איך מתבצע תהליך חילוץ רכב מהשטח

תוכן עניינים:

מצב בו רכב נתקע בבוץ או בחול עשוי להיות לא נוח ומתסכל. למרבה המזל, חברה שמתמחה בשיטות חילוץ רכב מהשטח,שירותי חילוץ רכבים מהשטח
משחררת את הרכב שלכם באופן יעיל ובטוח. לכן, אם נתקעתם עם הרכב, כדאי שתזמינו את השירות, במיוחד אם אתם לבד.

שירות חילוץ רכב מהשטח מסייע למקרים בהם הרכב נתקע בבוץ או במקום שאינו מאפשר תנועה חזרה לכביש. צוות החילוץ מגיע עם רכב חילוץ מתקדם והשירות זמין לכל סוגי הרכבים, כך שאינכם ננטשים ותוכלו לקבל פתרון יעיל ומהיר למצבכם.

גם אם חילוץ רכב מהשטח נראה כמצב שאינו מעשי או בלתי אפשרי, אל דאגה. קיימות מספר שיטות לשחרר את המכונית שלכם אל מחוץ לשטח בו היא נתקעה.

העקרונות הבסיסיים של חילוץ רכב מהשטח

חילוץ רכב מהשטח מתבצע בהתאם לכמה עקרונות בסיסיים של חילוץ בטוח של רכבים כדי למנוע החמרה של המצב. הנה כמה טיפים חשובים שכדאי לזכור:

מומלץ לא לנסות להתגבר על הבעיה לבד

למרות שניסיונות חילוץ עצמיים עשויים להיראות מפתים, סביר להניח שסיבוב מוגזם של הצמיגים פשוט יוביל לחפירה עמוקה יותר לתוך השטח.

סיבוב רציף של המנוע של מכונית שנתקעה עמוק עלול לגרום נזק לצמידים, לתיבת ההילוכים, לקווי ההנעה וברוב המקרים רק יחפור את המכונית עמוק יותר.

תקשורת ברורה חשובה ביותר

אם אתם מזמינים שירות חילוץ רכב מהשטח, חשוב שתסבירו לנציגי החברה בטלפון את המאפיינים המדויקים של סוג החילוץ הדרוש לכם, כולל מה שקורה עם הגלגלים המונעים.

למרבה הצער, אין שיטה לחילוץ רכבים חסיני תקלות

רמת היעילות של שיטות חילוץ רכב מהשטח משתנה בהתאם לסוג הרכב שנתקע ולמידת חומרת הרכב התקוע.

מסיבה זו, לעתים קרובות יש צורך בהזמנת שירות של אנשי מקצוע מיומנים בתחום על מנת לשחרר את המכונית שלכם. שירות הלקוחות מותאם לכל סוגי הרכבים וזמין מסביב לשעון.

שליטה על המצב

כדי לקבל את הסיכוי הטוב ביותר לשחרר את הרכב, חשוב להבין את חומרת המצב. אם אפשר לצאת בבטחה מהרכב שלכם, קיימים כמה פרטים שיכולים להצביע על אופן הפעולה הנכון שיש לנקוט בו. אם הגלגלים נחפרו עמוק מספיק כך שהשלדה מונחת על הקרקע, אז כנראה יהיה לכם קשה יותר לשחרר את הרכב.

סימני אזהרה אחרים כוללים מצב בו יותר מגלגל אחד, במיוחד גלגלי הנעה, שקועים בבוץ, או אם הרכב מתנודד מספיק על מנת לשנות את חלוקת המשקל שלו, ובכך להפחית את המתיחה על גלגלי ההינע.

כמה עולה לחלץ רכב מהשטח?

עלות שירות חילוץ רכב מהשטח נעה בין 1,000-2000 ₪. במקרה בו יש צורך באספקת דלק לרכב שנתקע באמצע הדרך, עלותעלויות של שירותי חילוץ רכבים מהשטח השירות תהיה בין 180-300 ₪. השירות כולל חילוץ רכבים מכל הסוגים, כולל ג'יפים, וכולל עלויות לשירותי פריצה או התנעת הרכב.

טיפים שיסייעו לכם להימנע ממצב שאתם תקועים בשטח

  1. אף פעם אל תצאו לטיול שטח לבד – אנחנו ממש לא ממליצים לכם לצאת לטיול שטח לבדכם. תמיד כדאי ליסוע כמה משפחות של חברים קרובים או כמה משפחות מהמשפחה הגרעינית שלכם כדי שבמצב שאתם תקועים, תמיד יש לכם למי לפנות. לפעמים וו גרירה של ג’יפ אחר מספיק כדי לחלץ אתכם ואז אתם חוסכים זמן רב, נמנעים מלהזמין גרר לחילוץ הרכב ופשוט יכולים להמשיך בטיול לפי התכנית.
  2. תגיעו מוכנים – חשוב להגיע לטיול מוכנים אחרי שבדקתם את הרכב שלכם כמו שצריך, וידאתם שיש מספיק אוויר בגלגלים, בדקתם את תנאי מזג האוויר כמו למשל מצב הרוחות והגשמים. חשוב לרדת לשטח רק כאשר מיכל הדלק מלא ובאור יום. בנוסף, דעו שיש מקרים כמו עליות חדות, ירידות חדות, נסיעה בחול, נסיעה בבוץ ועוד תנאי שטח קשים שאתם פשוט יכולים למצוא את עצמכם תקועים ופשוט תקחו את זה בחשבון. עוד דבר שכדאי שיהיה לכם זה לפחות צמיג ספייר אחד לכל רכב למקרה של פנצ’ר.
  3. הצטיידו במספרי טלפון – על כל מקרה שלא יהיה, שווה להיות מוכנים מראש ולהגיע אתכם עם כמה מספרי טלפון של גוררי רכבי שטח באזור שבו אתם נוסעים לטייל.
מאמרים נוספים
מחירון גרר

מחירון גרר

מחירון גרר אנחנו אמנם מקווים שלא נצטרך להשתמש אי פעם בשירותים אלו, אך שירות גרירה הוא שירות שצריך להיות לכם זמין לכל אורך הזמן. אנו

נקיטת צעדים כשהרכב אינו מניע

שירותי גרירה השוואת מחירים

שירותי גרירה השוואת מחירים זה שאנחנו רוצים לשלם את המחיר הנמוך ביותר זה ברור, אבל חשוב לבדוק שאנחנו אמנם משלמים מחיר זול אך עדיין מקבלים

גרר ב{ARIM} : המדריך המלא להזמנת שירותי גרירה

שירותי גרירה וחילוץ

שירותי גרירה וחילוץ שירותי גרירה וחילוץ הם מבין השירותים היעילים ביותר בתחום הרכב, לכן חשוב שתכירו את החברה אותה אתם עומדים להזמין בעת צרה עוד

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה

מחשבון גרירה מחשבון גרירה מתאים למי שרוצה לעשות השוואת מחירים בין שירותי הגרירה השונים. היצע נותני השירות היום רחב מאי פעם, מלבד לגרר פרטי יש