כמה עולה הובלות ציוד כבד

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

כמה עולה הובלות ציוד כבדהובלות ציוד כבד הן הובלות מורכבות אשר דורשות מעורבות של חברות מקצועיות עם ניסיון מוכח. המחיר של הובלות ציוד כבד משתנה בהתאם למספר משתנים: מרחק, משקל וניסיון החברה. לכל מטען יש את המשאית המתאימה לו ולפני ההובלה יש לערוך תכנון מדויק כדי להגיע לתוצאה הטובה והבטוחה ביותר. לפניכם כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם פונים לחברת הובלות ציוד כבד.

 

מהי הובלת ציוד כבד?

הובלת ציוד כבד היא הובלה הדורשת משאיות גדולות בשביל לשאת מטענים כבדים וגדולים. המטענים יכולים להשתנות: מכולות, בתים ניידים, כלי רכב, אספקה, הובלות למפעלים, הובלות כלי צמ"ה ועוד. האפיון הזהה לכל אחד מהסוגים הוא משקל כבד ואי יכולת ניוד בצורה אחרת. הובלת ציוד כבד בפריסה ארצית עובדת לפי דגשים שונים מאשר הובלות סטנדרטיות, כאן יש חשיבות לכל אמצעי הבטיחות. לדוגמא, נהג משא כבד נדרש לאותת במהלך הנסיעה כדי שהעוברים והשבים יכירו בכך שמדובר על מטען כבד, עליו להחזיק בתמרור ייעודי בחלק האחורי של המשאית ומעבר לכך, נדרש ידע באיזון המטען על גבי המשאית. 

סוגי קשירה להובלות ציוד כבד:

כדי לאבטח את המטען בצורה מקסימלית עלינו להכיר את כל שיטות הקשירה. לעיתים נדרש ביותר מקשירה אחת, הקשירות משתנות בהתאם לסוג המטען. לפניכם שלושת סוגי הקשירה הפופולריים:

  1. ריסון – שיטה זה נעשית על ידי חיבור המטען למשטח באמצעות שרשראות. השרשראות מונעות תזוזה של המשטח במהלך הנסיעה. השיטה הנוכחית מיועדת למקרים בהם יש אוזני קשירה (נמצאים על גבי המשטח ועל הדפנות). אנחנו לא נרצה שתהיה שכבה מפרידה בין המשטח ובין המטען בניגוד לשיטות אחרות.
  2. הידוק – שיטת הידוק נעשית כאשר אנחנו פורסים חבלים ואמצעי קשירה אחרים על המטען עצמו. למעשה, אנחנו מפעילים כוח על החיכוך בין המטען למשטח. ניתן להוסיף אלמנטים שונים שיכולים להפריד בין המשטח ובין המטען כדי ליצור חיכוך ולהעצים את איכות הקשירה.
  3.  תמיכה – קשירת תמיכה היא השיטה המסורתית כאשר אנחנו מצמידים את המטען לצד הדפנות ומאגפים באמצעות שרשראות או חבלים לעבר אוזני הקשירה. בדרך הזאת אנחנו יכולים לשמור על איזון מלא בכל תכולת המשאית. שיטת התמיכה מיועדת למשקלים נמוכים יותר כמו מקררים, ארונות או כל חפץ אחר שאפשר להצמיד אותו לדפנות.

שימו לב, הצמדה לדפנות חייבת להיות מאוזנת. אנחנו לא נרצה שיהיה לנו משקל כבד בצד אחד של המשאית ואילו צד שני יהיה ריק לחלוטין. 

 

כמה עולה הובלות ציוד כבד – לפי מרחק או פרויקט?

כדי לדעת כמה עולה הובלות ציוד כבד עלינו לברר עם החברה טרם סגירת החוזה באיזה שיטה החברה עובדת. לרוב החברות יעבדו לפי מרחקים כאשר מדובר על נסיעות קצרות יחסית (גם נסיעות בינעירוניות). כאשר מדובר על נסיעות מצפון לדרום או מרחקים העולים על 80 ק"מ ייתכן והמחיר כבר יהיה לפי פרויקט ולאו דווקא מחושב לפי ק"מ. האם עדיף לקבוע את המחיר לפי קילומטרים? התשובה משתנה. בדרך כלל כאשר מדובר על נסיעות בתוך העיר או הובלות ארוכות המחירים יהיו לפי פרויקט. כאשר המחיר הוא לפי פרויקט הוא אמור להיות כמובן זול יותר מאשר המחיר הקבוע לפי ק"מ. 

 

כמה עולה הובלות ציוד כבד – מחירים זולים

אנחנו רואים לא מעט כותרות המתייחסות למחיר של הובלות ציוד כבד "בזול". לפני שאתם בוחרים חברה המעניקה לכם שירותים זולים יש לוודא מה כלול במחיר. כאשר המחיר הוא זול יש סיבה לכך, אף אחד לא רוצה להפסיד כסף. הדבר הראשון שאתם רוצים לבדוק הוא האם החברה היא חברה המוכרת על ידי משרד התחבורה. חברות שאינן מוכרות על ידי משרד התחבורה הן חברות שלא יכולות לבטח אתכם. וכאן אנחנו מגיעים לדבר השני והחשוב, האם החברה מבטחת את הציוד שלכם?

ציוד כבד הוא לרוב ציוד יקר, ואנחנו רוצים להיות בטוחים שהציוד יגיע אלינו בדיוק כמו ששלחנו אותו. אין מה לעשות, לפעמים נזקים קורים, גם לחברות הטובות ביותר. לכן, אנחנו רוצים לדעת שאם חלילה קורה משהו לציוד נקבל פיצוי עד כיסוי מלא של הנזקים. שימו לב אם החברה מציעה לכם ביטוח, ואם היא כן מציעה לכם ביטוח יש לוודא מה כלול בביטוח. 

כמה עולה הובלות ציוד כבד – מחירון

ריכזנו עבורכם מחירון של הובלות ציוד כבד פופולריות. המחיר עשוי להשתנות בהתאם למספר רב של משתנים כפי שציינו, הדרך הטובה ביותר למצוא את המחיר המדויק הוא על ידי השוואת מחירים וחקר שוק בין החברות. שימו לב לכל הדגשים שציינו ובדקו איזו חברה מציעה מחיר הגון ותמורה בטוחה.

 

סוג הציוד מחיר
פסנתר 250-700 ש"ח
מקרר/מקפיא תעשייתי 400-700 ש"ח
כלי רכב  החל מ-1,000 ש"ח
חומרי בניין 300-500 ש"ח (ל-300 ק"ג)
מטבח קומפלט החל מ-3,000 ש"ח
כלי צמ"ה (מלגזות, בובקט ועוד) החל מ-700 ש"ח

 

משפיעים נוספים על המחיר:

  1. קומה – אם ההובלה נעשית מקומה גבוהה (החל מקומה 4), המחיר עשוי להשתנות. כמו כן, לרוב ציוד כבד אינו נכנס למעליות סטנדרטיות, אלא מעליות תעשייתיות. במקרים כאלה נצטרך להשתמש במנוף או בבמה.
  2. שימוש במנוף – שימוש במנוף עשוי לייקר את ההובלה. המחיר של הובלות באמצעות מנוף עשויות להגיע להתחיל מ-2,500 ש"ח. ניתן מצד שני גם לפרק ולהרכיב את הציוד, יש לבדוק מה יותר משתלם לכם.
  3. זמינות – אתם צריכים הובלה היום? בשביל זמינות כזאת תצטרכו לשלם יותר. לרוב הובלות ציוד כבד אינן מהיום להיום, אלא לוקח מספר ימים עד לביצוע המלאכה. אם אתם נדרשים לקבל את ההובלה היום המחיר מתייקר, במיוחד אם מדובר על שבתות, חגים או לילות. 

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
אופנוע

כל מה שצריך לדעת על הוצאת רישיון לאופנוע בישראל

אם אתם חובבי אופנועים המתגוררים בישראל, חשוב להבין את הרמות השונות של רישיונות האופנוע הקיימים בארץ. קבלת רישיון לאופנוע מאפשרת לך לרכוב על אופנוע בצורה חוקית בכבישים, מה שמבטיח את שלומך וגם את שלומם של אחרים. במאמר זה נעמיק ברמות השונות של רישיונות אופנוע בישראל, דרישות גיל המינימום ותנאים לקבלת רישיון אופנוע A1.

מה הדברים שחשוב לקחת לרכיבת שטח

רכיבת שטח היא אחד מסוגי הספורט המרגשים וההרפתקנים ביותר שיש, במסגרתה רוכבי אופנוע יוצאים לחקור את המרחבים הפתוחים והמסלולים הלא מסומנים שנמצאים בלב הטבע הפראי.

אבודים ותקועים: איך לטפל במכונית נגררת ולהגיע הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית

דמיינו את זה: אתם מחנים את המכונית שלכם ברחוב, רק כדי לחזור ולגלות שהיא נעדרת. הפאניקה מתחילה כשאתה מבין שהמכונית שלך נגררה. התסכול והבלבול יכולים להיות מכריעים, אבל אל תפחדו! במאמר זה נדריך אתכם בתהליך הטיפול ברכב נגרר והגעה הביתה בשלום על ידי הזמנת מונית.

הצורך בשירותי גרירה: אילו כלי רכב מועדים ביותר לתקלות?

כשמדובר בתקלות רכב, לא כל הרכבים נוצרים שווים. מכוניות מסוימות נוטות יותר לחוות בעיות הדורשות שירותי גרירה מאשר אחרות. הבנה של אילו כלי רכב יש סיכוי גבוה יותר להתקלקל יכולה לעזור הן לנהגים והן לחברות הגרירה להיות מוכנים יותר למצבים כאלה. בישראל, תדירות התקלות יכולה להשתנות בהתאם לסוג הרכב ולדלק שהוא משתמש בו.

חילוץ רכבי הובלה איך עושים את זה?

עולות חילוץ רכבי הובלה הכרחיות במצבים בהם כלי רכב כבדים נתקעים או משתתקים עקב שטחים מאתגרים, תאונות או כשלים מכניים\חשמליים. ביצוע חילוץ רכב הובלה מוצלח

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח