שירותי דרך

תוכן עניינים:

שירותי דרךאנחנו מתכננים תוכניות וההוא שם למעלה צוחק… לא תמיד אנחנו יכולים לצפות את מה שיקרה, אבל יש את מי שיהיה שם בשבילנו כדי להחזיר אותנו למסלול כמה שיותר מהר. אי אפשר באמת לדעת מה יקרה אם הרכב שלנו, לעיתים התקלה באה משום מקום או חלילה כאשר מדובר על תאונה. הרכב מושבת, מה אנחנו אמורים לעשות מכאן? להתקשר לגרר? להשאיר את הרכב בשולי הדרך? לפני שאתם מספידים את הרכב שלכם כדאי שתכירו את שירותי הדרך. 

 

מהם שירותי דרך?

חברות רבות אשר תחום התמחותן הוא גרירה ושירותי דרך יעניקו לכם שירות מקצועי ברגע בו הרכב שלכם נתקע ללא מוצא בכל מקום שהוא בארץ. שירותי דרך הם סוג שירות אשר מגיע עד אליכם עם ניידת לפני הגרר עצמו. התפקיד של הניידת היא להגיע עם כל הכלים הייעודיים כדי לבדוק האם באמת אתם צריכים שירותי גרירה או שניתן יהיה לתקן את הרכב במקום. במילים ברורות יותר, מדובר על מוסך נייד. עם זאת, שירותי דרך לא תמיד יכולים להחליף את השירות שמוסך מורשה נותן, אין ברשותם את הכלים המתאימים. 

אפשר להסתכל על שירותים כמו שירותי עזרה ראשונה, מדובר על טיפול בתקלות נפוצות אמנם, אך לא מורכבות מדי. במקרה בהם המנוע לא עובד או שאתם לא מצליחים להניע את הרכב תוכלו לקרוא לשירותי דרך. שירותי דרך יכולים לטפל בבעיה מכל מיני היבטים, לעיתים יהיה מדובר על מצבר שצריך להחליף, במקרים אחרים יכול להיות מדובר על בעיה בפיוזים או בסוויץ'. כאשר מדובר על תקלה חמורה יותר במנוע אין מנוס אלא מלהיעזר בשירותי גרירה.

 

כמה שירותי דרך עולים?

המחיר אותו תשלמו מובנה מכמה גורמים, הגורם הראשון הוא המרחק או המיקום בו אתם נמצאים. חברה מקצועית תהיה זמינה אליכם בכל מקום בו תהיו בארץ. עם זאת, כחלק מהמחיר הנסיעה אליכם היא גם מדד אשר משפיע על המחיר. הגורם השני והעיקרי אשר ישפיע על המחיר הוא התקלה ואופן הטיפול בתקלה. המחיר אותו תשלמו עבור החלפת גלגלים יהיה בין 150-250 ש"ח. המחיר אותו תשלמו עבור בעיות מנוע, החלפת מצבר וכד' יהיה 150-280 ש"ח. במקרה בו תצטרכו שירות של פריצת רכבים יהיה עליכם לשלם כ-180-300 ש"ח. חשוב להבין, המחיר אינו כולל את הרכיב החלופי אלא את השירות בלבד. 

 

שירותי דרך לא חייבים להיות רק כאשר נתקעתם במקום כלשהו, יכול להיות שאתם גם נמצאים בבית ואתם פשוט לא מעוניינים ללכת למוסך, להיכנס לפקקים ולחכות שעות עד שיחליפו לכם מצבר. הבדל המחירים אינו באמת רציני כאשר מדובר על מרחק לגיטימי ממכם לבית העסק. 

 

מה הקשר בין שירותי דרך לטסט השנתי?

אין דבר יותר מעצבן מהטסט השנתי. ואחרי שהורדנו את האבן הזאת מהלב אין לנו באמת דרך לבחור מהטסט השנתי. אם אתם רוצים לעבור בקלות את הטסט תוכלו גם כאן להזמין שירותי דרך אשר יגיעו עד אליכם כדי להכשיר את הרכב שלכם לטסט הקרוב. מחיר העברת טסט עד לבית הלקוח נע בין 220 ש"ח ועד 470 ש"ח. בדרך כלל המחיר אינו כולל את האגרה למכון הרישוי, אבל שווה לבדוק. במקרה בו הרכב שלכם הוכשר לטסט, הובל עם ייפוי כוח למכון הרישוי אך עדיין לא עבר את הטסט על בעל המקצוע מטעם חברת שירותי הדרך להגיע אליכם ולקחת את הטסט בפעם השניה למכון הטסטים. יש לציין, המחיר עבור התיקונים לאחר הטסט אינם כלולים במחיר ויהיו עליכם לשלם זאת בעצמכם.

טיפולים ביתיים

אם אתם ממש עצלנים ולא מתחשק לכם אפילו לצאת מהבית לטיפול ברכב, תוכלו להזמין את הטיפול אליכם. שירותי דרך כוללים כל כך הרבה אפשרויות עבור הצרכן, החל מלהעביר את הרכב שלכם טסט, לעשות לכם טיפול עשרת אלפים בבית ועד לתיקון הרכב כאשר אתם נמצאים בדרך למדבר. על חברת שירותי הדרך להיות מקצועית וזמינה בכל עת. מוטב לציין שיש תעריפים שונים בימי שבת, חג ולילה. זכרו, שירותי דרך מקצועיים יכללו גם שירותי גרירה במקרה בו לא ניתן יהיה לטפל ברכב במקום. במקרים כאלה גם השירות הנוסף אשר יינתן ללקוח הוא שירות אחסנה כאשר מדובר על זמנים שלא בזמני הפעילות של המוסך. 

 

מאמרים נוספים
מחירון גרר

מחירון גרר

מחירון גרר אנחנו אמנם מקווים שלא נצטרך להשתמש אי פעם בשירותים אלו, אך שירות גרירה הוא שירות שצריך להיות לכם זמין לכל אורך הזמן. אנו

נקיטת צעדים כשהרכב אינו מניע

שירותי גרירה השוואת מחירים

שירותי גרירה השוואת מחירים זה שאנחנו רוצים לשלם את המחיר הנמוך ביותר זה ברור, אבל חשוב לבדוק שאנחנו אמנם משלמים מחיר זול אך עדיין מקבלים

גרר ב{ARIM} : המדריך המלא להזמנת שירותי גרירה

שירותי גרירה וחילוץ

שירותי גרירה וחילוץ שירותי גרירה וחילוץ הם מבין השירותים היעילים ביותר בתחום הרכב, לכן חשוב שתכירו את החברה אותה אתם עומדים להזמין בעת צרה עוד

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה מחשבון גרירה מתאים למי שרוצה לעשות השוואת מחירים בין שירותי הגרירה השונים. היצע נותני השירות היום רחב מאי פעם, מלבד לגרר פרטי יש