גרר זול – מחירים זולים ללא פשרות

תוכן עניינים:

גרר זולגרר זול

מחפשים שירותי גרירה בזול? הבקשה למצוא גרר זול ללא פשרות איכות לגיטימית לחלוטין. אם יש לכם ביטוח גרירה וחילוץ תוכלו להזמין גרר דרך מוקד השירות של החברה. ברוב הפוליסות הזמנה ראשונה של גרר היא ללא עלות בעוד הזמנה חוזרת בעבור אותה התקלה כרוכה בתשלום מלא. שימו לב שחלק מהפוליסות כוללות חובת תשלום דמי השתתפות עצמית החל מההזמנה הראשונה. המדריך הבא נועד לסייע לכם למצוא שירותי גרירה מקצועיים במחיר הכי זול. 

איפה מזמינים גרר בזול?

השאיפה לחסוך בהוצאות מיותרות לגיטימית לחלוטין. אין סיבה שתשלמו יותר כאשר אפשר לקבל את אותו השירות בדיוק בזול. אם אתם מזמינים שירותי גרירה במסגרת פוליסת ביטוח המטרה שלכם היא איתור ההצעה הזולה ביותר לביטוח גרירה. במידה ואתם מזמינים גרר פרטי המטרה תהיה השוואת מחירים חכמה בין מספר הצעות. ציינו בפני סוכן הביטוח או חברת הגרירה שאתם מעוניינים במחיר זול. הדגישו אלו פשרות אתם מוכנים לעשות לטובת מחיר זול (המתנה ארוכה יותר, דמי השתתפות עצמית ועוד). 

גרר זול באופן פרטי

אם אין לכם ביטוח גרירה, אתם רשאים להזמין גרר מחברת הגרירה שתדע להציע את ההצעה הטובה ביותר. התעריף שתתבקשו לשלם בעבור שירותי הגרירה יהיה 200-400 שקלים בעבור גרירה קצרה שמתבצעת בשעות היום. כדאי לקבל לפחות 3 הצעות ולהתמקח מעט על המחיר בכדי להוזיל אותו. בשעות השיא בהן חברות הגרירה עמוסות בקריאות ייתכן ולא תצליחו למצוא הצעה זולה, אך בשעות בהן אין הרבה עבודה צפויה לכם הנחה של כמה עשרות שקלים לפחות. 

המתנה ארוכה בתמורה למחיר זול

טווח הגעה שגרתי של גרר הוא 2-3 שעות. ברוב המקרים הגרר מגיע מהר יותר. אם אין לכם בעיה להמתין זמן ממושך יותר ציינו זאת וייתכן ותקבלו הצעת מחיר זולה יותר. במקרים בהם הרכב תקוע מחנייה מתחת לבית אין הכרח להגעה דחופה של הגרר. גמישות שלכם בתנאי השירות תבוא לידי ביטוח בגמישות של חברת הגרירה במחיר.

ניידת שירות במקום שירותי גרירה

גם אם הצלחתם למצוא גרר זול העלות של התהליך כולו תהיה יקרה יותר בהשוואה להזמנת ניידת שירותי דרך. אם ניקח בחשבון את הפסד שעות העבודה ואת כל ההוצאות הנלוות להמתנה ממושכת לגרר ובמוסך – נגלה שהרבה יותר משתלם להזמין ניידת עם מכונאי ומוסך נייד. במקרים רבים אפשר יהיה להניע את הרכב ולאפשר המשך נסיעה עד למוסך הקרוב. אין סיבה שתמתינו שעות ארוכות לגרר כאשר יש פתרון זמין ומהיר. אם מדובר בתקלת מצבר או פנצ'ר בגלגל ניידת השירות פותר את הבעיה ואתם ממשיכים בשגרת היום. 

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים במחיר הכי זול?

אם קבלתם הצעת מחיר זולה במיוחד כדאי לבדוק היטב שאכן מדובר בחברת גרירה שיש לה רישיונות מתאימים וציוד תקין. לעתים, הצעת מחיר זולה באופן משמעותי ממחיר השוק עשויה להעיד על חוסר מקצועיות של הגרר. בנוסף, חשוב לברר מה בדיוק כולל השירות, האם הוא תואם את הצרכים והציפיות שלכם ובתוך כמה זמן הגרר צפוי להגיע אליכם. 

גרר עם המלצות

נצלו את זמן ההמתנה לגרר בכדי לחפש מידע אודותיו אונליין. כיום ניתן למצוא בקלי קלות חוות דעת על כל עסק. הביקורות של הלקוחות הקודמים הן כלי שימושי בעבורכם. כך תוכלו לדעת למה חשוב לשים לב ומה צפוי לכם. כדאי לתת עדיפות לחברות גרירה שמציגות חוות דעת חיוביות. אל תמהרו להתפשר על פחות מהשירות הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר. גרירת רכבים היא עסק למקצוענים. 

מאמרים נוספים
מחירון גרר

מחירון גרר

מחירון גרר אנחנו אמנם מקווים שלא נצטרך להשתמש אי פעם בשירותים אלו, אך שירות גרירה הוא שירות שצריך להיות לכם זמין לכל אורך הזמן. אנו

נקיטת צעדים כשהרכב אינו מניע

שירותי גרירה השוואת מחירים

שירותי גרירה השוואת מחירים זה שאנחנו רוצים לשלם את המחיר הנמוך ביותר זה ברור, אבל חשוב לבדוק שאנחנו אמנם משלמים מחיר זול אך עדיין מקבלים

גרר ב{ARIM} : המדריך המלא להזמנת שירותי גרירה

שירותי גרירה וחילוץ

שירותי גרירה וחילוץ שירותי גרירה וחילוץ הם מבין השירותים היעילים ביותר בתחום הרכב, לכן חשוב שתכירו את החברה אותה אתם עומדים להזמין בעת צרה עוד

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה מחשבון גרירה מתאים למי שרוצה לעשות השוואת מחירים בין שירותי הגרירה השונים. היצע נותני השירות היום רחב מאי פעם, מלבד לגרר פרטי יש