כמה עובדות חשובות על גרר למשאיות

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

רוב הסיכויים הם שאם יש לכם משאית, אתם עתידים להזדקק לשירות גרר למשאיות בכמה מצבים בחייכם. גרר למשאיות הוא שירותעובדות על שירותי גרר משאיות חיוני לו נהגי משאית רבים זקוקים ולרוב לא מדובר במשהו שאנחנו מצפים לו. בין אם המשאית שלכם מתקלקלת, יש לכם פנצ'ר, או נקלעתם לתאונת דרכים חס וחלילה ואתם פשוט לא יכולים להזיז את המשאית מכל סיבה שיש, תרצו את השירותים הטובים ביותר שיש לשירות גרירה מוסמך להציע. שירותי גרר למשאיות זמינים לסייע לכם מסביב לשעון ובמזג אוויר סוער.

כשאתם מחפשים חברת גרירה, חשוב לבחור רק בחברה שמציעה שירות מקצועי ושיש לה מוניטין מצוין בתחום. יש הבדל מהותי ומשמעותי בין גרירה של רכב פרטי רגיל לבין גרירה של משאית, תהליך הדורש מקצועיות, ניסיון וידע רב. משאיות שנגררות באופן שאינו מקצועי עלולות להינזק במהלך הגרירה, וליצור בעיות בהמשך, שלא לדבר על תאונה שיכולה להתרחש כתוצאה מאי נקיטת אמצעי זהירות. אם אתם מחפשים שירותי גרר למשאיות, הסבירות היא שכבר עובר עליכם יום קשה, אז אל תניחו לחוויית גרירה שאינה אופטימלית להחמיר את המצב עוד יותר.

גרר למשאיות כדאי לדעת

כמו שכבר ציינו, גרירה של משאית איננה עניין פשוט וגורר חייב לדעת כל מיני פרמטרים ועליו לבצע תשאול של הנהג שתקוע.
על הגורר להבין איפה בדיוק איפה נמצאת המשאית שנתקעה מבחינת המיקום שלה, תוך כמה זמן ייקח לגורר להגיע למשאית עצמה ולחלץ אותה. דבר נוסף,  שמאוד חשוב לעדכן עליו את הגורר הוא המצב של המשאית. כלומר, האם המשאית עמוסה בסחורה ואם כן צריך לדעת מה המשקל שלה כולל הסחורה שיש עליה. הסיבה לכך היא כדי שחברת הגרירה בעצם תוכלו לשלוח את הגג המתאים. יש הבדל מהותי בין גרר שסוחב 10 טון לבין גרר שסוחב 30 טון. יש מקרים בהם חייבים לשלוח טריילר שיעביר את המשאית ישירות למוסך. יש גם מקרים בהם יש צורך לפרוק את המשאית לפני ששולחים אותה למוסך, למשל כאשר יש עליה מוצרים שצריכים קירור ואז זה כבר סיפור אחר לגמרי.

גרירה שטוחה היא השיטה הבטוחה ביותר לגרירת משאית

גרירה עם מוט עשויה להיות מאוד לא יעילה. גרר שטוח הוא רכב מנועי עם נגרר למשטח שטוח שמושך בבטחה את המשאית שלכם על הנגררת באמצעות מפתח שרשרת. גרר למשאיות בשיטה זו מיועד להידוק מקובע ולהובלה קלה על מנת לוודא שהמשאית אינה נפגעת.

בחירת שירותי חברת גרירה אמינה

כדי לקבל שירות בטוח, חשוב מאוד לבדוק את המגוון הזמין של שירותי גרר למשאיות, לפני הבחירה בחברת גרירה. יש לשאול אתחילוץ משאיות וגרירה נציגי החברה כמה שאלות, לברר כמה הם גובים עבור השירותים שלהם כגון תיקון צמיגים, לברר כמה הם גובים לכל סוג של גרר ועד לאיזה מרחק הם מציעים את שירותי הגרירה שלהם.

אם אתם זקוקים לשירות גרר למשאיות מכל סיבה שהיא, אין אם זה תיקון צמיגים, התנעה או גרירת המשאית, חיוני שתשתמשו רק בשירות גרירה מוסמך. אם אתם משתמשים בשירותי גרירה שאינם מקצועיים, אתם עלולים בסופו של דבר לגרום נזק למשאית שלכם.

אם אינכם בטוחים איזה שירות גרירה אתם צריכים, צוות הגרירה יבקש לדעת את סוג המשאית

שירות מקצועי של גרר למשאיות יידע איך לגרור את המשאית שלכם. קיימים מקרים רבים ושונים בהם תזדקקו לסיוע של שירות גרירה על מנת לפתור מצב מורכב. במקרים אלו, חברת גרירה אמינה ומיומנת ביותר מסייעת לכם עם פתרון מושלם למצב. מסוגים שונים של גרר עד לסיטואציות שונות, שירות מצוין מסייע לכם כאשר אתם הכי צריכים אותו.

הבחירה בחברה נכונה שמציעה שירותי גרר למשאיות יכולה להיות מבלבלת עם שפע המידע על חברות גרירה שונות. ובכל זאת, בחירה בחברה שמעסיקה צוות מומחים ומספקת את השירות האמין ביותר תספק לכם שירות יעיל במחירים משתלמים, כך שתוכלו לסמוך על הידע והמיומנות של חברת גרר אמינה בפעם הבאה שתיתקעו עם המשאית.

מחירון גרר למשאיות

שירות גרר למשאיות, וחילוץ מהשטח עשוי להתחיל ב-99 ₪ ולהגיע עד 350 ₪, בהתאם למשקל המשאית, מורכבות תהליך הגרירה, והזמנת השירות בתעריף יום או לילה, ימי חול או סופי שבוע וחגים.

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

Picture of א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
רכב

המדריך המלא לליסינג רכב דרגה 3: כל מה שצריך לדעת

רכבי מחלקה 3 הם בחירה פופולרית עבור אלו המעוניינים לשכור רכב. כלי רכב אלה כוללים בדרך כלל מכוניות סדאן בגודל בינוני, רכבי שטח ומשאיות. הם מציעים איזון טוב בין גודל, ביצועים ויעילות דלק. כאשר שוקלים רכב מסוג 3 לליסינג, חיוני להבין את התכונות והיתרונות הספציפיים שמגיעים עם דרגה זו.

רכבת

ההיסטוריה של רכבת ישראל וההתחדשות שלה

לרכבת ישראל היסטוריה עשירה שראשיתה בסוף המאה ה-19, אז נבנו קווי הרכבת הראשונים באזור. הרכבת מילאה תפקיד מכריע בחיבור בין ערים ואזורים שונים, והקלה על תנועת סחורות ואנשים ברחבי הארץ.

מוקד טלפוני

מתי הזמן הנכון לפנות למוקד הטלפוני של משרד התחבורה?

המוקד הטלפוני של משרד התחבורה הוא משאב חיוני עבור אנשים המבקשים מידע או סיוע בנושאים שונים הקשורים לתחבורה. בין אם יש לך שאלות בנושא רישוי, רישום רכב, בטיחות בדרכים או תחבורה ציבורית, צוות המוקד מיומן לספק הדרכה מדויקת ומועיל.

גרירת רכב

החלפת מנוע ברכב – כיצד זה מתבצע?

אתם נתקלים שוב ושוב בתקלות מנוע הרכב שלכם ומחפשים מידע מקיף לגבי החלפתו? המדריך שלפניכם נועד לספק לכם את כל המידע החשוב אודות התהליך המורכב

שירותי גרירה בחריש

שירותי גרירה בחריש הינם הנפוצים ביותר, וגם הקריטיים ביותר. מי מאיתנו שחי בחריש לא מכיר את הפקקים האיומים שיש, ואין דבר יותר גרוע מלהיתקע עם

שירותי גרירה בעומר

שירותי גרירה בעומר הינם הנפוצים ביותר, וגם הקריטיים ביותר. מי מאיתנו שחי בעומר לא מכיר את הפקקים האיומים שיש, ואין דבר יותר גרוע מלהיתקע עם

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח