שירותי דרך

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

שירותי דרךאנחנו מתכננים תוכניות וההוא שם למעלה צוחק… לא תמיד אנחנו יכולים לצפות את מה שיקרה, אבל יש את מי שיהיה שם בשבילנו כדי להחזיר אותנו למסלול כמה שיותר מהר. אי אפשר באמת לדעת מה יקרה אם הרכב שלנו, לעיתים התקלה באה משום מקום או חלילה כאשר מדובר על תאונה. הרכב מושבת, מה אנחנו אמורים לעשות מכאן? להתקשר לגרר? להשאיר את הרכב בשולי הדרך? לפני שאתם מספידים את הרכב שלכם כדאי שתכירו את שירותי הדרך. 

 

מהם שירותי דרך?

חברות רבות אשר תחום התמחותן הוא גרירה ושירותי דרך יעניקו לכם שירות מקצועי ברגע בו הרכב שלכם נתקע ללא מוצא בכל מקום שהוא בארץ. שירותי דרך הם סוג שירות אשר מגיע עד אליכם עם ניידת לפני הגרר עצמו. התפקיד של הניידת היא להגיע עם כל הכלים הייעודיים כדי לבדוק האם באמת אתם צריכים שירותי גרירה או שניתן יהיה לתקן את הרכב במקום. במילים ברורות יותר, מדובר על מוסך נייד. עם זאת, שירותי דרך לא תמיד יכולים להחליף את השירות שמוסך מורשה נותן, אין ברשותם את הכלים המתאימים. 

אפשר להסתכל על שירותים כמו שירותי עזרה ראשונה, מדובר על טיפול בתקלות נפוצות אמנם, אך לא מורכבות מדי. במקרה בהם המנוע לא עובד או שאתם לא מצליחים להניע את הרכב תוכלו לקרוא לשירותי דרך. שירותי דרך יכולים לטפל בבעיה מכל מיני היבטים, לעיתים יהיה מדובר על מצבר שצריך להחליף, במקרים אחרים יכול להיות מדובר על בעיה בפיוזים או בסוויץ'. כאשר מדובר על תקלה חמורה יותר במנוע אין מנוס אלא מלהיעזר בשירותי גרירה.

 

כמה שירותי דרך עולים?

המחיר אותו תשלמו מובנה מכמה גורמים, הגורם הראשון הוא המרחק או המיקום בו אתם נמצאים. חברה מקצועית תהיה זמינה אליכם בכל מקום בו תהיו בארץ. עם זאת, כחלק מהמחיר הנסיעה אליכם היא גם מדד אשר משפיע על המחיר. הגורם השני והעיקרי אשר ישפיע על המחיר הוא התקלה ואופן הטיפול בתקלה. המחיר אותו תשלמו עבור החלפת גלגלים יהיה בין 150-250 ש"ח. המחיר אותו תשלמו עבור בעיות מנוע, החלפת מצבר וכד' יהיה 150-280 ש"ח. במקרה בו תצטרכו שירות של פריצת רכבים יהיה עליכם לשלם כ-180-300 ש"ח. חשוב להבין, המחיר אינו כולל את הרכיב החלופי אלא את השירות בלבד. 

 

שירותי דרך לא חייבים להיות רק כאשר נתקעתם במקום כלשהו, יכול להיות שאתם גם נמצאים בבית ואתם פשוט לא מעוניינים ללכת למוסך, להיכנס לפקקים ולחכות שעות עד שיחליפו לכם מצבר. הבדל המחירים אינו באמת רציני כאשר מדובר על מרחק לגיטימי ממכם לבית העסק. 

 

מה הקשר בין שירותי דרך לטסט השנתי?

אין דבר יותר מעצבן מהטסט השנתי. ואחרי שהורדנו את האבן הזאת מהלב אין לנו באמת דרך לבחור מהטסט השנתי. אם אתם רוצים לעבור בקלות את הטסט תוכלו גם כאן להזמין שירותי דרך אשר יגיעו עד אליכם כדי להכשיר את הרכב שלכם לטסט הקרוב. מחיר העברת טסט עד לבית הלקוח נע בין 220 ש"ח ועד 470 ש"ח. בדרך כלל המחיר אינו כולל את האגרה למכון הרישוי, אבל שווה לבדוק. במקרה בו הרכב שלכם הוכשר לטסט, הובל עם ייפוי כוח למכון הרישוי אך עדיין לא עבר את הטסט על בעל המקצוע מטעם חברת שירותי הדרך להגיע אליכם ולקחת את הטסט בפעם השניה למכון הטסטים. יש לציין, המחיר עבור התיקונים לאחר הטסט אינם כלולים במחיר ויהיו עליכם לשלם זאת בעצמכם.

טיפולים ביתיים

אם אתם ממש עצלנים ולא מתחשק לכם אפילו לצאת מהבית לטיפול ברכב, תוכלו להזמין את הטיפול אליכם. שירותי דרך כוללים כל כך הרבה אפשרויות עבור הצרכן, החל מלהעביר את הרכב שלכם טסט, לעשות לכם טיפול עשרת אלפים בבית ועד לתיקון הרכב כאשר אתם נמצאים בדרך למדבר. על חברת שירותי הדרך להיות מקצועית וזמינה בכל עת. מוטב לציין שיש תעריפים שונים בימי שבת, חג ולילה. זכרו, שירותי דרך מקצועיים יכללו גם שירותי גרירה במקרה בו לא ניתן יהיה לטפל ברכב במקום. במקרים כאלה גם השירות הנוסף אשר יינתן ללקוח הוא שירות אחסנה כאשר מדובר על זמנים שלא בזמני הפעילות של המוסך. 

 

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
אופנוע

כל מה שצריך לדעת על הוצאת רישיון לאופנוע בישראל

אם אתם חובבי אופנועים המתגוררים בישראל, חשוב להבין את הרמות השונות של רישיונות האופנוע הקיימים בארץ. קבלת רישיון לאופנוע מאפשרת לך לרכוב על אופנוע בצורה חוקית בכבישים, מה שמבטיח את שלומך וגם את שלומם של אחרים. במאמר זה נעמיק ברמות השונות של רישיונות אופנוע בישראל, דרישות גיל המינימום ותנאים לקבלת רישיון אופנוע A1.

מה הדברים שחשוב לקחת לרכיבת שטח

רכיבת שטח היא אחד מסוגי הספורט המרגשים וההרפתקנים ביותר שיש, במסגרתה רוכבי אופנוע יוצאים לחקור את המרחבים הפתוחים והמסלולים הלא מסומנים שנמצאים בלב הטבע הפראי.

אבודים ותקועים: איך לטפל במכונית נגררת ולהגיע הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית

דמיינו את זה: אתם מחנים את המכונית שלכם ברחוב, רק כדי לחזור ולגלות שהיא נעדרת. הפאניקה מתחילה כשאתה מבין שהמכונית שלך נגררה. התסכול והבלבול יכולים להיות מכריעים, אבל אל תפחדו! במאמר זה נדריך אתכם בתהליך הטיפול ברכב נגרר והגעה הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית.

הצורך בשירותי גרירה: אילו כלי רכב מועדים ביותר לתקלות?

כשמדובר בתקלות רכב, לא כל הרכבים נוצרים שווים. מכוניות מסוימות נוטות יותר לחוות בעיות הדורשות שירותי גרירה מאשר אחרות. הבנה של אילו כלי רכב יש סיכוי גבוה יותר להתקלקל יכולה לעזור הן לנהגים והן לחברות הגרירה להיות מוכנים יותר למצבים כאלה. בישראל, תדירות התקלות יכולה להשתנות בהתאם לסוג הרכב ולדלק שהוא משתמש בו.

חילוץ רכבי הובלה איך עושים את זה?

עולות חילוץ רכבי הובלה הכרחיות במצבים בהם כלי רכב כבדים נתקעים או משתתקים עקב שטחים מאתגרים, תאונות או כשלים מכניים\חשמליים. ביצוע חילוץ רכב הובלה מוצלח

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח