גרירת אופנועים

תוכן עניינים:

גרירת אופנועיםגרירת אופנועים

תחום הגרירה הוא תחום שאף אחד לא רוצה להכיר מקרוב… לצערנו סביר להניח שלכל אחד מאיתנו יצא בזמן כזה או אחר להזדקק לשירות גרירה, אבל תמיד כיף לקוות שלנו זה לא יקרה. יש היום בעלי מקצוע רבים אשר מציעים שירותי גרירת אופנועים, כאלו פרטיים וכאלו שעובדים מטעם חברות כאלה ואחרות. איך מתוך כל ההיצע הזה נדע לעשות את הבחירה הנכונה ביותר?

 

גרירת אופנועים – כיצד לבחור את בעל המקצוע הנכון?

יש כמה דרכים אשר יכולים לעזור לכם למצוא את בעל המקצוע הנכון בעת צרה, ריכזנו אותם לפניכם:

 • שירות 24/7

  אחד הדברים אשר מעידים על מקום מקצועי הוא שירות לאורך כל שעות היממה. בעל מקצוע אשר מעניק שירות לאורך כל היממה הוא בעל מקצוע עם קהלים חוזרים, כזה שיכול להרשות לעצמו לעבוד ולשלם לעובדים גם בשעות הלילה.

 • פה לאוזן

  כל רוכב אופנוע מכיר עוד רוכב אופנוע שסביר להניח וגם הוא עצמו מכיר עוד רוכב אופנוע. עוד דרך למצוא שירותי גרירת אופנועים אמינה היא על ידי המלצות מהקרובים שלכם, התייעצו עם אנשים שכבר נעזרו בשירותי גרירה וכך תדעו שאתם בוחרים את בעל המקצוע הנכון.

 • מקום

  כמובן שמבין הדברים הראשונים שישפיעו על הבחירה שלכם הוא המקום בו אתם נמצאים, בחנו אילו שירותי גרירת אופנועים פועלים באזור בו אתם נמצאים. שימו לב שגם המחיר לרוב נקבע על פי המרחק שלכם משירות הגרירה ומהמקום אליו צריך לגרור את הרכב, זהו גם שיקול שיכול לעלות בחשבון.

 • אחסון לילה

  מה קורה במקרה בו נתקעתם עם האופנוע אבל המוסך שלכם לא עובד בשעות האלה? עוד אלמנט אשר ישפיע על הבחירה שלנו יהיה כאשר אנו זקוקים לגרירה עם אחסון לילה. אתם לא רוצים להשאיר את האופנוע שלכם במקום פתוח עד לפתיחת המוסך.

 • ניסיון

  הדבר החשוב ביותר הוא לוודא שאתם שמים את האופנוע שלכם במקום עתיר ניסיון, כאלו שכבר חוו מספר גרירות וחילוצים בחיים שלהם וידעו כיצד לטפל באופנוע שלכם מבלי לפגוע בו אפילו לא מעט. לצערנו יש בעלי מקצוע אשר מתייחסים לגרירה כאילו האופנוע עצמו כבר מיועד לפירוק… שימו לב ליחס של הגרירה לאופנוע שלכם.

 

גרירת אופנועים – כמה זה עולה לי?

המחיר של גרירת אופנועים משתנה ממקום למקום, אך הטווח הוא פחות או יותר או דבר. המחיר נקבע על פי מורכבות העבודה, היכן האופנוע שלכם ממוקם ומהו סוג האופנוע. כמו כן, המחיר מושפע מתעריפי לילה, שבתות וחגים. הדבר הנכון ביותר שעליכם לוודא לפני שאתם שוכרים שירות של גרר הוא לבדוק האם מדובר על בעל מקצוע מורשה. 

גרירת אופנועים – ביטוח

חברות ביטוח שונות מציעות לנו את האפשרות להוסיף סכום מסוים על דמי הביטוח השנתי ולבטח את עצמו במקרה בו אנו צריכים גרירה. התשלום יהיה בסביבות ה-200 ש"ח בשנה, ובמקרה בו נצטרך שירות גרירה זה יהיה על חשבון הביטוח. החיסרון שיש בביטוח זה הוא שאנחנו לא אלו שנבחר את הגרר שיגיע אלינו, אלא גרר מטעם חברת הביטוח יגיע אלינו. 

היתרון שחברות הביטוח מציעות לנו הוא עצם העובדה שאנחנו יכולים להיעזר בשירותי גרירה כמה פעמים שאנו צריכים לאורך השנה וכל זה בסכום שנקבע מראש. עם זאת, כל עוד הרכב שלכם לא נמצא במצב סופני, אין סיבה שתצטרכו כל כך הרבה שירותי גרירה לאורך השנה. אפילו אפשר להגיד שרוב המבטחים בביטוח זה לא משתמשים פעם אחת בשירות הזה… לכן, ההמלצה שלנו היא להשאיר את בחירת שירותי הגרירה אצלכם ולא אצל חברות הביטוח.

 

מאמרים נוספים
מחירון גרר

מחירון גרר

מחירון גרר אנחנו אמנם מקווים שלא נצטרך להשתמש אי פעם בשירותים אלו, אך שירות גרירה הוא שירות שצריך להיות לכם זמין לכל אורך הזמן. אנו

נקיטת צעדים כשהרכב אינו מניע

שירותי גרירה השוואת מחירים

שירותי גרירה השוואת מחירים זה שאנחנו רוצים לשלם את המחיר הנמוך ביותר זה ברור, אבל חשוב לבדוק שאנחנו אמנם משלמים מחיר זול אך עדיין מקבלים

גרר ב{ARIM} : המדריך המלא להזמנת שירותי גרירה

שירותי גרירה וחילוץ

שירותי גרירה וחילוץ שירותי גרירה וחילוץ הם מבין השירותים היעילים ביותר בתחום הרכב, לכן חשוב שתכירו את החברה אותה אתם עומדים להזמין בעת צרה עוד

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה מחשבון גרירה מתאים למי שרוצה לעשות השוואת מחירים בין שירותי הגרירה השונים. היצע נותני השירות היום רחב מאי פעם, מלבד לגרר פרטי יש