כל מה שאתם צריכים לדעת על שירות גרר

כאשר אנחנו מדמיינים שירותי גרירה בראש שלנו אנחנו רואים משהו מאוד מסוים, אבל יש עולם שלם מאחורי שירותי הגרירה השוניםגרירה מקצועית לרכב וחשוב להבין את זה. שירות גרר הוא השירות הסופי שיש לעשות כאשר אין דרך לשקם את הרכב במקום בו הוא נמצא. שירות גרירה מקצועי מעניק לכם את האפשרות לקבל סיוע בכל זמן ובכל מקום. חשוב לתת דגש על שירות מקצועי ולבחור חברה מקצועית, זאת מטלה לא פשוטה. לכן, כעת אנחנו עומדים לעסוק בכל מה שקשור בשירותי גרירה כדי שתכירו את כל מה שיש לחברה מקצועית להציע לכם. חברה שמתפשרת על פחות מזה כנראה אינה רלוונטית בשבילכם.

מה כלול בשירותי גרר?

שירות גרר מקצועי יעניק לכם שירות רחב בכל הנוגע לחילוץ ושירותי דרכים. יש היום הרבה מקרים בהם גרר הוא לאו דווקא הפיתרון שאתם צריכים, רק במקרה בו אין לכם דרך להחזיר את הרכב לכביש אתם צריכים שירותי גרירה אשר ילוו את הרכב שלכם למוסך הקרוב. עם זאת, שירותי גרירה רבים מצאו לנכון להעניק ללקוח את הפיתרון לבעיה שלו במקום. בסופו של דבר, כאשר אתם נתקעים עם הרכב אתם רוצים לחזור לכביש כמה שיותר מהר, לא צריך רכב חלופי, לא צריך את כל הבירוקרטיה להגיע למוסך ולחתום על טפסים, אתם רוצים את הרכב שלכם מוכן היום.

אחד השירותים אשר מתאים למקרה כזה הוא מוסך נייד. שירותי גרירה רבים מציעים שירותי מוסך נייד, משמע המוסך מגיע עד אליכם. חשוב לציין, שירות זה הוא מאוד מגוון אך גם מוגבל, יש מקרים בהם לא תהיה לכם ברירה אלא להיעזר בשירותי גרירה ולהגיע למוסך מורשה. כמו כן, יש לכם שירותי דרך אשר הם מעט שונים מאשר מוסך נייד. בשירותי דרך תגיע אליכם ניידת עם החלקים הרלוונטים בהתאם לתקלה שלכם. כאשר אתם יוצרים קשר עם חברת שירותי הגרירה היא תנסה לבדוק אתכם טלפונית מהי התקלה כדי להגיע עם החלפים הרלוונטים. כאשר מדובר על החלפה של גלגל, תיקון פשוט שאינו מחייב לעלות את הרכב שלכם על מעלית, החלפת מצבר וכד', כל אלה יכולים להיפתר במקום באמצעות שירותי דרך או מוסך נייד.

שירות נוסף של חברה מקצועית הוא חילוץ רכבים. חילוץ רכבים מתאים לסוגים שונים של רכבים אשר נתקעו מכל סיבה שהיא ובכל מקום שהוא. זאת אומרת, אם הייתם בטיול שטח ונתקעתם בבוץ שירותי חילוץ רכבים הוא השירות שמתאים לכם. שירות חילוץ רכבים הינו שירות מקצועי אשר מגיע עם ציוד רלוונטי הכולל רצועות עיגון, מכפיל כוח, שאקלים, רצועות חילוץ קינטיות ועוד.

גרר לרכבים דו גלגליים

שירותי גרירה לרכבים דו גלגליים הוא שירות גרירה שחייב להיות מותאם לאופנוע/קטנוע. הגרר עצמו יכול להיות נגרר, עגלה ייעודיתסוגי גרירת רכבים אשר מתאימה לרכבים דו גלגליים. חשוב מאוד שיש כמובן רמפה לעגלה שלכם, ואת כל האביזרים הנדרשים כדי לאזן את האופנוע בזמן הנסיעה על הגרר. יש הרבה אנשים אשר מעניקים שירותי גרירה ללא כל ניסיון, לכן הדרך בה הוא גוררים את האופנוע שלכם יכולה לגרום לתקלות נוספות ופגיעות בשלדת האופנוע. המחיר אותו תשלמו עבור גרר אופנועים בתוך העיר אמור לנוע בין 150 ש"ח ועד 250 ש"ח. מעל 10 ק"מ ועד 30 ק"מ המחיר לא אמור לעלות על 300 ש"ח. כל קילומטר נוסף מעבר לכך יהיה בתעריך שנע בין 8 עד 12 ש"ח.

גרר לרכבים מסחריים

רכבים מסחריים הם רכבים אשר משתמשים בהם לצורכי עבודה, לעיתים גם רכבים אשר מיועדים לאנשים בעלי נכות יכללו בתוך הקטגוריה הזאת. התעריף של רכבים מסחריים הינו גבוה יותר גם בשל התקלות החוזרות שיש לרכבים אלו מכיוון שהם יותר זמן על הכביש, וגם מכיוון שמדובר על רכבים גדולים יותר מרכבים פרטיים. המחיר עבור שירותי גרר לרכבים מסחריים הינו 250 ש"ח עד 400 ש"ח. כאשר מדובר על מרחק העולה על 30 ק"מ המחיר יהיה עד 750 ש"ח, כל קילומטר מעבר ל-30 ק"מ יהיה בתעריף של כ-15 ש"ח.

גרר לרכבים פרטיים

שירות גרר לרכבים פרטיים הוא כמובן השירות הנפוץ ביותר. הרכב שלכם תמיד חשוף לתקלות, הבעיה היא הזמן שזה קורה והמיקום. שירות גרר לרכבים פרטיים מחייב אתכם בכל הציוד הנדרש כמובן, אבל מעבר לזה הזמינות היא לא פחות קריטית. המחיר אותו תשלמו עבור גרר לרכב פרטי עד 10 ק"מ יהיה בין 200 ל-400 ש"ח. מעבר ל-10 ק"מ המחיר יכול להגיע לכ-500 ש"ח, לרוב לוקחים את אותם המחירים גם מעבר ל 10 ק"מ. כאשר מדובר על מעל 30 ק"מ המחיר יעלה כל קילומטר ב-10 ש"ח בערך.

גרר למשאיות

גרר למשאיות חייב להיות מתאים לכל משקלי המשאיות, גם לרכבים אשר עולים על 12 טון ומעלה. בשביל זה אתם צריכים את הציוד המתאים ביותר, פחות מזה יכול לסכן את המשאית. המחיר עבור גרר משאיות הינו גבוה יותר מאשר כל המחירים עד עכשיו, המחיר יכול להתחיל מכ-600 ש"ח ולהגיע גם ל-1,200 ש"ח ויותר. יש שירותים מיוחדים אשר מתאימים לחילוץ משאיות ושירותי דרך מותאמים.

מה ההבדל בין גרר מקצועי לחובבני?

גרר מקצועי שם דגש ענק על זמינות. הזמינות היא החלק החשוב ביותר בשירותי גרירה מבחינתנו. כאשר בן אדם נתקע בדרכים הואאיך לבחור גרר מקצועי כנראה בטח לאנשהו, והוא צריך להגיע לשם מהר. בשונה מחברות ביטוח אשר מציעות שירותי גרירה כחלק מפוליסת הביטוח או חברות חובבניות, חברה מקצועית תגיע אליכם תוך עד שעה. כאשר מדובר על חברות חובבניות או חברות דרך הביטוח זמני ההגעה מגיעים לכ-3 שעות, פער משמעותי, לא? כמו כן, חברות מקצועית לא רק זמינות אליכם מבחינת הגעה, אלא זמינות לאורך כל היום והלילה. אי אפשר לדעת מתי אתם תתקעו עם הרכב, לכן אנחנו נמצאים לשירותכם 24 שעות ביממה, כולל חגים ושבתות כמובן.

כמו כן, יש חשיבות מאוד גדולה לציוד בו החברה משתמשת. כאשר מדובר על חברה מתוך הפוליסה שלכם סביר להניח והציוד יהיה מקצועי. כאשר מדובר על חברה חובבנית כאן הבעיה מתחילה. חברה ללא ניסיון או רישיון לעסוק בתחום הזה לא רק יכולה לבזבז לכם זמן וכסף, היא גם יכולה לפגוע ברכב שלכם במצב שלו כרגע. לכן, עדיף לכם להשקיע עוד 100 ש"ח עבור חברה מקצועית מאשר לחשוש לגבי עתיד הרכב שלכם.

חברה מקצועית תציע לכם שירותי אחסון לילה במקרה בו המוסך שלכם לא פעיל כי השעה מאוחרת או שזה יום חג. המחיר עבור אחסון לילה משתנה בהתאם לגודל וסוג הרכב שלכם, המחירים מתחילים מ-40 ש"ח ומגיעים לכ-85 ש"ח ללילה. לא פשוט לבחור בין חברה מקצועית לחברה פחות מקצועית, לעיתים הכסף הוא המניע שלנו לבחירה, אבל זה לא חייב להיות ככה. תסתכלו על השירות, זמני ההמתנה וכמובן המקצועיות כאשר אתם בוחרים חברת גרירה.

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים

שירותי גרירה בירושלים

אם אתם לרכב שלכם תהיה בעיה רצינית על אם הדרך ואתם מוצאים את עצמכם תקועים באמצע כביש מהיר, חשוב שיהיה לכם למי לפנות במהירות האפשרית.

התקנת דלקן למשאית ברכב

משאית דלק היא רכב הנושא סולר, בנזין או דלקים אחרים. משאיות דלק משמשות לתדלוק כלי רכב ומכונות נייחות כגון גנרטורים. השימוש הנפוץ ביותר במשאיות דלק

מחירון גרר

מחירון גרר

מחירון גרר אנחנו אמנם מקווים שלא נצטרך להשתמש אי פעם בשירותים אלו, אך שירות גרירה הוא שירות שצריך להיות לכם זמין לכל אורך הזמן. אנו

נקיטת צעדים כשהרכב אינו מניע

שירותי גרירה השוואת מחירים

שירותי גרירה השוואת מחירים זה שאנחנו רוצים לשלם את המחיר הנמוך ביותר זה ברור, אבל חשוב לבדוק שאנחנו אמנם משלמים מחיר זול אך עדיין מקבלים

גרר ב{ARIM} : המדריך המלא להזמנת שירותי גרירה

שירותי גרירה וחילוץ

שירותי גרירה וחילוץ שירותי גרירה וחילוץ הם מבין השירותים היעילים ביותר בתחום הרכב, לכן חשוב שתכירו את החברה אותה אתם עומדים להזמין בעת צרה עוד

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה מחשבון גרירה מתאים למי שרוצה לעשות השוואת מחירים בין שירותי הגרירה השונים. היצע נותני השירות היום רחב מאי פעם, מלבד לגרר פרטי יש

מחירון גרירת רכב מסחרי

מחירון גרירת רכב מסחרי

מחירון גרירת רכב מסחרי יש סוגים שונים של רכבים, לכל רכב יש את המחירון המתאים לו כאשר מדובר על גרירה. מחירון גרירת רכב מסחרי תלוי