שירותי גרירה לאופנועים

תוכן עניינים:

שירותי גרירה לאופנועיםשירותי גרירה לאופנועים

האופנוע שלכם נתקע בצידי הדרך? האופנוע שלכם נתקע באמצע טיול שטח? אתם צריכים מישהו שיגיע מהר כי אתם ממהרים? שירותי גרירה לאופנועים היא תורה שלמה, יש היצע כל כך רחב שאנחנו הצרכנים יכול להישאר די מבולבלים בסופו של דבר. בשביל להבטיח שאתם מקבלים את השירות שמגיע לכם אנו ממליצים לכם להכיר את כל האפשרויות אשר מונחות על השולחן. 

 

שירותי גרירה לאופנועים מכל אזור

את בחירת חברת שירותי גרירה אופנועים אתם צריכים לעשות טרם אתם נזקקים לעזרה. כל מה שאתם צריכים הם 5 דקות פנויות כדי לשמור את המספר של החברה המתאימה ביותר עבורכם, זה יחסוך לכם לא מעט כסף וכאב ראש בעת הצורך. אנחנו ממליצים לכם לבחור בחברה מקצועית אשר פועלת בכל רחבי הארץ, והזמינות שלה שווה בכל חלקי הארץ. כאשר אנחנו אומרים כל אזור אנחנו לא מתכוונים רק לצפון, דרום ומרכז. המטרה היא שגם אם אתם תקועים בהרי ירושלים הגרר יגיע אליכם תוך אותו פרק זמן פחות או יותר כמו שהיה אמור להגיע לכל מקום אחר במרכז.

כמה עולה שירותי גרירה לאופנועים

המחיר של שירותי גרירה לאופנועים משתנה בהתאם לגורמים שונים, האחד הוא סוג האופנוע שלכם. לכל סוג אופנוע יש את היחס שלו, כמו כן את המשקל שלו. לכן, כאשר אתם פונים לגרר הדבר הראשון שהוא ישאל אתכם יהיה מה סוג האופנוע, גם בשביל לזהות אתכם, גם בשביל להגיע עם חלפים מקוריים וגם בשביל לשער את המחיר הסופי. שירותי גרירה לאופנועים הינו זול יותר מאשר גרירת רכב, אך מעט יקר יותר מאשר גרר קטנועים. המחיר מושפע גם מהמרחק שיש לגרר לנסוע אליכם וחזרה למוסך. כאשר מדובר על מרחק שהוא עד 10 ק"מ המחיר לא צריך לעלות על 200 ש"ח, כאשר מדובר על מרחק של עד 30 ק"מ המחיר יהיה בדרך כלל עד 300-350 ש"ח. עבור כל קילומטר נוסף אתם תשלמו בין 4-10 ש"ח. בדרך כלל עבור שירותי גרירה לאופנועים בתוך העיר אנחנו נשלם מחיר כולל של 150 ש"ח ולא לפי קילומטרים. 

 

עוד נתון אשר משפיע על המחיר הוא הזמן בו התקשרתם לשירות. המחיר משתנה בהתאם לשעות היום, את המחירים שציינו אתם תשלמו בשעות היום, אך כאשר מדובר על תעריף לילה, חגים ושבתות המחיר שתשלמו יעלה בלמעלה מ-50%. נדגיש כבר עכשיו, רבים שואלים על גרר דרך חברת הביטוח, בסופו של דבר זה כן מוזיל לכם את העלויות. עם זאת, אפשרויות הבחירה שלכם במצב כזה לא קיימות, אתם משלמים בין אם הזמנתם גרר או לא וזמני ההגעה של הגרר כפולים מאשר הזמן המשוער של גרר פרטי. 

 

איך מוצאים חברה מקצועית?

מציאת חברה מקצועית לוקחת בדרך כלל בין 5 ל-10 דקות. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא סינון בהתאם לשירותים אשר לא עובדים בכל רחבי הארץ, שירותים אשר לא פעילים 24 שעות ביממה, שירותים אשר לא מעניקים לכם שירותי דרך, תקציב (הציבו לעצמכם גבול מסוים). חשוב לקרוא גם חוות דעת כדי להכיר מעט יותר את החברה מולה אתם עובדים. שימו לב שמדובר על חברה מקצועית או אדם פרטי אשר יש לו את ההרשאה החוקית לבצע עבודות גרירה. 

 

תוך כמה זמן תגיעו אליי?

כאשר מדובר על חברה מקצועית שירותי גרירה לאופנועים יהיה בטווח של חצי שעה עד שעה, לא משנה באיזה אזור אתם נמצאים. כאשר מדובר על שירותי גרירה לאופנועים מטעם חברת הביטוח זמני ההגעה יכולים לנוע בין שלוש שעות ומעלה. יש מקרים חריגים בהם יש לחץ (גם פרטי וגם דרך הביטוח), במקרים כאלה החברה חייבת להודיע ללקוח אם יש עיכובים מעל הזמן המשוער. 

המוסך לא פתוח? יש לנו פתרון עבורכם

חושבים להשאיר את האופנוע שלכם בצידי הדרך אך חוששים? יש לכם סיבה טובה לכך, אופנועים בצידי הדרך מועדים לגניבה. בשביל זה יש לכם שירותי אחסנה מטעם הגרר עצמו, שירותי אחסנה עבור אופנועים ינועו בטווח של 40 עד 70 ש"ח בדרך כלל. שירותי אחסנה מתאימים כאשר המוסך סגור או כאשר אתם לא בטוחים אם שווה לכם לתקן את הכלי או למכור את לפירוק. 

 

מאמרים נוספים
מחירון גרר

מחירון גרר

מחירון גרר אנחנו אמנם מקווים שלא נצטרך להשתמש אי פעם בשירותים אלו, אך שירות גרירה הוא שירות שצריך להיות לכם זמין לכל אורך הזמן. אנו

נקיטת צעדים כשהרכב אינו מניע

שירותי גרירה השוואת מחירים

שירותי גרירה השוואת מחירים זה שאנחנו רוצים לשלם את המחיר הנמוך ביותר זה ברור, אבל חשוב לבדוק שאנחנו אמנם משלמים מחיר זול אך עדיין מקבלים

גרר ב{ARIM} : המדריך המלא להזמנת שירותי גרירה

שירותי גרירה וחילוץ

שירותי גרירה וחילוץ שירותי גרירה וחילוץ הם מבין השירותים היעילים ביותר בתחום הרכב, לכן חשוב שתכירו את החברה אותה אתם עומדים להזמין בעת צרה עוד

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה מחשבון גרירה מתאים למי שרוצה לעשות השוואת מחירים בין שירותי הגרירה השונים. היצע נותני השירות היום רחב מאי פעם, מלבד לגרר פרטי יש