שירותי גרירה בשפלה

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

שירותי גרירה בשפלה הינם הנפוצים ביותר, וגם הקריטיים ביותר. מי מאיתנו שחי בשפלה לא מכיר את הפקקים האיומים שיש, ואין דבר יותר גרוע מלהיתקע עם הרכב באמצע כביש ראשי. בשביל זה אתם צריכים שירותי גרירה אשר יהיו זמינים אליכם בכל זמן, וכמו כן גם שירותי דרך אשר עשויים להיות אפילו יותר יעילים.

 

מה הוא שירות גרירה?שירותי גרירה בשפלה

שירותי גרירה בשפלה אלו שירותים אשר קיימים לאורך כל שעות היום, בחגים ובשבתות. שירותי גרירה מקצועיים יכללו אמצעים להובלת הרכב ללא הבדל בין סוגי הרכב השונים. בשירותי גרירה מקצועיים ניתן יהיה למצוא שירותי גרירה לרכבים פרטיים, רכבים מסחריים ורכבים דו גלגליים. כדי לקבל את השירות הטוב ביותר עליכם לבחור אחת מבין כל החברות אשר מעניקה שירותי גרירה בשפלה. יש היום היצע רחב של שירותי גרירה בשפלה ולכן חשוב לדעת לבחור נכון את השירות המתאים ביותר.

 

סינון החברות מתבצע באופן הבא: תחילה בדקו את הזמינות של אותה חברה. יש חברות אשר יציעו לכם המתנה של עד 3 שעות, חלקן יציעו לכם מעבר ל-3 שעות ואילו החברות המקצועיות ביותר יציעו לכם שירותים אשר נעים בין חצי שעה לשעה. מלבד לכך, שימו לב אילו חברות מציעות לכם שירותי דרך בנוסף. שירותי דרך נועדו כדי לוודא האם אתם צריכים באמת צריכים שליחה של גרר או שיהיה ניתן לפתור את התקלה במקום. מדובר בדרך כלל על ניידת שירות מטעם חברת הגרירה אשר נועדה לפיתרון תקלות שניתן לפתור גם במוסך, אך גם בשטח הפתוח. תקלות אלו יהיו כמו החלפת מצבר, דלק, שמן, בעיה בחיבורים, החלפת גלגלים וכד'.

 

כמו כן, עוד נתון אשר עשוי להשפיע על הבחירה שלכם יהיה המחיר. יש מחירון דומה בין כל החברות אבל עליכם לוודא איזו חברה מציעה לכם את המכלול הכולל בתוך המחיר אותו הן מציינות. אחד הדברים אשר אנו שמים עליהם דגש הוא שירות מלא. אנחנו יודעים עד כמה זה יכול להיות מלחיץ להיתקע עם הרכב, לכן האנושיות כאן מצד החברה תופסת צד חזק. אנו נדריך אתכם בכל רגע נתון מה לעשות, לפעמים התקלה אפילו פשוטה יותר ממה שאתם חושבים ולכן אנחנו נוכל באמצעות מענה טלפוני בלבד לפתור את התקלה. חשוב לזכור את כל אמצעי הזהירות שיש לנקוט בהם כאשר אנחנו נמצאים במצב בו הרכב נתקע.

 

האם כדאי לבחור בגרר דרך חברת הביטוח?

לטעמנו, גרר מטעם חברת הביטוח אינו עונה על כל הדרישות. הסיבה לכך היא שאין לכם באמת את הבחירה כאן. חברות הביטוח מציעות לכם מגוון רחב של אפשרויות, אך לא תמיד הן יהיו מספקות. הבעיה החמורה ביותר בעניינו היא הזמינות של הגרר מטעם חברת הביטוח שיהיה החל מ-3 שעות. כמו כן, לרוב חברות הביטוח האלו לא יציעו לכם שירותי דרך. אצל חברות הביטוח אתם משלמים תוספת של עוד כ-150 ש"ח לשעה בין אם אתם נעזרים בשירותי הגרר או לא, מלבד לכך גם הפוליסה שלכם תתייקר שנה לאחר מכן עקב הפעלת הביטוח.

 

מחירון שירותי גרירה בשפלהשירותי גרירה בשפלה

המחירון של שירותי גרירה בשפלה אינו אמור להיות שונה בהכרח מכל אזור אחר בארץ, עם זאת עבור שירותי גרירה בתוך העיר נשלם תעריף זהה לכל מרחק שהוא. שירותי גרירה עבור רכב פרטי בתוך העיר נשלם בין 200 ל-250 שקל. כאשר מדובר על רכב דו גלגלי המחיר יהיה כ-150 ש"ח. המחיר עבור שירותי גרירה לרכב מסחרי בתוך העיר יהיה כ-300 עד 400 ש"ח. כאשר מדובר על נסיעה בינעירונית אשר עולה על 30 ק"מ המחיר מתייקר עבור רכב פרטי בכ-10 ש"ח, עבור רכב מסחרי בכ-12 ש"ח, עבור רכב דו גלגלי כ-8 ש"ח.

 

יש לציין כי המחירים מאוד עשויים להשתנות בהתאם לפרמטרים רבים, לדוגמא כמו סוג הרכב. יש התנהלות שונה בין כל סוגי הרכב, לאו דווקא הבדל של סוג אלא גם הבדל של דגם או חברה מייצרת. חשוב לוודא היטב אם החברה מעניקה לנו גם שירותי דרך או שהשירות כולל גרירה בלבד. זכרו, יש היצע רחב של שירותי גרירה באזור השפלה, עליכם לסנן את הבחירות הלא רלוונטיות ולבחור היטב מבין כל השירותים שכן רלוונטיים לכם.

 

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

Picture of א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
רכב

המדריך המלא לליסינג רכב דרגה 3: כל מה שצריך לדעת

רכבי מחלקה 3 הם בחירה פופולרית עבור אלו המעוניינים לשכור רכב. כלי רכב אלה כוללים בדרך כלל מכוניות סדאן בגודל בינוני, רכבי שטח ומשאיות. הם מציעים איזון טוב בין גודל, ביצועים ויעילות דלק. כאשר שוקלים רכב מסוג 3 לליסינג, חיוני להבין את התכונות והיתרונות הספציפיים שמגיעים עם דרגה זו.

רכבת

ההיסטוריה של רכבת ישראל וההתחדשות שלה

לרכבת ישראל היסטוריה עשירה שראשיתה בסוף המאה ה-19, אז נבנו קווי הרכבת הראשונים באזור. הרכבת מילאה תפקיד מכריע בחיבור בין ערים ואזורים שונים, והקלה על תנועת סחורות ואנשים ברחבי הארץ.

מוקד טלפוני

מתי הזמן הנכון לפנות למוקד הטלפוני של משרד התחבורה?

המוקד הטלפוני של משרד התחבורה הוא משאב חיוני עבור אנשים המבקשים מידע או סיוע בנושאים שונים הקשורים לתחבורה. בין אם יש לך שאלות בנושא רישוי, רישום רכב, בטיחות בדרכים או תחבורה ציבורית, צוות המוקד מיומן לספק הדרכה מדויקת ומועיל.

גרירת רכב

החלפת מנוע ברכב – כיצד זה מתבצע?

אתם נתקלים שוב ושוב בתקלות מנוע הרכב שלכם ומחפשים מידע מקיף לגבי החלפתו? המדריך שלפניכם נועד לספק לכם את כל המידע החשוב אודות התהליך המורכב

שירותי גרירה בחריש

שירותי גרירה בחריש הינם הנפוצים ביותר, וגם הקריטיים ביותר. מי מאיתנו שחי בחריש לא מכיר את הפקקים האיומים שיש, ואין דבר יותר גרוע מלהיתקע עם

שירותי גרירה בעומר

שירותי גרירה בעומר הינם הנפוצים ביותר, וגם הקריטיים ביותר. מי מאיתנו שחי בעומר לא מכיר את הפקקים האיומים שיש, ואין דבר יותר גרוע מלהיתקע עם

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח