גרר אופנועים חולון – אל מי כדאי להתקשר?

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

גרירת אופנועים מתאפשרת ונדרשת 24 שעות 7 ימים בשבוע. באותו רגע מלחיץ בו אתם נתקעים עם האופנוע באמצע כביש מהיר או במקום מבודד תרצו לדעת מה בדיוק צריך לעשות, למי מתקשרים ואיך אפשר להיחלץ מהצרה הזו כמה שיותר מהר. שירותי גרר אופנועים חולון ניתנים על ידי מספר חברות. המדריך הזה נועד לענות על כל השאלות הנפוצות ולספק מידע שיסייע לכם לקבל את ההחלטות הנכונות. כאשר פועלים נכון גרירת אופנועים היא לא עסק יקר או מסובך.

 

 

מתי חייבים להזמין גרר אופנועים בדחיפות?

אופנועים כמו כל כלי רכב אחר סובלים מעת לעת מתקלות ממקור מכאני או חשמלי. ללא טיפול נכון ומידי בתקלה אי אפשר יהיה להמשיך בנסיעה. שירותי גרר אופנועים חולון נועדו לפנות מהכביש כלי רכב דו גלגליים שאינם מסוגלים לנסוע בעצמם או שנסיעה בהם מהווה סיכון. הגרר מעביר את כלי הרכב לפי בקשה שלכם אל כתובת המגורים, אל המוסך או אל חניון לילה. בכדי לקבוע מתי נדרש גרר אופנועים ומתי ניתן לטפל בתקלה באופן עצמאי יש לזהות את הגורם לתקלה.

 

סימנים של תקלה באופנועגרר אופנועים חולון – אל מי כדאי להתקשר?

ברוב המקרים הנסיעה מתחילה בצורה רגילה לחלוטין. אתם חובשים את הקסדה, לובשים את המעיל, מניעים את האופנוע ויוצאים לדרך מבלי לדעת דבר על מה שמצפה לכם. בתוך זמן קצר אתם מזהים שמשהו במערכות אינו פועל כשורה וממהרים למצוא מקום בטוח לעצירה. ניסיונות להמשיך לנסוע תוך התעלמות מהבעיה עלולים להיות מסוכנים בעבורכם ובעבור שאר הנהגים בכביש. אל תסכנו את עצמכם בנסיעה על כלי רכב לא תקין והזמינו מיד גרר אופנועים. ביטוח הגרירה שלכם נועד לתת מענה למקרים כאלו בדיוק, אין סיבה שלא תנצלו אותו.

 

הזמנת גרר אופנועים חולון לאופנוע שלא מניע

הזמנת גרר תהיה לגיטימית לחלוטין כאשר האופנוע אינו מניע כלל. אין אפשרות לעשות כל שימוש באופנוע שלא מניע או להגיע למוסך ללא גרר. אין ספק שייתכנו מספר גורמים לתקלה אך ברוב המקרים מקור הבעיה הוא הסטרטר. לאחר שנשללה תקלת סטרטר נמשיך ונבחן אופציה של תקלת מנוע. אופנוע שלא מניע כדאי לגרור מיד אל המוסך בכדי לטפל בתקלה כמה שיותר מהר ולחסוך כסף.

 

מה עושים כאשר האופנוע נוסע אך מראה סימנים של תקלה?

גורם מוביל נוסף להזמנת גרר אופנועים חולון הוא תקר בצמיג. בעוד רכבים נושאים עמם גלגל חלופי באופן קבוע, תקר בגלגל משבית מיד את האופנוע. רכיבה על אופנוע עם תקר חושפת אתכם לסכנת התהפכות. חשוב להבהיר שהחלפת צמיג באופנוע מותרת רק על ידי גורם מקצועי שמחזיק ברישיון מתאים. מיד כאשר מופיע תקר באחד הגלגלים יש לעצור במקום בטוח, להזמין גרר ולתאם גרירה אל פנצ'רייה שמתמחה באופנועים.

 

אופנוע עצר ואז המשיך לנסוע, מה כדאי לעשות?

אם האופנוע שלכם נתקע בדרך לפגישה חשובה או באמצע הכביש המהיר תשמחו לגלות שלאחר מספר דקות הוא מניע שוב. אם החלטתם להמשיך בדרככם על אף הידיעה שמשהו לא בסדר באופנוע, אתם מסכנים את עצמכם ואת שאר הנהגים. כדאי להקדים לטפל באופנוע בכדי למנוע את החמרת הנזק או תאונה. גם כאן ייתכנו מספר גורמים לבעיה (פילטר, מערכת ההצתה, המנוע ועוד), יש להגיע עם האופנוע לבדיקה במוסך ולהתעקש על איתור התקלה.

 

מדוע אני לא מצליח להעביר הילוכים באופנוע?

אם ניסיתם להעביר הילוך ולא הצלחתם להשלים את הפעולה מיד הדבר עשוי להעיד על תקלה במערכת ההילוכים. מהרו אל המוסך ובמידת הצורך הזמינו שירותי גרר. אם ההילוכים מתחלפים ללא פקודה שלכם הבעיה היא בכבל ההילוכים. התיקון של התקלה אינו מורכב והכרחי.

 

מתי כדאי להזמין גרר לאופנוע שעושה רעשים?גרר אופנועים חולון – אל מי כדאי להתקשר?

רעש לא תקין במהלך הנסיעה מבשר על תקלה אופציונלית. אם נשמע שהשריקה מגיעה מלוח השעונים ייתכן וכבל הספידומטר צפוי להיקרע בקרוב או שהחיבור שלו אל לוח השעונים רופף. כל רעש לא מוכר שמשמיע כלי רכב במהלך נסיעה צריך להדליק אצלכם נורה אדומה. אם אנכם יודעים בוודאות מהי התקה ואנכם בטוחים מעל לכל ספק שהתקלה אינה גורעת מבטיחות הנסיעה – הפסיקו מיד את הנסיעה והזמינו גרר.

 

איך גוררים אופנוע?

על מנת להבטיח אופציה של גרירה נוחה ומהירה כדאי להתקין בכל אופנוע וו גרירה. חוששים? זוהי הפעם הראשונה בה אתם מזמינים שירות של גרר אופנועים חולון? הקפידו לבחור בחברת גרירה מקצועית עם ניסיון ספציפי בגרירת אופנועים ותהיו רגועים בידיעה שאתם מפקידים את האופנוע האהוב שלכם בידיים טובות. אנו ממליצים לכל בעל רכב להכיר היטב את הזכויות והחובות שלו במסגרת ביטוח הגרירה. כדאי שתדעו באיזו חברה אתם מבוטחים או לאיזו חברת גרירה כדאי להתקשר. לא ניתן לחזות מתי בדיוק תזדקקו לשירותי גרר, אך כן ניתן להיערך מראש.

 

איפה כדאי לעצור בצד עם אופנוע?

נעצור בצד הדרך במקום שאינו מוגדר כמקום חנייה מוסדר רק כאשר אין לנו כל ברירה אחרת. עצירות באמצע הדרך נבצע תמיד בצורה בטיחותית כאשר אנחנו מוודאים שבחרנו במיקום בו שאר הנהגים מבחינים בנו. חפשו מקום בו התנועה אינה סואנת, עצרו את האופנוע, לבשו את האפוד הזוהר והמתינו לגרר במקום בטוח. כבישים מהירים נחשבים למסוכנים ביותר בעבור עצירה בשוליים לכל סוגי הרכבים. נסו להמתין לגרר במיקום רחוק ככל האפשר מציר התנועה. אל תוותרו על האפוד הזוהר! לבשו אותו במשך כל זמן השהייה בשולי הכביש.

 

מחירון גרר אופנועים חולון

עלויות של שירותי גרירה מכל הסוגים נקבעים בראש ובראשונה על פי מרחק הגרירה ותנאי השטח. אם מדובר בגרירה קצרה (עד 10 ק"מ) בתוך העיר המחיר שווה לכל כיס. במקרים בהם נדרשת גרירה למרחק גדול המחיר עשוי להגיע ל-1,200 שקלים ויותר. הזמנת גרר בשעת לילה, שבת או חג דורשת גם כן תשלום נוסף (50% יותר מהתעריף הרגיל).

 

איפה אפשר להזמין גרר לאופנוע בחולון בזול?

ביטוח מקיף לאופנוע שכולל גם כיסוי לשירותי גרירה וחילוץ מאפשר הזמנת גרר ללא עלות (בכפוף לתנאי הפוליסה). חשוב לציין שבחלק מהפוליסות המבוטח נדרש  לשלם דמי השתתפות עצמית. קיימים מסלולים של ביטוחי גרירה בהם תוכלו להזמין גרר ללא הגבלה. מסלולים אחרים קובעים מספר מוגבל של חילוצים בתוספת דמי השתתפות עצמית. אם אנכם בטוחים האם יש לכם ביטוח גרירה וחילוץ לאופנוע או באיזו חברה אתם מבוטחים – זה הזמן לברר את הפרטים.

 

הזמנת גרר לאופנוע בחולון ללא ביטוח גרירה

בעת צרה תשמחו שרכשתם מראש ביטוח חילוץ וגרירה לאופנוע. אם לא היה לכם ביטוח גרירה אתם תרכשו אחד במהרה. היתרון הגדול בהזמנת גרר ללא ביטוח גרירה הוא החופש לבחור בחברה שמציעה לכם את ההצעה האטרקטיבית ביותר. בעוד בעלי פוליסות ביטוח מחויבים בפנייה אל הספקים של חברת הביטוח אתם רשאים לפנות אל חברת הגרירה הטובה ביותר עם דגש על התחייבות להגעה מהירה.

 

אלו פרטים נדרשים להזמנת גרר לאופנוע?

אם יש לכם אפשרות להמתין במקום לצד כלי הרכב עד להגעת הגרר עשו זאת. במידה ואתם נדרשים לעזוב את המקום השאירו את המפתח של האופנוע ומסמכים נוספים בהתאם להנחיה של צוות הגרירה. במידה ואתם מעוניינים לנסוע יחד עם הגרר אל המוסך חשוב לוודא שיש ברכב הגרר מקום פנוי בעבורכם.

 

לאן גוררים אופנועים בשבת?

האופנוע שלכם לא יודע שהמוסך סגור ביום שבת ודווקא היום הוא נתקע באמצע הכיכר. הגרר הגיע במהרה, הצוות מציע לכם לגרור את האופנוע אל חניון אחסון ואתם מתלבטים. חניוני אחסון הם יעד הגרירה של כלי רכב בזמנים בהם המוסכים סגורים (שבת, חג, לילה). אלו הם חניונים סגורים ומאובטחים כך שאין כל סכנה באחסון זמני של האופנוע. בשעת הבוקר כאשר המוסך נפתח האופנוע יועבר אל המוסך.

 

איך מזמינים גרירה לאופנוע מהשטח?

רבים מבין תושבי העיר חולון מאוהבים במרחבי הטבע ויוצאים באופן קבוע לרכיבות שטח. מה עושים כאשר האופנוע נתקע בשטח? התשובה היא שירותי חילוץ אופנועים. אופנוע שטח תקוע זקוק לצוות חילוץ מיומן שמכיר את תנאי השטח. מחיר גרירת אופנוע שטח מלב המדבר יהיה גבוה יותר מזה של גרירת אופנוע בתוך חולון. כמו כן, חשוב לזכור שלא כל גרר אופנועים מסוגל לבצע גם גרירת שטח.

 

איזה גרר אופנועים נחשב לטוב ביותר?

בחירה של אנשי מקצוע כדאי לבסס על המלצות של חברים או בני משפחה. בססו את הבחירה שלכם על המלצות אמינות ולא תטעו. מידע רב על שירותי גרירה לאופנועים אפשר למצוא גם אונליין ברשתות החברתיות. גרר אופנועים מקצועי הוא כזה שמתחייב לשירות מהיר 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. על צוות הגרירה להגיב במהרה לכל קריאה גם כאשר מדובר בשעה לא שגרתית. מאפיין נוסף של חברת גרירה טובה זה שירות אדיב, סבלני ומסור במחירים הוגנים. אל תשכחו לוודא שחברת הגרירה מספקת גם שירותי אחסון לילה.

 

יתרונות של שירותי גרירה מקומיים

זקוקים לגרירת אופנועים בחולון? שירותי גרירה מקומיים יהיו הפתרון המהיר והמשתלם ביותר. אן טעם להזמין שירותי גרירה מעיר אחרת כאשר השירות נדרש בתוך העיר חולון. ספקים מקומיים מכירים היטב את עומסי התנועה בעיר, את השכונות ואת המוסכים. רבים מבין תושבי העיר חולון כלל אינם יוצאים מהעיר עם האופנוע.

 

גרירה מקצועית ללא גרימת נזק

מחיר זול לא יהיה הפרמטר המכריע לבחירת חברת גרר. כדאי לתת עדיפות לחברות מקצועיות עם ניסיון ספציפי בגרירת אופנועים וקטנועים. טעויות במהלך הגרירה עלולות להתבטא בגרימת נזק בלתי הפיך לאופנוע. על חברת הגרירה להיות ערוכה עם כל הציוד הדרוש להרמת אופנועים ואבטחת האופנוע במהלך הגרירה.

 

סיכום

שירותי גרירה הם חלק בלתי נפרד מתחזוקה חכמה של כלי רכב. מנוי לשירותי גרירה אצל חברה אמינה ומקצועית שמקפידה על שירות מהיר בעיר חולון מבטיח לכם מענה בשעת צרה. שיחה אחת קצרה אל חברת הגרירה ויש כבר גרר עם צוות מקצועי בדרך אליכם. החברות המובילות בעיר מקפידות על שירות אמין ומסור ללקוחות ורמה גבוהה של מקצועיות. צוותי גרירה פועלים בכל שעות היממה בכבישי העיר כך שייתכן וממש עכשיו הגרר נמצא לידכם.

חבילה מקיפה של שירותי גרירה תכלול מענה מהיר, סכום השתתפות עצמית סביר, כיסוי חילוץ, שירותי אחסון לילה. חילוץ של אופנועים מתבצע 24 שעות ביממה תוך שימוש בציוד חדיש מאפשר גרירה ללא פגיעה בכלי הרכב. אל תתפשרו על פחות מצוות מקצועי שיודע היטב איך גוררים נכון אופנועים. השלימו את השירות עם טיפול באופנוע במוסך מוביל ותיהנו מרכיבה בטוחה בראש שקט.

 

 

 

מחירון שירותי גרר לשנת 2022

סוג הרכב אותו גוררים סוג הגרירה מרחק טווח מחירים
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 15 ק“מ200-400 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה עד 30 ק“מ300-500 ש“ח
עלות גרירת רכב פרטי גרירה רגילה מעל 30 ק“מ תוספת למחיר שנעה בין 7-12 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירת רכב פרטיגרירה מחניון תת קרקעי/גרירה מורכבת מאזור בעייתי תלוי מרחקלמחיר הרגיל יתווסף סכום שנע בין 120-300 אחוזים מגרירה רגילה בהתאם למספר הקומות והמורכבות של הגרירה
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 15 ק“מ220-450 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה עד 30 ק“מ400-700 ש“ח
גרירת רכב מסחרי עד משקל 3 טוןגרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 15 ק“מ500-800 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה עד 30 ק“מ800-1,500 ש“ח
עלות גרירה של אוטובוס גרירה רגילה מעל 30 ק“מתוספת למחיר שנעה בין 10-15 ש“ח עבור כל ק“מ נוסף

מחירון חילוץ רכבים לשנת 2022.xlsx

סוג החילוץהערות טווח מחירים
עלות חילוץ פשוטחילוץ מאזור הסמוך לכביש 250-500 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור רכב מסחרי חילוץ מאזור הסמוך לכביש 500-800 ש“ח
עלות חילוץ פשוט עבור משאית חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,000 ש“ח
עלות חילוץ עבור אוטובוס חילוץ מאזור הסמוך לכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ מורכב עבור רכב פרטי חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 600-1,200 ש“ח
עלות חילוץ ג‘יפ מהשטח חילוץ מהשטח מאזור המרוחק מהכביש 500-1,100 ש“ח
עלות חילוץ רכב מכל סוג הדורש מנוף1,800-5,000 ש“ח

מחירון שירותי דרך לשנת 2022

סוג השירותהערות טווח מחירים
עלות החלפה של גלגל או תיקון של פנצ‘ר בדרך 120-300 ש“ח
עלות התנעה של רכב עם כבל 180-400 ש“ח
עלות פריצה של רכב עבור רכב נעול 220-500 ש“ח
עלות ניטרול אזעקה של הרכב 180-500 ש“ח
עלות אספקה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך עלות לא כוללת את מחיר הדלק, המחיר הוא רק עבור השירות 140-300 ש“ח
עלות שאיבה של דלק עבור רכב תקוע באמצע הדרך העלות כוללת שאיבה של הדלק מהמיכל והחלפה של הדלק בדלק המתאים, לא כולל מחיר הדלק270-400 ש“ח

תוכן עניינים:

Picture of א.מ.י שירותי גרירה

א.מ.י שירותי גרירה

אם נתקעתם בצד הדרך, באמצע טיול שטח עם החברים או בכל מקום אחר ואתם חשים ייאוש ותסכול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ל– א.מ.י שירותי גרירה. אנו מספקים לקהל לקוחותינו את כל שירותי הגרירה לרבות גרירת רכבים, גרירת אופנועים, גרירות מורכבות של משאיות מאתרי בניה, ג‘יפים בחוף הים ועוד. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנחנו בדרך לחלץ אתכם.

אפשר גם ליצור איתנו קשר בטופס ונחזור SOS

מאמרים נוספים
רכב

המדריך המלא לליסינג רכב דרגה 3: כל מה שצריך לדעת

רכבי מחלקה 3 הם בחירה פופולרית עבור אלו המעוניינים לשכור רכב. כלי רכב אלה כוללים בדרך כלל מכוניות סדאן בגודל בינוני, רכבי שטח ומשאיות. הם מציעים איזון טוב בין גודל, ביצועים ויעילות דלק. כאשר שוקלים רכב מסוג 3 לליסינג, חיוני להבין את התכונות והיתרונות הספציפיים שמגיעים עם דרגה זו.

רכבת

ההיסטוריה של רכבת ישראל וההתחדשות שלה

לרכבת ישראל היסטוריה עשירה שראשיתה בסוף המאה ה-19, אז נבנו קווי הרכבת הראשונים באזור. הרכבת מילאה תפקיד מכריע בחיבור בין ערים ואזורים שונים, והקלה על תנועת סחורות ואנשים ברחבי הארץ.

מוקד טלפוני

מתי הזמן הנכון לפנות למוקד הטלפוני של משרד התחבורה?

המוקד הטלפוני של משרד התחבורה הוא משאב חיוני עבור אנשים המבקשים מידע או סיוע בנושאים שונים הקשורים לתחבורה. בין אם יש לך שאלות בנושא רישוי, רישום רכב, בטיחות בדרכים או תחבורה ציבורית, צוות המוקד מיומן לספק הדרכה מדויקת ומועיל.

גרירת רכב

החלפת מנוע ברכב – כיצד זה מתבצע?

אתם נתקלים שוב ושוב בתקלות מנוע הרכב שלכם ומחפשים מידע מקיף לגבי החלפתו? המדריך שלפניכם נועד לספק לכם את כל המידע החשוב אודות התהליך המורכב

שירותי גרירה בחריש

שירותי גרירה בחריש הינם הנפוצים ביותר, וגם הקריטיים ביותר. מי מאיתנו שחי בחריש לא מכיר את הפקקים האיומים שיש, ואין דבר יותר גרוע מלהיתקע עם

שירותי גרירה בעומר

שירותי גרירה בעומר הינם הנפוצים ביותר, וגם הקריטיים ביותר. מי מאיתנו שחי בעומר לא מכיר את הפקקים האיומים שיש, ואין דבר יותר גרוע מלהיתקע עם

שירותי גרירה עד כניסת השבת

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*לא נותנים שירות לחברות ביטוח