נתקעתם עם הרכב? האם עדיף להזמין גרר או שירות להחלפת המצבר?

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

להיתקע עם רכב שאינו מניע זה ממש מצב לא נעים ואיכשהו נדמה שהדבר תמיד מתרחש בזמן הכי פחות נוח שרק יכול להיות. במצב שכזה יש לכם שתי אפשרויות ולכן בשורות הבאות ננסה לתת לכם מענה לשאלה – האם עדיף להזמין שירותי גרר או אולי דווקא להזמין שירות להחלפת מצבר הרכב? 

הזמנת גרר

אם נתקעתם עם הרכב, סביר להניח שהדבר הראשון שעולה אצלכם בתור אופציה לפעולה הוא להזמין שירותי גרירה, אך האם זה באמת כדאי? לשירות הזמנת גרר מספר יתרונות וחסרונות שעליהם כדאי לדעת. נתחיל עם היתרונות:

  • ללכת על בטוח – הרכב לא מניע לכם? מאחר ואתם לא ממש יודעים מה הבעיה ולא בטוח שהמצבר הוא זה שמשבית את הרכב מלהניע, הזמנת גרר אל המוסך למעשה מכסה את כל האפשרויות.
  • אפשרות לחילוצי שטח – נותני שירות שונים בתחום הגרירה מתמחים בביצוע חילוצי שטח, לעיתים מורכבים ביותר, מה שדי קשה למצוא בתחום שירותי החלפת המצברים, גם אם מדובר בשירות עד הבית או המשרד.
  • זמינות – שירותי הגרירה התפתחו מאוד בשנים האחרונות ולעיתים הגרר מגיע תוך חצי שעה מרגע הקריאה.

החיסרון של הזמנת גרר כאשר הרכב לא מניע הוא שאם מדובר בבעיה של מצבר בלבד, הרי שניתן היה להסתפק בהזמנת שירות החלפת מצברים עד הבית ולשלם הרבה פחות.

שירות החלפת מצברים

ישנן סיבות רבות שבגללן רכב עשוי להיתקע ולא להתניע. סיבות אלו כוללות, בין היתר, מצב בו הדלק אוזל, בעיית חיישן דלק, בעיות עם האימובילייזר, בעיה עם הכרטיס החשמלי או רכב שתודלק בסוג דלק שאינו מתאים לו (למשל, סולר במקום דלק). אך המציאות מראה שברוב רובם של המקרים, הסיבה לרכב שאינו מניע היא בעיית מצבר.

לכן, שירות להחלפת מצבר עד בית הלקוח שניתן על ידי גורם אמין כמו תותח המצברים או כל גורם רציני אחר נועד למעשה לחסוך לכם זמן וכסף ולמנוע את הזמנת שירותי הגרר שלא לצורך.

השירות כולל הגעה של טכנאי עד אליכם לרכב. הוא יבדוק את המצבר הישן שלכם ובמידה ויגלה שאכן יש בו בעיה, הוא פשוט יחליפו על המקום באחר. היתרון הגדול של שירות זה הוא שלאחר שהטכנאי מגיע תוכלו לצאת לדרך בתוך דקות, ללא המתנה נוספת. החיסרון הוא שאם לא מדובר בבעיית מצבר, תצטרכו בכל מקרה לאחר מכן להזמין גרר.

אז מה עדיף? להזמין גרר או שירות החלפת מצברים?

ובכן, אם המצבר שלכם ישן (מצבר איכותי אמור להחזיק כ-3 שנים בממוצע), הרכב שלכם משמיע קולות של תקתוק כאשר אתם מנסים להתניע או ששמתם לב לפני שהרכב נתקע כי משהו לא ממש מתפקד עם המערכות החשמליות שלו (המזגן לא עובד כמו שצריך, החלונות עולים לאט, אורות הדרך עולים ויורדים ללא סיבה וכו'), ככל הנראה מדובר בבעיית מצבר וכדאי לכם להתקשר לשירות מצברים עד הבית.

אם אתם לא ממש בטוחים, אל תבזבזו את הזמן והזמינו שירות לגרירת הרכב למוסך. בכל מקרה תוכלו להתקשר לייעוץ מקצועי של שירותי הגרירה והם יכוונו אתכם בדיוק מה כדאי לכם לעשות.

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים

נתקעתם עם הרכב? האם עדיף להזמין גרר או שירות להחלפת המצבר?

להיתקע עם רכב שאינו מניע זה ממש מצב לא נעים ואיכשהו נדמה שהדבר תמיד מתרחש בזמן הכי פחות נוח שרק יכול להיות. במצב שכזה יש לכם שתי אפשרויות ולכן בשורות הבאות ננסה לתת לכם מענה לשאלה – האם עדיף להזמין שירותי גרר או אולי דווקא להזמין שירות להחלפת מצבר הרכב? 

פירוק רכב

פירוק רכב ישן – מספר דגשים לתהליך מכירת רכב לפירוק

כאשר מגיע הזמן להיפרד מהרכב שלכם באופן שהוא גם ידידותי לסביבה וגם משתלם, הסדרת פירוקו דורשת סדרה של צעדים מכוונים. בתחילה, המסע שלך מתחיל במחקר מעמיק לחשיפת חברות פירוק מקצועיות ואמינות. לא לכל גוף תהיה המומחיות או השירותים המדויקים העונים על הצרכים הספציפיים של הרכב שלך, במיוחד אם אתה מטפל בדגמים מיוחדים או מחפש חברה הפועלת בשיטות ידידותיות לסביבה.

גרירת רכב

שירותי גרירה מכל מקום

שירותי גרירת רכבים יכולים לשמש במקרים רבים, והם יכולים לכלול גם סוגי שירותים נלווים הנקראים שירותי דרך. בשורות הבאות, נעבור על סוגי השירותים השונים, נבין כיצד לחסוך בעלויות ועוד – המשיכו לקרוא.

גרירת רכב

7 טיפים חיוניים לבחירת חברת גרירת רכב בת ים הטובה ביותר

בכל הנוגע לבחירת חברת גרירת רכב בבת ים, ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון על מנת להבטיח חוויה חלקה וללא טרחה. בין אם אתם זקוקים לגרירת חירום או סיוע בתקלה, בחירת חברת הגרירה הנכונה היא קריטית. להלן 7 טיפים חיוניים שיעזרו לך לקבל החלטה מושכלת:

כמה מקבלים על רכב לפירוק

אם יש לך רכב ישן שכבר לא נוסע ובזמן הקרוב אתה לא מתכנן לתקן אותו, אחת האפשרויות היא למכור אותו לפירוק. אבל כמה מקבלים על מכירת רכב במצב כזה? התשובה תלויה בכמה גורמים.

אופנוע

כל מה שצריך לדעת על הוצאת רישיון לאופנוע בישראל

אם אתם חובבי אופנועים המתגוררים בישראל, חשוב להבין את הרמות השונות של רישיונות האופנוע הקיימים בארץ. קבלת רישיון לאופנוע מאפשרת לך לרכוב על אופנוע בצורה חוקית בכבישים, מה שמבטיח את שלומך וגם את שלומם של אחרים. במאמר זה נעמיק ברמות השונות של רישיונות אופנוע בישראל, דרישות גיל המינימום ותנאים לקבלת רישיון אופנוע A1.

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח