שירותי גרירה נכים

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

שירותי גרירה נכיםלא כל חברות הגרירה מחזיקות בציוד או בשירות הנדרש – שירותי גרירה נכים. השירות אינו בהכרח מאוד שונה מאשר שירות רגיל, אך יש לקחת בחשבון מספר דגשים כאשר אנחנו עומדים מול סיטואציה כזאת. בדרך כלל הרכבים אשר אנשים בעלי נכות יחזיקו יהיו רכבים מסחריים אשר מותאמים אליהם. יש שירותים שונים אשר מוצעים מטעם המדינה עבור אנשים בעלות נכות בכל הקשור לתנאי דרך, אך לא תמיד זאת הבחירה הנכונה ביותר. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על שירותי גרירה נכים.

מהו ביטוח רכב מאובזר לנכים?

ביטוח זה מיועד לכל מי שיש לו הגבלה בניידות וברשותו רכב מאובזר אשר משמש אותו באופן פרטי, גם אם יש לו נהג. רכבים מאובזרים לנכים מחייבים אותם להחזיק באביזרים אשר מותאמים אליהם, ולכן יש להם כיסויים ייחודיים. הכיסוי הוא מטעם ביטוח לאומי, אך ביטוח לאומי מחייב את המובטח גם להחזיק בביטוחים שונים כמו ביטוח מקיף מטעמו. כאשר אתם פונים לשירותי גרירה לנכים עליכם לקחת בחשבון שיש לכם אפשרות להשתמש בפוליסה של חברת הביטוח אך זה לא תמיד יהיה נכון לכם מכמה סיבות. בדרך כלל הביטוחים אשר אתם מחויבים אליהם יהיה בביטוח מקיף למקרה של גניבה או פגיעה עד סך של כ-200,000 ש"ח. 

יש לכם אפשרות לבטח את עצמכם בחבילת שירותי דרך אשר כוללת רכב חלופי למשך 30 יום במקרה של גניבה או תאונה, כיסוי מקיף, גרר משלמים  והסעות במקרה של תקלה. עם זאת, לא תמיד יהיה משתלם לכם לחכות לשירות מטעם חברת הביטוח, לפעמים יהיה עדיף לכם לפנות אל בעל מקצוע פרטי.

שירותי גרירה נכים – זמינות

אחד הדברים הקריטיים ביותר עבור שירותי גרירה ללא שום הבדל בין לקוח ללקוח הוא הזמינות. לצערנו, ניתן לראות באופן מובהק כי חברות הביטוח לא מציעות שירותי גרירה משתלמים ללקוח. זמן ההמתנה הממוצע עבור שירותי גרירה מטעם חברת הביטוח הינו 3 שעות ומעלה. מצד שני, כאשר מדובר על חברה פרטית אתם מקבלים שירות שנע בטווח של חצי שעה עד שעה. 

שירותי גרירה נכים – מחיר

סביר להניח שחברת הביטוח תציע לכם מחיר יותר אטרקטיבי עבור שירותי גרירה לרכב מאובזר לנכים. הסיבה לכך היא שאתם תשלמו בכל שנה עבור תוספת כזאת בביטוח. הבעיה העיקרית היא כאשר אתם צריכים להפעיל את הביטוח לצורך שירותי גרירה נכים, במקרה כזה הפוליסה שלכם מתייקרת שנה לאחר מכן. התשלום עבור ביטוח הרכב לרוב יהיה בשיתוף של ביטוח לאומי, אך המחירים שאתם צריכים לשלם עדיין גבוהים לרוב מאשר ביטוח סטנדרטי של רכב, זה תלוי בהרבה גורמים. לכן, אם תוכלו לוותר על עלות הגרר זה יכול מאוד להקל על התשלום שלכם. 

האם רכב נכים נחשב לרכב מסחרי?

יש קטגוריות מדויקות אשר מעידות האם הרכב שלכם הוא רכב מסחרי או לא. בדרך כלל רכבי נכים יהיו מתויגים תחת רכבים מסחריים, אך לא תמיד. לכן, כאשר אתם מזמינים גרר עליכם לציין את דגם הרכב שיש לכם בפני שירות הלקוחות. המחיר אותו תשלמו עבור גרירת רכב פרטי עד 10 ק"מ יהיה החל מ-120 ש"ח ועד 300 ש"ח לרוב. כאשר מדובר על רכב מסחרי לאותו מרחק המחיר יכול להגיע עד 400 ש"ח. כאשר מדובר על גרר מעל 30 ק"מ המחיר יתחיל החל ממחיר המקסימום של גרר עד 10 ק"מ, ובכל קילומטר נוסף המחיר יעלה בעוד כ-10 עד 18 ש"ח. 

יש גורמים נוספים אשר משפיעים על המחיר, לדוגמא הזמן בו אתם נדרשים בשירותי גרירה. המחיר מתייקר בכ-50% עד 150% ולעיתים אף יותר כאשר מדובר על תעריף שבת, לילה או חג. היתרון של חברות גרירה מקצועיות הוא שירותי הדרך אותן הן מעניקות. המטרה של שירותי דרך הוא לפתור לכם את התקלה במקום, משמע להגיע עם ניידת שירות ולנסות לתקן את הרכב במקרה שהתקלה אינה חמורה ולא מדובר על תאונה. המחיר של שירותי דרך הינו נמוך יותר ויכול להחזיר אתכם חזרה לכביש תוך שעה ולעיתים אפילו פחות. 

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

Picture of א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
רכב

המדריך המלא לליסינג רכב דרגה 3: כל מה שצריך לדעת

רכבי מחלקה 3 הם בחירה פופולרית עבור אלו המעוניינים לשכור רכב. כלי רכב אלה כוללים בדרך כלל מכוניות סדאן בגודל בינוני, רכבי שטח ומשאיות. הם מציעים איזון טוב בין גודל, ביצועים ויעילות דלק. כאשר שוקלים רכב מסוג 3 לליסינג, חיוני להבין את התכונות והיתרונות הספציפיים שמגיעים עם דרגה זו.

רכבת

ההיסטוריה של רכבת ישראל וההתחדשות שלה

לרכבת ישראל היסטוריה עשירה שראשיתה בסוף המאה ה-19, אז נבנו קווי הרכבת הראשונים באזור. הרכבת מילאה תפקיד מכריע בחיבור בין ערים ואזורים שונים, והקלה על תנועת סחורות ואנשים ברחבי הארץ.

מוקד טלפוני

מתי הזמן הנכון לפנות למוקד הטלפוני של משרד התחבורה?

המוקד הטלפוני של משרד התחבורה הוא משאב חיוני עבור אנשים המבקשים מידע או סיוע בנושאים שונים הקשורים לתחבורה. בין אם יש לך שאלות בנושא רישוי, רישום רכב, בטיחות בדרכים או תחבורה ציבורית, צוות המוקד מיומן לספק הדרכה מדויקת ומועיל.

גרירת רכב

החלפת מנוע ברכב – כיצד זה מתבצע?

אתם נתקלים שוב ושוב בתקלות מנוע הרכב שלכם ומחפשים מידע מקיף לגבי החלפתו? המדריך שלפניכם נועד לספק לכם את כל המידע החשוב אודות התהליך המורכב

שירותי גרירה בחריש

שירותי גרירה בחריש הינם הנפוצים ביותר, וגם הקריטיים ביותר. מי מאיתנו שחי בחריש לא מכיר את הפקקים האיומים שיש, ואין דבר יותר גרוע מלהיתקע עם

שירותי גרירה בעומר

שירותי גרירה בעומר הינם הנפוצים ביותר, וגם הקריטיים ביותר. מי מאיתנו שחי בעומר לא מכיר את הפקקים האיומים שיש, ואין דבר יותר גרוע מלהיתקע עם

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח