שירותי גרירה נכים

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

שירותי גרירה נכיםשירותי גרירה נכים

לא כל חברות הגרירה מחזיקות בציוד או בשירות הנדרש – שירותי גרירה נכים. השירות אינו בהכרח מאוד שונה מאשר שירות רגיל, אך יש לקחת בחשבון מספר דגשים כאשר אנחנו עומדים מול סיטואציה כזאת. בדרך כלל הרכבים אשר אנשים בעלי נכות יחזיקו יהיו רכבים מסחריים אשר מותאמים אליהם. יש שירותים שונים אשר מוצעים מטעם המדינה עבור אנשים בעלות נכות בכל הקשור לתנאי דרך, אך לא תמיד זאת הבחירה הנכונה ביותר. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על שירותי גרירה נכים.

 

מהו ביטוח רכב מאובזר לנכים?

ביטוח זה מיועד לכל מי שיש לו הגבלה בניידות וברשותו רכב מאובזר אשר משמש אותו באופן פרטי, גם אם יש לו נהג. רכבים מאובזרים לנכים מחייבים אותם להחזיק באביזרים אשר מותאמים אליהם, ולכן יש להם כיסויים ייחודיים. הכיסוי הוא מטעם ביטוח לאומי, אך ביטוח לאומי מחייב את המובטח גם להחזיק בביטוחים שונים כמו ביטוח מקיף מטעמו. כאשר אתם פונים לשירותי גרירה לנכים עליכם לקחת בחשבון שיש לכם אפשרות להשתמש בפוליסה של חברת הביטוח אך זה לא תמיד יהיה נכון לכם מכמה סיבות. בדרך כלל הביטוחים אשר אתם מחויבים אליהם יהיה בביטוח מקיף למקרה של גניבה או פגיעה עד סך של כ-200,000 ש"ח. 

יש לכם אפשרות לבטח את עצמכם בחבילת שירותי דרך אשר כוללת רכב חלופי למשך 30 יום במקרה של גניבה או תאונה, כיסוי מקיף, גרר משלמים  והסעות במקרה של תקלה. עם זאת, לא תמיד יהיה משתלם לכם לחכות לשירות מטעם חברת הביטוח, לפעמים יהיה עדיף לכם לפנות אל בעל מקצוע פרטי.

שירותי גרירה נכים – זמינות

אחד הדברים הקריטיים ביותר עבור שירותי גרירה ללא שום הבדל בין לקוח ללקוח הוא הזמינות. לצערנו, ניתן לראות באופן מובהק כי חברות הביטוח לא מציעות שירותי גרירה משתלמים ללקוח. זמן ההמתנה הממוצע עבור שירותי גרירה מטעם חברת הביטוח הינו 3 שעות ומעלה. מצד שני, כאשר מדובר על חברה פרטית אתם מקבלים שירות שנע בטווח של חצי שעה עד שעה. 

 

שירותי גרירה נכים – מחיר

סביר להניח שחברת הביטוח תציע לכם מחיר יותר אטרקטיבי עבור שירותי גרירה לרכב מאובזר לנכים. הסיבה לכך היא שאתם תשלמו בכל שנה עבור תוספת כזאת בביטוח. הבעיה העיקרית היא כאשר אתם צריכים להפעיל את הביטוח לצורך שירותי גרירה נכים, במקרה כזה הפוליסה שלכם מתייקרת שנה לאחר מכן. התשלום עבור ביטוח הרכב לרוב יהיה בשיתוף של ביטוח לאומי, אך המחירים שאתם צריכים לשלם עדיין גבוהים לרוב מאשר ביטוח סטנדרטי של רכב, זה תלוי בהרבה גורמים. לכן, אם תוכלו לוותר על עלות הגרר זה יכול מאוד להקל על התשלום שלכם. 

האם רכב נכים נחשב לרכב מסחרי?

יש קטגוריות מדויקות אשר מעידות האם הרכב שלכם הוא רכב מסחרי או לא. בדרך כלל רכבי נכים יהיו מתויגים תחת רכבים מסחריים, אך לא תמיד. לכן, כאשר אתם מזמינים גרר עליכם לציין את דגם הרכב שיש לכם בפני שירות הלקוחות. המחיר אותו תשלמו עבור גרירת רכב פרטי עד 10 ק"מ יהיה החל מ-120 ש"ח ועד 300 ש"ח לרוב. כאשר מדובר על רכב מסחרי לאותו מרחק המחיר יכול להגיע עד 400 ש"ח. כאשר מדובר על גרר מעל 30 ק"מ המחיר יתחיל החל ממחיר המקסימום של גרר עד 10 ק"מ, ובכל קילומטר נוסף המחיר יעלה בעוד כ-10 עד 18 ש"ח. 

יש גורמים נוספים אשר משפיעים על המחיר, לדוגמא הזמן בו אתם נדרשים בשירותי גרירה. המחיר מתייקר בכ-50% עד 150% ולעיתים אף יותר כאשר מדובר על תעריף שבת, לילה או חג. היתרון של חברות גרירה מקצועיות הוא שירותי הדרך אותן הן מעניקות. המטרה של שירותי דרך הוא לפתור לכם את התקלה במקום, משמע להגיע עם ניידת שירות ולנסות לתקן את הרכב במקרה שהתקלה אינה חמורה ולא מדובר על תאונה. המחיר של שירותי דרך הינו נמוך יותר ויכול להחזיר אתכם חזרה לכביש תוך שעה ולעיתים אפילו פחות. 

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
אופנוע

כל מה שצריך לדעת על הוצאת רישיון לאופנוע בישראל

אם אתם חובבי אופנועים המתגוררים בישראל, חשוב להבין את הרמות השונות של רישיונות האופנוע הקיימים בארץ. קבלת רישיון לאופנוע מאפשרת לך לרכוב על אופנוע בצורה חוקית בכבישים, מה שמבטיח את שלומך וגם את שלומם של אחרים. במאמר זה נעמיק ברמות השונות של רישיונות אופנוע בישראל, דרישות גיל המינימום ותנאים לקבלת רישיון אופנוע A1.

מה הדברים שחשוב לקחת לרכיבת שטח

רכיבת שטח היא אחד מסוגי הספורט המרגשים וההרפתקנים ביותר שיש, במסגרתה רוכבי אופנוע יוצאים לחקור את המרחבים הפתוחים והמסלולים הלא מסומנים שנמצאים בלב הטבע הפראי.

אבודים ותקועים: איך לטפל במכונית נגררת ולהגיע הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית

דמיינו את זה: אתם מחנים את המכונית שלכם ברחוב, רק כדי לחזור ולגלות שהיא נעדרת. הפאניקה מתחילה כשאתה מבין שהמכונית שלך נגררה. התסכול והבלבול יכולים להיות מכריעים, אבל אל תפחדו! במאמר זה נדריך אתכם בתהליך הטיפול ברכב נגרר והגעה הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית.

הצורך בשירותי גרירה: אילו כלי רכב מועדים ביותר לתקלות?

כשמדובר בתקלות רכב, לא כל הרכבים נוצרים שווים. מכוניות מסוימות נוטות יותר לחוות בעיות הדורשות שירותי גרירה מאשר אחרות. הבנה של אילו כלי רכב יש סיכוי גבוה יותר להתקלקל יכולה לעזור הן לנהגים והן לחברות הגרירה להיות מוכנים יותר למצבים כאלה. בישראל, תדירות התקלות יכולה להשתנות בהתאם לסוג הרכב ולדלק שהוא משתמש בו.

חילוץ רכבי הובלה איך עושים את זה?

עולות חילוץ רכבי הובלה הכרחיות במצבים בהם כלי רכב כבדים נתקעים או משתתקים עקב שטחים מאתגרים, תאונות או כשלים מכניים\חשמליים. ביצוע חילוץ רכב הובלה מוצלח

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח