גרר בכל שעה

תוכן עניינים:

גרר בכל שעהגרר בכל שעה

נתקעתם ואין לכם אפשרות להתקדם עם הרכב? אתם צריכים להזמין גרר… החשש של רבים הוא כאשר הרכב הפסיק לפעול בשעה לא הגיונית, בחזרה מחתונה או אפילו בשיא של ימי החגים. במקרים כאלה עליכם לפנות אל שירותי גרר בכל שעה. מדובר על שירות שלא כל החברות מעניקות, בדרך כלל החברות המקצועיות והוותיקות יעשו זאת. השירות כולל זמינות מלאה 24 שעות ביממה. 

 

איפה אתם נמצאים?

שירותי גרר בכל שעה לא רק מגיעים אליכם בכל שעה אלא גם לכל מקום בו אתם נמצאים. תודעת השירות של גרר בכל שעה חייבת להיות גבוהה, לא פשוט להבטיח ללקוח להגיע אליו בכל שעה לא משנה איפה הוא נמצא. כמו כן, זמן ההגעה הוא מאוד קריטי, אם יש שירות גרר בכל שעה אשר לא מציין זמני הגעה, אנחנו היינו מוותרים עליו. זמן ההגעה עבור שירות גרירה פרטי צריך להיות עד שעה, ממש כמו משלוח פיצה. את הלקוח לא מעניין אם הוא נמצא בצפון, בדרום או באמצע השטח. כל עוד הובטח ללקוח שהגרר צריך להגיע תוך פחות משעה, זה מה שהוא יצפה לקבל. לכן, לא פשוט למצוא חברה אשר עומדת בטווח זמן ההגעה ופועלת בכל הארץ.

האם יש השפעה במחיר לשעה?

התשובה היא כן. המחיר הסטנדרטי אשר אתם רואים באתר הוא המחיר אותו תשלמו עבור שירותי גרר בכל שעה בשעות היום. כאשר מדובר על שעות שהן מחוץ לשעות הפעילות של החברה יהיה עליכם לשלם עוד בין 50% עד 100% מהמחיר המקורי. מוטב לציין, שירותי גרר בכל שעה עובדים גם בשבתות, גם בחגים וגם בשעה 3 לפנות בוקר. כמו בכל עסק אחר בעולם, כאשר טווח השעות משתנה כך גם המחיר. לא היינו מתפשרים על החברה אשר מגיעה אלינו בשעה 4 בלילה בשביל 50 ש"ח לפה או לשם.

 

האם השירות מתאים לי?

שירותי גרר בכל שעה מתאימים לכם? שירותים אלו נועדו לכל סוגי הרכבים, גם לרכבים דו גלגליים. אך יש להדגיש, שירות עבור רכב דו גלגלי הוא שונה לחלוטין מאשר גרר לרכב, גם מבחינת המחיר וגם מבחינת אופן ההובלה. שירותים אלו מחייבים את בעל המקצוע להגיע אליכם עם גרר ייעודי אשר איתו הוא יקשור את הרכב הדו גלגלי באמצעות רצועות ייעודיות. אל תתפשרו על בעל מקצוע אשר מגיע על רצועות מאולתרות או מציע לכם להשכיב את האופנוע כדי להוזיל את המחיר. רצועות מאולתרות יכולות לפגוע בשילדה של האופנוע ולגרום לאי ייצוב, זה גם פוגע באופנוע וגם עלול להיות מסוכן לעוברי אורח. אין מה בכלל לדבר על להשכיב אופנוע, בעל מקצוע אשר מציע לכם את האפשרות הזאת הוא האחרון שאתם רוצים לקבל ממנו שירות. 

 

כמו כן, שירות זה מתאים לרכבים פרטיים וגם משאיות מעל 3.5 טון. עליכם לציין בפני בעל המקצוע את סוג הרכב לפני שהוא סוגר אתכם את העסקה. עבור שירותי רכבים בעל המקצוע ינסה כמה שיותר לעזור לכם לפתור את התקלה במקום. לעיתים התקלה היא שולית ויכולה להיות קשורה להחלפת מצבר או משהו בסגנון. גם אם מדובר על 4 בלילה, כאשר מדובר על החלפת מצבר מדובר על עבודה של כחצי שעה, לאחר מכן תוכלו לחזור לנסיעה. 

 

מה המחיר אותו נשלם?

המחיר אותו תשלמו בהתאם לשעה ולמיקום ינוע בין 150 עד 400 ש"ח. כאשר מדובר על גרר למרחק שהוא מעל 30 ק"מ המחיר הסטנדרטי יהיה בין 200 ל-400 ש"ח, תוסיפו לזה 50% ותגיעו למחיר של עד 600 ש"ח. עם זאת, לא היינו ממליצים לכם לוותר על ההשקעה הזאת ולהשאיר את הרכב שלכם זרוק בכביש. היום אנשים רק מחכים לאפשרות בה אדם ישאיר את הרכב הפרטי או האופנוע שלו על הכביש לאורך כל הלילה. רכבים אלה יכולים לשמש להם לפירוק, משמע הם ימכרו את הרכב שלכם לפירוק לחלקים. 

עם שיחת הטלפון הראשונה לבעל המקצוע תוכלו להגיע לסיכום במחיר, הסיכום לעיתים יהיה משוער ויוכל להתייקר. עליכם לוודא עם בעל המקצוע שיש לו את כל הפרטים כדי להעניק לכם מחיר סופי. לעיתים יהיה ניתן לפתור את התקלה במקום וכך המחיר אותו תשלמו יהיה זול יותר משמעותית, אנו ממליצים לפנות לבעל מקצוע אשר מעניק גם שירותי דרך לפני הגרירה. 

מאמרים נוספים
מחירון גרר

מחירון גרר

מחירון גרר אנחנו אמנם מקווים שלא נצטרך להשתמש אי פעם בשירותים אלו, אך שירות גרירה הוא שירות שצריך להיות לכם זמין לכל אורך הזמן. אנו

נקיטת צעדים כשהרכב אינו מניע

שירותי גרירה השוואת מחירים

שירותי גרירה השוואת מחירים זה שאנחנו רוצים לשלם את המחיר הנמוך ביותר זה ברור, אבל חשוב לבדוק שאנחנו אמנם משלמים מחיר זול אך עדיין מקבלים

גרר ב{ARIM} : המדריך המלא להזמנת שירותי גרירה

שירותי גרירה וחילוץ

שירותי גרירה וחילוץ שירותי גרירה וחילוץ הם מבין השירותים היעילים ביותר בתחום הרכב, לכן חשוב שתכירו את החברה אותה אתם עומדים להזמין בעת צרה עוד

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה מחשבון גרירה מתאים למי שרוצה לעשות השוואת מחירים בין שירותי הגרירה השונים. היצע נותני השירות היום רחב מאי פעם, מלבד לגרר פרטי יש