חילוץ רכבים

תוכן עניינים:

חילוץ רכביםלא משנה איפה אתם תקועים, עם שירות של חילוץ רכבים נוכל להגיע עליכם. המטרה היא להבטיח הגעה מהירה לאזור הלקוח ולסייע לו לחלץ את הרכב באופן היעיל ביותר. ברוב המקרים הרכב יצטרך להגיע לתיקון לאחר החילוץ, זאת באמצעות גרר ייעודי. חילוץ רכבים אינו תקף רכב לרכבים פרטיים אלא לכל סוגי הרכבים, רכבים דו גלגליים, רכבים מסחריים, משאיות, מיניבוסים וכן הלאה. 

 

מה זה חילוץ רכבים?

חילוץ רכבים הוא שירות אשר ניתן לרכבים אשר נתקעו בכל מקום שהוא ואין להם אפשרות להזיז את הרכב. במקרים כאלה יישלח אליכם בעל מקצוע אשר או יתקן לכם את הרכב במקום במידת האפשר או גרר אשר יוביל אתכם חזרה למוסך. חילוץ רכבים הוא מעט שונה משירותי גרר סטנדרטי. המטרה של חילוץ רכבים הוא לדאוג לחלץ את הרכב שלכם מכל מקום, גם כאשר מדובר על רכבי שטח וגם כאשר מדובר על תאונה בה הרכב תקוע במקום נידח כלשהו. חילוץ רכבים מחייב את החברה להיות מאוד מקצועית ועדינה עם השירות שלה. 

 

איך מוצאים בעל מקצוע מתאים?

יש היום היצע רחב של בעלי מקצוע אשר נמצאים בתחום הזה של חילוץ רכבים, שירותי גרירה ודרך וכן הלאה. הבעיה היא שלא כולם מוסמכים לעבוד במקצוע הזה, אלא שיש להם את הכלים הנדרשים ויותר מזה לא. במקרים כאלה הלקוח הוא זה שנפגע, לכן כחלק מהתפקיד של הלקוח הוא לסנן בין ההצעות שאינן רלוונטיות לו. איך יודעים איך לבחור את החברה הנכונה? תחילה עליכם לעשות סינון אשר מתאים לכל חברה בה תבחרו, עשו סינון לפי המיקום בו אתם נמצאים בארץ, בחנו אילו חברות עובדות באזור שלכם. לאחר מכן שימו לב מהו היקף העבודה של אותה חברה, האם ההיקף רחב והיא מעניקה שירותי חילוץ לכל סוגי הרכבים? אם כן, זה סימן טוב, מדובר על חברה מקצועית עם הכלים הייעודיים. לאחר מכן, הדבר העיקרי שישפיע על הבחירה שלכם היא הזמינות של החברה, והאם היא מעניקה שירותי דרך.

 

מהם שירותי דרך?

חילוץ רכבים אמור להיות זמין בכל מקום בו אתם נמצאים, אבל לעיתים לא תדרשו בחילוץ אלא בשירותי דרך. חברה מקצועית תדע להבחין מהו סוג השירות שמתאים לכם בהתאם לתיאור הטלפוני שלכם. במקרה כזה בו אתם צריכים שירותי דרך תשלח אליכם ניידת שהיא מוסך נייד. עם הניידת יגיע מוסכניק מורשה אשר יתקן לכם את הרכב במקום עד למצב בו תוכלו להמשיך לנסוע ברכב תוך פחות משעה. כאשר מדובר על תקלה אשר מחייבת חילוץ אותה חברה גם תשלח אליכם שירות גרר. 

 

חילוץ רכבים לפירוק

במקרים רבים כאשר מדובר על תאונת דרכים ועל רכב שהוא ישן יחסית, הפתרון הנכון ביותר עבורכם יהיה לשלוח את הרכב לפירוק. איך תוכלו לדעת אם ההחלטה הזאת נבונה? עליכם להתייעץ עם בעל המקצוע. שירות חילוץ רכבים יכול לסייע לכם להגיע להחלטה אחרי בחינה קצרה לגבי מצב הרכב. הסיבה לכך שאתם צריכים להתייעץ דווקא עם שירות חילוץ רכבים הוא שמדובר על שירות ניטרלי, אין באמת לחברה אינטרס לאם תבחרו לתקן או הרכב או לשלוח אותו לפירוק. מצד שני, יש הרבה חברות שמחזיקות במגרשי גרוטאות, לכן יש לבחון אל מי אתם פונים. רכב לפירוק מתאים רק כאשר מדובר על רכב ישן ששווי התיקון עולה על שווי הרכב, לרוב במקרה של תאונות טוטאלוס לרכבים מתחת לשנתון 2015 זה יהיה רלוונטי.

 

מה משפיע על המחיר?

הדבר העיקרי אשר משפיע על המחיר הוא המיקום בו אתם נמצאים. המחירים משתנים בהתאם למרחק שלכם, כאשר מדובר על מרחק של עד 10 ק"מ המחיר יהיה כ-150 עד 300 ש"ח עבור חילוץ רכב פרטי או דו גלגלי, 300 ש"ח ומעלה עבור רכב מסחרי או משאית. כאשר מדובר על מרחק של עד 30 ק"מ המחיר יזנק לכ-300 ש"ח עד 400 ש"ח עבור רכב פרטי, 200 ש"ח עד 300 ש"ח עבור רכב דו גלגלי ו-450 ש"ח עד 700 ש"ח עבור רכב מסחרי או משאית. מלבד לכך, מורכבות העבודה גם היא משפיעה על המחיר, אך לא באופן בולט מדי למעט מקרים חריגים.

 

מאמרים נוספים
מחירון גרר

מחירון גרר

מחירון גרר אנחנו אמנם מקווים שלא נצטרך להשתמש אי פעם בשירותים אלו, אך שירות גרירה הוא שירות שצריך להיות לכם זמין לכל אורך הזמן. אנו

נקיטת צעדים כשהרכב אינו מניע

שירותי גרירה השוואת מחירים

שירותי גרירה השוואת מחירים זה שאנחנו רוצים לשלם את המחיר הנמוך ביותר זה ברור, אבל חשוב לבדוק שאנחנו אמנם משלמים מחיר זול אך עדיין מקבלים

גרר ב{ARIM} : המדריך המלא להזמנת שירותי גרירה

שירותי גרירה וחילוץ

שירותי גרירה וחילוץ שירותי גרירה וחילוץ הם מבין השירותים היעילים ביותר בתחום הרכב, לכן חשוב שתכירו את החברה אותה אתם עומדים להזמין בעת צרה עוד

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה מחשבון גרירה מתאים למי שרוצה לעשות השוואת מחירים בין שירותי הגרירה השונים. היצע נותני השירות היום רחב מאי פעם, מלבד לגרר פרטי יש