איך ניתן להימנע מהצורך בשירותיי גרירה וחילוץ בירושלים?

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

יש כאלה שיוצאים מנקודת הנחה כי שירותיי גרירה וחילוץ בירושלים הם גזרת גורל. אם הרע נתקע, אין לכם ממש מה לעשות בנידון על מנת לשפר את המצב. אך אם נודה על האמת המציאות היא מעט שונה, ויש לכם לא מעט מה לעשות על מנת להשפיע עליה. אתם תוכלו למנוע מצבים שבהם תצטרכו להזמין גרר בירושלים, ותוכלו לשמור על הרכב לא מעט. נדגיש כי אם כבר הרכב נתקע, לא יהיה לכם מנוס אלא להזמין גרר. לכן תצטרכו לבחון אפשרויות שונות שיאפשרו לכם למנוע מהרכב להיתקע. אל תביאו את עצמכם למצב שתסתכלו על הסיטואציה כגזרת גורל. ככל שתימנעו מגרירה של הרכב, כך תוכלו לחסוך עוד כסף. כסף שתוכלו להוציא אותו על דברים אחרים, כאלה שאולי יגרמו לכם להרגיש טוב בהרבה.

 

אל תשאירו אצלכם רכב ישן

יש לכם רכב ישן? עליכם לקחת בחשבון כי זה רק עניין של זמן עד שתצטרכו לחפש שירותיי גרירה וחילוץ בירושלים. רכבים ישנים הם כאלה שנוטים להיתקע בכל מצב, ולעיתים הם יתקעו כל כמה ימים. לכן אם יש לכם רכב ישן, מוטב כי תנסו לחשוב איך להיפטר ממנו. כי בכל פעם שתצטרכו לגרור אותו מנקודה אחת לנקודה אחרת יהיה עליכם לשלם לא מעט. את הכסף שאתם משקיעים על גרירת הרכב תוכלו להשקיע על רכישת רכב חדש. רכב שיגרום לכם לנסוע ללא חשש, בטח בעיר עם לא מעט עליות וירידות כמו ירושלים.

 

מכניסים את הרכב לטיפול בזמן

הגיע הזמן לבצע את הטיפול התקופתי ברכב? אל תדחו אותו! לא מעט אנשים מספרים לנו שהם נזקקו לחפש גרר בירושלים רק בגלל שהם דחו את הטיפול. מוטב כי תטפלו ברכב בזמן, כי אין לכם אפשרות אחרת. אם לא תבצעו את הטיפול היום, תצטרכו לבצע אותו בעוד מספר שבועות. אף אחד לא יכול לברוח מהטיפול התקופתי שהרכב צריך לבצע בכל שנה מחדש. לכן אנו מציעים לכם לבצע אותו בדיוק במועד, זה יחסוך מכם את הצורך לגרור את הרכב. כך תצטרכו לשלם גם על הגרירה וגם על הטיפול התקופתי.

 

מתקנים כל בעיה הכי מהר שאפשר

מבחינים בבעיה מסוימת ברכב שלכם? אל תחכו עם התיקון שלה יתר על המידה. יכול להיות שייקח לכם כמה ימים עד שתוכלו לקבל את הרכב למוסך. אך מוטב שלא תדחו את התיקון כי במקרה כזה המצב עלול לצאת מכלל שליטה. פתאום תמצאו את עצמכם תקועים באמצע העיר, ללא יכולת להגיע אל הנקודה שאליה רציתם להגיע. במקרה כזה תצטרכו להזמין שירותיי גרירה וחילוץ בירושלים על מנת להמשיך קדימה. לכן שווה לכם להגיע אל המוסך הכי מהר שרק אפשר על מנת שתוכלו להמשיך בשגרה. תבצעו את כל התיקונים בזמן, ותחסכו לכם את הצורך לשלם לגרר על הגרירה של הרכב.

 

צריכים גרר? אל תתפשרו!

אם אתם כבר צריכים לקבל שירות של גרר בירושלים, אנו מציעים לכם שלא להתפשר! חובה עליכם לחפש אחר חברה מנוסה, כזאת שתוכלו לסמוך עליה. הרי היא זאת שתהיה אחראית לקחת את הרכב שלכם ישירות אל המוסך על מנת שיתבצע התיקון הדרוש. אם תבחרו בחברה לא מנוסה, הנזק בחלק לא קטן מהמקרים עלול לגבור על התועלת. יש לכם אפשרות לבצע את התיקון בדיוק כמו שאתם רוצים. אז מה עושים? מחפשים חברת גרירה בירושלים שתאפשר לכם לדעת כי אתם נמצאים בידיים הכי מקצועיות והכי מנוסות.

 

 

 

 

PEXELS

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים

נתקעתם עם הרכב? האם עדיף להזמין גרר או שירות להחלפת המצבר?

להיתקע עם רכב שאינו מניע זה ממש מצב לא נעים ואיכשהו נדמה שהדבר תמיד מתרחש בזמן הכי פחות נוח שרק יכול להיות. במצב שכזה יש לכם שתי אפשרויות ולכן בשורות הבאות ננסה לתת לכם מענה לשאלה – האם עדיף להזמין שירותי גרר או אולי דווקא להזמין שירות להחלפת מצבר הרכב? 

פירוק רכב

פירוק רכב ישן – מספר דגשים לתהליך מכירת רכב לפירוק

כאשר מגיע הזמן להיפרד מהרכב שלכם באופן שהוא גם ידידותי לסביבה וגם משתלם, הסדרת פירוקו דורשת סדרה של צעדים מכוונים. בתחילה, המסע שלך מתחיל במחקר מעמיק לחשיפת חברות פירוק מקצועיות ואמינות. לא לכל גוף תהיה המומחיות או השירותים המדויקים העונים על הצרכים הספציפיים של הרכב שלך, במיוחד אם אתה מטפל בדגמים מיוחדים או מחפש חברה הפועלת בשיטות ידידותיות לסביבה.

גרירת רכב

שירותי גרירה מכל מקום

שירותי גרירת רכבים יכולים לשמש במקרים רבים, והם יכולים לכלול גם סוגי שירותים נלווים הנקראים שירותי דרך. בשורות הבאות, נעבור על סוגי השירותים השונים, נבין כיצד לחסוך בעלויות ועוד – המשיכו לקרוא.

גרירת רכב

7 טיפים חיוניים לבחירת חברת גרירת רכב בת ים הטובה ביותר

בכל הנוגע לבחירת חברת גרירת רכב בבת ים, ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון על מנת להבטיח חוויה חלקה וללא טרחה. בין אם אתם זקוקים לגרירת חירום או סיוע בתקלה, בחירת חברת הגרירה הנכונה היא קריטית. להלן 7 טיפים חיוניים שיעזרו לך לקבל החלטה מושכלת:

כמה מקבלים על רכב לפירוק

אם יש לך רכב ישן שכבר לא נוסע ובזמן הקרוב אתה לא מתכנן לתקן אותו, אחת האפשרויות היא למכור אותו לפירוק. אבל כמה מקבלים על מכירת רכב במצב כזה? התשובה תלויה בכמה גורמים.

אופנוע

כל מה שצריך לדעת על הוצאת רישיון לאופנוע בישראל

אם אתם חובבי אופנועים המתגוררים בישראל, חשוב להבין את הרמות השונות של רישיונות האופנוע הקיימים בארץ. קבלת רישיון לאופנוע מאפשרת לך לרכוב על אופנוע בצורה חוקית בכבישים, מה שמבטיח את שלומך וגם את שלומם של אחרים. במאמר זה נעמיק ברמות השונות של רישיונות אופנוע בישראל, דרישות גיל המינימום ותנאים לקבלת רישיון אופנוע A1.

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח