גרר פרטי

תוכן עניינים:

גרר פרטיגרר פרטי יכול לבוא לידי ביטוי באדם עצמאי אשר עובד בגרירה, בדרך כלל עם עגלה או רכב ייעודי. גרר פרטי גם יכול להיות לכל אחד שבחר להוסיף וו גרירה ויש לו רכב ייעודי המתאים להובלת רכבים ממקום למקום. הדרך הנכונה ביותר לבחור גרר, פרטי או שלא היא על ידי בחינה מעמיקה של אותו בעל מקצוע ספציפי.

 

גרר פרטי מול גרר דרך חברות ביטוח

אם יצא לכם כבר לבטח את הרכב שלכם אתם בוודאי שמעתם על האפשרות להוסיף לפוליסת הביטוח את האפשרות לביטוח במצב בו אתם נדרשים בשירותי גרירה. בדרך כלל המחיר אותו תשלמו בשנה ינוע בין 300 ל-500 ש"ח. לעיתים ניתן למצוא גם ביטוח גרר בהשתתפות עצמית במחיר נמוך יותר. האם כדאי בכלל לבטח דרך חברת ביטוח בביטוח גרירה? זכרו, כאשר אתם מבטחים דרך חברת הביטוח אין לכם בחירה בכל הנוגע לבחירת איש המקצוע אותו תפגשו, האופציות שלכם הרבה יותר מצומצמות. לכן, אנו לא ממליצים לבחור בביטוח זה, גם בגלל שאתם משלמים בין אם הפעלתם את הביטוח או לא. 

גרר פרטי או חברת גרירה?

אנו מאמינים שבכל הנוגע לשירות ניתן יהיה למצוא תוצאות יפות בשני המקרים בסבירות גבוהה. עם זאת, עליכם לעשות את המחקר הראשוני לבחירת בעל המקצוע שישרת אתכם באופן מקצועי ויסודי, רק כך תבטיחו שירות אדיב ומקצועי. עליכם לוודא תחילה האם אותה חברה או אדם עצמאי מחזיקים ברישיון עסק מתאים, האם הוא מוכר על ידי הרשויות ורק אז תוכלו להמשיך בתהליך. לכם זה לא באמת משנה אם אותו אדם מדווח מיסים או לא, אבל עצם העובדה שאותו אדם מחזיק רישיון ומוכר על ידי הרשויות מבטיחה לנו להיפטר מכל אותם בעלי מקצוע שעובדים באופן לא חוקי, סביר להניח גם לא מקצועי.

 

האם יש הבדל מחירים בין גרר פרטי לגררים אחרים?

כפי שציינו, כאשר אנו עובדים מול חברות ביטוח ומוסיפים לפוליסה שלנו ביטוח גרירה אנו נשלם באופן חד פעמי כל שעה בין אם נפעיל את הביטוח ובין אם לא. לכן, במקרה בו כן נצטרך להזמין גרר המחיר יהיה נמוך יותר מאשר גרר פרטי, עם זאת השירות אינו נתון לבחירה ומאוד תלוי במי החברה עובדת עם. כמו כן, אתם יכולים במשך 3 שנים לבטח את עצמכם בביטוח לגרירה וייתכן ולא תשתמשו בו ועדיין תשלמו. 

כאשר מדובר על הבדל מחירים בין גרר פרטי ובין חברה פרטית לגרירה המחירים גם כן משתנים. בדרך כלל חברה פרטית לגרירה תגבה פחות כסף, ככל שהמקום גדול יותר כך ההכנסה גדולה יותר וכתוצאה מכך יש לנו יותר מרווח תמרון בכל הנוגע להסדרת תשלום מול הלקוח. 

זמינות של גרר פרטי

אחד היתרונות של גרר פרטי יהיה הזמינות שלו לקבל עבודות. כאשר חברות גדולות כבר הופכות להיות מסחריות יותר קשה לתפוס את כל הדגים ברשת ולכן תמיד מישהו נפגע. כאשר מדובר על הגרר שזוהי הפרנסה העיקרית שלו הוא ירצה לשמור כל לקוח כדי שיהיה לקוח חוזר וגם ימליץ לחבריו. החיסרון של אדם עצמאי שעובד לבד יכול לבוא לידי ביטוי בשעות העבודה שכן הוא לא יכול להיות זמין לאורך כל שעות היממה כאשר הוא עובד באופן עצמאי. כיום יש אפשרות להוסיף וו גרירה לרכב מתאים וכך אנו הופכים את כל התהליך ליותר פשוט ואין צורך באמת באיש מקצוע אלא רק שני רכבים. 

מאמרים נוספים
מחירון גרר

מחירון גרר

מחירון גרר אנחנו אמנם מקווים שלא נצטרך להשתמש אי פעם בשירותים אלו, אך שירות גרירה הוא שירות שצריך להיות לכם זמין לכל אורך הזמן. אנו

נקיטת צעדים כשהרכב אינו מניע

שירותי גרירה השוואת מחירים

שירותי גרירה השוואת מחירים זה שאנחנו רוצים לשלם את המחיר הנמוך ביותר זה ברור, אבל חשוב לבדוק שאנחנו אמנם משלמים מחיר זול אך עדיין מקבלים

גרר ב{ARIM} : המדריך המלא להזמנת שירותי גרירה

שירותי גרירה וחילוץ

שירותי גרירה וחילוץ שירותי גרירה וחילוץ הם מבין השירותים היעילים ביותר בתחום הרכב, לכן חשוב שתכירו את החברה אותה אתם עומדים להזמין בעת צרה עוד

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה מחשבון גרירה מתאים למי שרוצה לעשות השוואת מחירים בין שירותי הגרירה השונים. היצע נותני השירות היום רחב מאי פעם, מלבד לגרר פרטי יש