מחיר רכב לפירוק סיאט

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מחיר רכב לפירוק סיאטמחיר רכב לפירוק סיאט

לפירוק רכב יש מספר סיבות. לדוגמא, בגלל שמושבי המכונית עשויים לרוב מעור, בד או ויניל. ניתן למכור אותם בתהליך הפירוק. המחיר נקבע לפי סוג החומר. עור יכול לעלות בין 300 ש”ח ל-10,000 עבור סט שלם של ארבעה מושבים קדמיים.גם מושבי בד או ויניל ישתנו במחיר בהתאם לסגנון ולמצבו של הרכב.

תצטרך להביא בחשבון גם את עלות העבודה כדי לקבוע כמה תגבה עבור הסרת המושבים.

הנה כמה סוגים שונים של מושבי רכב עם המחירים המתאימים להם:

-ויניל: 400 ש”ח למושב

-עור: 2000 ש”ח למושב (תלוי במצב).

אם אתם מחפשים מושב עם גימור איכותי, אז התקציב שלכם יצטרך להיות גבוה יותר. באופן דומה, אם אתם מחפשים רק את מסגרת המושב, אז התקציב שלכם יהיה נמוך יותר.

המחיר נקבע גם לפי גורמים כמו היכן הוא מועבר, האם יש נזקים או לא ואם יש מספר מושבים גדול לפירוק. לסיכום, המחיר של רכב סיאט לפירוק מבוסס על החומר ממנו עשוי המושב. המחירים לפירוק מושבים תלויים בסוג החומרים המשמשים לייצורם. מכונית ישנה שווה יותר ממשקלה בגרוטאות מתכת. אם אתם מחפשים להוציא כסף ממכונית ישנה, אז עדיף לפרק תחילה את המושבים ולמכור אותם, במקום למכור את הרכב כולו.

עלות רכב לפירוק סיאט

יכולה להיות תלויה בגורמים שונים כמו סוג הרכב והחלקים שיש לפרק. לדוגמה, במקרים מסוימים תצטרכו לפרק את לוח המחוונים ובאחרים לא.

חלק מהאנשים עשויים להחליט להזמין פירוק מקצועי כאשר הם צריכים לפרק את מושבי הרכב סיאט לפירוק וחלקים אחרים שלהם. הם עשויים לשלם בין 150 ל-200 ש”ח לשעה, הכוללים עלויות עבודה. ייתכן שאנשים מפרקים את המכוניות שלהם בעצמם אם הם שימושיים בכלי עבודה או אם הם רק רוצים לחסוך כסף. אפשרות זו עשויה לדרוש עד 30 שעות, מה שאומר שהיא תהיה בסביבות 20 – 30 ש”ח לשעה ברוב המקרים.

מחיר רכב לפירוק סיאט יכול להשתנות בהתאם לסוג ומצב הרכב. לדוגמה, מכונית ששווה פחות מ-4000 ש”ח, סביר להניח שתעלה בסביבות 100 ש”ח עבור מושב אחד. רכב עם תג מחיר של יותר מ-100,000 כשהוא חדש עשוי לעלות עד 400 ש”ח או יותר עבור פירוק מושב אחד. מחיר רכב לפירוק סיאט משתנה בהתאם לסוג הרכב. לדוגמה, בארצות הברית, זה עשוי לעלות לך בסביבות 500 דולר לפרק את המושבים בסיאט פונטו. מצד שני, ביפן אתה עשוי לשלם כ-1,400 דולר עבור אותו שירות. ניתן לפרק רכב לחלקים או לגרוטאות מתכת. מפרק רכב הוא מישהו שקונה רכבים ישנים ומפרק אותם כדי לעזור לייצור חלקים חדשים או למחזר את המתכת. 

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

Picture of א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
רכב

המדריך המלא לליסינג רכב דרגה 3: כל מה שצריך לדעת

רכבי מחלקה 3 הם בחירה פופולרית עבור אלו המעוניינים לשכור רכב. כלי רכב אלה כוללים בדרך כלל מכוניות סדאן בגודל בינוני, רכבי שטח ומשאיות. הם מציעים איזון טוב בין גודל, ביצועים ויעילות דלק. כאשר שוקלים רכב מסוג 3 לליסינג, חיוני להבין את התכונות והיתרונות הספציפיים שמגיעים עם דרגה זו.

רכבת

ההיסטוריה של רכבת ישראל וההתחדשות שלה

לרכבת ישראל היסטוריה עשירה שראשיתה בסוף המאה ה-19, אז נבנו קווי הרכבת הראשונים באזור. הרכבת מילאה תפקיד מכריע בחיבור בין ערים ואזורים שונים, והקלה על תנועת סחורות ואנשים ברחבי הארץ.

מוקד טלפוני

מתי הזמן הנכון לפנות למוקד הטלפוני של משרד התחבורה?

המוקד הטלפוני של משרד התחבורה הוא משאב חיוני עבור אנשים המבקשים מידע או סיוע בנושאים שונים הקשורים לתחבורה. בין אם יש לך שאלות בנושא רישוי, רישום רכב, בטיחות בדרכים או תחבורה ציבורית, צוות המוקד מיומן לספק הדרכה מדויקת ומועיל.

גרירת רכב

החלפת מנוע ברכב – כיצד זה מתבצע?

אתם נתקלים שוב ושוב בתקלות מנוע הרכב שלכם ומחפשים מידע מקיף לגבי החלפתו? המדריך שלפניכם נועד לספק לכם את כל המידע החשוב אודות התהליך המורכב

שירותי גרירה בחריש

שירותי גרירה בחריש הינם הנפוצים ביותר, וגם הקריטיים ביותר. מי מאיתנו שחי בחריש לא מכיר את הפקקים האיומים שיש, ואין דבר יותר גרוע מלהיתקע עם

שירותי גרירה בעומר

שירותי גרירה בעומר הינם הנפוצים ביותר, וגם הקריטיים ביותר. מי מאיתנו שחי בעומר לא מכיר את הפקקים האיומים שיש, ואין דבר יותר גרוע מלהיתקע עם

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח