שירותי דרך וגרירה

תוכן עניינים:

שירותי דרך וגרירהשירותי דרך וגרירה

כאשר אנחנו בוחרים בעל מקצוע אנחנו רוצים לדעת שהוא יכול להקיף את הבעיות שלנו מכל הכיוונים. בגלל זה אתם צריכים לבחור בחברה אשר מעניקה שירותי דרך וגרירה אם חלילה הרכב שלכם נתקע מכל סיבה שהיא. שירותי דרך וגרירה הם למעשה השילוב בין שירות גרירה ושירותי דרך. יש הבדל בין שני השירותים, יש מחירים שונים לשני השירותים, אך כאשר השילוב שלהם ביחד מגיע עד אליך אתה יכול להיות הרבה יותר רגוע.

 

מהם שירותי גרירה?

במקרה בו נתקעתם מכל סיבה שהיא ואין אפשרות להזיז את הרכב עליכם להיעזר בשירותי גרירה. יש שירותי גרירה לכל סוגי הרכבים, אבל על בעל המקצוע לדעת להתאים את הגרר בהתאם לסוג הרכב. למשל, רכבים דו גלגליים מחייבים את בעל המקצוע בקשירה מקצועית ובגרר מותאם אשר עליו תוכלו להעמיד את הרכב הדו גלגלי בצורה מאוזנת ויציבה. מצד שני, יש גרר גם עבור רכבים מסחריים של מעל 12 טון, במקרים כאלה אנחנו חייבים לבחור בגרר אשר יכול לעמוד בעומס הנדרש ויש לבעל המקצוע את ההסמכה הייעודית לשאת משקלים כאלה.

מהם שירותי דרך?

שירותי דרך הם בדרך כלל ניידות פשוטות אשר מגיעות אליכם עם כל הציוד הנדרש, מוסך נייד. המטרה היא לתקן את הרכב שלכם במקום במקרה בו התקלה היא פשוטה ואינה מורכבת מדי לתיקון. לדוגמא, כאשר הרכב שלכם עבר תאונה שירותי דרך הם לא המקום אותו אליו אתם צריכים לפנות אלא שירותי גרירה. אך כאשר הרכב שלכם לא מניע מסיבה כלשהי תוכלו להזמין שירותי דרך אשר יבחנו את המקרה לגופו, ייתכן שמדובר על המצבר, לעיתים ייתכן ומדובר על תקלה בסוויץ' וכן הלאה. המטרה היא לשלוח אליכם בעל מקצוע בעל הכשרה מתאימה שיוכל לשים את הידע על שורש הבעיה ולפתור אותה במקום.

 

איך משלבים בין שני השירותים?

שירותי דרך וגרירה הם למעשה מחייבים אותנו להחזיק בבעלי מקצוע אשר יש לו את ההסמכה המתאימה לכל אחד מהשירותים הנדרשים. טרם אנו שולחים גרר או ניידת אנו מבררים על הלקוח מהי התקלה, מה הבעיה ברכב. האם הוא לא מניע? מה מסומן לכם על צג המחשב? האם התקלה היא בצג המחשב עצמו? וכן הלאה. ברגע בו יש לנו את כל האינפורמציה הרלוונטית אנו נשלח ניידת שירות אשר תפתור את הבעיה במקום, במקרה בו הבעיה לא נפתרה נשלח גרר. אתם כמובן משלמים על השירות כמכלול, לא יותר ממה שאתם אמורים. לדוגמא, אם הפתרון של התקלה היה בשירותי דרך המחיר הממוצע בשוק הוא בין 150 ל-250 ש"ח (תלוי בתקלה), לכן אתם תשלמו את המחיר הזה. במקרה בו נשלח אליכם שירות שאינו יעיל עבורכם, אלא אתם צריכים שירותי גרירה, המחיר אותו תשלמו יהיה עבור שירותי הגרירה ולאו דווקא על שירותי הדרך. 

 

לא עדיף לפנות לחברה שיש לה שירות ספציפי?

התשובה היא לא. ברגע שאתם פונים לחברה אשר נוגעת רק באחד משני השירותים היא לא תוכל לסייע לכם במקרה אחד, ומצד שני היא תרצה אתכם בתור לקוחות. לרוב הלקוחות אין את הידע הנדרש כדי להבדיל האם הרכב ניתן לתיקון במקום או במוסך, וחברות רבות יכולות לנצל את זה. מצד שני, כאשר יש חברה אשר מחזיקה סוג שירות כמו שירותי דרך וגרירה אין שום סיבה שהחברה לא תעניק לכם את השירות שמגיע לכם. חשוב כמובן תמיד לפנות אל חברה מוסמכת אשר עומדת בכל התנאים הנדרשים ושיש לה מחירון ספציפי עבור כל סוג שירות וכל תת קטגוריה. 

איך בוחרים חברה מקצועית?

לא פשוט למצוא חברת שירותי דרך וגרירה מקצועית, עליכם לדעת על פי אילו פרמטרים לבחור אותה. הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא לאו דווקא המחיר אלא הזמינות של החברה. כאשר אתם תקועים אתם רוצים שהשירות יגיע אליכם כמה שיותר מהר, במיוחד אם אתם צריכים להגיע למקום כלשהו עם הרכב שלכם. שירותי דרך וגרירה מטעם חברה מקצועית יגיעו אליכם תוך עד שעה לכל היותר, חברות פחות מקצועיות יגיעו אליכם תוך כשלוש שעות. מלבד לכך, אתם רוצים חברה אשר יש לה את כל הרכיבים מתאימים לסוג הרכב שלך במקרה שצריך להחליף, וכמובן אנחנו רוצים את השירות האדיב ביותר. 

מאמרים נוספים
מחירון גרר

מחירון גרר

מחירון גרר אנחנו אמנם מקווים שלא נצטרך להשתמש אי פעם בשירותים אלו, אך שירות גרירה הוא שירות שצריך להיות לכם זמין לכל אורך הזמן. אנו

נקיטת צעדים כשהרכב אינו מניע

שירותי גרירה השוואת מחירים

שירותי גרירה השוואת מחירים זה שאנחנו רוצים לשלם את המחיר הנמוך ביותר זה ברור, אבל חשוב לבדוק שאנחנו אמנם משלמים מחיר זול אך עדיין מקבלים

גרר ב{ARIM} : המדריך המלא להזמנת שירותי גרירה

שירותי גרירה וחילוץ

שירותי גרירה וחילוץ שירותי גרירה וחילוץ הם מבין השירותים היעילים ביותר בתחום הרכב, לכן חשוב שתכירו את החברה אותה אתם עומדים להזמין בעת צרה עוד

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה מחשבון גרירה מתאים למי שרוצה לעשות השוואת מחירים בין שירותי הגרירה השונים. היצע נותני השירות היום רחב מאי פעם, מלבד לגרר פרטי יש