה ללא חובה להגיע אל המוסך בהקדם האפשרי. קיימים כמובן מקרים בהם לא ניתן יהיה לפתור את התקלה ללא טיפול מקיף במוסך ואתם תתבקשו לגרור את הרכב למוסך. 

יתרונות של שירותי גרירה דרך חברת ביטוח

  1. שירותי גרירה וחילוץ בעלות של כ-150 ₪ בממוצע
  2. גרירה חינם (בהתאם לתנאי הפוליסה) בכל הארץ
  3. אפשרות להוזלה בעלויות במקרה בו לא השתמשתם בשירות במהלך השנה

ללא פוליסת ביטוח גרירה תתבקשו להזמין בכל פעם גרר פרטי. מחיר של הזמנת גרר פרטי יהיה 200-400 שקלים כאשר המחיר נקבע בהתאם למספר הקילומטרים. לרוב, המחיר הראשוני מתייחס לגרירה למרחק של 10 ק"מ ובעבור כל ק"מ נוסף תתבקשו לשלם כ-10 שקלים נוספים. היתרון הגדול של שירותי הגרירה הפרטיים הוא הגעה מהירה יותר של הגרר לשטח. במקרים רבים הזמנת גרירה פרטית תביא אליכם גרר בתוך כשעה בעוד הזמנת גרר דרך חברת ביטוח כרוכה בהמתנה של כ-3 שעות. 

איזו חברת גרירה כדאי לבחור?

אם יש לכם ביטוח גרירה חברת הביטוח היא זו שבוחרת את החברה ואתם מחויבים לפנות אל החברה שנבחרה. פנייה אל חברת גרירה אחרת לא תאפשר את מימוש הפוליסה. בהעדר פוליסת ביטוח גרירה או במקרים בהם המקרה אינו מכוסה בפוליסה אתם בוחרים בעצמכם את חברת הגרירה. תבססו את הבחירה על המלצות של לקוחות קודמים, בחינת רישיונות, מחירים, אזור פעילות והתחייבות להגעה המהירה ביותר. אם דרושה לכם גרירת שטח או גרירה של כלי רכב כבד במיוחד ציינו זאת מראש. 

מה קורה כאשר הגרר מגיע למקום?

מיד עם הגעת הגרר תתבקשו להגיע אל הרכב (במידה ואתם לא ממתינים בתוכו). נהג הגרר ימקם את הגרר במקום הנוח ביותר להעמסת הרכב ויתחיל בעבודתו. הרכב יחובר נכון אל הגרר כך שלא ייגרם לו כל נזק במהלך הגרירה. ברוב המקרים תוכלו אתם לקבל טרמפ עם רכב הגרר ולהגיע עם הרכב אל המוסך. 

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
אופנוע

כל מה שצריך לדעת על הוצאת רישיון לאופנוע בישראל

אם אתם חובבי אופנועים המתגוררים בישראל, חשוב להבין את הרמות השונות של רישיונות האופנוע הקיימים בארץ. קבלת רישיון לאופנוע מאפשרת לך לרכוב על אופנוע בצורה חוקית בכבישים, מה שמבטיח את שלומך וגם את שלומם של אחרים. במאמר זה נעמיק ברמות השונות של רישיונות אופנוע בישראל, דרישות גיל המינימום ותנאים לקבלת רישיון אופנוע A1.

מה הדברים שחשוב לקחת לרכיבת שטח

רכיבת שטח היא אחד מסוגי הספורט המרגשים וההרפתקנים ביותר שיש, במסגרתה רוכבי אופנוע יוצאים לחקור את המרחבים הפתוחים והמסלולים הלא מסומנים שנמצאים בלב הטבע הפראי.

אבודים ותקועים: איך לטפל במכונית נגררת ולהגיע הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית

דמיינו את זה: אתם מחנים את המכונית שלכם ברחוב, רק כדי לחזור ולגלות שהיא נעדרת. הפאניקה מתחילה כשאתה מבין שהמכונית שלך נגררה. התסכול והבלבול יכולים להיות מכריעים, אבל אל תפחדו! במאמר זה נדריך אתכם בתהליך הטיפול ברכב נגרר והגעה הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית.

הצורך בשירותי גרירה: אילו כלי רכב מועדים ביותר לתקלות?

כשמדובר בתקלות רכב, לא כל הרכבים נוצרים שווים. מכוניות מסוימות נוטות יותר לחוות בעיות הדורשות שירותי גרירה מאשר אחרות. הבנה של אילו כלי רכב יש סיכוי גבוה יותר להתקלקל יכולה לעזור הן לנהגים והן לחברות הגרירה להיות מוכנים יותר למצבים כאלה. בישראל, תדירות התקלות יכולה להשתנות בהתאם לסוג הרכב ולדלק שהוא משתמש בו.

חילוץ רכבי הובלה איך עושים את זה?

עולות חילוץ רכבי הובלה הכרחיות במצבים בהם כלי רכב כבדים נתקעים או משתתקים עקב שטחים מאתגרים, תאונות או כשלים מכניים\חשמליים. ביצוע חילוץ רכב הובלה מוצלח

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח