פחחות רכב במודיעין: מה חובה עליכם לדעת לפני התיקון?

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

הרכב היה מעורב בתאונה, ואתם צריכים לבצע תיקון קוסמטי? על מנת שתוכלו להשיג את התוצאות הכי טובות יהיה עליכם לחפש מוסך פחחות רכב במודיעין. לא כל מוסך המספק תיקונים רגילים יספק בין היתר גם תיקוני פחחות רכב. לכן אנו מציעים לכם מראש לוודא כי המוסך שאליו אתם מגיעים יהיה כזה המבצע תיקונים שכאלה. אך יש עוד לא מעט דברים שאתם צריכים לדעת לפני שתכניסו את הרכב לתיקון. בכל זאת מדובר על הרכב שלכם, והשאיפה היא שתוכלו לקבל את התיקון הכי מקצועי שיש. אנו נסביר לכם מה תצטרכו לקחת בחשבון על מנת שהתיקון יתבצע כמו שאתם רוצים. איך תוכלו לדאוג לכך שהביקור במוסך יהיה ביקור מוצלח, כזה שיוריד מכם את מפלס הלחץ. גם ככה לראות את הרכב עם שריטות ומכות זוהי לא סיטואציה כל כך נעימה.

 

האם המוסך משתמש בחלקים מקוריים?

בעת ביקור במוסך פחחות רכב במודיעין, ישנה אפשרות לבחור בין תיקון עם חלקים מקוריים או חלופיים. השאיפה היא כמובן שתהיה לכם אפשרות לבצע את התיקון עם חלקים מקוריים. רק כך תוכלו להיות בטוחים כי אחרי התיקון הרכב יראה כמו חדש. חלקים חלופיים אומנם יהיו זולים בהרבה, אך גם האיכות שלהם תהיה ירודה. לא תרצו שהחלקים השונים ברכב שלכם יהיו פשוטים, דבר שעלול לפגוע בעמידות הרכב. מדובר על אחד מהכלים החשובים ביותר שעומדים לרשותכם, ואין מקום להנחות בהקשר הזה.

 

תוך כמה זמן הרכב אמור לצאת מהמוסך?

הזמינות של מוסכי פחחות רכב במודיעין היא שונה. לכל מוסך יש את כוח העבודה שלו, ולכל מוסך יש את היכולות השונות שלו. לפיכך יהיה עליכם לברר מראש תוך כמה זמן הרכב אמור לצאת מהמוסך. הרי אף אחד לא אוהב להרגיש מוגבל, בטח כאשר הרכב נמצא במוסך. לכן השאיפה תהיה שהרכב ישוחרר מהמוסך תוך זמן קצר על מנת שתוכלו לחזור לשגרה. אם למוסך לוקח המון זמן לבצע את התיקון, זה אמור להדליק לכם נורה אדומה. אם חסרים חלקים, אולי שווה לכם לבחון אפשרויות שונות או מוסכים אחרים.

 

האם ישנה אחריות על העבודה עצמה?

שילמתם לא מעט לאותו מוסך פחחות רכב במודיעין על התיקון, הגיוני שתדרשו אחריות על העבודה. כמובן שאם חלילה תהיו מעורבים בתאונה או בנזק, לא אמורה להיות אחריות על החלקים. אך במקרה שבו החלק לא עושה את עבודתו כמו שצריך בגלל התקנה רשלנית, בהחלט אמורה להיות לכם אחריות על כך. אנו מציעים לכם לוודא שקיבלתם אחריות על העבודה עצמה, אפילו לטווח זמן קצר יחסית. בנוסף אנו מציעים לכם לברר בדיוק מה כוללת בתוכה האחריות על מנת למנוע הפתעות. אף אחד לא ירצה למצוא את עצמו בזמן אמת מגלה כי לעבודה שבוצעה אין אחריות ולא יהיה לכם אל מי לפנות.

 

פונים למוסך מוסמך – ואפשר להיות רגועים

החיפוש אחר מוסך פחחות רכב במודיעין יכול להיות מעט מעייף. קיימים לא מעט מוסכים שונים שישמחו להעניק לכם שירות מקצועי. אך עדיין הבחירה היא שלכם, ומוטב כי תעשו בחירה שתוכלו להיות איתה שלמים. לא בכל יום אתם מוצאים את עצמכם נכנסים אל תוך מוסך המתמחה בביצוע עבודות פחחות. העבודה חייבת להיות כזאת שתגרום לכם להרגיש כי הרכב הוא כמו רכב חדש לחלוטין. ברגע שתצאו מהמוסך כבר תשכחו את כל הנזק שהיה ברכב בעבר. תוכלו להמשיך בשגרת החיים הרגילה, וזה מה שהכי חשוב מנקודת המבט שלכם.

 

 

PEXELS

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

Picture of א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
רכב

המדריך המלא לליסינג רכב דרגה 3: כל מה שצריך לדעת

רכבי מחלקה 3 הם בחירה פופולרית עבור אלו המעוניינים לשכור רכב. כלי רכב אלה כוללים בדרך כלל מכוניות סדאן בגודל בינוני, רכבי שטח ומשאיות. הם מציעים איזון טוב בין גודל, ביצועים ויעילות דלק. כאשר שוקלים רכב מסוג 3 לליסינג, חיוני להבין את התכונות והיתרונות הספציפיים שמגיעים עם דרגה זו.

רכבת

ההיסטוריה של רכבת ישראל וההתחדשות שלה

לרכבת ישראל היסטוריה עשירה שראשיתה בסוף המאה ה-19, אז נבנו קווי הרכבת הראשונים באזור. הרכבת מילאה תפקיד מכריע בחיבור בין ערים ואזורים שונים, והקלה על תנועת סחורות ואנשים ברחבי הארץ.

מוקד טלפוני

מתי הזמן הנכון לפנות למוקד הטלפוני של משרד התחבורה?

המוקד הטלפוני של משרד התחבורה הוא משאב חיוני עבור אנשים המבקשים מידע או סיוע בנושאים שונים הקשורים לתחבורה. בין אם יש לך שאלות בנושא רישוי, רישום רכב, בטיחות בדרכים או תחבורה ציבורית, צוות המוקד מיומן לספק הדרכה מדויקת ומועיל.

גרירת רכב

החלפת מנוע ברכב – כיצד זה מתבצע?

אתם נתקלים שוב ושוב בתקלות מנוע הרכב שלכם ומחפשים מידע מקיף לגבי החלפתו? המדריך שלפניכם נועד לספק לכם את כל המידע החשוב אודות התהליך המורכב

שירותי גרירה בחריש

שירותי גרירה בחריש הינם הנפוצים ביותר, וגם הקריטיים ביותר. מי מאיתנו שחי בחריש לא מכיר את הפקקים האיומים שיש, ואין דבר יותר גרוע מלהיתקע עם

שירותי גרירה בעומר

שירותי גרירה בעומר הינם הנפוצים ביותר, וגם הקריטיים ביותר. מי מאיתנו שחי בעומר לא מכיר את הפקקים האיומים שיש, ואין דבר יותר גרוע מלהיתקע עם

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח