מחירון גרר רכב

תוכן עניינים:

מחירון גרר רכבמחירון גרר רכב

מחירון גרר רכב נקבע על פי פרמטרים מסוימים אשר משתנים בהתאם למצב הנתון. יש היום שירותי גרירה רבים, חלק מהשירותים מתבצעים על ידי אנשי מקצוע וחברות גדולות, חלק משירותי הגרירה מתבצעים על ידי אנשים שאין להם ניסיון בתחום ולכן הגרירה היא בהתאם. מגוון האפשרויות שעומד לרשותכם יכול להיות מאוד מבלבל, לכן אנחנו כאן כדי לרכז את כל המידע אליו אתם נדרשים.

 

מה ההבדל בין שירותי גרירה לשירותי דרך?

תמיד תצאו מנקודת הנחה שאתם לאו דווקא צריכים שירותי גרירה, לעיתים גם שירותי דרך יכולים לעשות את העבודה. אם יש לכם חברה אשר משלבת בין שני המקרים, הרווחתם. שירותי גרירה נועדו למקרים בהם הרכב תקול ברמה בה לא ניתן להניע אותו או להתנייד איתו מכל סיבה שהיא. כאשר הרכב נמצא רחוק מאזור המוסכים יש לכם שתי אפשרויות, האפשרות הראשונה היא להזמין גרר אשר יוביל את הרכב למוסך הקרוב או שתוכלו לבחור בשירותי דרך. שירותי דרך הם שירותים עם מוסך נייד אשר מגיע עד אליכם לטפל בזמן אמת ברכב שלכם. 

כאשר התקלה אינה חמורה כפי שחשבתם ייתכן ובעל המקצוע יוכל לטפל במקום ברכב ותמשיכו בשגרה היומית שלכם לאחר הטיפול. עם זאת, מוסך נייד מוגבל במה שהוא יכול לעשות בתנאי שטח. מוסך נייד יכול להתאים לזמן שאתם צריכים להחליף מצבר או גלגלים, אך כאשר מדובר על תקלות מורכבות אשר צריך להרים את הרכב עבורן, עליכם לפנות לשירותי גרירה. כמו כן, יש חברות אשר מציעות שירותי גרירה, כאשר יגיע אליכם בעל המקצוע הוא ינסה לפתור את התקלה טרם הוא לוקח את הרכב שלכם למוסך, אלו השירותים המומלצים ביותר. חברה מקצועית כבר בשיחת טלפון תדע להבחין האם נדרשים שירותי גרירה או שירותי דרך.

האם כדאי להפעיל את הביטוח?

לרבים מאיתנו יש אפשרות להוסיף לפוליסה ביטוח אשר נוגע לשירותי גרירה. שירותים אלו ניתנים במסגרת הביטוח עד מספר מוגבל של פעמים בשנה, לעיתים גם פעם אחת בלבד. המחיר אותו תשלמו עבור הביטוח הזה יהיה תוספת של עוד כ-150 ש"ח לשנה. מצד שני, שירותי גרירה פרטיים נעים בטווח יותר גבוה, האם לא משתלם לכם לבטח בביטוח גרירה? 

ההבדל בין שני השירותים מהותי, הזמינות אותה תקבלו כאשר מדובר על שירותי גרירה מטעם הביטוח יהיה נמוך, עד 3 שעות להגעתו של בעל המקצוע. מצד שני, שירותי גרירה פרטיים יכולים להגיע אליכם תוך חצי שעה עד שעה. מלבד לכך, יש חיסרון מובהק אצל חברות הביטוח. ברגע בו אתם מפעילים את הביטוח הזה, מחיר הפוליסה שלכם תקפוץ בשנה לאחר מכן. הסתכלו על מחירון גרר רכב, בחנו את המחירים שיש בשוק וכך תדעו מה עדיף לכם.

מחירון גרר רכב מלא

מחירון גרר רכב הוא סיכום של כל חברות הגרירה הפרטיות שיש בתחום, המחיר נקבע בהתאם למספר פרמטרים ולכן אין מחיר מדויק אלא טווח מסוים. המחיר הממוצע בשוק הינו 200 עד 300 ש"ח, לעיתים גם נוכל למצוא מחירים נמוכים יותר. עם זאת, המחיר הזה בדרך כלל יהיה תקף רק עד 10 קילומטרים. מעל 10 קילומטרים ועד 30 המחיר יכול להגיע לעד 450 ש"ח ועבור כל קילומטר נוסף יהיה עלינו לשלם תוספת של כ-10 ש"ח. 

המחיר יכול להשתנות גם בהתאם למורכבות העבודה. לדוגמא, כאשר יש תקלה חשמלית חמורה או הרכב נמצא לאחר תאונה יהיה הרבה יותר מורכב להעלות את הרכב על הגרר, לכן המחיר יכול להתייקר בהתאם. עליכם לברר את כל הפרטים האלה עם החברה מולה אתם עובדים טרם אתם חותמים על העסקה. 

עוד דבר אשר עלול לייקר את המחיר הוא שירותי אחסון או תעריף שבת. שירותי אחסון נועדו למקרים בהם אין מוסך זמין בשעה בה אתם נמצאים, במקרים כאלה אתם לא תרצו להשאיר את הרכב בצד הדרך. תוכלו לקבל שירותי אחסון עד שהמוסך ייפתח, המחיר עבור שירות זה הוא כ-85 ש"ח ליום. בנוסף, מחירון גרר רכב יכול להשתנות כאשר מדובר על שירותי גרירה בשבת, בחג או בלילות. רוב החברות זמינות כל הזמן, אך המחירים משתנים ויכולים להתייקר בכ-50% עד 75% בתעריף שבת. 

מאמרים נוספים
מחירון גרר

מחירון גרר

מחירון גרר אנחנו אמנם מקווים שלא נצטרך להשתמש אי פעם בשירותים אלו, אך שירות גרירה הוא שירות שצריך להיות לכם זמין לכל אורך הזמן. אנו

נקיטת צעדים כשהרכב אינו מניע

שירותי גרירה השוואת מחירים

שירותי גרירה השוואת מחירים זה שאנחנו רוצים לשלם את המחיר הנמוך ביותר זה ברור, אבל חשוב לבדוק שאנחנו אמנם משלמים מחיר זול אך עדיין מקבלים

גרר ב{ARIM} : המדריך המלא להזמנת שירותי גרירה

שירותי גרירה וחילוץ

שירותי גרירה וחילוץ שירותי גרירה וחילוץ הם מבין השירותים היעילים ביותר בתחום הרכב, לכן חשוב שתכירו את החברה אותה אתם עומדים להזמין בעת צרה עוד

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה מחשבון גרירה מתאים למי שרוצה לעשות השוואת מחירים בין שירותי הגרירה השונים. היצע נותני השירות היום רחב מאי פעם, מלבד לגרר פרטי יש