שירותי גרירה השוואת מחירים

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

שירותי גרירה השוואת מחיריםשירותי גרירה השוואת מחירים

זה שאנחנו רוצים לשלם את המחיר הנמוך ביותר זה ברור, אבל חשוב לבדוק שאנחנו אמנם משלמים מחיר זול אך עדיין מקבלים את השירות המקסימלי. ההשוואה שלנו היום תהיה בין שירותי גרירה פרטיים לעומת שירותי גרירה דרך חברת הביטוח. לכל אחד מהשירותים יש יתרונות וחסרונות, חשוב שתכירו את כל האפשרויות שיש לכם לפני שאתם מוציאים כסף מהארנק לחינם.

 

שירותי גרירה השוואת מחירים – גרר דרך חברת הביטוח

חברות הביטוח מציעות לכם להוסיף לפוליסה עוד כ-150 ש"ח בשנה ובתמורה תקבלו שירותי גרירה לאורך כל השנה. מספר הפעמים בהם תוכלו להזמין גרר הינו מוגבל, אך לרוב מדובר עד כ-3 פעמים, לעיתים גם על פעם בודדת. על פניו המחיר הוא די נוח, אך נוספות לאט לאט עוד בעיות כאשר אנחנו שומעים על הדיל המגרה הזה. הדבר הראשון שבעייתי מבחינתו הוא שאנחנו לא יכולים לבחור את בעל המקצוע, הוא נבחר בשבילנו. כבר ככה השירות הופך לפחות אישי, בעל המקצוע מחויב ונמצא תחת חברת הביטוח, קשה מאוד למצוא בעל מקצוע טוב במצב הזה. מלבד לכך, אנחנו משלמים 150 ש"ח בין אם אנחנו צריכים שירותי גרירה באותה שנה או לא. לרבים יוצא לשלם עבור שירותי גרירה ללא צורך בהם בכלל. כמו כן, יש הרבה הגבלות לשירותי גרירה אלו, אחד הדברים שיותר מפריעים ללקוח הוא שאם אתם תפעילו את הפוליסה שלכם, שנה לאחר מכן אתם תשלמו תוספת על הפעלת הפוליסה. ככה שבעיקרון המחיר הוא לא באמת 150 ש"ח, אלא יותר לטווח הארוך. 

שירותי גרירה השוואת מחירים – גרר דרך חברה פרטית

החברות הפרטיות מציעות לנו מגוון רחב יותר של אפשרויות, זמינות בכל השעות, שירותי אחסנה ועוד. הבעיה היא בהיצע הרחב של החברות אשר קיימות בשוק. יש כל כך הרבה חברות, חלקן טובות וחלקן לא. עליכם מתוך כל ההיצע הזה למצוא את החברה המתאימה בהתאם לתקציב שלכם. כמו כן, חברות פרטיות יהיו זמינות לכם לאורך כל שעות היום ובכל מקום, חברות אלו יעניקו לכם בדרך כלל גם שירותי דרך. שירות דרך הוא שירות בו בעל המקצוע בודק האם ניתן לתקן את הרכב לפני שהוא מעלה אותו לגרר. כדי להבטיח שאתם עובדים מול חברה מקצועית אנו ממליצים לכם לוודא תחילה שמדובר על בעל מקצוע מוכר בעל רישיונות, הוא זמין לאורך כל שעות היום, יש עליו חוות דעת טובות, המחירים שלו נמצאים בטווח שנציין והוא עם תודעת שירות גבוהה.

 

שירותי גרירה השוואת מחירים – דו גלגלי

שירותי גרירה השוות מחירים נוגעים בכל כלי הרכב, מגדולים ועד קטנים. המחיר גם הוא מושפע מסוג הכלי, לא רק מבחינת רכב פרטי או דו גלגלי, אלא אפילו מסוג הרכב. המחיר אותו תשלמו עבור גרר לרכב דו גלגלי ינוע בין 100 עד 300 ש"ח. המחיר יכול להשתנות בהתאם למיקום בו אתם נמצאים, אם מדובר על גרר בתוך העיר המחיר לא צריך לעלות על 150 ש"ח. מוטב לציין, שירות גרר לאופנועים הינו שירות ספציפי אשר מגיע עם מתקן מיוחד ורצועות אשר מתאימות לקשירה הדוקה של האופנוע בצורה יציבה על הגרר. כמו כן, המחיר יכול לעלות כאשר מדובר על שעות הלילה, חגים ושבתות. המחיר עלול להתייקר בכ-50 עד 100%.

שירותי גרירה השוואת מחירים – רכבים פרטיים

שירות גרירה עבור רכבים פרטיים הינו מגוון יותר ומציע לכם הרבה יותר אפשרויות. הדבר הראשון שאתם צריכים לוודא הוא האם יש שירותי דרך לפני שאתם מעלים את הרכב על הגרר. המחיר נקבע בהתאם למורכבות העבודה, כאשר מדובר על חילוץ או רכב אשר עבר תאונה רצינית המחיר עלול להתייקר בשל מורכבות העבודה. המחיר עבור גרר רכב עד 10 ק"מ יהיה בטווח של עד 300 ש"ח, מעל 10 ק"מ ועד 30 ק"מ נשלם עד 400 ש"ח בתעריף רגיל. עבור כל קילומטר נוסף נוסיף עוד כ-10 ש"ח. במקרים של רכב המחיר בתעריף שבת ולילה מתייקר בכ-50% עד 75%, יש לכם אפשרות גם להוסיף שירותי אחסנה. שירות אחסנה הוא שירות בו הגרר לוקח את הרכב שלכם למחסן מטעמו עד שייפתח המוסך, המחיר הוא כ-80 ש"ח ללילה. 

גרר זולגרר זול

מחפשים שירותי גרירה בזול? הבקשה למצוא גרר זול ללא פשרות איכות לגיטימית לחלוטין. אם יש לכם ביטוח גרירה וחילוץ תוכלו להזמין גרר דרך מוקד השירות של החברה. ברוב הפוליסות הזמנה ראשונה של גרר היא ללא עלות בעוד הזמנה חוזרת בעבור אותה התקלה כרוכה בתשלום מלא. שימו לב שחלק מהפוליסות כוללות חובת תשלום דמי השתתפות עצמית החל מההזמנה הראשונה. המדריך הבא נועד לסייע לכם למצוא שירותי גרירה מקצועיים במחיר הכי זול. 

איפה מזמינים גרר בזול?

השאיפה לחסוך בהוצאות מיותרות לגיטימית לחלוטין. אין סיבה שתשלמו יותר כאשר אפשר לקבל את אותו השירות בדיוק בזול. אם אתם מזמינים שירותי גרירה במסגרת פוליסת ביטוח המטרה שלכם היא איתור ההצעה הזולה ביותר לביטוח גרירה. במידה ואתם מזמינים גרר פרטי המטרה תהיה השוואת מחירים חכמה בין מספר הצעות. ציינו בפני סוכן הביטוח או חברת הגרירה שאתם מעוניינים במחיר זול. הדגישו אלו פשרות אתם מוכנים לעשות לטובת מחיר זול (המתנה ארוכה יותר, דמי השתתפות עצמית ועוד). 

גרר זול באופן פרטי

אם אין לכם ביטוח גרירה, אתם רשאים להזמין גרר מחברת הגרירה שתדע להציע את ההצעה הטובה ביותר. התעריף שתתבקשו לשלם בעבור שירותי הגרירה יהיה 200-400 שקלים בעבור גרירה קצרה שמתבצעת בשעות היום. כדאי לקבל לפחות 3 הצעות ולהתמקח מעט על המחיר בכדי להוזיל אותו. בשעות השיא בהן חברות הגרירה עמוסות בקריאות ייתכן ולא תצליחו למצוא הצעה זולה, אך בשעות בהן אין הרבה עבודה צפויה לכם הנחה של כמה עשרות שקלים לפחות. 

המתנה ארוכה בתמורה למחיר זול

טווח הגעה שגרתי של גרר הוא 2-3 שעות. ברוב המקרים הגרר מגיע מהר יותר. אם אין לכם בעיה להמתין זמן ממושך יותר ציינו זאת וייתכן ותקבלו הצעת מחיר זולה יותר. במקרים בהם הרכב תקוע מחנייה מתחת לבית אין הכרח להגעה דחופה של הגרר. גמישות שלכם בתנאי השירות תבוא לידי ביטוח בגמישות של חברת הגרירה במחיר.

ניידת שירות במקום שירותי גרירה

גם אם הצלחתם למצוא גרר זול העלות של התהליך כולו תהיה יקרה יותר בהשוואה להזמנת ניידת שירותי דרך. אם ניקח בחשבון את הפסד שעות העבודה ואת כל ההוצאות הנלוות להמתנה ממושכת לגרר ובמוסך – נגלה שהרבה יותר משתלם להזמין ניידת עם מכונאי ומוסך נייד. במקרים רבים אפשר יהיה להניע את הרכב ולאפשר המשך נסיעה עד למוסך הקרוב. אין סיבה שתמתינו שעות ארוכות לגרר כאשר יש פתרון זמין ומהיר. אם מדובר בתקלת מצבר או פנצ'ר בגלגל ניידת השירות פותר את הבעיה ואתם ממשיכים בשגרת היום. 

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים במחיר הכי זול?

אם קבלתם הצעת מחיר זולה במיוחד כדאי לבדוק היטב שאכן מדובר בחברת גרירה שיש לה רישיונות מתאימים וציוד תקין. לעתים, הצעת מחיר זולה באופן משמעותי ממחיר השוק עשויה להעיד על חוסר מקצועיות של הגרר. בנוסף, חשוב לברר מה בדיוק כולל השירות, האם הוא תואם את הצרכים והציפיות שלכם ובתוך כמה זמן הגרר צפוי להגיע אליכם. 

גרר עם המלצות

נצלו את זמן ההמתנה לגרר בכדי לחפש מידע אודותיו אונליין. כיום ניתן למצוא בקלי קלות חוות דעת על כל עסק. הביקורות של הלקוחות הקודמים הן כלי שימושי בעבורכם. כך תוכלו לדעת למה חשוב לשים לב ומה צפוי לכם. כדאי לתת עדיפות לחברות גרירה שמציגות חוות דעת חיוביות. אל תמהרו להתפשר על פחות מהשירות הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר. גרירת רכבים היא עסק למקצוענים. 

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
אופנוע

כל מה שצריך לדעת על הוצאת רישיון לאופנוע בישראל

אם אתם חובבי אופנועים המתגוררים בישראל, חשוב להבין את הרמות השונות של רישיונות האופנוע הקיימים בארץ. קבלת רישיון לאופנוע מאפשרת לך לרכוב על אופנוע בצורה חוקית בכבישים, מה שמבטיח את שלומך וגם את שלומם של אחרים. במאמר זה נעמיק ברמות השונות של רישיונות אופנוע בישראל, דרישות גיל המינימום ותנאים לקבלת רישיון אופנוע A1.

מה הדברים שחשוב לקחת לרכיבת שטח

רכיבת שטח היא אחד מסוגי הספורט המרגשים וההרפתקנים ביותר שיש, במסגרתה רוכבי אופנוע יוצאים לחקור את המרחבים הפתוחים והמסלולים הלא מסומנים שנמצאים בלב הטבע הפראי.

אבודים ותקועים: איך לטפל במכונית נגררת ולהגיע הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית

דמיינו את זה: אתם מחנים את המכונית שלכם ברחוב, רק כדי לחזור ולגלות שהיא נעדרת. הפאניקה מתחילה כשאתה מבין שהמכונית שלך נגררה. התסכול והבלבול יכולים להיות מכריעים, אבל אל תפחדו! במאמר זה נדריך אתכם בתהליך הטיפול ברכב נגרר והגעה הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית.

הצורך בשירותי גרירה: אילו כלי רכב מועדים ביותר לתקלות?

כשמדובר בתקלות רכב, לא כל הרכבים נוצרים שווים. מכוניות מסוימות נוטות יותר לחוות בעיות הדורשות שירותי גרירה מאשר אחרות. הבנה של אילו כלי רכב יש סיכוי גבוה יותר להתקלקל יכולה לעזור הן לנהגים והן לחברות הגרירה להיות מוכנים יותר למצבים כאלה. בישראל, תדירות התקלות יכולה להשתנות בהתאם לסוג הרכב ולדלק שהוא משתמש בו.

חילוץ רכבי הובלה איך עושים את זה?

עולות חילוץ רכבי הובלה הכרחיות במצבים בהם כלי רכב כבדים נתקעים או משתתקים עקב שטחים מאתגרים, תאונות או כשלים מכניים\חשמליים. ביצוע חילוץ רכב הובלה מוצלח

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח