שירותי גרר 24 שעות

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

שירותי גרר 24 שעותלהיתקע עם הרכב זה אף פעם לא נעים במיוחד. לא משנה ביזה רכב מדובר, מאיזה שנתון הוא או מה הסיבה לשביתתו הפתאומית (לא תמיד נדע) – זה כאמור אף פעם לא נעים. זה גם אף פעם לא בזמן הנכון, לא במקום הנכון ולא ברגע הנכון. אם נתקענו ם הרכב זה כאילו העולם כולו נתקע. לא רק הרכב מושבת אלא גם אנחנו. וזה עוד לפני ההבנה שנצטרך לבלות בזמן הקרוב במוסכים.

את המצב הבעייתי הזה, מקל במעט שירות של גרר 24 שעות. זהו גרר המעניק מענה מהיר וזמין בכל שעות היממה , לבעיה. הוא מגיע לכל מקום, בתוך פרק זמן מהיר ומחלץ את הרכב וכן, גם אותך. לכן, לכל נהג או נהגת בישראל צריך להיות בחיוג המקוצר אצלו בנייד מספר של גרר 24 שעות. כזה של חברה מקצועית ומיומנת, עם פריסת שירותים ופריסה גאוגרפית רחבה, כזו שתתן לו פתרון מהי, יעיל וזמין בכל שעה ובמחיר הוגן.

בכל רגע.

בין אם הרכב נתקע באמצע הדרך, בין אם הוא נתקע בחניה (מישהו אמר מצבר גמור), בין אם הוא כבר ממזמן אינו פעיל ויש צורך לגרור אותו למקום אליו הולכים רכבים שעבר זמנם, בין אם הוא נפגע כתוצאה מתאונה, בין אם יש תקלה קטנה שמאפשרת עדיין לנסוע אבל זה לא מומלץ – תמיד תוכלו לסמוך על שירותי גרר 24 שעות. וכשאנחנו מדברים על תמיד – אנחנו בהחלט מדברים על 24 שעות ביממה (יש חברות העובדות גם 7 ימים בשבוע). לא פחות חשוב הוא האפשרות לקבל שירות גרירה מקצועי גם בכל עונה. בחורף הסוער לא כל גרר מוכן לבוא ולסייע. זו בעיה, שכן תקלות רבות קורות דווקא ובגלל החורף.

אותו הדין לגבי המיקום הגאוגרפי. איש אינו מזמין את המיקום בו נתקע אבל גם אם מדובר על מיקום מרוחק ואפילו על השטח או במקרה של אתר עבודה, כאשר הכלים הנגררים הם כלי עבודה כבדים, יש חשיבות רבה לשירות של חברת הגרירה. יתכן גרר 24 שעות אבל כזה שאינו מוכן לבוא לאזורים מסוימים או חמור מכך, יגבה מחירים מופקעים על הגעתו למקומות שקצת רחוקים ממרכז פעילותו. 

מתי נזדקק לשירותי גרר 24 שעות

אנחנו מניחים שאתם יכולים לעלות על דעתכם לא מעט מקרים, הרבה מהם מתוך חוויות שלכם עצמכם. ואכן, הרכבים כיום כל כך מתוחכמים אבל עדיין גם מהווים כר נרחב לתקלות מנוע, רכיבים אלקטרונים, מצבר, בלמים, צמיגים ועוד ועוד חלקים. לעיתים הגרירה תתבצע בעקבות תאונה של הרכב והצורך בגרירתו למוסך הסדר. מקרה תקלות המצבר הוא מקרה מעניין, שכן כיום קיימות חברות המתמחות בשירותי החלפת מצבר בדרך אבל לעיתים אין מדובר במצבר תקול אלא ברכיב אחר במערכת, למשל אלטרנטור, שעדיין נזדקק להחלפה או תיקון במוסך. 

כאמור, ישנם גם חילוצי החורף (מנוע קופא, שקיעת רכב בשלוליות ועוד) וכן גרירה של רכבים המיועדים לפירוק. הגרירה אינה בהכרח של כלי רכב פרטיים בלבד. ישנם לא מעט גרירות של אופנועים, רכבים מסחריים, משאיות טרקטורים, טרקטורנים, ג'יפים שנתקעו בשטח, אוטובוסים ואפילו ציוד כבד קטן כמו מחפרונים, בבוקאטים, במות הרמה, מלגזות וציוד הנדסי כבד (צמ"ה), כמו מנופים, דחפורים, מכבשים וכד'. 

מה כולל שירות חילוץ גרר 24 שעות

חילוץ רכבים כולל כאמור את שירותי הגרירה מהמקום בו נתקע הרכב אך הוא כולל גם דברים נוספים. הוא יכול לכלול גם תיקונים קטנים כמו תיקון סטארטר, טיפול בבעיות אזעקה או הקודנית, שירותים של מילוי דלק שאזל, חלפת צמיגים, החלפת מצברים, חילוץ רכבים ששקעו בחול או בבוץ ועוד. החוכמה היא לא רק לחלץ ולגרור את הרכב מהמקום בו הוא נתקע אלא גם לעשות זאת בצורה השומרת על הרכב בכל מובן. 

כך למשל גרר 24 שעות מקצועי יקפיד על קשירה, רתימה ועיגון של הרכב באופן מסודר עם ציוד מתאים. הוא יקפיד גם על נסיעה זהירה מאוד(שכן טלטולים קשים מידי עלולים לגרום לנזק נוסף לרכב או למרכיב התקול), פינוי בטוח של הרכב מהמקום בו נתקע (למשל, יש צורך לדעת לבצע פינוי ממקום סואן תעבורתי, כמו שוליים של כביש מהיר) ופינוי מהיר למוסך בלי לסובב את הרכב בכל הארץ (ולעשות עבודות נוספות במקביל). יש חשיבות רבה גם לנושא האחריות והביטוח של הגרר. תקלות יכולות לקרות גם בעת גרירת רכב ואתם רוצים להיות מכוסים מצד חברת גרר 24 שעות, בפני כל תקלה או בעיה שתיווצר. 

שירותיות, הגינות, מקצועיות

ונקודה נוספת היא נקודה הקשורה גם לאמינות. לעיתים, מדובר על תקלה קטנה, שלנו, כמי שאינם מצויים ומקצועיים במכונאות רכב, תראה כמו בעיה גדולה. למשל רכב שאינו מניע. יתכן מדובר בבעיית אלטרנטור, יתכן מדובר בהחלפת מצבר נדרשת ויתכן ומדובר רק בפיוז קטן שנשרף וניתן להחלפה. חברת גר מקצועית יודעת לחלץ את הרכב גם על ידי השבתו למצב תקין בשטח. נהג הגרר יכול להיות גם מומחה באיתור התלות ובמידה וניתן לפתור אותן במקום – יציע זאת, כך שהמחיר הכללי שתשלמו יהיה הרבה יותר משתלם.

גם השירותיות חשובה ביותר. שכן אנחנו נרצה חילוץ מהיר ויעיל ושירותי גרר 24 שעות אמינים ושירותיים יכולים לספק לנו את זה. כולנו מכירים את מצב ההמתנה לנותני שירותים בישראל, שמבטיחים לבוא בשמונה ומגיעים ב-12. כאשר אנחנו תקועים עם הרכב איננו תקועים בבית בנוחות יחסית. אנחנו תקועים בדרך, לעיתים גם במקומות מסוכנים. חברת גרר 24 שעות מקצועית ואמינה, תעמוד במחויבויותיה ותאפשר חילוץ מהיר שלכם וטיפול כולל יעיל ומידי, כדי שתוכלו לשוב במהירות האפשרית לשגרת יומכם הרגילה.

קראו עוד: שירותי גרירה וחילוץ

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
אופנוע

כל מה שצריך לדעת על הוצאת רישיון לאופנוע בישראל

אם אתם חובבי אופנועים המתגוררים בישראל, חשוב להבין את הרמות השונות של רישיונות האופנוע הקיימים בארץ. קבלת רישיון לאופנוע מאפשרת לך לרכוב על אופנוע בצורה חוקית בכבישים, מה שמבטיח את שלומך וגם את שלומם של אחרים. במאמר זה נעמיק ברמות השונות של רישיונות אופנוע בישראל, דרישות גיל המינימום ותנאים לקבלת רישיון אופנוע A1.

מה הדברים שחשוב לקחת לרכיבת שטח

רכיבת שטח היא אחד מסוגי הספורט המרגשים וההרפתקנים ביותר שיש, במסגרתה רוכבי אופנוע יוצאים לחקור את המרחבים הפתוחים והמסלולים הלא מסומנים שנמצאים בלב הטבע הפראי.

אבודים ותקועים: איך לטפל במכונית נגררת ולהגיע הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית

דמיינו את זה: אתם מחנים את המכונית שלכם ברחוב, רק כדי לחזור ולגלות שהיא נעדרת. הפאניקה מתחילה כשאתה מבין שהמכונית שלך נגררה. התסכול והבלבול יכולים להיות מכריעים, אבל אל תפחדו! במאמר זה נדריך אתכם בתהליך הטיפול ברכב נגרר והגעה הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית.

הצורך בשירותי גרירה: אילו כלי רכב מועדים ביותר לתקלות?

כשמדובר בתקלות רכב, לא כל הרכבים נוצרים שווים. מכוניות מסוימות נוטות יותר לחוות בעיות הדורשות שירותי גרירה מאשר אחרות. הבנה של אילו כלי רכב יש סיכוי גבוה יותר להתקלקל יכולה לעזור הן לנהגים והן לחברות הגרירה להיות מוכנים יותר למצבים כאלה. בישראל, תדירות התקלות יכולה להשתנות בהתאם לסוג הרכב ולדלק שהוא משתמש בו.

חילוץ רכבי הובלה איך עושים את זה?

עולות חילוץ רכבי הובלה הכרחיות במצבים בהם כלי רכב כבדים נתקעים או משתתקים עקב שטחים מאתגרים, תאונות או כשלים מכניים\חשמליים. ביצוע חילוץ רכב הובלה מוצלח

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח