מחיר רכב לפירוק סיאט

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מחיר רכב לפירוק סיאטמחיר רכב לפירוק סיאט

לפירוק רכב יש מספר סיבות. לדוגמא, בגלל שמושבי המכונית עשויים לרוב מעור, בד או ויניל. ניתן למכור אותם בתהליך הפירוק. המחיר נקבע לפי סוג החומר. עור יכול לעלות בין 300 ש”ח ל-10,000 עבור סט שלם של ארבעה מושבים קדמיים.גם מושבי בד או ויניל ישתנו במחיר בהתאם לסגנון ולמצבו של הרכב.

תצטרך להביא בחשבון גם את עלות העבודה כדי לקבוע כמה תגבה עבור הסרת המושבים.

הנה כמה סוגים שונים של מושבי רכב עם המחירים המתאימים להם:

-ויניל: 400 ש”ח למושב

-עור: 2000 ש”ח למושב (תלוי במצב).

אם אתם מחפשים מושב עם גימור איכותי, אז התקציב שלכם יצטרך להיות גבוה יותר. באופן דומה, אם אתם מחפשים רק את מסגרת המושב, אז התקציב שלכם יהיה נמוך יותר.

המחיר נקבע גם לפי גורמים כמו היכן הוא מועבר, האם יש נזקים או לא ואם יש מספר מושבים גדול לפירוק. לסיכום, המחיר של רכב סיאט לפירוק מבוסס על החומר ממנו עשוי המושב. המחירים לפירוק מושבים תלויים בסוג החומרים המשמשים לייצורם. מכונית ישנה שווה יותר ממשקלה בגרוטאות מתכת. אם אתם מחפשים להוציא כסף ממכונית ישנה, אז עדיף לפרק תחילה את המושבים ולמכור אותם, במקום למכור את הרכב כולו.

עלות רכב לפירוק סיאט

יכולה להיות תלויה בגורמים שונים כמו סוג הרכב והחלקים שיש לפרק. לדוגמה, במקרים מסוימים תצטרכו לפרק את לוח המחוונים ובאחרים לא.

חלק מהאנשים עשויים להחליט להזמין פירוק מקצועי כאשר הם צריכים לפרק את מושבי הרכב סיאט לפירוק וחלקים אחרים שלהם. הם עשויים לשלם בין 150 ל-200 ש”ח לשעה, הכוללים עלויות עבודה. ייתכן שאנשים מפרקים את המכוניות שלהם בעצמם אם הם שימושיים בכלי עבודה או אם הם רק רוצים לחסוך כסף. אפשרות זו עשויה לדרוש עד 30 שעות, מה שאומר שהיא תהיה בסביבות 20 – 30 ש”ח לשעה ברוב המקרים.

מחיר רכב לפירוק סיאט יכול להשתנות בהתאם לסוג ומצב הרכב. לדוגמה, מכונית ששווה פחות מ-4000 ש”ח, סביר להניח שתעלה בסביבות 100 ש”ח עבור מושב אחד. רכב עם תג מחיר של יותר מ-100,000 כשהוא חדש עשוי לעלות עד 400 ש”ח או יותר עבור פירוק מושב אחד. מחיר רכב לפירוק סיאט משתנה בהתאם לסוג הרכב. לדוגמה, בארצות הברית, זה עשוי לעלות לך בסביבות 500 דולר לפרק את המושבים בסיאט פונטו. מצד שני, ביפן אתה עשוי לשלם כ-1,400 דולר עבור אותו שירות. ניתן לפרק רכב לחלקים או לגרוטאות מתכת. מפרק רכב הוא מישהו שקונה רכבים ישנים ומפרק אותם כדי לעזור לייצור חלקים חדשים או למחזר את המתכת. 

 

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
אופנוע

כל מה שצריך לדעת על הוצאת רישיון לאופנוע בישראל

אם אתם חובבי אופנועים המתגוררים בישראל, חשוב להבין את הרמות השונות של רישיונות האופנוע הקיימים בארץ. קבלת רישיון לאופנוע מאפשרת לך לרכוב על אופנוע בצורה חוקית בכבישים, מה שמבטיח את שלומך וגם את שלומם של אחרים. במאמר זה נעמיק ברמות השונות של רישיונות אופנוע בישראל, דרישות גיל המינימום ותנאים לקבלת רישיון אופנוע A1.

מה הדברים שחשוב לקחת לרכיבת שטח

רכיבת שטח היא אחד מסוגי הספורט המרגשים וההרפתקנים ביותר שיש, במסגרתה רוכבי אופנוע יוצאים לחקור את המרחבים הפתוחים והמסלולים הלא מסומנים שנמצאים בלב הטבע הפראי.

אבודים ותקועים: איך לטפל במכונית נגררת ולהגיע הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית

דמיינו את זה: אתם מחנים את המכונית שלכם ברחוב, רק כדי לחזור ולגלות שהיא נעדרת. הפאניקה מתחילה כשאתה מבין שהמכונית שלך נגררה. התסכול והבלבול יכולים להיות מכריעים, אבל אל תפחדו! במאמר זה נדריך אתכם בתהליך הטיפול ברכב נגרר והגעה הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית.

הצורך בשירותי גרירה: אילו כלי רכב מועדים ביותר לתקלות?

כשמדובר בתקלות רכב, לא כל הרכבים נוצרים שווים. מכוניות מסוימות נוטות יותר לחוות בעיות הדורשות שירותי גרירה מאשר אחרות. הבנה של אילו כלי רכב יש סיכוי גבוה יותר להתקלקל יכולה לעזור הן לנהגים והן לחברות הגרירה להיות מוכנים יותר למצבים כאלה. בישראל, תדירות התקלות יכולה להשתנות בהתאם לסוג הרכב ולדלק שהוא משתמש בו.

חילוץ רכבי הובלה איך עושים את זה?

עולות חילוץ רכבי הובלה הכרחיות במצבים בהם כלי רכב כבדים נתקעים או משתתקים עקב שטחים מאתגרים, תאונות או כשלים מכניים\חשמליים. ביצוע חילוץ רכב הובלה מוצלח

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח